לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מנחוס

רעם​(שולט)
לפני 19 שנים • 12 ביוני 2004
רעם​(שולט) • 12 ביוני 2004
למלכה לארה
סליחה
פלוס מינוס​(אחר)
פלוס מינוס​(אחר) • 12 ביוני 2004
למלכה לארה לא ניסיתי להיתחכם
סתם לעודד מבקש להיתנצל אם פגעתי באיזה שהוא אופן
ממש זו לא היתה הכוונה
ובהצלחה בכל אשר תיפני ותיבחרי
cameo​(נשלטת)

Re: ואולי להיפך?

cameo​(נשלטת) • 12 ביוני 2004
[quote="לארה"]
איזה מזל ואיזה נעליים? בפעם האחרונה שמצאתי לי מישהי מקסימה ומדהימה- היא לא התקבלה ללימודים במה שרצתה ועזבה את הארץ...
quote]

שוב, אני מאמינה שלדברים הנכונים בחיינו יש דרך להגיע אלינו ולא משנה כמה מכשולים נשים בפינהם. אז יכול להיות שהיא אכן היתה מקדימה ומדהימה, אבל אולי (וזה יקומם, אבל נסי רגע להסתכל משם) אם זה היה "הקשר הנכון" היא היתה מנסה לשלב בין החו"ל לבינך, אולי לחפש מקום אחר שיקבל אותה, אולי לנסות לשפר ציונים ולהתקבל שוב.. והכל כדי לשמור על הקשר איתך?

אני מאמינה, ממה שלמדתי עליך בדברים שאת כותבת בכלוב, שמגיעה לך מישהי שווה, באמת שווה. ונתחיל מזה שתהיה שווה אותך icon_smile.gif
לארה

Re: ואולי להיפך?

לארה • 12 ביוני 2004
[שוב, אני מאמינה שלדברים הנכונים בחיינו יש דרך להגיע אלינו ולא משנה כמה מכשולים נשים בפינהם. אז יכול להיות שהיא אכן היתה מקדימה ומדהימה, אבל אולי (וזה יקומם, אבל נסי רגע להסתכל משם) אם זה היה "הקשר הנכון" היא היתה מנסה לשלב בין החו"ל לבינך, אולי לחפש מקום אחר שיקבל אותה, אולי לנסות לשפר ציונים ולהתקבל שוב.. והכל כדי לשמור על הקשר איתך?

אני מאמינה, ממה שלמדתי עליך בדברים שאת כותבת בכלוב, שמגיעה לך מישהי שווה, באמת שווה. ונתחיל מזה שתהיה שווה אותך icon_smile.gif[/quote]

קודם כל תודה. את כמעט מצליחה להשכיח את הגעגועים...
היא הייתה הרבה יותר מסקס.... היא הייתה שותפה, חברה והכל. לשתינו היו בני זוג אבל היינו גם אחת עם השנייה.
היא עזבה כי באירופה היא לא הייתה צריכה לשלם הון לשכר הלימוד ולשבור שיניים בעברית. וגם כי גילתה שהמסמכים שמעידים על היותה יהודייה לא היו אמינים.
אפילו לא רציתי לראות אותה לפני שעזבה, כדי שלא יישבר לי הלב.
עזבו את השס"ק, אני עכשיו לא יודעת איפה למצוא אותה רק כדי לומר לה שאני פאקינג מתגעגעת לשטויות שהיינו עושות ולכל הצחוקים וגם לסקס...
הדבר היחיד שמנחם אותי הוא, שאולי עכשיו היא פחות אומללה ממה שהייתה פה בארץ. אולי היא עובדת פחות קשה. אולי היא חזרה לחבר שהיה לה 4 שנים. אולי לפעמים היא גם חושבת עלי קצת...

פוצי...
infinite​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004
infinite​(נשלטת) • 13 ביוני 2004
לארה געגועים זה משהו..הכי מלנכולי וקל לשקוע בזה ולעיתים זה כיף ומרגש להיזכר בדברים שעוברים יחד ,אני רק רציתי לומר לך שכנראה...את מחפשת לא רק שפחה...אלא אהבה אולי ,משהו שיקרב אותך לאותם רגעים שאת מתגעגעת אליהם ,השאלה היא אם זה באמת כך ואם זה באמת מה שאת רוצה . גם אני דיי מאמינה שכל דבר שקורה קורה לטובה או לפחות צריך לקרות כי תמיד לוקחים מזה הלאה משהו . אני מקווה שזה משהו שמחמם לך את הלב ואני מקווה ומאמינה שעוד תמצאי את מה שאת מחפשת
המון חיבוקים ובהצלחה