שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אכזריות

חודרת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 6 ביוני 2004

אכזריות

חודרת​(שולטת) • 6 ביוני 2004
לא פעם אני נוהגת להזהיר עבדים הפונים אליי כי אני אכזרית. ציפיתי כי תכונה זו שלי תהווה אמצעי סינון יעיל אשר ירתיע רבים, אך להפתעתי לא רק שאין הדבר כך אלא שדומה כי אכזריותי המוצהרת הינה אטרקטיבית עבור הפונים אליי.
משיחותיי עמם הבינותי כי המונח 'אכזרית' מקבל אצלם פירוש שונה, ייחודי ל BDSM ככל הנראה, מהפירוש לו כיוונתי. מסתבר כי מלכה אכזרית היא כזו המפיקה עונג מהלקאה קשה של עבדה, בעילתו באגרסיביות, הענשתו בעונשים מיניים איומים דוגמת טפטוף שעווה על איבר מינו ובאופן כללי – מלכה אכזרית היא כזו הנהנית להעניש את עבדה בקשיחות ממנה הוא נהנה בעצמו.
אף כי אני עשויה להיות אכזרית באופן זה לעתים מזומנות הרי שבהכריזי על עצמי כאכזרית כוונתי למובנה הנפוץ והמקובל יותר של המילה. אני מפיקה עונג מגרימת סבל וכאב שאינם כלל ועיקר מהסוג המהנה. מובן שלא רק מהם וחייו של עבד תחתיי לא יהיו רצופי ייסורים בלבד, אך בהחלט אהנה כפעם בפעם לגרום לו לסבל אמיתי, מייסר ומכאיב, כאשר העונג היחיד שיוכל להפיק ממנו היא הידיעה כי מלכתו מסופקת.
עבורי זוהי התגלמות השליטה והסדיזם. לא הגעתי ל BDSM מתוך מאוויים שגרתיים הנהוגים גם מחוצה לו. אלה הן החריגויות שלי אשר הביאוני לכאן, למקום בו הן יכולות למצוא ביטוי. הסדיזם שלי הוא תשוקה להכאיב ולא לענג דרך כאב. השליטה שלי מתבטאת לא בהוראות קלות ונעימות לביצוע אלא דווקא באלה המענות והשוחקות אשר הן הן הדרך היחידה לבדוק האם העבד מציית לי או ליצריו. אני באמת ובתמים אוהבת לגרום סבל ומצפה מהכפופים לי לקבל באהבה את עוקצי ולא רק את דובשי. האם לא זו מהות ה BDSM? האין אלה תאוות אקסצנטריות אלה שלנו לשליטה ולכאב, אמיתיים ומוחשיים ולא תיאטרליים בלבד, אשר הנחונו הנה?
אני מותירה שאלה זו פתוחה לתשובותיכם.
שפינוז_

צודקת

שפינוז_ • 6 ביוני 2004
אני מאמין שעבד אמיתי מרכז חייו וראש מעיניו הם אושרה וסיפוקה של גבירתו מאהבה
והערצה יוקדת והערכה למהותה. אכן רוב "העבדים" וה"סאבים" עיקרים בהתמקדות
בסיפוק יצרם שלהם ומה טוב אם זה משתלב עם רצונותיה של הפרטנרית "מלכה" שלהם -
אבל חלילה אם לא!!!
דומיננטית​(שולטת)
דומיננטית​(שולטת) • 6 ביוני 2004
מה רע בעבדים הרוציםלספק את יצריהם? אני למשל לא חושבת שכל זכות הקיום של העבד, היא אך ורק בסיפוק צרכי המלכה. לדעתי מערכת יחסים כזאת לא תחזיק מעמד מעבר לכמה סשנים
דניאלי
דניאלי • 6 ביוני 2004
אכזרית יקרה וחביבה
הלוואי והיו עוד הרבה בנות כמותך ! אמן !!
icon_redface.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
כל אחד הגיע ומגיע לבדסמ מתוך תשוקה למשהו מסויים.
את הגעת אליו מתוך תשוקה להכאיב.
כל אחד מאיתנו מוצא את התשובה להיותו כאן מסיבה כזו או אחרת,
והוא מוכן ואף רוצה לסבול מתוך תשוקה גחמות של מלכה.
אנחנו נמצאים בעולם תיאטרלי - מלכות ועבדים....
ונהנים מכך. זו התשוקה שלנו...
שאלת המהות תמיד מביאה אותי לסיפור על האיש שחיפש את מהות חייו
ואחרי חיפושים נרחבים בעולם, שאילת אנשים חכמים, הוא מצא יפני
אחד במקום מבודד על איזה הר שאמר לו שהמהות של החיים היא
"אהבה". כשהאיש שאל אותו באמת? היפני אמר מה לא???...

כשהדברים מגיעים מאהבה הבדסמ מקבל משמעות חדשה...
kamor​(נשלט)

Re: אכזריות

kamor​(נשלט) • 6 ביוני 2004
חודרת כתב/ה:
אך בהחלט אהנה כפעם בפעם לגרום לו לסבל אמיתי, מייסר ומכאיב, כאשר העונג היחיד שיוכל להפיק ממנו היא הידיעה כי מלכתו מסופקת.
עבורי זוהי התגלמות השליטה והסדיזם. לא הגעתי ל BDSM מתוך מאוויים שגרתיים הנהוגים גם מחוצה לו. אלה הן החריגויות שלי אשר הביאוני לכאן, למקום בו הן יכולות למצוא ביטוי. הסדיזם שלי הוא תשוקה להכאיב ולא לענג דרך כאב..

זה בדיוק העניין .

לא אוהב סבל וכאב ולא נהנה מזה בכלל , מה שכן מספק אותי זה רק הסיפוק שלה מהכאב שלי.

וזה בדיוק מה שכתבתי פעם והמון הסכימו איתי , שלא הכאב עצמו הוא שמספק .

.
abcd
abcd • 6 ביוני 2004
HotQueen כתב/ה:
אנחנו נמצאים בעולם תיאטרלי - מלכות ועבדים....
ונהנים מכך. זו התשוקה שלנו...

הוט, את ככ צודקת.. icon_razz.gif

וקמור, החתימה שלך מצחיקה אותי כל פעם מחדש... icon_smile.gif
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 6 ביוני 2004
וואי....הזכרת לי שאני צריך להחליף חתימה.......

.
Tame
לפני 19 שנים • 7 ביוני 2004
Tame • 7 ביוני 2004
לדעתי זו לא שאלה של מהות הבדסמ, כמו שהוט אמרה, כל אחד מגיע ממקום אחר.
לדעתי כל פטיש הוא לגיטימי וטוב עשית (ואת עושה) בכך שאת מבהירה מראש מהן כוונותייך ורצונותייך.
כעת ניתן רק לקוות שתמצאי את האדם המתאים (שזה גם הפטיש שלו ובעל סף כאב גבוה) אבל לא בטוח שעצם ההבהרה תהיה כל מה שנדרש בכדי לסנן את אלו שאינם מתאימים.

בהצלחה.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 ביוני 2004
דוכיפת​(נשלט) • 8 ביוני 2004
אני חושב שאני מבין למה החודרת מתכוונת,ואם למה שאני חושב,את באמת מתכוונת,אז אין לי ספק שאת צודקת.
כי הרי לכך נולדתי,לשרתה,על הגחון,וזו המשמעות לכך