צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נרכשת?

פותחת מוסך
לפני חודש • 19 במאי 2024

שליטה נרכשת?

פותחת מוסך • 19 במאי 2024
חבר/ה ביקש ממני להדריך מישהי שמעוניינת להיותדומיננטית-שולטת. אשכרה לא מבינה. שליטה זה לא צורך? לא מתגבש מתוך יצר? תשוקה??
KINKI OZZY​(מתחלף)
לפני חודש • 19 במאי 2024

Re: שליטה נרכשת?

KINKI OZZY​(מתחלף) • 19 במאי 2024
פותחת מוסך כתב/ה:
חבר/ה ביקש ממני להדריך מישהי שמעוניינת להיותדומיננטית-שולטת. אשכרה לא מבינה. שליטה זה לא צורך? לא מתגבש מתוך יצר? תשוקה??

חושב שאת צודקת זה צריך להיות משהו אינהרטי פנימי, זה לא משהו שאפשר לאלץ לתוכו ואם עושים את זה סביר שהתוצאות לא יהיו מדהימות...
masoul
לפני חודש • 19 במאי 2024
masoul • 19 במאי 2024
שליטה, ולא משנה מאיזה צד של השוט זה אכן צורך, זו נטיה, זה מיני, זה מונע על ידי יצרים ודחפים וצרכים, כמו שאת אומרת.

וצריך לשאול את המשהי למה היא מתכוונת בלהדריך.
אף אחד כאן (אני מניח) לא יודע מה בראש של אותה אחת, נקרא לה המודרכת. ומה הסיבות שבגללן היא מבקשת הדרכה.

יחד עם זאת אפשר לומר, לחלקנו דמיון יותר מפותח, ולכן נדע להגיד מה ידליק לנו ומה יכבה לנו.
לאחרים דמיון פחות מפותח, ולכן הם ירצו לחוות לפני שיחליטו מה מדליק להם ומה לא, ולפעמים לחוות מספר פעמים,
עד שיקבלו מושג מה הנטיה שלהם.

ועוד אפשר לומר, לפעמים הנטיה הדחף והרצון קיימים, אבל לא ממש יודעים איך ואיפה מתחילים ומה עושים,
ומחפשים הדרכה, לא משנה אם בסרטון יוטיוב בקריאת מאמר או במציאת חברה שאפשר ללמוד דרכה.

ולפעמים פשוט חוסר ביטחון, ומחפשים את הביטחון בהדרכה, שוב לא משנה מאיזה סוג ומאיפה.

ולפעמים שילוב של חלק או כל אלו ביחד.

נדמה לי שאפשר לקחת את זה למקום מאד מהנה ומעצים לכולם, למדריכה למודרכת ולאובייקט שעליו מדריכים.
אז... תהנו (:
כמהת-יער
לפני חודש • 19 במאי 2024
כמהת-יער • 19 במאי 2024
לא בטוחה איך הדברים סותרים. יש לאנשים נטיות פנימיות, שלא תמיד באות לכדי מימוש. הצורך להבין איך להתחבר למקום הזה בעצמך, "לימוד" נקרא לזה, דווקא נשמע לי הגיוני.
Unconscious
לפני חודש • 19 במאי 2024
Unconscious • 19 במאי 2024
אני חושב שיש הרבה נשים דומיננטיות שיש להן "פוטנציאל" להתחבר למושג הזה של שולטות אך שהן אינן מודעות לכך. בין אם זה בגלל הנורמות החברתיות שמגיל צעיר מקובל שהגבר הוא המוביל, או לכך שנשים בדרך כלל חוששות יותר לחקור את המיניות שלהן, או מתוך רתיעה למושג הBDSM מתוך מחשב שזו סטייה חריגה ומוזרה ומתוך בושה.

לכן יש את האחוז מתוך הכלל שאכן היצר והתשוקה בוערים בהם ולכן הם חוקרים זאת בעצמם, נחשפים לעולם הזה ומצליחים למצוא את עצמם בו. מנגד יש אחוז לא מבוטל שהיצר והתשוקה קבורים עמוק מתחת לבושה ולהסתרה כך שייצטרכו לעבור תהליך כדי להבין שהם באמת נמשכים לזה.

אני חושב שבסוף הרצון לשלוט הוא משהו מאוד בסיסי אצל אלא שרוצים בכך ויש נשים רבות שאם הן ישחררו את המחסומים והפחדים שלהן יגלו שהן אכן "שולטות" ובדרך כלל אלא יהיו נשים דומיננטיות מטבען, בחיים ובדינמיקות החברתיות שלהן. אם זה המצב אם המישהי שהחבר ביקש ממך את עזרתך, אולי זה דבר שהוא כן אפשרי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני חודש • 19 במאי 2024
לא נראה לי שזה סותר. אפשר להרגיש רצון ותשוקה וביחד עם זה לרצות הכוונה מבעלת נסיון.
דווקא נשמע לי אחלה שהיא רוצה להתייעץ.
בכל אופן אם הבקשה נשמעת לא מובנת אז קודם כל הייתי שואלת את מי שביקש, או אותה.
הוא​(שולט)
לפני חודש • 19 במאי 2024
הוא​(שולט) • 19 במאי 2024
מאד אינדיבידואלי כל מקרה וסיפורו
La Joker​(שולט)
לפני חודש • 19 במאי 2024
La Joker​(שולט) • 19 במאי 2024
כנראה עוד אחת שהבינה שזה מקום שיש בו כסף ורוצה לעשות "הצגה" של שולטת בשביל הכסף.
במילים אחרות עוד סוג של זנות.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 19 במאי 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 19 במאי 2024
La Joker כתב/ה:
כנראה עוד אחת שהבינה שזה מקום שיש בו כסף ורוצה לעשות "הצגה" של שולטת בשביל הכסף.

אוהה,
הרחקת לכת.
icon_smile.gif
למה ככה חזק?
אולי זאת שולטת מתחילה שמבקשת הדרכה?
Floating
לפני חודש • 19 במאי 2024
Floating • 19 במאי 2024
La Joker כתב/ה:

תגיד לי שאתה שונא נשים מבלי להגיד לי שאתה שונא נשים.
    התגובה האהובה בשרשור