ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלט נשוי לונילית

Into​(נשלטת)
לפני שבועיים • 4 במאי 2024
Into​(נשלטת) • 4 במאי 2024
מה נסגר עם כל הנשים האלה שלא מתנהגות כמו בפורנו
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 במאי 2024
JustNobody כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
מנסיוני (עם בחורים אומנם) הדרך הכי טובה "להזרים אותה לכיוון", היא להתחיל להתייחס אליה כמו אל מלכה ברגעים האינטימיים שלכם.
תרד לסגוד לכפות רגליה,
תלחש לה מילים שאתה רוצה להגיד לה כנשלט
ולאט לאט ובעדינות להכניס אלמנטים נשלטים מהכיוון שלך
לתת לה את התחושה שאתה שם כדי לעשות מה *שהיא* אוהבת, שהכל all about her
בלי לצפות ממנה לכלום... רק להתחייל לייצר את הדינמיקה.

במקום לדבר על זה - להתחיל, לאט לאט, להיות את זה.

מדוייק.
זה מה שאני עשיתי וזה עבד.
טוב, רק לכמה שנים.
אבל אלו היו שנים טובות.

ואז מה קרה? (אם מתאים לך לספר כמובן)

חחחחח עכשיו גם אני סקרנית

פשוט נמאס לה.
חזרה ל dead fish לצערי….
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 במאי 2024
Into כתב/ה:
מה נסגר עם כל הנשים האלה שלא מתנהגות כמו בפורנו

פושעות.
icon_smile.gif
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 4 במאי 2024
Viscont כתב/ה:
ברור לי שזה לעולם לא יהיה כמו מישהי שהיא שולטת מנוסה מתוך מקום פנימי.

מה לעשות...חלק מהאנשים מגלים תשוקות מיניות מאוחר יותר בחיים. מבחינתי זו לא סיבה לפרק נישואים...אז מסתפקים גם במשחק.

אבל המטרה שלי היא עמוקה יותר.
אשתי יודעת טוב מאוד איך להיות שולטת בבית. איך לתת לי פקודות בכל מה שקשור לניהול הבית והילדים..
אני רוצה שמישהי תלמד אותה לתעל את האנרגיות האלו גם לחוויה המנטלית/ארוטית.
האם זה בסוף יהיה רק משחק? אולי, אבל שווה לנסות לדעתי...כי כן יכול להיות שהיא תגלה שהיא אוהבת את זה ממקום פנימי

וזה, למשל, שזה לא יהיה ממקום אמיתי אלא משחק - לא מבאס אותך? אם לא, אז סבבה. אבל אם זה אכן צורך עמוק יותר לא עדיף לממש עם מישהי שמרגישה כלפיי זה באותה צורה? ולא, לא צריך לפרק נישואים בשביל זה…
באופן אישי משחק בעיני עושה גרוע יותר מהתנזרות מוחלטת, אבל יש כאלה שזה בהחלט מספק אותם
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
האם היא ביקשה שמישהי תלמד אותה? אם כן אז אולי יש טעם שהיא בעצמה תחפש את זה, שתקרא על בדס"מ ותחפש את האקטים שהיא בעצמה מרגישה שהיא יכולה להתחבר אליהם.

יש הרבה חומר באינטרנט ויש גם שאלונים מפורטים עם רשימה ארוכה של קינקים ורעיונות לסשנים, אז אפשר להפנות אותה. יכול להיות כיף לעשות שאלון כזה ביחד ולדבר על מה מושך אותנו, מה מסקרן, מה מרתיע ולמה.

הרעיון הוא לא שהיא תיתן לך שירות אלא שאתם ביחד תחוו ותהנו. בשביל שהיא תוכל לתת לך את זה היא צריכה למצוא בתוך עצמה איפה זה מדליק אותה. זה יכול להיות אקט מסויים שהיא תנסה ותראה שנעים לה, זה יכול להיות עצם זה שהיא רואה כמה אתה נהנה ומתוך זה להידלק.

אתה בצד שלך יכול לקדם עניינים בכך שתעזור לה בהדרגה לחוות את הצד השולט, בהתחלה בדברים שלא דורשים ממנה הרבה, כמו לקבל סגידת גוף למשל, או להכאיב לך אם אתה בעניין.

לבעלי נורא קשה לתת לי מכה, כי זה מרגיש לו אלים, אז כשהבעתי עניין הוא התחיל בדברים שיותר קלים לו - לצבוט פטמה, למשוך בשיער, כאלה. ותוך כדי הוא רואה מה זה עושה לי והחוויה היא מה שעושה חשק לעוד.

לתת בעיטה בביצים זה מלחיץ, אבל למעוך זה יותר קל כי אפשר להתחיל בעדינות ועם לחץ מתון ולאט לאט להגביר לפי התגובה.

אז אתה יכול לכוון אותה לסוגי מגע שנעימים לך, כמו שעושה כל ונילי בזוגיות טובה, ומשם לעודד אותה להגביר.

עוד רעיון - ללכת ביחד לסדנת קשירה, כשהיא הקושרת, זה יתן לה לחוות את הדינמיקה באופן מבוקר ומחוץ למיטה ועם הדרכה וליווי.

כל הלימוד הזה צריך לכוון לכך שהיא תהנה ולהיות מלווה בכך שאתה מביע עניין עמוק במה שמהנה בשבילה ונכונות ללמוד בעצמך דברים שיענגו אותה. צריכה להיות זרימה הדדית של רצון לענג זה את זה.

כבר שנים שאני במסע הזה עם בעלי. ככל שפשוט ביקשתי ממנו לעשות לי ככה וככה - זה עבד לרגע אבל לא ממש עזר, זה הרגיש מלאכותי וגם לא עורר בו רצון להמשיך. אבל כשחיפשנו ביחד לנסות כל מיני אקטים ולראות למה הוא יכול להתחבר אז הצלחנו יותר. עזר לו לראות את העונג שלי, לראות כמה נעים לי מה שהוא עושה. עזר לו כשאני הראיתי לו איפה זה מהנה עבורו ואיך ההישלטות שלי מגבירה גם את העונג שלו. ואז מתוך ההתנסות החיובית התחיל להיפתח לו התיאבון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אולי גם יעזור לה אם תספר לה מה זה השפלה בשבילך ובעצמך תיתן לה רעיונות לדברים שהיא יכולה לעשות.
תיתן לה כמה תסריטים והיא תגיד מה זה עושה לה ומה היא מוכנה לנסות. אולי לא ישר סשן שלם - תתחילו בקטן - למשל לבקש ממנה לקרוא לך "אפס" (או כל מילה שמוצאת חן בעיניך) כשהיא יושבת לך על הפנים - אולי היא תנסה ותראה שזה סבבה.

אולי גם להכניס בעצמך. לדוגמה היה קטע שהתחלתי להגיד לבעלי תוך כדי סקס "אני שלך" ואז הוא התחיל גם להגיד את זה, ובהמשך הוספתי "הזונה שלך" או "האם אני זונה טובה" ואז הוא עונה שכן ואז מתחיל להרגיש נוח להגיד את זה בעצמו...

לאט לאט. לא בכח. בהתנסות חיובית. ביחד. עם סבלנות. עם פתיחות. עם רצון אמיתי שהיא תהנה ותתענג.
לא תקבל את כל מה שרצית, בטח שלא מייד. אבל אולי עם הזמן תקבל הרבה. העיקר לשמור על פתיחות ואכפתיות. העיקר העונג.
אוקיינוס​(נשלטת)
אוקיינוס​(נשלטת) • 4 במאי 2024
Viscont כתב/ה:
ברור לי שזה לעולם לא יהיה כמו מישהי שהיא שולטת מנוסה מתוך מקום פנימי.

מה לעשות...חלק מהאנשים מגלים תשוקות מיניות מאוחר יותר בחיים. מבחינתי זו לא סיבה לפרק נישואים...אז מסתפקים גם במשחק.

אבל המטרה שלי היא עמוקה יותר.
אשתי יודעת טוב מאוד איך להיות שולטת בבית. איך לתת לי פקודות בכל מה שקשור לניהול הבית והילדים..
אני רוצה שמישהי תלמד אותה לתעל את האנרגיות האלו גם לחוויה המנטלית/ארוטית.
האם זה בסוף יהיה רק משחק? אולי, אבל שווה לנסות לדעתי...כי כן יכול להיות שהיא תגלה שהיא אוהבת את זה ממקום פנימי

יש הבדל בין לשלוט במשק הבית, לבין לשלוט במיטה...
סביר להניח, שבמשק הבית היא לא שולטת כי זה מה שעושה לה את זה. יש לרוב סיבות שונות שנשים מרגישות שהן צריכות לשלוט בנעשה במשק הבית, והרבה פעמים זה נעשה מתוך צורך - ולא מתוך השתוקקות נלהבת... (מוזמן קצת לקרוא על חלוקת נטל בין בני זוג, אני לא אפרט פה כי זה עלול להישמע מאשים כלפיך ואני ליטרלי לא יודעת כלום על מערכת היחסים שלכם).
דבר נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת, זה שהרבה פעמים (לא בהכללה מוחלטת, אבל הרבה מהנשלטות והשולטות שדיברתי איתן), בשליטה יש אלמנט מסוים של אלטר אגו, של פנטזיה, דברים שדווקא מנוגדים לאופי שלנו ביום-יום, כי זה אאוטלט לשחרור מהמחויבויות השונות שלנו ביום יום. אז יכול להיות שאחרי יום שלם שהיא מרגישה צורך לשלוט במשק הבית, לא ממש בא לה גם לחלק לך הוראות במיטה בקטע אירוטי.

לבסוף, אולי פספסתי בין התגובות שלך, אבל מה היא מרגישה לגבי זה? אתה אומר "אולי היא תגלה שהיא אוהבת את זה", אבל זה לא משהו שכדאי שיהיה מלכתחילה? שהיא תאהב את המקום הזה ותרצה לחוות אותו איתך? איך היא מגיבה לרעיון, האם הוא מדליק אותה? מסקרן אותה? לא אמרת משהו שנרמז ממנו שהמחשבה מדליקה אותה, אלא רק שהיא לא יודעת איך להיות שולטת.
davens​(שולט)
לפני שבועיים • 5 במאי 2024
davens​(שולט) • 5 במאי 2024
אתה נשוי אבל לא מאושר,כי אתה לא מסופק,אם אצלך אושר זה לא להיות מסופק מינית,הנה אשתך היא השולטת שלך ולא מספקת אותך
אתה מספיק לכם לגרום לה לשלוט בך או משהו יש הרבה דרכים לכך
תתאר לך מה יקרה עם עוד 5 שנים יסתבר לך שהיא לא מסופקת בגלל דברים שהיא רוצה ולא אמרה לך כי היא חושבת שאתה לא בכיוון.תקשורת נכונה!!
וכן היא יכולה ללמוד גם בתור משחק
המוח לא מבדיל בין זיוף לאמת לכן אנחנו מתרגשים צוחקים מעצבים בסרט גם שידוע זה משחק זיוף ובוך רואים פספוסים
ובדיוק כמו כל הולכים " לשולטת בתשלום"- זה משחק הצגה ועבודה,כולם מרוצים
מאחל לך להיות מאושר באמת,ואז לא תכתוב שאתה מאושר
נ.ב כן באתר לפני 5 שנים היו זוג נשוי כדת משה וישראל.הם התגרשו כי היא נשלטת והוא לא שולט ויא ביקשה פעם 1 שיצליף לה בתחת הוא הגיב בצורה של וונילי ודתי
והם התגרשו היא הכירה שולט התחתנו התגרשו
והוא יש לו נשלטת.כעבור מספר שנים הם נפגשו באיזה מועדון,, דיברו פתוח הסבירו ,,והם היום שוב בקשר.תקדורת נכונה,הכל זה משחק והצגה וכך המוח מגיב כמו לזייף כעס על הילד שלך בכדי להסביר לו שאתה כועס,
תקשורת בסבלנות זה הכל