לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Bdsm contract חוזה בדסמי/ פרוטוקול ומה ההבדל

כרוב קייל
לפני 3 חודשים • 21 ביוני 2024

Bdsm contract חוזה בדסמי/ פרוטוקול ומה ההבדל

כרוב קייל • 21 ביוני 2024
קודם כל מה ההבדל?
למישהו יש חוזה בדסמי ומעוניינת לשתף באיך למה כמה?
אני מסוקרנת על איך זה עובד, מי מנסח את החוזה? ביחד? הדומיננט או הסאב אולי?
חותמים אצל עורך דין? (הגזמתי?)
איך ניגשים לחוזה כזה, באיזה שלב? על ההתחלה? כל אחד בטח ומה שמתאים לו אני מניחה.
ואיך קובעים פרוטוקול גם
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 ביוני 2024
זה חלק ממשחק בן בני הזוג וממש לא חובה.
בדרך כלל אנשים מעתיקים פשוט מהרשת ומשפצרים.

לי אישית זה נראה מיותר.
מילת ביטחון
זה מספיק.
YourNewToy​(נשלט)
YourNewToy​(נשלט) • 21 ביוני 2024
אין מה ללכת לעו״ד כי חוזה כזה הוא חוזה פסול ללא תוקף משפטי.
בכל זאת, אני אישית מתחבר מאד לרעיון של חוזה כזה, לדעתי הדומיננטי צריך לנסח אותו ולאחר מכן מנהלים משא ומתן על סעיפים בעיתיים וחותמים.
לגבי באיזה שלב, תלוי בכימיה בין הצדדים, לדעתי צדדים שחותמים על חוזה כזה מגיעים לכימיה כזו דיי מהר.
barnacle​(שולט)
barnacle​(שולט) • 21 ביוני 2024
פרוטוקול - כללי התנהגות מוסכמים בין הצדדים לדינמיקה הבדס'מית. למשל, אסור לצד הנשלט לייצור קשר עין. או אסור לצד הנשלט לשבת לפני שהצד השולט מתיישב וכו'.
עוד על פרוטוקול לרמותיו השונות -
https://www.silkenclaws.com/understanding-levels-of-protocol/

חוזה - הסכם בין הצדדים שיכול להיות לסשן ויכול להיות לכל מערכת היחסים. למשל, הצד הנשלט/ת רוצה שהשולט ינהל את התזונה שלו/ה ומרגיש/ה שמחוייבות יעני-חוזית תעזור לדינמיקה.
או למשל, בדינמיקות cnc בין play partners שלא מכירים היטב הולכת ונוצרת נורמה בשנים האחרונות של חוזה, כדי לאפשר לצד הכופה מגננה כלשהיא מול הרשויות, וזה גם עוזר בגיבוש התסריט של המפגש.
חוזים לדוגמא -
https://bdsmcontracts.org/create-your-perfect-bdsm-contract-free-template/

אפשר עו'ד למרות שאין בזה טעם כי אלה לא חוזים שהולכים איתם לביהמ'ש. הניסוח נעשה ביחד. ואפשר לעשות בכל שלב ולכל צורך וגם אפשר להסתדר בלי חוזים ללא שום קושי.... ממילא ההסכמה החשובה באמת בבדס'מ היא זו שהצד הנשלט נותן לצד השולט לגבי היקף השליטה הנמסרת - וזה משהו שיכול להשתנות כל הזמן.
teacher​(שולט)
לפני 3 חודשים • 22 ביוני 2024
teacher​(שולט) • 22 ביוני 2024
אולי אין לו תוקף חוקי, אבל הוא אמצעי משחק קטן ומשוכלל שלא רק ממסגר דברים כלפי השחקנים עצמם, אלא חושף טפח או טפחיים מהפנימיות שלהם.
מה חשוב להם ומה פחות, היכן הנקודות הכואבות, מה רוצים בקצה. והכי כיף, הוא מתעד יפה נקודה אחת בזמן.

אני יכול לתת דוגמה משטר המכירה הפומבית של השפחות (משהו מפעם, נושא לאשכול אחר אולי).
המסמך הזה ריגש וטלטל רק מעצם הצורך להימדד ולמסגר ולשים "שווי" ברור על דברים שביומיום מקבלים בדרך כלל את הטייטל "פרייסלס".
היו כאלה ששמרו במשך הרבה מאוד זמן את חתיכת הנייר הזו.
    התגובה האהובה בשרשור
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 ביוני 2024
teacher כתב/ה:
אולי אין לו תוקף חוקי, אבל הוא אמצעי משחק קטן ומשוכלל שלא רק ממסגר דברים כלפי השחקנים עצמם, אלא חושף טפח או טפחיים מהפנימיות שלהם.
מה חשוב להם ומה פחות, היכן הנקודות הכואבות, מה רוצים בקצה. והכי כיף, הוא מתעד יפה נקודה אחת בזמן.

אני יכול לתת דוגמה משטר המכירה הפומבית של השפחות (משהו מפעם, נושא לאשכול אחר אולי).
המסמך הזה ריגש וטלטל רק מעצם הצורך להימדד ולמסגר ולשים "שווי" ברור על דברים שביומיום מקבלים בדרך כלל את הטייטל "פרייסלס".
היו כאלה ששמרו במשך הרבה מאוד זמן את חתיכת הנייר הזו.

הו תן! כמה מחרמן.
מעונב ומכופתר​(נשלט)
ברור שעבדות לא חוקית. ברור שלא ניתן לייתר את יסוד ההסכמה.

אבל חייב לומר שבעולם שיש בו חשש מתמיד לעניין היכולת להוכיח הסכמה והיקף שלה משניתנה, ובהינתן הגישה הפוריטנית של מערכת המשפט, בהחלט ייתכן שבמקרי קצה ובראש ובראשונה דווקא במישור הפלילי, אני יכול לראות סיטואציות שבהן יכולה להיות משמעות משפטית אמיתית לחוזה שכזה.
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 22 ביוני 2024
לגבי ההבדלים בין פרוטוקול חוזה לא אחזור על הדברים היפים שכתבו קודם.

לגבי החוזה עצמו, יופי של פיצר אם שני הצדדים לוקחים אותו ברוח טובה, ללא ספק צריך להיות מנוסח על ידי הצד הדומיננטי והמומ החוזי צריך להיות כזה שבו די ברור מי מחליט מה.

אבל, וזה אבל גדול, אם לוקחים את זה ברצינות מורידים את הסעיפים הבדסמיים הטכניים ונותנים עטיפה נכונה, אפשר גם ללכת צעד קדימה ולהפוך את זה גם להסכם ממון, אפילו כזה שיאושר בבית משפט אם יודעים לעשות את זה נכון
pilpel s
לפני 3 חודשים • 24 ביוני 2024
pilpel s • 24 ביוני 2024
לדעתי יש עניין בחוזה בגלל סיפור שאני מכירה כעת מקרוב על אחת שתבעה את השולט שלה על אונס
והוא שהיה לו הוכחות ברורות מהתכתבות וכו על טיב היחסים ביניהם יצא בסוף אשם.
)מאמינה שההיפך אף אחד לא היה שם על הגבר כמובן(
לדעתי חוזה מעוגן וחוקי יכול להציל את המצב.