סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים נשואים

פותחת מוסך​(שולטת)
לפני 3 חודשים • 18 ביוני 2024

גברים נשואים

פותחת מוסך​(שולטת) • 18 ביוני 2024
פונים אליי גברים נשואים, למרות שכתוב לי במפורש בפרופיל אין כניסה. עוד שואלים בתמימות או חרמנות מה עם יוצאי הדופן. אשכרה לא מבינה את החוצפה. איזו סיבה יש לאישה גרושה, חופשיה ומשוחררת להיות באינטרקציה עם נשוי?? להזדיין או לסשן או לדבר שיחה מינית. אולי אישה צעירה שמפנטזת על דאדי. אבל בחייאת, מה נסגר??
הברון בכפכפים{זהרורים}
לפני 3 חודשים • 19 ביוני 2024
להלן אוסף קלישאות:

"מי שממיין לא מזיין"

"כשהזין עומד, המח בתחת"

"לשאול לא עולה כסף"

עד כאן קלישאות:

אין לי פתרון בשבילך ומצטער שאת עוברת
את זה.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 19 ביוני 2024
גברים בתור אלו שלרוב נאלצים ליזום ולקבל הרבה דחיות, כבר פיתחו חסינות לדחייה.
אז מה אכפת להם לנסות....אז ידחו אותם שוב...
בסוף הם ידוגו משהו
עקר הבית​(נשלט)
עקר הבית​(נשלט) • 19 ביוני 2024
מחקרים רבים מוכיחים שגברים שמתחתנים , מאבדים את הבנת הנשמע הנקרא וכל הבנה אחרת
המכשפה בג'ינס​(מתחלפת)
מניסיון של 22 שנות כלוב, לא יעזור דיונים, אין עם מי לדבר. הם לא מבינים. הפיתרון זה לחסום. בצ'אט ובהודעות. אצלי גם כתוב בפרופיל: אם אתה נשוי, אני חוסמת במיידי, אז זה באחריותו.

תזכורת ליקום: גם פירורים של זהב הם עדיין רק פירורים...אל תסתפקו בפירורים כשיש הרבה לחמים שלמים בכל פינה 😉

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 19, 2024 11:39 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 19 ביוני 2024
המכשפה בג'ינס כתב/ה:
מניסיון של 22 שנות כלוב, לא יעזור דיונים, אין עם מי לדבר. הם לא מבינים. הפיתרון זה לחסום. בצ'אט ובהודעות. אצלי גם כתוב בפרופיל: אם אתה נשוי, אני חוסמת במיידי, אז זה באחריותו.
תזכורת ליקום: גם פירורים של זהב הם עדיין רק פירורים...אל תסתפקו בפירורים כשיש הרבה לחם טרי בכל פינה.

יש משהו בעצה לסנן כל אינטרקציה שמרגישה לך טיפה לא בנוח. לא קרה שאדם שעבר את הגבול פעם אחת, לא עבר את הגבול עוד מספר פעמים.
גבר וירטואלי
גבר וירטואלי • 19 ביוני 2024
אולי פשןט זה היאוש שמעביר אותנו על הדעת וגורם לבעיית ההבנה...
Master Bruce
Master Bruce • 19 ביוני 2024
אני אפרק את השאלה שלך לשתי שאלות:
"איזו סיבה יש לאישה גרושה, חופשיה ומשוחררת להיות באינטרקציה עם נשוי??" - יש מספיק סיבות. יש מספיק דוגמאות לנשים גרושות שנמצאות עם גברים נשואיים. האם זה מתאים לכל אחת? ברור שלא. אולי אפילו לא לרוב. אבל אני מצטער שתבדילי בין "לא מתאים לי" לבין "לא מתאים לאף אחת"

"פונים אליי גברים נשואים, למרות שכתוב לי במפורש בפרופיל אין כניסה. עוד שואלים בתמימות או חרמנות מה עם יוצאי הדופן. אשכרה לא מבינה את החוצפה"
הם לא באמת טורחים להסתכל על הפרופיל שלך. הם עוברים על כל הפרופילים בכלוב שנראים כאילו הם של בחורה ושולחים את אותה הודעת קופי-פייסט, בלי לקרוא כלום. ככה הם חוסכים זמן. מתוך 1000 פניות, יהיו 1 או 2 שיענו להם? זה ממש מספיק להם.
נויה הל​(לא בעסק){צ}

Re: גברים נשואים

נויה הל​(לא בעסק){צ} • 19 ביוני 2024
פותחת מוסך כתב/ה:
פונים אליי גברים נשואים, למרות שכתוב לי במפורש בפרופיל אין כניסה. עוד שואלים בתמימות או חרמנות מה עם יוצאי הדופן. אשכרה לא מבינה את החוצפה. איזו סיבה יש לאישה גרושה, חופשיה ומשוחררת להיות באינטרקציה עם נשוי?? להזדיין או לסשן או לדבר שיחה מינית. אולי אישה צעירה שמפנטזת על דאדי. אבל בחייאת, מה נסגר??

אז מה?
אלו אנשים זרים באינטרנט. תתעלמי/תחסמי.
בחיים האמיתיים זה יכול להיות מטריד או מאיים אבל במחשב? כשכולם אנונימיים?
את לא יכולה לשנות התנהגות של אחרים.
אלי פונים למרות שבפרופיל המאוד קצר שלי רשום שלא מעוניינת בפניות בכלל. אני פשוט מתעלמת.
השוקע
השוקע • 19 ביוני 2024
גם אצלי אף אחת לא קוראת את הפרופיל - כתוב שם בפירוש שתפנו אלי אבל אף אחת לא פונה
    התגובה האהובה בשרשור