שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה בטעות זה היה?

LUNA and DADDY
לפני שבועיים • 29 באפר׳ 2024

עד כמה בטעות זה היה?

LUNA and DADDY • 29 באפר׳ 2024
שאלה לגברים שפה: עד כמה אפשרי להכנס 'בטעות' לחור הלא נכון?
הדגש הוא על ה"בטעות", והדגש הוא על כניסה מהירה בבת אחת עם כל הזין.
נשים - קרה לכן?

במהלך החיים נתקלתי בתופעה כמה פעמים עם פרטנרים שונים. זה מעולם לא קרה לי עם בן זוג שהיה לטווח ארוך, אלא שזה קרה לי רק עם אנשים שהקשר ביניינו היה בהתחלה/לא משמעותי. אבל אולי זה בדמיון שלי.

אולי זה לא ככ בטעות?
La Joker​(שולט)
La Joker​(שולט) • 29 באפר׳ 2024
אין דבר כזה טעות, אין שום יכולת לטעות.
מי שעושה את זה עושה את זה במכוון.

ההרגשה היא שונה לגמרי, אין רטיבות, החדירה הרבה יותר קשה וצרה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 29 באפר׳ 2024
לא מאמין שאפשר לטעות בזה.

חרטא של חסרי התחשבות.

( בו זמנית אני סאקר של סרטונים כאלו.
טוב זה בגלל שאני יודע שזה מבויים. )
LUNA and DADDY
באמת??
אז אולי אם הכל רטוב אפשר להתבלבל?
לי נראה הגיוני שגבר ידע עם עצמו באיזה זווית הזין שלו חודר לקדימה, ובאיזה זוית לחור של הטוסיק. לא?
La Joker​(שולט)
La Joker​(שולט) • 29 באפר׳ 2024
LUNA and DADDY כתב/ה:
באמת??
אז אולי אם הכל רטוב אפשר להתבלבל?
לי נראה הגיוני שגבר ידע עם עצמו באיזה זווית הזין שלו חודר לקדימה, ובאיזה זוית לחור של הטוסיק. לא?

אתה מרגיש טוב מאוד הכל גם כשהכל רטוב.
אין אפשרות להתבלבל כי החדירה באנאלי הרבה יותר קשה צריך להפעיל המון מאמץ וזה גם מרגיש אחרת.

חוץ מזה ענית לעצמך שזה קרה רק עם אנשים שלא היו רציניים, במילים אחרות נבלות שלא מכבדים.
ג'ייק האדון הנכבד​(שולט)
יצא לי להחליק ו'לנסות ' להיכנס לחור הלא נכון , אבל גם אז אי אפשר להיכנס מאחורה כל כך מהר ובקלות
LUNA and DADDY
תודה על התגובות 💗
אשמח לעוד דעות מנסיונכם.
תודה
backgammon​(שולט)
backgammon​(שולט) • 29 באפר׳ 2024
במישור התאורטי - אפשרי בהחלט שזה יקרה בטעות.

במשגל וגינלי מאוד אגרסיבי, כשאיבר המין הזכרי נשלף לגמרי וחודר שוב ושוב, נוצר סיכון סטטיסטי לפספוס.

בפספוסים מעציבים (מבחינת הזכר) זה יכול להסתיים בשבר בפין ובפספוסים מעציבים (מבחינת הנקבה) זה יכול להסתיים בחדירה לחור הלא נכון.

עם זאת, חדירה מלאה בהקשר של פספוס, עם כל הזין, לעומק הישבן, תהיה סבירה רק בתנאים של רטיבות גבוהה וישבן נשי משוחרר ונינוח למדי.

אחרת, סביר להניח שהתוצאה תהיה חדירה שנעצרת בספינקטר הפנימי של הישבן ובאישה מאוד מאוד לא מרוצה.

במישור המעשי, לעומת זאת.- סביר יותר להניח שמדובר במעשה מכוון, זדוני, כנסיון לכפות מין אנאלי שלא בהסכמה (כלומר, אונס ).
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 29 באפר׳ 2024
בתור נקבה יחסית, זה קרה לי, ולהלן התנאים הספציפיים ביותר שהיו כדי לאפשר את הסיטואציה המקוללת הזו:

1. מקלחת- רטיבות יחסית בכל האיזור, למרות שמים הם לא מסכך, לכו תבינו.
2. תחת מובלט אחורה- אני נמוכה, זה היה בעמידה, התחת היה מאוד מובלט לכן איפשר גישה.
3. תנופה- ניסינו כמה פעמים והחליק לכיוונים שונים, אז לאחר שמיקם את הזין ידנית ופקד עליו !stay, הנוף הניף תנופתו כדי להצליח כבר.
4. ביש מזל- כאמור זה מאוד מאוד מאוד נדיר וצריך להיות חתיכת דביל ובעלת מזל נאחס.

נקודה חשובה: לא יודעת מה הולך בפורנו, במציאות זה כואב ברמה שקשה לי להסביר, זה מאוד טראומתי (קצת על גבול האונס), והוא יצא באותה מהירות שנכנס אז לא "הספיק להינות".
אני מיד צנחתי לרצפה בבכי ונשארתי שם חצי שעה בערך עד שיכולתי לקום. גבר נורמטיבי כנראה גם היה נכנס לטראומה מהכאב שגרם לי והתגובה שלי, אבל היה מדובר בדביל.
למזלי לא היה דימום icon_smile.gif

בקיצור- אל.

עורכת לאור תגובתו של אגמון- התחת שלי לא רפוי 😡😡😡
    התגובה האהובה בשרשור