לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה נשית וזוגיות

Bluecollar​(שולטת)
לפני שבוע • 27 בספט׳ 2024

שליטה נשית וזוגיות

Bluecollar​(שולטת) • 27 בספט׳ 2024
בעקבות הפוסט של פישוטו (לכו תקראו אותו זה חשוב), עלה דיון בין אדם חכם לביני ואחת הטענות הייתה:
אצל נשים שולטות נפוץ יותר העניין של קשר בדסמי לא רומנטי. מה שנקרא להחזיק עבד או כלב או סמרטוט מהצד.
ונשלטים יזרמו עם ניצול כזה בכיף. מה זה יזרמו? חולמים על זה.
והם זמינים יותר למין ומיניות.

מה אתם אומרים?

אני לא מצאתי דוגמה שתסתור. גם הזוגות שאני מכירה התחילו כ"אתה לסשנים" ואחפש זוגיות במקום אחר.
Bagel
Bagel • 27 בספט׳ 2024
הפנטזיה הפאמדומית במלואה אכן יותר מתאימה ליחסים נטולי אינטימיות רגשית כי היא ניזונה מהחפצה של האדם עצמו (כמשרת שפוף) ושל האישה (כאדונית אכזרית וסקסית), אבל זה לא אומר שאי אפשר לנסות ולחבר את המציאות עם הפנטזיה ולייצר חיבור אנושי מחוץ למשחקי המין. חלק מהנשים נשואות באושר (או בלי אושר) אבל נהנות לשחק עם אחרים ולקבל תשומת לב ושירות בלי הצורך לקשר אינטימי עמוק עם אותם אחרים.
מצד אחד קל יותר לקבל ריגוש בדסמי מקשרים שיש בהם זרות או אפילו דוק של עוינות - זה עוזר לפנטזיה הסאדו-מאזוכיסטית - אבל מצד שני זה לא עוזר עם בעיית הבדידות. בשביל להתמודד עם הבדידות והסבל של הקיום האנושי צריך זוגיות, מישהו לשים את הראש על הכתף שלו בסוף יום קשה, לקבל תמיכה רגשית, להכיר מישהו בלי המסיכה. קשר שבו יש קרבה ואינטימיות, לכאורה האויב של פנטזיית הניכור, אבל אפשר איכשהו להתפשר עם המיניות לטובת קשר מהותי. אצל חלק מהאנשים זה בלתי נסבל והם רק רוצים ריגושים עזים של השפלה וכאב, אבל אחרים מחפשים רומנטיקה ואהבה אינטימית ורוצים קשר קבוע ועמוק עם מישהי שתבין אותם ואולי תצליח ותסכים לשתף פעולה עם הריטואלים שלהם.

מצד אחד צורך אנושי בסיסי בזוגיות, ומצד שני אובססיה שלפעמים חסרת פשרות וקיצונית. לכל סוטה יש אתגר בחיים
LoveSick​(שולטת)
LoveSick​(שולטת) • 27 בספט׳ 2024
אז את אומרת ששולטות לא רואות בנשלטים פוטנציאל לזוגיות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 בספט׳ 2024
האמת שאני בקושי נתקלתי באישה שהמיניות שלה כל כך תכליתית ברמה שלא אכפת לה מי הגבר, שיפתח רגליים, ימסור את הצוואר לקולר או את התחת לספנק, וזהו.
אם זה היה ככה, אף נשלט לא היה מתלונן שקשה למצוא פה שולטת. כל הודעות "המלכההה אני המשרתתת שלךךךך" היו נענות ב"כן" מיד, אבל זה לא ככה.
זה דוחה אותנו, את רובינו.
אפילו לקשר פחות רציני שלא יגמר בחופה נחפש חיבור, כימיה, מישהו שהוא בן אדם בנוסף להכל, או בעצם- קודם כל, ולא רק דמות מצומצמת ופורנוגרפית של נשלט.

כן יש פה כאלו שהיו רוצות למצות פונקציה, שמישהו רק ישלם ויסיע אותן.
אבל זה שונה לגמרי ממישהו לסשנים, כי סשן, כמו כל צורת ביטוי מינית אחרת, כן דורש מידה של אינטימיות/קרבה/אמון עבור רוב הנשים.
זה אולי לא יהפוך את זה לזוגיות בהכרח, אבל אותו גבר יתפס יותר מסתם איזה "כלב" רנדומלי כלשהו.

אני חושבת שהסיבה שהרבה נשים מוצאות את עצמן מפרידות בין יחסי שליטה לזוגיות לא נובעת מבחירה אישית, אלא מכורח האפשרויות שיש מולן:
הרבה נשלטים רואים בזוגיות ואינטימיות סתירה ליחסי שליטה, כמו תסביך מדונה-זונה כזה שבו קינק הוא מלוכלך ויצליח רק עם "מלכה רעה", שאין לה צורך באינטימיות ורגישות אלא רק להשפיל, שהריחוק הזה ממנה מאפשר למצות את הריגוש ממנה, אבל לא להקים איתה משפחה, שלזה מתאימה "אישה טובה", עדינה, מכילה, אבל לא מרגשת.

אצל נשים, להתרשמותי, יש העדפה לגבר שיהיה גם וגם. בדר"כ נשלטות ירצו גם בן זוג שהוא גם אדון, שולטות יעדיפו בן זוג שהוא גם נשלט.
אבל יש רצוי ויש מצוי, וכדי לא לוותר על הקינק לגמרי יש כאלו שפשוט מפרידות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 27, 2024 4:17 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
    התגובה האהובה בשרשור
Bluecollar​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
האמת שאני בקושי נתקלתי באישה שהמיניות שלה כל כך תכליתית ברמה שלא אכפת לה מי הגבר, שיפתח רגליים, ימסור את הצוואר לקולר או את התחת לספנק, וזהו.
אם זה היה ככה, אף נשלט לא היה מתלונן שקשה למצוא פה שולטת. כל הודעות "המלכההה אני המשרתתת שלךךךך" היו נענות ב"כן" מיד, אבל זה לא ככה.
זה דוחה אותנו, את רובינו.
אפילו לקשר פחות רציני שלא יגמר בחופה נחפש חיבור, כימיה, מישהו שהוא בן אדם בנוסף להכל, או בעצם- קודם כל, ולא רק דמות מצומצמת ופורנוגרפית של נשלט.

כן יש פה כאלו שהיו רוצות למצות פונקציה, שמישהו רק ישלם ויסיע אותן.
אבל זה שונה לגמרי ממישהו לסשנים, כי סשן, כמו כל צורת ביטי מינית אחרת, כן דורש מידה של אינטימיות/קרבה/אמון עבור רוב הנשים.
זה אולי לא יהפוך את זה לזוגיות בהכרח, אבל אותו גבר יהיה יתפס יותר מסתם איזה "כלב" רנדומלי כלשהו.

אני חושבת שהסיבה שהרבה נשים מוצאות את עצמן מפרידות בין יחסי שליטה לזוגיות לא מבחירה אישית, אלא כי רואות את האפשרויות שיש מולן-
הרבה נשלטים רואים בזוגיות ואינטימיות סתירה ליחסי שליטה, כמו תסביך מדונה-זונה כזה שבו קינק הוא מלוכלך ויצליח רק עם "מלכה רעה", שאין לה צורך באינטימיות ורגישות, והריחוק הזה מאפשר למצות את ההשפלה ולהתרגש ממנה, אבל לא להקים איתה משפחה, שלזה מתאימה "אישה טובה", עדינה, מכילה, אבל לא מרגשת.

אצל נשים, להתרשומתי, יש העדפה לגבר שיהיה גם וגם. שולטות ירצו גם בן זוג וגם אדון, שולטות יעדיפו בן זוג וגם נשלט.
אבל יש רצוי ויש מצוי, וכדי לא לוותר על הקינק לגמרי יש כאלו שפשוט מפרידות.

ניסיתי לחפש בקרב חברות שלי דוגמה.
אבל רובן בקשר זוגי שזה אחד
ויש את הבדסמ שזה בנוסף. גם אם יש שם אכפתיות. לרוב זה בדסמ בלבד
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 27 בספט׳ 2024
אני נשואה לגבר שהכרתי כאן, והקשר שלנו הוא מורכב מכל כך הרבה מרכיבים מכדי שאכנה אותו "נשלט שלי". הוא החבר הכי טוב שלי, המשפחה שלי, וגם יש בנינו יחסי שליטה כשהוא בצד הנשלט.
ובכלל, כל פרטנר שהיה לי ראיתי בו בן אדם שמעניין לי איתו והתחברתי למשהו בו, ולא "סמרטוט" או רק "נשלט" שפשוט הסכים וזהו, גם אם זה היה לסטוץ.
בלי זה לא הייתי נמשכת לאף אחד. אם עכשיו נשלט יציע לך סשן וזהו, את תסכימי מבלי שאת מרגישה ולו טיפה חיבור לגבר שהוא?
זאת תפיסה יותר גברית מנשית, בדר"כ.
Bluecollar​(שולטת)
ArchAngel כתב/ה:
אני נשואה לגבר שהכרתי כאן, והקשר שלנו הוא מורכב מכל כך הרבה מרכיבים מכדי שאכנה אותו "נשלט שלי". הוא החבר הכי טוב שלי, המשפחה שלי, וגם יש בנינו יחסי שליטה כשהוא בצד הנשלט.
ובכלל, כל פרטנר שהיה לי ראיתי בו בן אדם שמעניין לי איתו והתחברתי למשהו בו, ולא "סמרטוט" או רק "נשלט" שפשוט הסכים וזהו, גם אם זה היה לסטוץ.
בלי זה לא הייתי נמשכת לאף אחד. אם עכשיו נשלט יציע לך סשן וזהו, את תסכימי מבלי שאת מרגישה ולו טיפה חיבור לגבר שהוא?
זאת תפיסה יותר גברית מנשית, בדר"כ.

לא אמרתי בלי רגש.
אמרתי שאין זוגיות עם נשלט או שהוא נמצא לצד הזוגיות הרגילה
Bluecollar​(שולטת)
פרלין כתב/ה:
יש מצב ללינק 🙏

אשמח מאוד לשמוע את המחשבה שלך בנושא. פעמים רבות המחשבה שלי נפתחת לכיוונים חדשים בזכותך
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=115199&postid=1612362#anc