לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיות שלא נועדו להתממש

olivia r​(נשלטת)
לפני חודש • 20 ביולי 2024

פנטזיות שלא נועדו להתממש

olivia r​(נשלטת) • 20 ביולי 2024
האם יש לכם פנטזיות שאתם יודעים שלעולם לא תוכלו להגשים, מכל סיבה שהיא, למשל חוקיות הפרקטיקה, חוקי הפיזיקה של היקום, חוסר בטכנולוגיה הנדרשת, אי הגעתם של חייזרים לארץ עדיין, ועוד?

לא חייבים כמובן לשתף מה הפנטזיה, אבל אם בא לכם לשתף - מה מקומן בחייכם? מה אתם עושים איתן? צורכים תכנים רלוונטים? מריצים אותן בדמיון כשאתם חרמנים? משתפים עם הפרטנר? אחר?
--Nir--
--Nir-- • 20 ביולי 2024
בהחלט קיימות.

פנטזיות שכוללות אלימות קיצונית, אובדן חירות, ונזקים כלכליים ונפשיים בלתי הפיכים.

בעבר הייתי צורך לא מעט תכנים סביב הפנטזיות האלו ומתייסר מהדיסוננס בין מה שהן מעוררות בי ובין השכל שיודע שיש חיים מחוץ לבדס״מ ושלא ניתן לממש אותן.

היום אני כולא אותן באיזשהו חדר נסתר ואפל במוח ומשתדל שלא להשקות אותן ולהאכיל אותן במחשבות ובתכנים.

פעם בכמה זמן יש רגע של חולשה והשד משתחרר מהחדר ומשתולל בתוך המוח ומחזיר אותי לזה, לפעמים הוא משאיר אחריו שובל קל של הרס.

אבל רוב הזמן הוא כבר די מבוית.
    התגובה האהובה בשרשור
Bitchy
Bitchy • 20 ביולי 2024
יש לי פנטזיה של להיות בזוגיות שהיא PussyFree לגמרי,
זה אחד מהדברים שלאחרונה למדתי שמדליקים אותי ביותר, וכלכך הייתי רוצה לקיים אותה, להגיע למצב שהבנזוג סובל ובסדר עם זה, אוהב את זה, ואפילו מעודד אותי אם צריך.

אני מריצה אותה אינספור פעמים בראש שלי, לפעמים גם כשאני מענגת את עצמי או כשאני מדברת עם מישהו שבקטע.
אך ריאלית, זה נוגד את כל מה שכן באלי בזוגיות ובקשרים עתידיים שארצה.
Kitty frank
Kitty frank • 20 ביולי 2024
השאלה שלך באה לי בול, כי אני בדיוק חושבת על זה המון.

אני חושבת שפנטזיות וחוויות שאני רוצה להיות בהן זה פשוט לא אותו דבר. זה נראה לי מהמקרים שבהם השפה חוטאת למציאות, ודרך הטעות השפתית נוצרות מצוקות פסיכולוגיות.
פנטזיות זה בעיני מפלט של התת מודע, עיבוד ראשוני מאוד, שאמור להיות חופשי ואינטואיטיבי. פנטזיות יכולות להיות חומר אוננות נפלא, או חומר לספר או פשוט הנאה מהסוד הכמוס שאפשר לשמור או לחלוק בלחישות ליחידי סגולה.

ואז יש תהליך שאני עוד מנסה לפצח בין הפנטזיה לדברים שאני באמת רוצה לעשות, בטוח יש שם קול יותר בוגר ושומר. אגב, הכי מעניין בעיני זה דברים שאני רוצה לעשות ולחוות שהם לא בפנטזיות אונות שלי, מרגיש לי שהם הדברים הכי טובים ונכונים- כל מה שאין לתת מודע מה להדחיק מה שבפי העם מכונה ''וווניליות''. אני עוד מחפשת דרך לעשות היפוך ול''החדיר'' אותם לפנטזיות אוננות שלי.
deepThinker​(נשלט)
deepThinker​(נשלט) • 20 ביולי 2024
Bitchy כתב/ה:
יש לי פנטזיה של להיות בזוגיות שהיא PussyFree לגמרי,
זה אחד מהדברים שלאחרונה למדתי שמדליקים אותי ביותר, וכלכך הייתי רוצה לקיים אותה, להגיע למצב שהבנזוג סובל ובסדר עם זה, אוהב את זה, ואפילו מעודד אותי אם צריך.

אני מריצה אותה אינספור פעמים בראש שלי, לפעמים גם כשאני מענגת את עצמי או כשאני מדברת עם מישהו שבקטע.
אך ריאלית, זה נוגד את כל מה שכן באלי בזוגיות ובקשרים עתידיים שארצה.

בדיוק מה שביצ'י כתבה. זו גם פנטזיה שאני לא מפסיק לחשוב עליה ולפנטז עליה ותפסה את רוב המקום בתוכי אבל מתנגשת עם הרצון העז לזוגיות ואהבה.

עוד פנטזיה יותר כ"חלום" במימד אחר, זה "לנטוש" את כל האחריות האנושית שלי, ולחיות בעולם מיני ויצרי שלא מפסיק להיות כזה, ושם לנסות כל דבר אפשרי ולהיות גבר נחות או עבד.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 20 ביולי 2024
אני חושבת שאפשר להגשים כל פנטזיה, פשוט להתאים אותה למציאות. לעשות דברים כמו או בערך, ולא בדיוק ולא בקיצוניות.
אפשר למתן את הציפיות שלנו, להציב את הגבולות שלנו ולכבד את של האחר.
וזה במילא נדרש בכל פנטזיה, גם בפנטזיות "השגרתיות" יותר שלנו.
אני לא חושבת שקיימת פנטזיה אחת, ולו הכי בנאלית שיש, שאין בה פער בין ההולך במחשבות שלנו לבין הביצוע בפועל.
בפנטזיות מוקצנות הפער פשוט יהיה מורגש יותר, ותדרש יצירתיות גבוהה יותר כדי לדעת איך להתגמש איתו במציאות.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 ביולי 2024
בהחלט יש לי כאלו פנטזיות.
אני קרוא להם פנטזיות שמזל שאני לא יכול להגשים.
שאני רוצה ואפילו מאונן על זה. אבל בלתי אפשרי שאסכים בהם בעולם האמיתי. ושהן ממש לא בריאות לגוף ולנפש.

קוקהולד על אמת.
נעילה ומניעה לתקופות מאוד ארוכות.
בולבסטינג אכזרי .

ועוד כמה.
VirginForever​(נשלט)
VirginForever​(נשלט) • 20 ביולי 2024
יש לי פנטזיה שמבחינה פיזית ניתן להגשים אותה אבל מבחינה ריאלית זה בעייתי. צריך חבורה של בנות שמוכנות לזרום עם זה.
מה שעוד יותר מתסכל זה שראיתי סרטונים באינטרנט של כאלה שזה אשכרה התגשם עבורם.
Master Bruce
Master Bruce • 20 ביולי 2024
בוודאי
אני כמובן לא אפרט, אבל אני אגיד שזה לא משהו שיש או יכול להיות פורנו רלוונטי בנושא.

מה עושים עם זה? מתבאסים, בעיקר, אבל מתמודדים.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 20 ביולי 2024
הפנטזיה שלי שתשאר לנצח בראש זה לאנוס למישהו את הטוסיק. פשוט בלי לשאול אותו לחדור בכוח.
להתפרע בלי עדינות, פשוט להפיל עליו את העובד המשקל שלי, לרתק אותו ולחדור.
להציב אותו במיליון תנוחות שונות להנאה שלי ולחדור אליו.

זה מזעזע אותי והייתה התמודדות מאוד לא פשוטה מול אירועי אוקטובר.
אבל הבנתי שיש דברים שפשוט נשארים בראש כמו הרצון להתנגש בקיר