לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטראפון

straponlover
לפני שבועיים • 16 באפר׳ 2024

סטראפון

straponlover • 16 באפר׳ 2024
איפה אפשר למצוא מישהי שזה הפאטיש שלה? הייתי עם כמה בנות שלא שללו אבל לא הרגשתי שהן ממש רוצות אלא יותר כיף להן שכיף לי
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
ברוך הבא לכלוב

אבל רגע ברצינות, פשוט תשאל, לא לכולם יש את אותם הפטישים. ולא חסר פה נשים שסטרפאטן זה מסט עבורן (מניסיוני והכרותי עם נשות האתר ועם ההכרות שלי עם עצמי, אנחנו קיימות 😉)
E Boy​(נשלט)

Re: סטראפון

E Boy​(נשלט) • 16 באפר׳ 2024
straponlover כתב/ה:
איפה אפשר למצוא מישהי שזה הפאטיש שלה? הייתי עם כמה בנות שלא שללו אבל לא הרגשתי שהן ממש רוצות אלא יותר כיף להן שכיף לי

מה הבעיה?

תמצא שולטת שאתה מדבר איתה ותשאל אותה אם היא בעניין. לא חסר
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
אפשר למצוא כאן נשים שאוהבות סטרפאון, ולא רק כאן. סטרפאון קיים גם מחוץ לעולם הבדס"מ.

לגבי מישהי שזה הפטיש שלה? זה כבר משהו אחר. מניסיוני האישי נשים אינן פטישיסטיות. לפחות לא באופן שבו גברים הם פטישיסטים. מישהי שכיף לה כי כיף לך, נשמע לי התחלה מעולה.
poky
poky • 16 באפר׳ 2024
זה גם פטיש ממש חזק שלי
הלוואי והיתי חוקר אותו עם משהי שיש לי חיבור איתה
danishaton​(מתחלף)

Re: סטראפון

danishaton​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2024
straponlover כתב/ה:

שאלה טובה
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
יש רבות שמבחינתו זה כמעט מאסט ועפות על זה בטירוף. הבעיה היא שהן רוצות שיראו בהן בן אדם ולא הרפתקה או פנטזיה
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
לא מוצאים אותן, יוצרים איתן קשר.
בדיוק כמו שלא מוצאים מישהי שאתה רוצה לחדור אליה רק על סמך זה.
כי זה לא משנה אפילו אם זאת המיניות שלה וכל מה שהיא מפנטזת עליו, לא מעניין אותה הזין שלך או החור שלך ספציפית אם אתה כגבר לא מסקרן אותה ולא נוצרה ביניכם כימיה.

אני לא אומרת שזו בהכרח הגישה שלך, אבל הרבה גברים נוטים לחפש קודם כל את הפטיש וזה מרחיק מהם נשים שדווקא חולקות איתם אותו.

אצלי למשל זה לא קינק ולא פטיש, זו המיניות שלי, מה שמתרכז אליו הדחף המיני שלי, עבורי זו דרך לעשות בה סקס, ולהביע תשוקתי לגבר.
ולכן כשחיפשתי טרם נישואיי, מי שעבורו זה היה גבול הפך גם לגבול שלי (עד כדי שלא הייתי מתחתנת עם מי שהיום בעלי אם לא היה בעניין).
אבל הגבול שלי היה גם כל האלו שפנו עם "חודרת?"- בשביל מי שבא עם הגישה הזו שרואה בי דילדו אנושי אני לא.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 16 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
כי זה לא משנה אפילו אם זאת המיניות שלה וכל מה שהיא מפנטזת עליו, לא מעניין אותה הזין שלך או החור שלך אם אתה כגבר לא מסקרן אותה ולא נוצרה ביניכם כימיה.

אני לא אומרת שזו בהכרח הגישה שלך, אבל הרבה גברים נוטים לחפש קודם כל את הפטיש וזה מרחיק מהם נשים שדווקא חולקות איתם אותו.

אצלי למשל זה לא קינק ולא פטיש, זו המיניות שלי, מה שמתרכז אליו הדחף המיני שלי, עבורי זו דרך לעשות בה סקס, ולהביע תשוקתי לגבר.
ולכן כשחיפשתי טרם נישואיי, מי שעבורו זה היה גבול הפך גם לגבול שלי (עד כדי שלא הייתי מתחתנת עם מי שהיום בעלי אם לא היה בעניין).
אבל הגבול שלי היה גם כל האלו שפנו עם "חודרת?"- בשביל מי שבא עם הגישה הזו שרואה בי דילדו אנושי אני לא.

מעתיקה לי לדיון עתידי
danishaton​(מתחלף)
danishaton​(מתחלף) • 16 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:
כי זה לא משנה אפילו אם זאת המיניות שלה וכל מה שהיא מפנטזת עליו, לא מעניין אותה הזין שלך או החור שלך ספציפית אם אתה כגבר לא מסקרן אותה ולא נוצרה ביניכם כימיה.

מה רע שזה פטיש של גבר

שיזיינו אותו עם סטרפון ?