ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה להגשמה ?

boy_bili​(מתחלף)
לפני שבוע • 10 בספט׳ 2024

פנטזיה להגשמה ?

boy_bili​(מתחלף) • 10 בספט׳ 2024
משתף בפנטזיה שאולי תתגשם .
אשמח לשמוע דעתכם ובעיקר דעתכן.
רשמתי את הדברים למלכה מהממת ששיחקה איתי כבר כמה פעמים. והסכימה שאפרסם פה. אולי גם היא תגשים לי אותה בהמשך ...

טוב. אז זו סוג של פנטזיה של שילוב בין
free use ו mommy dom.
מתחיל בזה שאני מגיע לאורדורה בשעה שהיא קובעת לי. עם פלאג זנב מהבית. עומד בקצה העליון של המדרגות, איפה שכולם נכנסים למסיבה. עירום/חוטיני/חצאית קצרה. ועם שלט עליי :
"רכושה של Elik Dimetra, מוזמנות לבדוק את הסחורה ולרשום בקשות לשימוש הערב, לאישורה" ודף ועט.
(מפרסם בהסכמתה)
אני בידיים קשורות .
מחכה שהיא תגיע ותורידי אותי למטה.
המשך הערב, תלוי בעיקר בהיענות. היא קושרת אותי לצלב, או למתקן הזה של הראש והידיים. משאירה אותי חשוף וזמין למי שרוצה למשש ולהשתמש.
אני יודע שדימטרה שומרת עליי ועל הגבולות, אבל בטח בשלב הזה מסשנת מישהו אחר אז אני לבד...
אם מישהי אחרת רוצה לקחת אותי לאימפקט למשל, היא מבקשת רשות מדימטרה, שאומרת לי כמו לילד, שצריך לעשות משהו בשבילה, וכמו לילד מעודדת אותי במילים/ליטופים שעוזרים לי להתמודד עם הכאב בשבילה. אני רק רוצה לרצות אותה ולהראות את ההתמסרות אליה ועבורה.
אולי מבקשת משולטת חברה שלה שתכסה אותי בשעווה, אולי מציעה את שירותיי, עיסוי, רפלקסולוגיה, כל דבר אחר למלכות אחרות כדי להראות את ההתמסרות שלי אליהן *עבור דימטרה, שהיא קצת שלי, כמו שאני הרבה שלה*.
אולי איזו שולטת עם נשלטת תרצה להשתמש בי עבורה.

אני חסר אונים, קשור למתקן עם הצוואר והידיים בפנים, ודימטרה מניחה לי על הגב כפפות חד פעמיות / סטרפאון וג'ל סיכה. מסשנת באיזור ורק מבקשת ממי שמשתמשת בי, להחזיר את הפלאג למקומו בתוכי בסיום השימוש...

מדיי פעם אני מקבל מדימטרה עידוד, ליטוף, עינוג, שמפתה אותי להמשיך עם הסבל כדי לשמח אותה ולקבל את העידוד.

בסוף הערב כשאני כבר מותש דימטרה מגיעה עם סטרפאון מוכר, רוטט וחודרת.

דמיינתי קצת אימפקט עדין, כי אני לא מזוכיסט, קצת cbt רך ומשחקי edging אולי גם נרות .
וכמובן מישושים שלי כסחורה מחופצנת... גם בדרך למטה ובכלל כל הערב.
גבולות - דם מחטים וכולי. תיאום עם כל משתמשת חדשה מה היא מתכננת לעשות איתי. ובגדול ירוק צהוב אדום כגבול מדובר.
מבוסס על המציאות.
נתראה באורדורה.
שלכן.
בילי.
    התגובה האהובה בשרשור
כרוב קייל
לפני שבוע • 11 בספט׳ 2024
כרוב קייל • 11 בספט׳ 2024
מה זה free use?
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 11 בספט׳ 2024
כרוב קייל כתב/ה:
מה זה free use?

להיות זונה לשימוש חינמי מתי ולפי רצון הבעלים ( הפרטנר….)
כאילו ללא זכויות.
OR1977
OR1977 • 11 בספט׳ 2024
בהצלחה🙏
HydroSlave​(נשלט)
לפני 5 ימים • 14 בספט׳ 2024
HydroSlave​(נשלט) • 14 בספט׳ 2024
נשמע פנטזיה מהממת מלא בהצלחה