צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצות למתחילים ? מדריך למשתמש ?

sakranel
לפני שבועיים • 9 ביוני 2024

עצות למתחילים ? מדריך למשתמש ?

sakranel • 9 ביוני 2024
תהיתי. נגיד ואתה חדש בעולם השליטה ואתה רוצה לחסוך זמן ומפחי נפש למיניהן ופשוט ללמוד מהמנוסים יותר.
אז האם יש "מדריך למשתמש המתחיל" שכזה ?  מנחש שלא... וגם ברור לי שכל אחד מתנהל קצת אחרת... 
אבל בטח יש משהו. אז אשמח להכוונה ככל האפשר, לינקים, אתרים, בלוגים מועדפים, כל מה שקשור 🙏

איך להכיר (להכווין ישר לסשן או קודם להכיר בבר כלשהו), איך להבין שמתאימים, גבולות. קיצר, אשמח לשמוע איך זה מתנהל מכאלה שמנוסים וחיים את זה מה שנקרא.
סווריןן
סווריןן • 9 ביוני 2024
תראה, קשה לסייע, כי לא ברור מהו ה"זה' שאתה מכוון אליו ולאיזה מערכת יחסים אתה בכלל שואף. גם הפרופיל שלך לא מספק מידע על כך.
בכל אופן, במקומך הייתי פחות תולה תקוות בעצות גנריות בפורום. חפש א.נשים שכתיבתם.ן בבלוג/פורום פונה אליך, ופנה באופן יזום בבקשה לעצות ממוקדות. הייתי פונה ליותר מאדם אחד, כדי שתהיינה לך כמה נקודות מבט באותו עניין. בהצלחה
    התגובה האהובה בשרשור
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
כמו בכל תחום בחיים, מעטים מאוד האנשים שעבדו להם קיצורי דרך, נפלו למים העמוקים, ומייד החלו לשחות כמו בת ים.
הכו גרזן באדמה, ומייד מצאו חלקיקי זהב.
כנראה שכל עצה שתקבל, תהיה לכל היותר, אבן קפיצה בתוך מסע מייגע של מאות או אלפי קילומטרים.
סביר שאין דרך להימנע משריטת הקוצים, מהאבנים הקטנות שנכנסות בין הסנדל לכך הרגל, והצורך לעצור מדי פעם למנוחה, או לתקן מדי פעם אזימוט.
תתחיל, תהנה, ההתחלה מרגשת כמו האמצע, כמו השיאים, רק בדרך שונה.
תהיה אתה, ואנושי, תרשה לעצמך להצליח ולטעות (ולהשתדל מאוד שלא על חשבונם של אחרים),
זה מספיק.
תחת כנפיך
תחת כנפיך • 9 ביוני 2024
מה שהכי ריגש אותי זה היה סוג של הארה שהרגשתי מה מושך אותי לעולם הזה.
וזה היה סוג של סגירת מעגל.

לכן, ממש ממליץ קודם כל להבין את עצמך כמה שרק תוכל כי זה יעזור לך להבין מה אתה אוהב ויתן לך להגיע להנאה הרבה יותר גדולה
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 9 ביוני 2024
כמו הסלוגן של נייקי
JUST DO IT
תברר מה מושך אותך תוך כדי תנועה
תקרא המון
יש את FETLIFE.COM
תהיה סלקטיבי עם פרטנריות רים
תחקור תהנה
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 9 ביוני 2024
רצוי לא לטעות ולעשות ככל שביכולתך לא לטעות. מותק לטעות וחשוב גם לדעת לתקן
אל תעשה שום דבר שאחר כך לא תהיה שם לאסוף את השברים שלך/של הפרטנר( ית)

אין דבר כזה שולט/נשלט אמתי. תעשה מה שטוב לך ומרגיש לך בטוח. אתה לא מופע של איש אחד. למדתי שמה שטוב לי וכשאני עושה את הדברים מתוך הנאה גם הצד השני נהנה.

תנסה גם לסנן את בשורות הזעם של האנשים מסביב. בבדסמ יש סיכון, תדע אותו ותקח אותו בידיעה גלויה ובזהירות. אבל יש סיכון בכל דבר ואתה אדם בוגר לקבל את ההחלטה.
יהיו אנשים שיגידו לך שלבחור מה לאכול הוא סכנה

לאט לאט. אתה לומד את הצד השני והוא אותך. הסשן הראשון ברוב הפעמים יהיה מוזר ומסורבל ועם המון דיבורים באמצע.
לאט לאט גם כי אתה עוד לא בחנת עד הסוף את הגבולות ואתה לומד להכיר ולסמוך על עצמך עם האדם השני

כן, עצות גנריות באינטרנט וכו'... ועדיין הנה דברים שהייתי אומרת לעצמי בתחילת הדרך
sakranel

Re: עצות למתחילים ? מדריך למשתמש ?

sakranel • 9 ביוני 2024
sakranel כתב/ה:
תהיתי. נגיד ואתה חדש בעולם השליטה ואתה רוצה לחסוך זמן ומפחי נפש למיניהן ופשוט ללמוד מהמנוסים יותר.
אז האם יש "מדריך למשתמש המתחיל" שכזה ?  מנחש שלא... וגם ברור לי שכל אחד מתנהל קצת אחרת... 
אבל בטח יש משהו. אז אשמח להכוונה ככל האפשר, לינקים, אתרים, בלוגים מועדפים, כל מה שקשור 🙏

איך להכיר (להכווין ישר לסשן או קודם להכיר בבר כלשהו), איך להבין שמתאימים, גבולות. קיצר, אשמח לשמוע איך זה מתנהל מכאלה שמנוסים וחיים את זה מה שנקרא.

האמת שזה רעיון ממש טוב, אני תכלס ממש פרקטי ובהמון דברים, פשוט חותר למקור ושואל מה שצריך.
איך היית עושה? פשוט שולח מלא שאלות בהודעה ? חותר לשיחה? לא רוצה להטריד או לשגע פה אנשים חח
sakranel
sakranel • 9 ביוני 2024
אלפא-בטא כתב/ה:
כמו בכל תחום בחיים, מעטים מאוד האנשים שעבדו להם קיצורי דרך, נפלו למים העמוקים, ומייד החלו לשחות כמו בת ים.
הכו גרזן באדמה, ומייד מצאו חלקיקי זהב.
כנראה שכל עצה שתקבל, תהיה לכל היותר, אבן קפיצה בתוך מסע מייגע של מאות או אלפי קילומטרים.
סביר שאין דרך להימנע משריטת הקוצים, מהאבנים הקטנות שנכנסות בין הסנדל לכך הרגל, והצורך לעצור מדי פעם למנוחה, או לתקן מדי פעם אזימוט.
תתחיל, תהנה, ההתחלה מרגשת כמו האמצע, כמו השיאים, רק בדרך שונה.
תהיה אתה, ואנושי, תרשה לעצמך להצליח ולטעות (ולהשתדל מאוד שלא על חשבונם של אחרים),
זה מספיק.

תודה על התשובה. אני מצד אחד מבין את מה שאתה אומר אבל מצד שני, במלא מקרים אני לא מסכים. גם בחיים, כשאני רוצה ללמוד משהו חדש, בהמון מקרים אני פשוט מאתר מישהו שכבר עושה את זה טוב, פונה אליו ובודק אם זה אפשרי שהוא יעביר את הידע, הרבה פעמים בתשלום גם, ממניעים של חיסכון בזמן ומידע מרוכז ומותאם אישית אליי. בניגוד לדוגמא: ללאסוף מידע באינטרנט וכו', מידע יש מלא, השאלה איך משיגים אותו ביעילות ובמהירות. ממה ששמתי לב, בהתנסויות שהיו לי בחיים ופה באתר, יש לא מעט דברים שאפשר ללמוד על ההתנהלות וכו', ואני לגמרי בנאדם של "איזהו האדם הלומד מכל אדם". אז אני מבין ומתחבר גם לגישה שלך, אבל במקרה הזה אני מחפש כן "לקצר דרך". תודה
Marcus Wright​(אחר)

Re: עצות למתחילים ? מדריך למשתמש ?

Marcus Wright​(אחר) • 9 ביוני 2024
sakranel כתב/ה:

המדריך לכלוביסט/ית המתחיל/ה
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=611211&blog_id=2836
sakranel
sakranel • 9 ביוני 2024
תחת כנפיך כתב/ה:
מה שהכי ריגש אותי זה היה סוג של הארה שהרגשתי מה מושך אותי לעולם הזה.
וזה היה סוג של סגירת מעגל.

לכן, ממש ממליץ קודם כל להבין את עצמך כמה שרק תוכל כי זה יעזור לך להבין מה אתה אוהב ויתן לך להגיע להנאה הרבה יותר גדולה

תודה על התשובה. תראי, אני חושב שאני די יודע מה אני, נגיד, הכי הכי רוצה. זה זוגיות משולבת עם שליטה. אממה, זה לא קל למצוא בכלל. וכנראה יכול לקחת זמן, אם רוצה "רק את זה" ולא מתפשרים ובלה בלה. ניסיתי לא מעט גם פה בכלוב (לא בפרופיל הזה מן הסתם...). חוויתי קצת, אבל לטעמי לא מספיק וממה שיצא לי לנסות, קלטתי שזה לא קל להכיר פה. וגם כשמשהו מתחיל להתקדם, זה עדיין לא אומר כלום ויתכן מאוד שלא יצא מזה משהו מעניין. כמו בחיים אני מניח. רק שכאן זה הרבה פעמים יותר מאתגר, כי ה"חוקים" פחות ברורים לי.

כדיי להמחיש, אשווה את זה לעולם הוונילי: היה מאצ', מתכתבים קצת, עוברים לטלפון או ישר לדייט ואם טוב ממשיכים לעוד כאלה ו... המסלול די מובנה וברור.
כאן לטעמי לפחות, זה יותר מאתגר: הכול אנונימי, אין כמעט תמונות, השלבים פחות ברור, יש המון חשדנות (כנראה בצדק), ועוד ועוד...