בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פעילות FinDom באתר

Gold Fish{FLR}
לפני חודש • 25 במאי 2024

פעילות FinDom באתר

Gold Fish{FLR} • 25 במאי 2024
האם התופעה קיימת. מוכרת ונפוצה באתר?
האם במסווה של שליטה נשית / ניוש נעשים נסיונות ע״י מתחזים לבצע עקיצה של כרטיסי אשראי כתנאי לקיום קשר שכזה?
Aristotle​(נשלט)
לפני חודש • 25 במאי 2024
Aristotle​(נשלט) • 25 במאי 2024
כן.

יש לדווח על כך במידה ואתה נתקל במשהו כזה.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודש • 25 במאי 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 25 במאי 2024
אני נגד שניהם.
אבל יש הבדל בן FinDom
לעקיצה של כרטיסי אשראי.
הטופר המפשר
לפני חודש • 25 במאי 2024
הטופר המפשר • 25 במאי 2024
כן. אבל יש לזה הגדרה רחבה יותר ולרוב זה נעשה בצורה מתוחכמת ומוסוות יותר. אף אחת/ד לא יציע או יעשה את זה באופן ישיר בהודעה באתר. לרוב אתה מגלה את זה תוך כדי הקשר, אם זה במעבר לטלגרם או אחרי פגישה אחת, שניים. לרוב אתה גם מגלה שיש איזה גבר (לרוב "שולט" ) שמנהל את כל העניין הזה. זה לגמרי זנות בתחפושת.

אגב, גם אם מדובר בשולט שמבקש מהנשלטות שלו לענג גברים אחרים בתמורה לטובין חומריים כאלה ואחרים, אני לא רואה דרך אחרת לקרוא לזה מאשר זנות, גם אם כל העורבים בדבר מסכימים.

ואגב, אין לי שום בעיה עם זנות, מלכות בתשלום או כל דבר אחר, רק מעדיף שהכל גלוי וברור על השולחן מאשר שמצטרף לזה מן אקט של נוכלות ורמיה.
טלי35​(שולטת)
לפני חודש • 25 במאי 2024

Re: פעילות FinDom באתר

טלי35​(שולטת) • 25 במאי 2024
Gold Fish כתב/ה:
האם התופעה קיימת. מוכרת ונפוצה באתר?
האם במסווה של שליטה נשית / ניוש נעשים נסיונות ע״י מתחזים לבצע עקיצה של כרטיסי אשראי כתנאי לקיום קשר שכזה?

זו לא ההגדרה של פינדום גם אם יש כאלו פה באתר, כמו שאונס וגוסטינג ולהיות חרא זו לא ההגדרה של בדסמ למרות שזה קורה פה באתר לא פחות ואולי ויותר.
Into​(נשלטת)
לפני חודש • 25 במאי 2024
Into​(נשלטת) • 25 במאי 2024
אני נגד זו תופעה מבחילה וניצול דוחה אם נתקלת במישהו שמציע תשלום או מתנות תפני אותו אליי
    התגובה האהובה בשרשור
Gold Fish{FLR}
לפני חודש • 25 במאי 2024
Gold Fish{FLR} • 25 במאי 2024
למישהו היה מקרה שכזה דומה באתר?