סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קונפליקט פנימי מול חדירה כשולטת

Sunna סאנה​(שולטת)
לפני שבוע • 20 באפר׳ 2024

קונפליקט פנימי מול חדירה כשולטת

Sunna סאנה​(שולטת) • 20 באפר׳ 2024
אני לא חושבת ששם הפורום הוא המתאים באמת, אבל הוא אולי הכי מתאים, לא יודעת (היות ואני יודעת שחדירה לא קשורה לזין, וזין זה לא עניין שקשור להאם בן או בת).
מכל מקום- פוסט שנכתב בפורום שאל על האם יש שולטים בנים שאוהבים חדירה, וחשבתי על כך שזה מעניין שזה נושא שגם עבורי היה מורכב ועדיין מורכב כאישה שולטת, ורציתי לשאול אם עוד שולטות חוות/חוו זאת בחייהן.
גם לי קשה לחשוב על חדירה אלי כאקט שירותי בדסמי עבורי, על אף שהוא כן, ונועד עבור ההנאה שלי, וכל זה. אני חושבת שגדלתי עם תפיסה מהחברה שהחודר הוא החזק והשולט בסיטואציה, מעצם המיזוגניה הקיימת בחברה שמקבילה כוס למנעול וזין למפתח וכל הבולשיט הזה, וזה שרוב המילים לתיאור האקט מוציאות את האדם שחווה את החדירה כפאסיבי-ת מאוד- ("דפקתי", "נתתי בה", עשיתי אותה", "זיינתי"- כשאני לא יכולה לומר "כייסתי" גם ללא קשר למשמעות המילה).
הבנתי שעקב העניין זה מוציא אותי קצת מהמשוואה לפעמים בתוך המין. אני מתעסקת באדם השני ופחות בעצמי, כי לחשוב על חדירה, לרכב על מישהו, גורם לי להרגיש אי נוחות לא ברורה, וכאילו כל דבר שקשור לאזור הזה ישר מכניס יחסי כוחות חברתיים מסוימים, גם כשזה ממש לא קשור היות ולרוב אני לא מעוניינת בגברים עם זין.

האם זה משהו שנתקלתן בו בעצמכן? באחרות? האם זה השתנה אצלכן לאורך השנים?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 20 באפר׳ 2024
סקס תמיד היה נוגע אלי ואל ההנאה האנוכית שלי בלבד. כך גם בחדירה. אני מספקת את העונג שלי מהגוף שלו.
קיבלתי כל זה ביקורת בעיקר משולטים. האירוניה צחקה להם בפרצוף
זאלופון​(שולט)

Re: קונפליקט פנימי מול חדירה כשולטת

זאלופון​(שולט) • 20 באפר׳ 2024
Sunna סאנה כתב/ה:

הבנתי שעקב העניין זה מוציא אותי קצת מהמשוואה לפעמים בתוך המין. אני מתעסקת באדם השני ופחות בעצמי, כי לחשוב על חדירה, לרכב על מישהו, גורם לי להרגיש אי נוחות לא ברורה

מקווה שלא אכפת לך לקבל תשובות גם מגברים.

ישנם סוגים שונים של שליטה.

הסוג של לקבל שירות די נפוץ בפמדום, אבל הוא לא הסוג היחיד ועבורי לא העיקרי. כשאני שולט, אני תמיד מתעסק באדם השני ופחות בעצמי. זהו לב העניין בעיניי, משם שאובה ההנאה שלי. מן התגובות שאני מוציא ממנה, מהדברים שאני גורם לה להרגיש ולחשוב, מהאופן שבו אני משחק בה ולוקח אותה לאן שאני רוצה.

גם כשאני מזיין נשלטת, אני פחות מרוכז באורגזמה שלי (אלא אם באותו רגע מתחשק לי פשוט להשתמש בה) ויותר באופן שבו אני עושה בגופה כבשלי ומטריף לה את המוח ואת הנשמה. את זאת, אני מאמין, אפשר לעשות גם בתור הצד הנחדר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2024
בסופו של דבר לא גדלנו בוואקום, וזה שגבר הוא הנשלט והאישה היא השולטת לא מעלים במחי יד את יחסי הכוחות החברתיים ששניהם ספגו מגיל אפס.
ולכן בתפישה של רבים מתקבעים אקטים שנחשבים "בסדר" בשליטה נשית ויהיו "לא מתאימים" בשליטה גברית, ולהפך. וזה יכול ליצור סוגיות שנתמודד איתן, הנחות שנצטרך לאתגר לפעמים.
כי אנחנו יצורים יותר מורכבים מהדמות שלנו בעולם הבדס"מ, ותמיד יהיו לנו מטענים אישיים וצרכים מעבר לה.

גם אני פעם נסיתי להיות במשבצת "המתאימה" לדמות השולטת כפי שהחברה מסביב מצפה ממני, נסיתי להתאים את ההתנהגות שלי לתבנית הזו. אבל די מהר הבנתי שזה משהו מרצה, אפילו סוג של "נשלט" מצדי לנורמות שאחרים קבעו.
המסקנה שהגעתי אליה היא שחלק מלשלוט, לפחות עבורי, זה לא לאפשר לעצמי להישלט ע"י נורמות חסרות היגיון שמגבילות את ההנאה שלי.
ואם אהבתי לעשות משהו, פשוט עשיתי את זה. אני לא אוהבת להיחדר, בלי קשר לנורמות חברתיות כלשהן, אבל אני אוהבת להעניק רימינג למשל. אפילו אין בעיה שישבו לי על הפנים, במיוחד כשזה ישבן עסיסי.
ואני לא רואה בזה אקט של השפלה עבורי, זה יכול להיות נטרלי וזה יכול אפילו להיות אקט של שליטה של ממש שבו אני מתייחסת לחור שלו ככוס, וכל סיפורי המסגרת האלו.

אז אם מישהו אוהב להיחדר, בין אם הוא שולט או שולטת, שילך על זה. עם סיפור מסגרת של שליטה או סתם כי בא לו.
דמותך כשולט/ת נועדה גם לספק אותך, לשרת את עצמך, וכל עוד זה בסהכמה, רצון ולא פוגע באף אחד- תהנה מזה, ושמי שמצקצק על זה פשוט לא יכנס איתך למיטה. כמה פשוט.
לא חסרים נשלטים ונשלטות עם ראש פתוח, שלא חושבים שחדירה זו השפלה מעצם היותה. שלא הזין שלהם הוא זה שמחליט את ערכך וכבודך.
שלא רואים מין בצורה כזו רדודה של "זיינתי אותה" אלא מבינים שזה אקט של דיאלוג הדדי בין צרכים שונים, וכל המטרה היא ליצור חוויה מענגת. שבא להם להתמסר לעונג שלך, ולא רק לכזה שמשרת רק אותם.
    התגובה האהובה בשרשור
Sunna סאנה​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
בסופו של דבר לא גדלנו בוואקום, וזה שגבר הוא הנשלט והאישה היא השולטת לא מעלים במחי יד את יחסי הכוחות החברתיים ששניהם ספגו מגיל אפס.
ולכן בתפישה של רבים מתקבעים אקטים שנחשבים "בסדר" בשליטה נשית ויהיו "לא מתאימים" בשליטה גברית, ולהפך. וזה יכול ליצור סוגיות שנתמודד איתן, הנחות שנצטרך לאתגר לפעמים.
כי אנחנו יצורים יותר מורכבים מהדמות שלנו בעולם הבדס"מ, ותמיד יהיו לנו מטענים אישיים וצרכים מעבר לה.

גם אני פעם נסיתי להיות במשבצת "המתאימה" לדמות השולטת כפי שהחברה מסביב מצפה ממני, נסיתי להתאים את ההתנהגות שלי לתבנית הזו. אבל די מהר הבנתי שזה משהו מרצה, אפילו סוג של "נשלט" מצדי לנורמות שאחרים קבעו.
המסקנה שהגעתי אליה היא שחלק מלשלוט, לפחות עבורי, זה לא לאפשר לעצמי להישלט ע"י נורמות חסרות היגיון שמגבילות את ההנאה שלי.
ואם אהבתי לעשות משהו, פשוט עשיתי את זה. אני לא אוהבת להיחדר, בלי קשר לנורמות חברתיות כלשהן, אבל אני אוהבת להעניק רימינג למשל. אפילו אין בעיה שישבו לי על הפנים, במיוחד כשזה ישבן עסיסי.
ואני לא רואה בזה אקט של השפלה עבורי, זה יכול להיות נטרלי וזה יכול אפילו להיות אקט של שליטה של ממש שבו אני מתייחסת לחור שלו ככוס, וכל סיפורי המסגרת האלו.

אז אם מישהו אוהב להיחדר, בין אם הוא שולט או שולטת, שילך על זה. עם סיפור מסגרת של שליטה או סתם כי בא לו.
דמותך כשולט/ת נועדה גם לספק אותך, לשרת את עצמך, וכל עוד זה בסהכמה, רצון ולא פוגע באף אחד- תהנה מזה, ושמי שמצקצק על זה פשוט לא יכנס איתך למיטה. כמה פשוט.
לא חסרים נשלטים ונשלטות עם ראש פתוח, שלא חושבים שחדירה זו השפלה מעצם היותה. שלא הזין שלהם הוא זה שמחליט את ערכך וכבודך.
שלא רואים מין בצורה כזו רדודה של "זיינתי אותה" אלא מבינים שזה אקט של דיאלוג הדדי בין צרכים שונים, וכל המטרה היא ליצור חוויה מענגת. שבא להם להתמסר לעונג שלך, ולא רק לכזה שמשרת רק אותם.

בכנות תגובה מנחמת במסע שלה, ומדויקת
יש לי מעין ידע של כל זה, אבל קשה יותר ליישם מאשר לחשוב את זה באמת
כפותרגליים
כפותרגליים • 20 באפר׳ 2024
תעשי מה שבא לך ומה שעושה לך כייף, מה משנות ההגדרות האלו בכלל.
FootJunky
FootJunky • 20 באפר׳ 2024
[quote="Sunna סאנה"]
ArchAngel כתב/ה:

זה יכול להיות נטרלי וזה יכול אפילו להיות אקט של שליטה של ממש שבו אני מתייחסת לחור שלו ככוס

היי ארצ'י
זה בדיוק מה שצורם לי כל פעם בבדס"מ הסטרייטי
שבסוף, אם קוראים לחור של גבר "כוס" - אז זו שליטה והשפלה.
הרבה מהשולטות, כשהן רוצות להשפיל גבר, הן "מניישות" אותו, קוראות לחור שלו "כוס" יש כאלה שקוראות לזין שלו "דגדגן", שלא לדבר על אקט הלזיין אותו בתחת.

אז גם ואפילו אצל נשים שולטות - נשיות = השפלה.

יש הבדל בין להשפיל גבר על הגבריות שלו, לבין שמהות ההשפלה תהיה: הופכת אותך לאישה ומזיינת אותך כמו שמזיינים אישה.
לי כל הסיפור הזה לא מסתדר עם פמיניזם.

לגבי איך זה מסתדר לגברת הפרוגרסיבית שפתחה את השרשור הזה ("חדירה לא קשורה לזין וזין לא קשור לגבר או אישה") אני בכלל לא מבין, אבל את אלה אני גם לא מנסה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 20 באפר׳ 2024
[quote="FootJunky"]
Sunna סאנה כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

זה יכול להיות נטרלי וזה יכול אפילו להיות אקט של שליטה של ממש שבו אני מתייחסת לחור שלו ככוס

היי ארצ'י
זה בדיוק מה שצורם לי כל פעם בבדס"מ הסטרייטי
שבסוף, אם קוראים לחור של גבר "כוס" - אז זו שליטה והשפלה.
הרבה מהשולטות, כשהן רוצות להשפיל גבר, הן "מניישות" אותו, קוראות לחור שלו "כוס" יש כאלה שקוראות לזין שלו "דגדגן", שלא לדבר על אקט הלזיין אותו בתחת.

אז גם ואפילו אצל נשים שולטות - נשיות = השפלה.

יש הבדל בין להשפיל גבר על הגבריות שלו, לבין שמהות ההשפלה תהיה: הופכת אותך לאישה ומזיינת אותך כמו שמזיינים אישה.
לי כל הסיפור הזה לא מסתדר עם פמיניזם.

.

גם לי. זה אפילו די מעליב אותי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 באפר׳ 2024
האמת שאני פשוט עושה את זה עם מי שזה עושה לו את זה. אני לא באמת מאמינה בזה, כן?
ואני גם לא מנסה להשפיל, לא שיש לי בעיה עם חובבי הז'אנר, אבל אני באה בגישה שבא לי להדליק.
אני אגיד משפטים אפילו יותר מטופשים מזה אם אני רואה שהצד השני מתרגש מכך.
ויש כאלו שמתרגשים מכך כי בא להם להרגיש נשיים ולא בקטע של הקטנה.
היו לי למשל כאלו שממש לא חשבו שנשיות זו נחיתות, אבל כל החיים ירדו על האופי והנראות העדינה שלהם, וזה מגנון הגנה שהתפתח לקינק שעושה מהלימון לימונדה.
סוג של "הנה אני באמת כוסית אבל כמה סקסי ומגרה זה".

ניוש הוא לא כזה הקטע שלי, אני לא אחפש אותו בעצמי. רצה הגורל ואני סטרייטית שאוהבת יותר נראות גברית.
וספציפית לעניין של חדירה: אני לא חושבת שהחדירה שלי הופכת מישהו לאישה או שלהיות אישה זה השפלה. וגם לא שוכבת באופן כללי עם כאלו שרואים בחדירה השפלה, זה ממש לא האינטימיות שאני מנסה להשיג באקט הזה, שאישית אני לא רואה בו איזו שליטה ובוז אלא התמסרות.
Sunna סאנה​(שולטת)
[quote="FootJunky"]
Sunna סאנה כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

לגבי איך זה מסתדר לגברת הפרוגרסיבית שפתחה את השרשור הזה ("חדירה לא קשורה לזין וזין לא קשור לגבר או אישה") אני בכלל לא מבין, אבל את אלה אני גם לא מנסה.

קודם כל, מסכימה בנוגע למה שאמרת על כך שלקרוא לתחת "כוס" חוזר חזרה ללא להיות פמיניסטי ולהשפלה שבעצם אומרת "זה שאתה אישה זה משפיל". אני לא אוהבת את זה כלל, ולכן, לא עושה את זה. ליטרלי על הקונפליקט הזה הפוסט אחי.
לא ממש מבינה למה אמרת שזה "מסתדר" לי, קצת מכניס מילים לפה