סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה ללכת ל-femdom ordora עם באט פלאג אבל לא יודע איך לעשות את זה

איתר​(נשלט)
לפני חודש • 12 באוג׳ 2024

אני רוצה ללכת ל-femdom ordora עם באט פלאג אבל לא יודע איך לע

איתר​(נשלט) • 12 באוג׳ 2024
אני מאוד רוצה לבוא ולהיות עם הבאט פלאג בתוכי בכל רגע נתון ב-femdom ordora אבל אני לא יודע אם זה אפילו בטוח להיות עם זה בפנים כל כך הרבה זמן וגם אם זה בסדר אני לא יודע איזה סוג של פלאג כדי לי או האם אני צריך לעשות משהו מראש כדי שיהיה לי יותר נוח.....

אם יש לכם איזה נסיון אם דברים כאלה,סתם טיפים או כל שאלה לכל דבר בבקשה תכתבו
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 12 באוג׳ 2024
לפני שיגיעו הטרולים.
א. להיות עם פלאג לכמה שעות לפני שרגילים לכך ועוד בתנועה - זה לא ההמלצה שלי, אבל אפשרי.
ב. איפה רוכשים ואיזה סוג? ממליצה מאוד ללכת לפטיש דיל בתל אביב, להתייעץ איתם, לשאול, ולקבל מענה מקצועי נהדר.
יש מגוון גדלים וחומרים שונים.
ג. אין בעיה להיות עם באט פלאג כמה שעות, אך אם יש תחושה של כאב או חוסר נוחות מוגבר - להוציא אותו ולא להחזיר. יש כאלה שזה לא מתאים להם.
ד. לוודא ניקיון של הצעצוע ושל הידיים כשמכניסים ומוציאים. לשטוף עם סבון לפני ואחרי השימוש. ולחטא באלכוהול רפואי או בחומר חיטוי לצעצועי מין. (בטוחה שבפטיש דיל יסבירו לך הכל אם תשאל)
ה. לעשות מראש - כדאי להתרוקן כמה שעות לפני אם זה יקל על תחושת הביטחון שלך, לא חייב חוקן, ומספיק ניקיון יסודי במקלחת (לא חובה בכלל. פלאג הוא בד"כ בקצה וקצר ולא מגיע לעומק המעיים)
ו. לא לדחוף אלתורים לתחת.
אחרת תסיים את הערב בבי"ח.
    התגובה האהובה בשרשור
איתר​(נשלט)

תודה מאוד על התשובה אבל רציתי גם לדעת אם יש עדיפות לחומר להר

איתר​(נשלט) • 12 באוג׳ 2024
StreetCat כתב/ה:
לפני שיגיעו הטרולים.
א. להיות עם פלאג לכמה שעות לפני שרגילים לכך ועוד בתנועה - זה לא ההמלצה שלי, אבל אפשרי.
ב. איפה רוכשים ואיזה סוג? ממליצה מאוד ללכת לפטיש דיל בתל אביב, להתייעץ איתם, לשאול, ולקבל מענה מקצועי נהדר.
יש מגוון גדלים וחומרים שונים.
ג. אין בעיה להיות עם באט פלאג כמה שעות, אך אם יש תחושה של כאב או חוסר נוחות מוגבר - להוציא אותו ולא להחזיר. יש כאלה שזה לא מתאים להם.
ד. לוודא ניקיון של הצעצוע ושל הידיים כשמכניסים ומוציאים. לשטוף עם סבון לפני ואחרי השימוש. ולחטא באלכוהול רפואי או בחומר חיטוי לצעצועי מין. (בטוחה שבפטיש דיל יסבירו לך הכל אם תשאל)
ה. לעשות מראש - כדאי להתרוקן כמה שעות לפני אם זה יקל על תחושת הביטחון שלך, לא חייב חוקן, ומספיק ניקיון יסודי במקלחת (לא חובה בכלל. פלאג הוא בד"כ בקצה וקצר ולא מגיע לעומק המעיים)
ו. לא לדחוף אלתורים לתחת.
אחרת תסיים את הערב בבי"ח.
StreetCat​(שולטת)
StreetCat​(שולטת) • 12 באוג׳ 2024
חומר מה?
לגבי חומרים וסוגים עניתי - תשאל בפטיש דיל, הם חנות למוצרי סקס ובדסמ, מאוד בדסמ פרנדליי, יש להם אפילו ליין מסיבות בדסמי וכל הצוות מכיר ויודע ומהתחום.
כנ"ל חומר סיכה, יש להם חומר מעולה ומומלץ.
whip it good​(מתחלף)
whip it good​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2024
פשוט תקנה אחד מסיליקון בעלי אקספרס. תתחיל בעובי 3 ס״מ. הרבה יותר זול ובאיכות מעולה. שים לב שיש לו צוואר שלא יתחלק לך החוצה. שים קונדום עליו ולובריקנט לפני שאתה מכניס אותו לישבן. ככה כשתרצה להוציא אותו, תוכל פשוט לזרוק את הקונדום לאסלה/פח והפלאג ישאר נקי ויבש. תוכל לשים בכיס ולהמשיך להנות במועדון.
יפה קצת משונה{קרוסית}
קנה אחד עם צאוור דק וראש גדול, רצוי מתכתי. קשה להיות כמה שעות עם פלאג בעל צוואר עזה (2ס"מ ומעלה) ופלאג עם ראש קטן (3 סמ ומטה) יפול.
אם אתה קונה בעלי, אל תקנה זכוכית, כי אם זה נשבר אתה בצרה.
פישוטו
פישוטו • 12 באוג׳ 2024
ממליץ לך אם זו התנסות ראשונית עם פלאג לא לשלב את זה כבר במסיבה. עדיף להתחיל בבית מקטן, קודם אצבע פלאג קטן ואחר כך לעבוד על להישאר איתו זמן מה ולנוע. הדברים האלה מלחיצים טיפה בהתחלה ועד שתכיר איך הגוף שלך מגיב ומתנהג עם זה הייתי ממליץ לעשות פעמים ראשונות בבית בשקט שלך ולראות איך זה משפיע עליך וכמה נוח לך.

בנוגע לחומרים לי הכי נוח עם מתכת, גם בפנים וגם אחר כך עם הניקיון והיגיינה. איך שתחפש פלאגים בעלי אקספרס תופיע לך ערכת אימון למתחילים עם 3 גדלים של פלאגים בגרושים, תתחיל משם עם חומר סיכה על בסיס מים ותראה מה נוח לך.

כשתגיע כבר למסיבה, או לצאת איתו החוצה תשים לב שהוא יושב טוב בפנים. גדול מדי לא תוכל לזוז וקטן מדי והוא בורח החוצה וזה סיוט לסדר כל הזמן.
whip it good​(מתחלף)
whip it good​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2024
whip it good כתב/ה:
פשוט תקנה אחד מסיליקון בעלי אקספרס. תתחיל בעובי 3 ס״מ. הרבה יותר זול ובאיכות מעולה. שים לב שיש לו צוואר שלא יתחלק לך החוצה. שים קונדום עליו ולובריקנט לפני שאתה מכניס אותו לישבן. ככה כשתרצה להוציא אותו, תוכל פשוט לזרוק את הקונדום לאסלה/פח והפלאג ישאר נקי ויבש. תוכל לשים בכיס ולהמשיך להנות במועדון.

רק להבהיר, כוונתי היתה 3 ס״מ קוטר בחלק העבה. וצוואר דק. כך הוא לא מתחלק החוצה. לי הכי נעים עם סיליקון. אבל אני מניח שזה אישי.