ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ראשונות

aalonn
לפני שבועיים • 1 בספט׳ 2024

הודעות ראשונות

aalonn • 1 בספט׳ 2024
ראיתי הרבה שמתלוננים פה על זה ששולחים הודעות קופי פייסט
איך בעצם אפשר לשלוח הודעה בלי שישר יחשבו שזה קופי פייסט?

כאילו מה כבר אפשר לרשום שלא יחשבו ישר שההודעה נשלחה לעוד מלא אנשים
אני בדרך כלל מחפש להגיב על הפרופיל אבל לא תמיד יש על מה ולא תמיד יש מידע בפרופיל בכלל

ויצא לי להגיב לאנשים פה וניסיתי לגוון ולהתמקד בבןאדם ועלפי זה להגיב, אבל כשקראתי אחרכך תמיד הרגיש לי כאילו אפשר לחשוב שזה קופי פייסט

(סליחה מראש על החפירה)
Adonai Elah Elahin
Adonai Elah Elahin • 1 בספט׳ 2024
ברצינות אתה שואל? קשה לי להאמין שמי שבאמת קורא בעיון (הן פרופיל הן בלוג) לא ימצא מה להגיב כך שההודעה תהיה אישית באופן שאינו משתמע לשתי פנים, אולי כי קשה לי להאמין שיש כאן עד כדי כך חסרי בינה אז אני אניח שבמקרה הטוב מדובר בעצלנות גרידא (כך או אחרת זה לא סקסי).
אני יודעת שהתגובה הזו לא תורמת אבל השאלה תמוהה בעיניי ואני קוראת אותה כניסיון למצוא קיצורי דרך (למשל אם יכתבו כאן טיפ כגון לשלב משפט שהתחברת אליו או שלא מתוך הפרופיל וכדומה ואז הנה לך, למה שתקרא את כל הפרופיל כשאתה יכול לעשות אן דן דינו לבחור משפט אחד שמייחד את הפרופיל ולתקוע אותו בהודעה? אגב, לכן אני גם בוחנת את אנשי "קראתי את כל הפרופיל"). מניסיון היו כאן יהלומים בודדים ששלחו לי הודעות שלא היה צל ספק שהן לא היו מתאימות לאף אחת אחרת כאן והיה ניכר מאמץ מצידם ואוח כמה אני אוהבת שמתאמצים עבורי, כך שמי שבאמת רוצה ימצא דרך.
בקיצור, כי אני לא רוצה להאמין שיש כאן אווילים ברמה הזו, התשובה לשאלתך היא להתאמץ יותר.

נ"ב תוכל גם לעלעל בפורום, נשאלו כאן כבר כמה וכמה פעמים שאלות בסגנון והיו שם תשובות קונקרטיות, מועילות ומפורטות יותר (שאני לא טורחת להסביר מלכתחילה כי אני באופן אישי לא יימשך לאחד שלא יודע איך לשלוח הודעה התחלתית ראויה ואישית שתצליח לתפוס את עיניי).
aalonn
aalonn • 1 בספט׳ 2024
סורי קצת הסתבכתי פה עם הציטוטים, פעם ראשונה שמדבר בפורום בערך

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ספט' 01, 2024 8:06 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 1 בספט׳ 2024
אני אצא מנקודת הנחה שהשאלה רצינית ואענה עלי פרקטית.

אתה עןבר על פרופיל של האדם, אם יש בלןג אתה עובר על בלוג, לכל הפחות על כל העמוד האחרון של הבלוג.

אם מוזכר בבלוג משהו שמשותף לכם/ מעניין אותך זו אחלה נקודה לדבר עליה בהןדעה הראשונה.

אין בלוג? תקרא תגובות בפורום, או תנסה להבין מי האדם מתחת לפני השטח.

תשלח הודעה שמציינת פרט כזה או אחר על האדם הזה בגוף ההודעה שיראה שלא סתם שלחת הודעה אלה התכוונת לאדם הספציפי הזה.

בדיקה מעולה להאם ההדעה יחודית מספיק: האם תשלח את ההודעה הזו ל10 אנשים אחרים, האם היא עדיין תיהיה רלוונטית? אם כן, ההודעה שלך כללית וככול הניראה לא תמשוך תשומת לב.

רצוי שתציג את עצמך קצת, אם הפרופיל שלך ריק ולא מאפשר לקורא להבין בכללי מי אתה תציג את עצמך בהודעה או יש תוכן בפרופיל מוזמן להוסיף איזה פרט אישי נוסף, למשל משןה שאתה אוהב (לא בהכרח מיני) ועל הדרך תשאל את הצד השני מה הוא מעדיף באותו ונושא.

(כל האמור הוא דעתי בלבד, וכן למרות שזה מבאס לפעמים גם אחרי כל ההשקעה הזו לא מקבלים מענה)
aalonn
aalonn • 1 בספט׳ 2024
Adonai Elah Elahin כתב/ה:
ברצינות אתה שואל? קשה לי להאמין שמי שבאמת קורא בעיון (הן פרופיל הן בלוג) לא ימצא מה להגיב כך שההודעה תהיה אישית באופן שאינו משתמע לשתי פנים, אולי כי קשה לי להאמין שיש כאן עד כדי כך חסרי בינה אז אני אניח שבמקרה הטוב מדובר בעצלנות גרידא (כך או אחרת זה לא סקסי).
אני יודעת שהתגובה הזו לא תורמת אבל השאלה תמוהה בעיניי ואני קוראת אותה כניסיון למצוא קיצורי דרך (למשל אם יכתבו כאן טיפ כגון לשלב משפט שהתחברת אליו או שלא מתוך הפרופיל וכדומה ואז הנה לך, למה שתקרא את כל הפרופיל כשאתה יכול לעשות אן דן דינו לבחור משפט אחד שמייחד את הפרופיל ולתקוע אותו בהודעה? אגב, לכן אני גם בוחנת את אנשי "קראתי את כל הפרופיל"). מניסיון היו כאן יהלומים בודדים ששלחו לי הודעות שלא היה צל ספק שהן לא היו מתאימות לאף אחת אחרת כאן והיה ניכר מאמץ מצידם ואוח כמה אני אוהבת שמתאמצים עבורי, כך שמי שבאמת רוצה ימצא דרך.
בקיצור, כי אני לא רוצה להאמין שיש כאן אווילים ברמה הזו, התשובה לשאלתך היא להתאמץ יותר.

נ"ב תוכל גם לעלעל בפורום, נשאלו כאן כבר כמה וכמה פעמים שאלות בסגנון והיו שם תשובות קונקרטיות, מועילות ומפורטות יותר (שאני לא טורחת להסביר מלכתחילה כי אני באופן אישי לא יימשך לאחד שלא יודע איך לשלוח הודעה התחלתית ראויה ואישית שתצליח לתפוס את עיניי).

את כותבת אתזה מנקודת מבט של בחורה עם פרופיל ארוך ומפורט ובלוג, הרבה מהמשתמשים שראיתי פה ועברתי להם בפרופיל כתוב בכמה מילים בקצרה על עצמם ועל הפרופיל, מבין למה את יכולה לחשוב שמדובר בעצלנות או משהו בסגנון אבל לדעתי זה פשוט לא נכון
כמובן שתמיד יהיו כאלה שכן, אבל שוב זה לא כולם
שואל אתזה נטו מכיוון שכן יצא לי לקרוא פרופילים ולשלוח הודעות ובדרך כלל כשהפרופיל דל ואין בלוג (כמו אצלי ואצל עוד אנשים פה), אין יותר מידי איך לגוון ולהראות שהתאמצת

מעבר לזה מבין מה שאמרת להימשך לאנשים שיצליחו למשוך את תשומת ליבך, אבל שוב מזכיר שכנראה ישלך מאות התראות והודעות, גם אם אתה תהיה הבןאדם המצחיק או המעניין בעולם, הודעות לפעמים יכולות להתפספס ולא לתפוס את העין ישר, בין היתר מהמחשבה הישירה של ״זה יכול להיות מישהו שעשה קופי פייסט״

ולבסוף, תודה בכל מקרה על ההשקעה שלך(כי כן ענית את דעתך בצורה די מפורטת) ואבדוק לגבי שאלות דומות שהיו בעברicon_smile.gif
aalonn
aalonn • 1 בספט׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
אני אצא מנקודת הנחה שהשאלה רצינית ואענה עלי פרקטית.

אתה עןבר על פרופיל של האדם, אם יש בלןג אתה עובר על בלוג, לכל הפחות על כל העמוד האחרון של הבלוג.

אם מוזכר בבלוג משהו שמשותף לכם/ מעניין אותך זו אחלה נקודה לדבר עליה בהןדעה הראשונה.

אין בלוג? תקרא תגובות בפורום, או תנסה להבין מי האדם מתחת לפני השטח.

תשלח הודעה שמציינת פרט כזה או אחר על האדם הזה בגוף ההודעה שיראה שלא סתם שלחת הודעה אלה התכוונת לאדם הספציפי הזה.

בדיקה מעולה להאם ההדעה יחודית מספיק: האם תשלח את ההודעה הזו ל10 אנשים אחרים, האם היא עדיין תיהיה רלוונטית? אם כן, ההודעה שלך כללית וככול הניראה לא תמשוך תשומת לב.

רצוי שתציג את עצמך קצת, אם הפרופיל שלך ריק ולא מאפשר לקורא להבין בכללי מי אתה תציג את עצמך בהודעה או יש תוכן בפרופיל מוזמן להוסיף איזה פרט אישי נוסף, למשל משןה שאתה אוהב (לא בהכרח מיני) ועל הדרך תשאל את הצד השני מה הוא מעדיף באותו ונושא.

(כל האמור הוא דעתי בלבד, וכן למרות שזה מבאס לפעמים גם אחרי כל ההשקעה הזו לא מקבלים מענה)

לא חשבתי על לעבור על תגובות בפורום כי לא כלכך ידעתי שזה אפשרי דרך הפרופיל, עכשיו בדקתי וראיתי שיש את האופציה הזאת
מעבר לזה, מבין מה אומרת ובאמת נשמע כמו הצעה טובה לבדוק לגבי ״אם היית שולח אתזה לעוד אנשים״, וככה אפשר למצוא יותר דברים אמיתיים ונושאי שיחה פרקטיים למשתמש שמולך
הרגיש לי קצת מוזר בלהתחיל שיחה עם פירוט על עצמי/שאלות על נושאים אישיים, בכל זאת עדיין לא מכירים בשלב שליחת ההודעה, אבל מניח שזה עניין של זמן להיפתח

ממש תודה על התשובה!!
אביב נעורים
אביב נעורים • 1 בספט׳ 2024
תכתוב בגובה העיניים ותשמור על דרך ארץ.
תכתוב בלוג זה כבר ייתן כיוון מי אתה גם אם זה לא באמת אתה.
aalonn
aalonn • 1 בספט׳ 2024
אביב נעורים כתב/ה:
תכתוב בגובה העיניים ותשמור על דרך ארץ.
תכתוב בלוג זה כבר ייתן כיוון מי אתה גם אם זה לא באמת אתה.

בלוג מרגיש לי קצת חשוף מידי לכתוב, די חדש בעולם הזה וכרגע רגיל בעיקר לכתוב את כל המחשבות והדברים בטוויטר חחח
אבל אקח אתזה כעצה לעתיד
תודהicon_smile.gif
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
אני אחזור כנראה טיפה על דברים שכתבו כאן:

1. התייחסות נקודתית למשהו שרשום בפרופיל
כתבת: ..."הרבה מהמשתמשים שראיתי פה ועברתי להם בפרופיל כתוב בכמה מילים בקצרה על עצמם ועל הפרופיל..."
למה שתרצה לפנות למישהו.י שלא כתוב שום דבר בפרופיל שלו.ה?
במידה וכתוב איזשהו פרט מעבר לפרטים יבשים (גיל, מקום בארץ, צד בשוט...) אז אפשר להתייחס לזה ולכתוב למה דווקא לזה התייחסת.
בכל מקרה, לא לכתוב פשוט "אהבתי את הפרופיל שלך" מבלי להוסיף איזושהי התייחסות נוספת
אני במקרים האלה או לא מגיבה או מתחילה לחקור מה בדיוק אהבו ולרוב אני מקבלת תגובה רק על תמונת הפרופיל ולא התעניינות אמיתית במי שאני.

2. בלוג
גם אם יש בלוג שיש בו רק סרטונים של מוסיקה או רק תמונות - אפשר להתייחס נקודתית לשיר שהתחברת אליו או לתמונה שהתחברת אליה
כמו כן, אפשר להשאיר תגובה בבלוג עצמו

3. תגובות בפורום
התייחסות לתגובות שסיקרנו אותך או שהפעילו בך איזשהו רגש

4. אלבומים
התייחסות לתמונה שהפעילה בך משהו

כשאתה שולח הודעה אז גם לכתוב אותה בצורה מכובדת ולא:
"רד.י על ארבע כלבה" או "שלום גבירתי/אדוני, אני רוצה ללקק לך את כפות הרגליים" (דוגמאות, אבל אני חושבת שאפשר להבין את הרעיון הכללי של איך לא לפנות)
לפני שאנחנו צד בשוט אנחנו א.נשים ואני למשל הייתי רוצה שיראו בי אישה הרבה לפני שיראו בי נשלטת.

כמו כן, אני ממליצה לך לכתוב קצת יותר על עצמך בפרופיל
לא בהכרח רק בהקשר בדס"מי
אני למשל גיקית ואני מציינת את זה אצלי

* כל מה שכתבתי כאן הוא לפי הדעה והניסיון שלי בלבד, כולל לגבי הכתיבה המכובדת בעיניי

נראה שהשאלה שלך הגיעה ממקום אמיתי ולא ממקום של טרול
אז כל הכבוד שאתה שואל והמון בהצלחה!
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 1 בספט׳ 2024
אכתוב לך בכנות, אתה צעיר מאוד וחסר נסיון וכנראה לא משנה כמה תשקיע בהודעה הסיכויים לא לטובתך.( משני הכיוונים)

ובכל זאת אין נוסחת קסם ולפעמים טיימינג נכון טורף את הקלפים.

לפני הכל לשים לב לגבולות אם נכתבו ולהימנע לפנות למי שאתה בגבולות שלה

בגדול מי שאין עליה מידע אז כך גם ההודעה אליה תהיה בהתאם. פרטים בסיסיים על עצמך בצורה מכבדת. לא להציף בהודעות אם לא קבלת מענה.

מי שכותבת פרופיל מושקע ובלוג קל יותר להיות ייחודי בפניה.היא לרוב מציינת איך רוצה שייפנו וגם בטח תמצא איזה פוסט מרמור בבלוג על פניות שהיא שונאת לקבל. ואם אתה גבר חכם אתה תלמד אילו מיתרים נוגעים בה. ולפרוט עליהם במילים.

תחשוב מה זו שליטה עבורך? למה אתה כאן? כך נסה להבין למה היא כאן והאם קיימת התאמה.

הציעו לך כאן לכתוב. אני ממליצה גם לעבות פרופיל ולכתוב בלוג. לא חייב חשוף מדי רק הצצה למחשבות, דרך כתיבה וכד.
זה מגדיל את הסיכויים אם מישהי מתחברת למי שאתה ואז אולי תקבל הזדמנות.

מניחה שאם זה בוער בך זה בסוף יקרה