לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

18.10 - מסיבת בריכה צ'יל לאנשים קינקים ובדסמים

sweet seraphina
לפני חודש • 12 בספט׳ 2024

18.10 - מסיבת בריכה צ'יל לאנשים קינקים ובדסמים

sweet seraphina • 12 בספט׳ 2024
שימו ביומנים, 18.10, מסיבת בריכה צ'יל לאנשים קינקים ובדסמים לכבוד סוף הקיץ. וכן, כמובן שיהיו משחקי היכרות בהתחלה 😈🖤
וילה קסומה בפרדס חנה
פרטים טנטטיבים, פרטים מלאים בקרוב: המסיבה תתחיל ב 16:00 ותכלול תכני היכרות, ארוחת שישי משותפת ומסיבת צ'יל
sweet seraphina
לפני חודש • 24 בספט׳ 2024
sweet seraphina • 24 בספט׳ 2024
הי, ההרשמה למסיבה פתוחה. ולמסיבות שלנו, כמעט כולם באים לבד, וזה כל הכיף!
המכשפות חוזרות עם הרשמה מוקדמת לאירוע הרשמי של סוף הקיץ: מסיבת בריכה והיכרויות לאנשים קינקיים/בדס"מים🍹😈
הזדמנות כיפית להכיר חברים חדשים, אנשים מעניינים כמוכם, פליי-פרטנרים, את האחד/אחת, או סתם להתפנן בבריכה ולשבת בדק להסתכל על שקיעה קסומה🌅
תאריך: 18.10, יום שישי
לו"ז האירוע:
16:30 - 17:00, הגעה והרשמה
17:00 - 20:00, משחקי היכרות - כך שכולם יכירו את כולם וגם הביישנים לא ישארו בצד
20:00 - חצות, מסיבת בריכה וצ'יל
מיקום: וילה מהממת בפרדס חנה, עם דק שמשקיף על שקיעה בשדות, בריכות, פינות כרבולים, בר במחירים ידידותיים לכיס, מטבח עם אוכל צמחוני/טבעוני
יש גם הנחה גדולה ל 15 נרשמות ראשונות! פרטים מלאים והרשמה:
https://e959.short.gy/IbTItw
sweet seraphina
לפני חודש • 25 בספט׳ 2024
sweet seraphina • 25 בספט׳ 2024
עונה לכמה שאלות לגבי המסיבה שהגיעו אלי בפרטי:
- חייבים בגד ים? בכלל לא. יש בריכה חמודה ודק עם נוף שאפשר להנות מהם גם בלי להכנס. לדעתי בכל מקרה, אלא אם יהיה איזה חמסין, כבר יהיה קצת קר להכנס בכל מקרה. אפילו הייתי מביאה משהו חם ללבוש כי זה פתוח לשדות ויש שם בריזה.
- מה אם אין לי עם מי לבוא? כמו בכל האירועים שלנו, 95% מהאנשים מגיעים לבד. האירוע מנוהל ועם תוכן. מהרגע שהמשחקים מתחילים לא תהיה שום אופציה להרגיש לבד… וכשהם נגמרים וממשיכה מסיבת הצ'יל, כבר יהיו לכם עשרות חברים וחברות חדשים שתרגישו שמכירים ממש טוב. וגם ככה, אם תגיעו עם עוד מישהו, רוב הסיכויים שנערבב אתכם בקבוצות 😈
- נשארו עוד כרטיסים לנשים ב 75? בעקרון נגמרו 15 כרטיסים לנשים ב 75, וכרגע ההרשמה גם מאוזנת בין גברים ונשים, אבל אני מוסיפה 10 כרטיסים כאלה למניעת בעיות איזון עתידיות 🙂תרגישו בנוח לשאול עוד שאלות!
sweet seraphina
לפני שבוע • 14 באוק׳ 2024
sweet seraphina • 14 באוק׳ 2024
לכל מי שנפתח להם לינק לרכישת כרטיס למסיבת ההיכרויות בשישי ועוד לא רכשו, מזכירה שההרשמה מסתיימת הערב. מי שלא מספיק, נתראה באירוע הבא ❤️