לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאכלים מעוררי תשוקה

השף הקשור​(מזוכיסט){cbt}
לפני 3 חודשים • 6 ביוני 2024

מאכלים מעוררי תשוקה

כשף הכנתי סוגים רבים של אוכל. ואני גם מומחה לצילחות. אבל לו רק יכולתי הייתי מביא אותם לאיחוד של תשוקה קולינרית ותשוקה אירוטית יחד כך צריך להגיש אוכל. כתבתי לפני כמה ימים על אוכל איטלקי, הפעם זה היה המטבח היפני ואשמח לדבר על מטבחים שונים בהמשך.

המלכה מבקשת להכין לה אוכל. אני חושב על המטבח היפני העירום על סושי קלאסי. כך אני מטפל בטונה אדומה ביצי דגים שרימפס עצות. גיוזה עם בשר סרטנים ראמן ופרח עשוי ווסאבי. לאחר ההכנה, המלכה מביאה אותי לשולחן עץ ארוך, אני מתפשטת ושמה את האוכל על הגוף, כאמור, יש לי ידע בצלחות. אחרי שהמגש (אני) מוכן, המלכה קושרת את ידי ורגלי לרגלי השולחן ואומרת לי "היום הכנתי גם לך אוכל, מרק צדפות". עולה על שולחן, מורידה את המכנסיים ומתיישב על הפנים שלי. אני מרגיש את הצדפה שלה באף והפה שלי ואני לא יכול לנשום. נראה שזה לא מפריע לה. להיפך, הניסיונות שלי לנשום רק גורמים לה להתרגש ולגנוח והיא נהנית מהאוכל. פתאום היא קמה, אני סוף סוף נושם "רציתה לספר לי משהו" אני לא עונה "זה מה שחשבתי ושוב מתיישבת. אמנם אני לא נושם אבל מה זה הנשימה שלי לעומת ההנאה של המלכה. פתאום היא קמה שוב "מה זה הפרח הירוק והחריף הזה אתה יודע שאני לא אני אוהבת חריף. אני חושב זה הוואסאבי איזה אידיוט אני. פתאום אני מרגיש שהיא שמה לי משהו על איבר המין ואני מבין זה הוואסאבי. אני מרגישה אותו בוער כמו אש אני רוצה לצרוח אבל אין לי אוויר. פתאום אני מרגיש זרם חם יוצא מהצדפה והמלכה אומרת הנה מרק הצדפות שלך.

ואני עדיין מחפש מסעדה שתבין אותי