ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

Amitsy
לפני חודש • 15 באוג׳ 2024

שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

Amitsy • 15 באוג׳ 2024
מעלה פה נושא/רעיון שלא מצאתי עליו כמעט שום מידע באינטרנט ומעניין אותי לשמוע את דעתכם ואם יש נוספים/נוספות שהיו מוכנים לקחת חלק:

להשתמש בעולם השליטה כדי להוריד במשקל / להיכנס לכושר.

בראייה שלי, שולט/ת יכול להשתמש/ת בכלים מעולם הבדסמ לגרום לנשלט/ת להוריד במשקל / להיכנס לכושר, ואולי, במצבים מסוימים, זה אפילו משהו שיכול לעבוד טוב יותר מכלים אחרים שמקובלים בשוק כיום.

זה יכול להתבצע תוך כדי שהשולט/ת:
- עוקבים אחרי ההשתתפות של הנשלט/ת באימוני כושר (קבוצתיים) או מעביר את השיעור/תרגילים
- עוקבים אחר תהליך ירידת המשקל של הנשלט/ת. מסתכלים על המשקל, על מידות הבגד, מידות הגוף וכו.
- משפילים את הנשלט/ת על ידי למשל דירשה שאימון יבוצע בעירום או על ידי כך שהם צוחקים על עודף המשקל, כושר ירוד וכו של הנשלט/ת
- משלבים אלמנטים בדסמים אחרים תוך כדי, כאקט של ענישה בעקבות אי-עמידה ביעדים (כושר או משקל). זה יכול להיות שוט, קשירות, מחטים, ליקוק רגליים, כלובון, וכו.

אני מדמיין שכל הדבר הזה יכול להתבצע במערכת יחסים בין בני זוג, או כשירות ששולט/ת מציעים עבור תשלום (כמו מדריך כושר אישי אבל עם טוויסט). כמו כן, כל הדבר הזה יכול לקרות פנים מול פנים או גם בסשנים באינטרנט.

כאמור, אשמח לשמוע את דעתכם/ן באופן כללי, ואם יש כאלו שהיו מוכנים לקחת חלק בפעילות כזאת כשולט/ת או כנשלט/ת (יכולים לשלוח גם באישי), ואם כן, האם יש צורך מבחינתכם/ן שזה יהיה במערכת יחסים או כשירות (בהתנדבות או בתשלום נניח).
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

Re: שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

Amitsy כתב/ה:
מעלה פה נושא/רעיון שלא מצאתי עליו כמעט שום מידע באינטרנט ומעניין אותי לשמוע את דעתכם ואם יש נוספים/נוספות שהיו מוכנים לקחת חלק:

בראייה שלי, שולט/ת יכול להשתמש/ת בכלים מעולם הבדסמ לגרום לנשלט/ת להוריד במשקל / להיכנס לכושר, ואולי, במצבים מסוימים, זה אפילו משהו שיכול לעבוד טוב יותר מכלים אחרים שמקובלים בשוק כיום.

- עוקבים אחרי ההשתתפות של הנשלט/ת באימוני כושר (קבוצתיים) או מעביר את השיעור/תרגילים
- עוקבים אחר תהליך ירידת המשקל של הנשלט/ת. מסתכלים על המשקל, על מידות הבגד, מידות הגוף וכו.
- משפילים את הנשלט/ת על ידי למשל דירשה שאימון יבוצע בעירום או על ידי כך שהם צוחקים על עודף המשקל, כושר ירוד וכו של הנשלט/ת
- משלבים אלמנטים בדסמים אחרים תוך כדי, כאקט של ענישה בעקבות אי-עמידה ביעדים (כושר או משקל). זה יכול להיות שוט, קשירות, מחטים, ליקוק רגליים, כלובון, וכו.

אני מדמיין שכל הדבר הזה יכול להתבצע במערכת יחסים בין בני זוג, או כשירות ששולט/ת מציעים עבור תשלום (כמו מדריך כושר אישי אבל עם טוויסט). כמו כן, כל הדבר הזה יכול לקרות פנים מול פנים או גם בסשנים באינטרנט.

כאמור, אשמח לשמוע את דעתכם/ן באופן כללי, ואם יש כאלו שהיו מוכנים לקחת חלק בפעילות כזאת כשולט/ת או כנשלט/ת (יכולים לשלוח גם באישי), ואם כן, האם יש צורך מבחינתכם/ן שזה יהיה במערכת יחסים או כשירות (בהתנדבות או בתשלום נניח).

יש כאלו שזה עובד אצלם.ן
עבורי זה גבול שחור, בלתי שביר ולא נתון לדיון.
הסיבה שהגבתי היא כי אני חושבת שאם זוג כלשהו מחליטים.ות לעשות את זה אז קריטי להיזהר לא להגיע לביטול עצמי ולמצב של טראומה נפשית.
אני לא חושבת שבהכרח יכול להיווצר נזק נפשי אבל אני חושבת שאם לא נזהרים.ות אז סביר להניח (באחוזים גבוהים) שיווצר אחד (לפי דעתי).
והערה נוספת לגבי זה: "- משפילים את הנשלט/ת על ידי למשל דירשה שאימון יבוצע בעירום או על ידי כך שהם צוחקים על עודף המשקל, כושר ירוד וכו של הנשלט/ת" - לצחוק על עודף משקל וכושר ירוד של הנשלט.ת יכול לעשות כל כך הרבה נזק
דימוי גוף זה גם ככה נושא רגיש אצל הרבה א.נשים וזה משהו ששולט.ת יכול.ה לעשות הרבה נזק אם הוא/היא לא מתנהג.ת בזהירות.
    התגובה האהובה בשרשור
פישוטו

Re: שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

פישוטו • 15 באוג׳ 2024
Purple Phoenix כתב/ה:
Amitsy כתב/ה:

יש כאלו שזה עובד אצלם.ן
עבורי זה גבול שחור, בלתי שביר ולא נתון לדיון.
הסיבה שהגבתי היא כי אני חושבת שאם זוג כלשהו מחליטים.ות לעשות את זה אז קריטי להיזהר לא להגיע לביטול עצמי ולמצב של טראומה נפשית.
אני לא חושבת שבהכרח יכול להיווצר נזק נפשי אבל אני חושבת שאם לא נזהרים.ות אז סביר להניח (באחוזים גבוהים) שיווצר אחד (לפי דעתי).
והערה נוספת לגבי זה: "- משפילים את הנשלט/ת על ידי למשל דירשה שאימון יבוצע בעירום או על ידי כך שהם צוחקים על עודף המשקל, כושר ירוד וכו של הנשלט/ת" - לצחוק על עודף משקל וכושר ירוד של הנשלט.ת יכול לעשות כל כך הרבה נזק
דימוי גוף זה גם ככה נושא רגיש אצל הרבה א.נשים וזה משהו ששולט.ת יכול.ה לעשות הרבה נזק אם הוא/היא לא מתנהג.ת בזהירות.

איזה כיף שהגבת את מה שהתעצלתי להקליד. מוסיף גם שבמידה והתהליך לא מצליח והצד השולט לא מספיק רגיש או לוחץ מדי יכול להיווצר אנטגוניזם כלפיו שגם יערער את הקשר וגם יוריד המון בטחון לצד הנשלט
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 15 באוג׳ 2024
מסכים עם פניקס סגולה שלצחוק על נקודת חולשה יכול להיות מאוד קשוח ודורש רגישות וזהירות, וכמובן הסכמה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוג' 15, 2024 2:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Bitchy
Bitchy • 15 באוג׳ 2024
נשמע כמו מתכון להפרעות אכילה

לא מומלץ
Bitchy
Bitchy • 15 באוג׳ 2024
אוסיף ואגיד שאין לי בעיה עם "שולט" שינטר אחרי האימונים שלי וההתקדמות שלי, אבל רק שזה יבוא ממקום מעודד, ודחיפה קדימה.
גם יש ימים שאני לא מתמידה או חורגת ואני ממש אבל ממש לא ארצה שיגרמו לי להרגיש רע בנוגע לזה, או ישפילו אותי.
זה כאילו להוסיף בעיות שלא קיימות סתם.
שליטה לא צריכה לבוא על חשבון דברים כאלה משמעותיים - מי שרוצה להוריד במשקל \ להתאמן צריך שזה יבוא מתוך רצון, לא כי "שולט" מכריח אותך לעשות את זה, ובטח לא ע"י רצון של אדם אחר או הסביבה.

ומבחינתי הדעה שלי על הנושא הזה היא מאוד דומה כמו על הנושא של פידריזם.
כל דבר שעלול להשפיע לבנאדם על הגוף ועל הנפש ברמה של שינוי באורח חיים והיום יום זה פשוט רע וצריך להתרחק מאנשים כאלה
Grey / Green
Grey / Green • 15 באוג׳ 2024
לוהט. גם הבאדי שיימינג.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 באוג׳ 2024
בדס"מ זאת הנאה מינית, סיפוק רגשי וכו'... אבל לא כלי שמהווה טיפול מקצועי לבעיה אמיתית.
בדיוק כמו שמדיקל פטיש הוא לא תחליף למעקב רפואי, ומי שיציג את זה ככה הוא מסוכן ורשלני, ככה גם כשזה נוגע לתזונה וכושר.
(וכמובן גם לבריאות הנפש, אבל זה כבר נושא אחר בפני עצמו).

כשזה נוגע לגוף/נפש שלכם, תבחרו איש מקצוע שאין לו אינטרס מיני בכם, שלא חושב על הסיפוק והנאה שמפיק מכם אלא מקבל החלטות בהתאם לשיקולים מקצועיים נטו.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 15 באוג׳ 2024
אני בעד!
הכל תלוי ברצון הנשלט ומיוזמתו ולא משהו שנכפה עליו מצד השולטת.
כן דרשתי שיילך לדיאטנית ובמקרים אחרים לדווח על כושר או לדווח מה אכל/שתה
הקושי הוא בהתעסקות שלא מתאפשרת מבחינת זמינות. כמובן שיש לתמוך לעודד
שינהל יומן מעקב פלוס תמונות כדי להינות מהשינויים.

ההנאה שלי יכולה לנבוע מהמעורבות ושליטה בו במהלך היום וכמובן מסרטוני כושר ותמונות. ומכך שהוא מתאמץ עבורי.

אבל זה לגמרי עבורו ולא כדי לשנות אותו.

אילו רק היה מי שמסוגל להחזיק אותי קצר לא הייתי בטטת כורסא
פישוטו
פישוטו • 15 באוג׳ 2024
shirazbar כתב/ה:
אני בעד!
הכל תלוי ברצון הנשלט ומיוזמתו ולא משהו שנכפה עליו מצד השולטת.
כן דרשתי שיילך לדיאטנית ובמקרים אחרים לדווח על כושר או לדווח מה אכל/שתה
הקושי הוא בהתעסקות שלא מתאפשרת מבחינת זמינות. כמובן שיש לתמוך לעודד
שינהל יומן מעקב פלוס תמונות כדי להינות מהשינויים.

ההנאה שלי יכולה לנבוע מהמעורבות ושליטה בו במהלך היום וכמובן מסרטוני כושר ותמונות. ומכך שהוא מתאמץ עבורי.

אבל זה לגמרי עבורו ולא כדי לשנות אותו.

אילו רק היה מי שמסוגל להחזיק אותי קצר לא הייתי בטטת כורסא

כל עוד זה בא ממנו והוא מראה רצון ונכונות אני מאמין שזה תומך ומעודד. אני סקרן מה קרה כשירדה לו המוטיבציה? היית משכנעת אותו להמשיך? זורמת איתו על הפסקה? מניח שצריך קריאה מאוד טובה על האדם כדי להגיע לכזו מעורבות בחיים שלו מעמדת כח