צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בני מיעוטים

SupperNova​(שולט)
לפני שבוע • 16 ביוני 2024

בני מיעוטים

SupperNova​(שולט) • 16 ביוני 2024
למה יש בקהילה תת ייצוג לבני מיעוטים?
Stronger
לפני שבוע • 16 ביוני 2024
Stronger • 16 ביוני 2024
אתה באתר בעברית, ושנית, "בני המיעוטים" בישראל נוטים להיות דתיים ושמרנים או לכל הפחות מסורתיים.
infamous
לפני שבוע • 17 ביוני 2024
infamous • 17 ביוני 2024
האמת שאני "בן מיעוטים"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 17 ביוני 2024
יש פה לא מעט, כולל מוסלמים דתיים ממש. בדיוק כשם שיש פה חרדים מאוד אדוקים, ועוד קהילות "שלא תעלו על דעתכם" שנמצאות כאן.
אבל הם שקטים מאוד לגבי הזהות שלהם, משתי סיבות מרכזיות:

1. הם מאוד דיסקרטיים ולא רוצים להסתכן בחשיפה מול מישהו שאולי מכיר אותם.
"חוק דתיים שלובים" אם מישהו מכיר את המונח, שרלוונטי לכל קהילה קולקטיביסטית שהיא שבה "כולם מכירים את כולם" בסופו של דבר.
אמנם האתר הזה די אנונימי, אבל כשאתה מרגיש "שאתה בחטא", אתה חש "שכל העיניים עליך" והם מפחדים שכל פרט מזהה, לא משנה כמה כללי הוא, יוביל לזיהוי שלהם איכשהו- והמחיר החברתי עלול להיות מזעזע.
והאמת? זה לא לגמרי רק "בראש להם", כמעט כל אישה שנמצאת פה מספיק זמן חוותה נסיונות אאוטינג, וכמה נוראי זה הרגיש בתור חילונית מחברה ליברלית יחסית. חסרי חיים נקמנים לא חסרים פה, וזה לא מחיר שהם מסוגלים לשלם.

2. רוב האנשים לא יזדהו פה כבני מיעוטים בפרופיל עצמו כי התגובות שזה יגרור יהיו תוקפניות כלפיהם אם מדובר בגברים, ומטרידות מינית בצורה מבזה במיוחד אם הן נשים.
הייתי בשוק לראות צילומי מסך של מה שהם מקבלים כאן ברגע שמזהים שהם ערבים או חרדים.
שלא נדבר על כך שלא חסרים כאן בלוגים שמלאים באיחולים "לבביים", כי הרי אין קריטי מלהתעסק במוות לערבים או שכל החרדים פרזיטים באתר כמו הכלוב שמתעסק במיניות- אז ברור שרובם יעדיפו להישאר כאן בארון במקום לסמן את עצמם בפומבי כמטרה שישתלחו בה.

ניתן לסכם את הכל במשפט שהם דווקא מאוד נוכחים כאן רק שנדרש אמון כדי שישתפו בזהות שלהם.
    התגובה האהובה בשרשור
infamous

וואו

infamous • 17 ביוני 2024
ArchAngel כתב/ה:
יש פה לא מעט, כולל מוסלמים דתיים ממש. בדיוק כשם שיש פה חרדים מאוד אדוקים, ועוד קהילות "שלא תעלו על דעתכם" שנמצאות כאן.

"חוק דתיים שלובים" אם מישהו מכיר את המונח, שרלוונטי לכל קהילה קולקטיביסטית שהיא שבה "כולם מכירים את כולם" בסופו של דבר.
אמנם האתר הזה די אנונימי, אבל כשאתה מרגיש "שאתה בחטא", אתה חש "שכל העיניים עליך" והם מפחדים שכל פרט מזהה, לא משנה כמה כללי הוא, יוביל לזיהוי שלהם איכשהו- והמחיר החברתי עלול להיות מזעזע.
והאמת? זה לא לגמרי רק "בראש להם", כמעט כל אישה שנמצאת פה מספיק זמן חוותה נסיונות אאוטינג, וכמה נוראי זה הרגיש בתור חילונית מחברה ליברלית יחסית. חסרי חיים נקמנים לא חסרים פה, וזה לא מחיר שהם מסוגלים לשלם.

2. רוב האנשים לא יזדהו פה כבני מיעוטים בפרופיל עצמו כי התגובות שזה יגרור יהיו תוקפניות כלפיהם אם מדובר בגברים, ומטרידות מינית בצורה מבזה במיוחד אם הן נשים.
הייתי בשוק לראות צילומי מסך של מה שהם מקבלים כאן ברגע שמזהים שהם ערבים או חרדים.
שלא נדבר על כך שלא חסרים כאן בלוגים שמלאים באיחולים "לבביים", כי הרי אין קריטי מלהתעסק במוות לערבים או שכל החרדים פרזיטים באתר כמו הכלוב שמתעסק במיניות- אז ברור שרובם יעדיפו להישאר כאן בארון במקום לסמן את עצמם בפומבי כמטרה שישתלחו בה.

ניתן לסכם את הכל במשפט שהם דווקא מאוד נוכחים כאן רק שנדרש אמון כדי שישתפו בזהות שלהם.

האמת אני חייב להודות שהפתעת אותי בנוגע לנסיונות אאוטינג שאת מציינת,כשאני ראיתי את רף הכתיבה כאן לראשונה ואת האווירה בכלל הייתי בטוח שמדובר בסך הכל באנשים בוגרים מאוד.לא הייתי מצפה שיהיו פה דברים כאלה לעומת רשתות צ'אט אחרות ששמה באמת עסוקים בקללות ואאוטינג של נשים וגברים כאחד.
טוטאלוס​(שולט)
טוטאלוס​(שולט) • 17 ביוני 2024
אני חייב לרדד את השיח ואגיד שבעיני להכניס אלמנט גזעי ליחסי שליטה ובדסמ די מחרמן.
מה לא? רק אני?
Bluecollar​(שולטת)

מציאות כואבת

Bluecollar​(שולטת) • 17 ביוני 2024
ArchAngel כתב/ה:

אין לי מה להוסיף למה שכתבת מלבד לחזק
MagisterDolor​(שולט)
MagisterDolor​(שולט) • 17 ביוני 2024
הכרתי פה בזה האתר שתי בנות מיעוטים. אם בוחנים סטטיסטית ביחס לכמות הבחורות שהכרתי באתר, ניתן לומר שזה מדגם מייצג לאחוז של בנות המיעוטים באוכלוסיה הכללית 🤔
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 17 ביוני 2024
אולי הם פשוט נמנעים ממך ספציפית