ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אינטרסים או - איך לפנות לאנשים בהודעות מבלי להיזרק מכל המדרגות

teacher​(שולט)
לפני יום • 18 בספט׳ 2024

אינטרסים או - איך לפנות לאנשים בהודעות מבלי להיזרק מכל המדרג

teacher​(שולט) • 18 בספט׳ 2024
יצא לאחרונה שאני קורא טקסטים של אנשים על הודעות פרטיות שהם מקבלים, שפשוט מרגיזות אותם.
ממה שאני זוכר יש הרבה אשכולות כאלה וגם דיונים של איך זה צריך לקרות, כן דרך ארץ לא דרך ארץ. כן לקרוא את הפרופיל, לא לקרוא..
אחרי 20 שנה של השיט הזה, חשבתי להציע לפונים להסתכל על העניין הזה דרך מפת האינטרסים, ואני מניח שמה שאני כותב פה תופס גם למפגשים בחיים האמיתיים.

1. כשאתם פונים למישהו, אתם רוצים ממנו משהו. לפעמים זה מתחיל ונגמר ביחס, ולפעמים זה יותר מזה.
קחו בחשבון שלא רק שאתם לא מכירים לפני, אלא שהניסיון שלכם ליצור קשר מגיע בצורת הודעה אדומה, שנראית כמו כל ההודעות האחרות.
אין לאף אחד שום דרך להכיר את היהלום שאתם (וכל אחד חושב שהוא יהלום, פתית שלג יחודי ומיוחד) אם לא תציגו את עצמכם.
לכתוב סתם "היי" לא יראה לנו את היהלום, להיפך, הוא יראה לנו רק דבר אחד - אתם גנריים לחלוטין ולא שוים תשובה.
אני אישית עונה ל"היי" ב"היי" משלי כרמז, וממשיך עם חיי. זה אולי קשה להיות הראשון שצריך לחשוב באופן עצמוני ולבוא עם טקסט משמעותי, אבל היי, החיים הם כאב, נסיכונת, וכל מי שאומר אחרת מנסה למכור משהו.

2. לפעמים שווה להגיד מה אתם מביאים לשולחן, לפני שאתם מבקשים משהו ממישהו, גם את זה רק את תשומת ליבו.
ובכלל, רוצים לשאול שאלה אישית? ספרו קודם דבר אישי ואז תשאלו. למשל:
"אז איך קוראים לך?" - לא כזה
"היי, קוראים לי XXX, איך קוראים לך? " - כזה.
ככה מקבל ההודעה לא ירגיש שהוא עובד בשבילכם, אלא יגיב בנעימות, והסיכוי שהוא ירצה להמשיך בתקשורת יהיה גבוה.

3. הודעות פרובוקטיביות -
לפעמים אתם מתבשלים עם הפנטזיה שלכם כל כך הרבה זמן שנדמה לכם שכולם עשו כבר את המסלול ואפשר להתחיל מהסוף. אבל הודעה ראשונה ב-120 קמ"ש זה קצת OVER THE TOP ורוב הזמן פשוט מדאיגה אותנו. הדבר הראשון שאני חושב זה - אם הם מתחילים ככה, מה יהיה בהמשך. ואם זה מגיע מפרופיל ללא שום פרט מזהה, אז אני (וכנראה הרבה אחרים) יוצא מנקודת הנחה שכל הדברים הנכתבים, כולל הג'נדר הם בסיכוי של 50:50 להיות נכונים. אנחנו מתנהלים בזהירות ובחשדנות.
סיבה אחרת למשפטי פתיחה פרובוקטיביים והזויים היא "נהגי המוניות", ואני קורא להם ככה, למרות שאין לי שום דבר נגד נהגי מוניות ויכול להיות שרובם לא באמת נהגי מונית, אבל הסמפטום של אדם שלא קשור בכלום לBDSM, אבל פעם מישהו עלה על המונית שלו וסיפר לו על אתר הכלוב ושאפשר להשיג שם בחורות לדברים קינקיים, ואז הוא נכנס ופשוט מנסה מה שהוא חושב שרוצים לשמוע, וזה נראה גרוע. מה שנקרא, חיים בסרט ואפילו לא קנו כרטיס. אתם מזומנים לקרוא את הפוסטים האחרונים בבלוג של הלן הדובה ולראות את הדוגמאות שם.

4. אז מה, אי אפשר להיות ישירים?
בטח אפשר, רק תשאירו את הרגליים על הקרקע וזכרו תמיד שכמו שהצד השני לא מכיר אתכם, גם אתם לא מכירים אותו. אל תגידו על ההתחלה "אין לי גבולות", יתכן שזה צ'ק שלא תוכלו לפרוע בהמשך. ואל תצאו מנקודת הנחה (מוטעית) שהצד השני רוצה ומחפש אתכם, כי הוא לא. ראו סעיף 2

5. מודיעין שטח - רוצים שהפניה שלכם לא תיפול על אזניים ערלות? תסתכלו קצת בפרופיל. תקראו קצת פוסטים של אנשים. תכתבו לעניין וכבדו גבולות עד כמה שאתם חיכולים. וזכרו, פניות מטומטמות או לא מלומדות נענות גם בתשובות מטומטמות, אם בכלל.

*נכתב בזכר מטעמי פשטות, אפשר לשים איזה ג'נדר שרוצים, וזה עדיין יהיה נכון
    התגובה האהובה בשרשור
FootJunky
לפני יום • 18 בספט׳ 2024
FootJunky • 18 בספט׳ 2024
פיהוק
teacher​(שולט)
לפני יום • 18 בספט׳ 2024
teacher​(שולט) • 18 בספט׳ 2024
ונטולין סיגריה = פרופיל בן 16 יום
לאב סיק = פרופיל בן חודשיים ויומיים
פוט ג'אנקי = סופסוף פרופיל בן 4 שנים - ממך חבר, ציפיתי לפיהוק גדול יותר
LoveSick​(שולטת)
לפני 20 שעות • 19 בספט׳ 2024
LoveSick​(שולטת) • 19 בספט׳ 2024
מזל שאני יותר זמן על האדמה.
מה שכתבת לא מחדש כלום לאף אחד גם לוונילי וגם לבדסמי.
וזה כל כך אדיוטי להסיק שפרופיל בכלוב מעיד על ניסיון בבדסמ.

אבל אתה יודע לתת יופי של כותרות, אז בכל זאת קבל מחמאה
teacher​(שולט)
לפני 19 שעות • 19 בספט׳ 2024

תודה כפרה

teacher​(שולט) • 19 בספט׳ 2024
LoveSick כתב/ה:
מזל שאני יותר זמן על האדמה.
מה שכתבת לא מחדש כלום לאף אחד גם לוונילי וגם לבדסמי.
וזה כל כך אדיוטי להסיק שפרופיל בכלוב מעיד על ניסיון בבדסמ.

אבל אתה יודע לתת יופי של כותרות, אז בכל זאת קבל מחמאה

אם כך, מזל שלי שהפוסט עוסק בהודעות פרטיות ופחות ב-bdsm
עם זאת, יכול להיות שהייתי צריך לשים אותו באלפוני. בכל זאת לא הייתי פה הרבה זמן.

מצד שלישי, נתתי בדיוק על זה דיסקליימר בתחילת הטקסט,
אז או שלא קראת או שלא התעניינת מספיק, בשני המקרים זה הופך אותך ממש לקהל היעד של הפוסט.
תודי שזה קצת מצחיק, לא?
teacher​(שולט)
לפני 19 שעות • 19 בספט׳ 2024
teacher​(שולט) • 19 בספט׳ 2024
ומילא אני עם שעון ביולוגי מקולקל,
אבל למה את ערה בשעה כזו?
הלן הדוב
לפני 16 שעות • 19 בספט׳ 2024
הלן הדוב • 19 בספט׳ 2024
קרדיט לפוסט שלי? נחמד מצידך.

בעיקרון - מסכים עם מה שנאמר.

חשוב להיות ברורים ולא ליפול כבד.
אם אתם מחפשים שולטת שדרוך עליכם וכו כו אולי לא להתחיל ב"שלום אני רוצה להיות שטיח" אלא יותר בנינוחות - שלום, my name is inigo montoya.

תכתבו על עצמכם בפרופיל במקום בהודעות. ככה מי שמעוניין לקרוא יקבל את המידע בטוב ולא בהפגזה של מלל שמרגישה מוגזמת.

אם לא חוזרים אליכם - תזרמו עם זה. יש אנשים שלא בודקים אדומות, יש אנשים שבודקים ולא בא להם עליכם ויש כאלה עם סיבות אחרות משלהם.

ובחייאת - אל תכתבו אם אין לכם מה להגיד. להתכתב באדומות זה מתיש ומעיק גם ככה. אז התכתבות של מילה וחצי הלוך חזור זה ...
פחות. לגמרי פחות.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 16 שעות • 19 בספט׳ 2024
תודה על הפוסט המושקע! בהחלט נדרש, יכול לשפר את התקשורת הבין אישית בהודעות ולהקטין את כמות הנחסמים שאנשים מתהדרים בה.

חבל שכנראה שאלו שהכי זקוקים לו לא יקראו אותו, ושבמקום להעריך את מי שבא לשפר, אנשים שופכים פה את המרירות שלהם.

אל תתן לזה לרפות את ידייך, טיצ'ר 🩶