לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבודים בעולם

סך הכל רוצה אהבה​(נשלט)
לפני חודש • 16 במאי 2024

אבודים בעולם

סוג של פריקה וחיפוש אחר תשובות..
הנושא הזה מופנה בעיקר לנשלטים שלא יצא להם לחוות את העולם הזה,ושולטות בעלות דעה בנושא.

כבר מגיל צעיר אנוכי מתחבר ונמשך לנשים דומיננטיות, דבר זה השפיע רבות על נעורי מכיוון שלא הצלחתי למצוא סיפוק בנשים "רגילות" , אני פשוט השתעממתי.
ועד היום אני מרגיש את חוסר הסיפוק הכבד הזה.
הקושי בלמצוא קשר בדסמי ניכר עבורי , ואני מאמין שזה נובע בעיקר עקב גילי הצעיר.
אני מאמין שרוב האנשים מגלים או נפתחים לעצמם בגילאים קצת יותר מתקדמים.

השאלה שלי אל הנשלטים, מה עוזר לכם להתמודד עם זה ?
אני מוצא את עצמי חווה ריקנות ועצבות כבדה מהסיפוק הזה שלא נראה שאני מסוגל לקבל, תמיד בסוף אני נשבר לפורנו ולאחר מכן מדוכא עוד יותר ומתחרט על מה שעשיתי.
כמה זמן אפשר להחזיק את הרגשות האלו שאני רוצה לממש ולהוציא מעצמי?
אשמח לדעת אם יש משהו/י שיכולים להבין את ההרגשה שאני מדבר עליה.., ואם יש פתרונות או חשיבה שתאיר את עיני אשמח לשמוע.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודש • 17 במאי 2024
אליפסה​(שולטת) • 17 במאי 2024
קודם כל אגיד שאם הייתי פנויה וצעירה הפוסט הזה היה עושה לי חשק לשוחח איתך.

אחרי שאמרתי את זה, אגיד שאין לי פתרונות להציע לך, אבל אולי מעט נחמה.

עומק, מודעות עצמית ובגרות נפשית לרוב מופעים בגילים מאוחרים, אם הם בכלל מופיעים. (מובן הזה, אנשים רק הולכים ומשתבחים). אם הם מופיעים כבר בגיל צעיר, בדידות מסויימות לפעמים מתלווה לכך.

בגילך עוד לא הייתי בדס"מית, אבל חיפשית אינטימיות עמוקה מאוד שהתקשתי למצוא בקרב בני גילי. לא אחת נשאתי את עיני לעבר גברים מבוגרים, בשלים ומגובשים, וגם בכך היה לא מעט תסכול ובדידות.

סבלנות ותקווה. גם אם אתה שונה, אינך יחיד במינך, הזמן יוצר הזדמנויות ויפגיש אותך עם נשים מעניינות. לפעמים אלו יהיו מפגשים שלא דימיינת, שילמדו אותך דברים חדשים על עצמך.

אני חושבת שאין דבר שיכתבו כאן, שיחולל תמורה משמעותית ודרמטית בחייך. מרבית הפתרונות יופיעו עם הזמן, דרך ניסיון חיים והתפתחות אישית.

אז שוב, סבלנות ותקווה. אל תתיאש, יבואו ימים בהם תסתכל לאחור, אל התקופה הזו, ותחייך.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 4 שבועות • 17 במאי 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 17 במאי 2024
אפשר שאלה?

״תמיד בסוף אני נשבר לפורנו ולאחר מכן מדוכא עוד יותר ומתחרט על מה שעשיתי.״

למה אתה מדוכא אחרי פורנו ?
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 17 במאי 2024
bondman כתב/ה:
אפשר שאלה?

״תמיד בסוף אני נשבר לפורנו ולאחר מכן מדוכא עוד יותר ומתחרט על מה שעשיתי.״

למה אתה מדוכא אחרי פורנו ?
למה אתה לא מדוכא אחרי פורנו?
סך הכל רוצה אהבה​(נשלט)
אני מדוכא אחר צפיה בפורנו מכיוון שחסרה אמיתיות ורגש, ואף אחת לא שם איתך,מתכרבלת איתך וטוענת אותך מחדש אחרי הפורקן.
כשאני פורק מול פורנו אני רק מתרוקן , ונשאר עם post nut clarity, ובמצב הזה המחשבות השליליות שלי והחוסר סיפוק המדכא שולט במוח שלי.
ואז מגיע האפקט של"מת מבפנים" או "ריקנות"
מחשבות שצצות כמו:
מה אני עושה?
"אני חלש"
מה יהיה איתי?
"זה לא שווה את זה"
ועוד..
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 17 במאי 2024
סך הכל רוצה אהבה כתב/ה:
אני מדוכא אחר צפיה בפורנו מכיוון שחסרה אמיתיות ורגש, ואף אחת לא שם איתך,מתכרבלת איתך וטוענת אותך מחדש אחרי הפורקן.
כשאני פורק מול פורנו אני רק מתרוקן , ונשאר עם post nut clarity, ובמצב הזה המחשבות השליליות שלי והחוסר סיפוק המדכא שולט במוח שלי.
ואז מגיע האפקט של"מת מבפנים" או "ריקנות"
מחשבות שצצות כמו:
מה אני עושה?
"אני חלש"
מה יהיה איתי?
"זה לא שווה את זה"
ועוד..

הבנתי.
אולי תתחיל בלעבוד על זה.
קודם כל להבין שמותר לאונן.
סך הכל רוצה אהבה​(נשלט)
אני יודע שמותר לי לאונן וזה לא משהו רע,אני מדבר על צפיה בפורנו, שזה מה שטוקסיק...
זה לא חייב לבוא ביחד.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 17 במאי 2024
למצוא קשר שליטה מתאים זה לא פשוט. למצוא שולטת זה קשה אף יותר( היצע וביקוש), למצוא שולטת שמעוניינת בנשלט צעיר מאוד וחסר נסיון זה אכן מקטין את הסיכויים באופן משמעותי. עד כאן המצב גם עבור מבוגרים /נשואים בכלוב.
אבל יש לך יתרון וזה הזמן, תגדל יפתחו אופציות. בינתיים תלמד.
אני כן ממליצה לכתוב בלוג, לאפשר לשולטות להתרשם ממך( לדעתי רובנו כן קוראות בלוגים). אולי מישהי תחליט לאמץ אותך 🙂
נשלט נששלטט
נשלט נששלטט • 17 במאי 2024
אני בול במצב שלך רק טיפה יותר מבוגר(בן 26)
פישוטו
לפני 4 שבועות • 18 במאי 2024
פישוטו • 18 במאי 2024
עצה ראשונה שלי זה צא מהאתר ותפגוש אנשים מהתחום עניין שלך במציאות. לך למאנצים (מפגשים של אנשים בדסמים באווירה ונילית) ואם אתה בראש לזה גם למסיבות. תמצא את החברים פה באתר בצאט ובבלוגים מאותם אזורי גילאים ותארגנו מפגשים.
כמה שתשאר יותר מאחורי מקלדת ועכבר ככה האינטראקציות שלך יהיו יותר מבוססות פנטזיה מעל קשר אמיתי עם בן אדם. ההר יהפוך גבוה יותר והאופציה שתצליח ליצור קשר אותנטי תרד.

וחוץ מזה סבלנות ועבודה עצמית, תמשיך בדרך שלך תבנה בטחון ותתפתח ככה שכשיגיע כבר הרגע וכשתפגוש מישהי ראויה יהיה לך מה להציע לה, ואם היא לא תהיה ראויה יהיה לך מספיק בטחון עצמי בשביל להבין את זה.