לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עקבים לוהטים ואיפה קונות אותם

VeraLynn​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 1 ביוני 2024

עקבים לוהטים ואיפה קונות אותם

VeraLynn​(נשלטת) • 1 ביוני 2024
טוב אז נדלקתי על הרבה מהנעליים באתר מסויים, בין השאר הזוג הזה - https://us.lamoda.co.uk/collections/heels/products/break-up-platform-heels-black-pat

אמממה?
משיטוט בגוגל נראה שהאתר הזה מפוקפק והזמנה ממנו תהיה הימור, בעיקר בהתחשב בכך שנראה שהמידות שלהם קטנות והמידות של העקבים בארון שלי נעות בין מידה 40.5 ל42 אז מראש הזמנה היא הימור.

למי יש המלצה על עקבים צ'אנקים, נוחים כמה שאפשר אבל עדיין לוהטים, בווייב של דולס קיל אבל באידיאל עם אפשרות מדידה בארץ הקודש?
גם הזמנה מאתר עם שירות משלוחים סביר היא אופציה ואשמח להמלצות, תודה!
    התגובה האהובה בשרשור
researcher​(שולטת)
researcher​(שולטת) • 1 ביוני 2024
בארץ מייס סאנשיין
חנות קרקס.
אבל רוצה להמליץ באופן מפתיע על שיין שזה אמנם אתר ולא בארץ אבל שווה מבחינת מחירים
לדוגמא :

רצועת אבזם עור PU אופנתיות לנשים נעלי עקב גבוהות עם פה רדוד, פלטפורמת מים, עקב שמנמן ומתאימות לכל עונות השנה
!בוא לבדוק אותם SHEIN.com, - גיליתי מוצרים מדהימים ב
http://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appjump?link=VoIIZDvy8aw&localcountry=IL&url_from=GM7519589542034673664

פחות הייתי סומכת עליהם עם עקבים גבוהים ודקים אבל צאנקים לגמרי סבבה
shayleen​(שולטת){GreySilenc}
shayleen​(שולטת){GreySilenc} • 1 ביוני 2024
היי גם אני רוכשת משיין בדרכ , לא יצא לי להתאכזב עדיין.
המחירים נוחים , ויש שם כל מני מדריכים על איך לבחור במידה המתאימה לך פר מוצר.
JustNobody
לפני 3 חודשים • 2 ביוני 2024
JustNobody • 2 ביוני 2024
עקבים שמנמנים זה לא תחום העיסוק שלי.
אבל אם את מעוניינת בעקב דקיק וסקסי, אז עקבים של רקדניות על עמוד, קל.

הם הכי סקסיים כי... טוב, זה המוצר, ומכיוון שהם נועדו לריקוד ולא רק ליופי, יש להם הרבה יותר תמיכה לרגל מנעל עקב רגילה.
לא אגיד לך שאחרי שעתיים על הרגליים לא יכאב לך - כי יכאב - אבל יחסית הרבה פחות מנעל עקב רגילה.

איפה הכי כדאי לקנות?

אם את מוכנה להזמין מחו"ל אפשר להזמין מאלי אקספרס או אמאזון.
יש גם שני אתרים ייעודיים של המוצר בשם pleasers או hella heels, שם לרוב יש נעל יותר איכותית.
תמדדי טוב את כף הרגל שלך ותכתבי הכל, המידות שם שונות מנעליים רגילות ויש טבלאות המרה, הם מדוייקים בגודל הנעל עד רמת החצי ס"מ, אז תהיי מדוייקת.

אם את מתעקשת על לקנות בארץ, יש את המקום של אנג'ליקה בתל אביב, חפשי בגוגל "סטודיו אנג'לס ריקוד על עמוד" וצרי איתה קשר בשביל מדידות (אי אפשר לבוא למדוד נעל בלי לתאם איתה מראש!)

בהצלחה icon_smile.gif
VeraLynn​(נשלטת)
לפני 3 חודשים • 2 ביוני 2024
VeraLynn​(נשלטת) • 2 ביוני 2024
וואו תודה רבה לכל העונות!
הלכתי למדוד את הרגליים שלי ועל הדרך יש לי סל בשיין בסכום כולל של 5000 שקל, שכחתי שזה קורה שם 😂
Bitchy
לפני 3 חודשים • 3 ביוני 2024
Bitchy • 3 ביוני 2024
אני רכשתי בעבר נעליים של למודה - הם גם נמכרים באתר Dollskill במחירים לפעמים יותר מוזלים ♥
יש להם איכות ממש נחמדה דווקא!
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 3 ביוני 2024
Bitchy כתב/ה:
אני רכשתי בעבר נעליים של למודה - הם גם נמכרים באתר Dollskill במחירים לפעמים יותר מוזלים ♥
יש להם איכות ממש נחמדה דווקא!

רכשת באתר שלהם או של דולס קיל? איזה כיף שהיה מוצלח!
קרשנדו​(נשלטת)
קרשנדו​(נשלטת) • 3 ביוני 2024
שיין לא נוחות לרוב וגם לא מחזיקות מעמד. יש לי משהו מיוחד מאוד במידה שלך. תצרי קשר
VeraLynn​(נשלטת)
VeraLynn​(נשלטת) • 3 ביוני 2024
קרשנדו כתב/ה:
שיין לא נוחות לרוב וגם לא מחזיקות מעמד. יש לי משהו מיוחד מאוד במידה שלך. תצרי קשר

תודה! שלחתי הודעה❤️
Master Bruce
Master Bruce • 3 ביוני 2024
במקום שכף רגלי לא תדרוך בו!
#סטגדיש
סליחה, מישהו היה חייב להגיד את בדיחת הקרש הזו