סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים איך בוחרים כלובון מתאים

wido
לפני שבוע • 8 באוק׳ 2024

טיפים איך בוחרים כלובון מתאים

wido • 8 באוק׳ 2024
אז קניתי כלובון ולצערי הגיע לי ענק ולא גמיש שלא נוח לשימוש.

ולפני שאני קונה עוד אחד חשבתי לשמוע
מהניסיון שלכם🙏🏻
יש איזה חברה מומלצת?
איך יודעים לבחור מידה מתאימה?
יש לכם סוג שאתם יכולים להמליץ עליו?

מאמין שזה יוכל לעזור להרבה נשלטים חדשים

אני אחרי מחקר קטן מתלבט בין שניהם.

1. https://a.co/d/5Rj4aKW

2. https://a.co/d/8Wjo6HA
שולט בעבד
לפני שבוע • 8 באוק׳ 2024
שולט בעבד • 8 באוק׳ 2024
תלוי במה שאתה מחפש לעשות עם זה.
אם אתה מתכוון לנעול את עצמך לתקופה ממושכת - עדיף להשקיע במשהו איכותי, שיתאים לך במידות.
יש כמה חברות טובות שמייצרות מוצרים איכותיים - holy trainer למשל ויש עוד.
אבל מדובר בהשקעה כספית רצינית כמובן.
סוס האש​(מתחלף)
לפני שבוע • 8 באוק׳ 2024
סוס האש​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2024
זה מאוד תלוי מה הצפיה שלך מהמוצר..

טווח ארוך? - חשוב שיהיה מאוורר ונגיש לניקיון ללא הורדה.
עובר תדיר במגנומטרים? אם לא, ממליץ על מתכת.
לא ממליץ על מודפס, הם נשברים מהר.
רגישות לחומרים?
בסוף זה רק ניסיון וטעייה עד שתבין מה הכי נוח לך.

בבצלחה.
wido
לפני שבוע • 9 באוק׳ 2024
wido • 9 באוק׳ 2024
תודה רבה על התשובות🙏🏻
אפילו לא חשבתי על הבעיה של מגנומטרים זה באמת לא יהיה נעים אם אני יצטרך להסביר לשומר את זה😆😂
בגדול טווח קצר אני חושב של כמה ימים מקסימום.

אני כנראה פשוט יזמין את שניהם ואם אני לא אוהב אני אסתכל על חברת holy trainer
A Ravenclaw​(נשלט)
לפני שבוע • 9 באוק׳ 2024
A Ravenclaw​(נשלט) • 9 באוק׳ 2024
1. לפחות בפעמים הראשונות, לקנות אחד שמגיע עם כמה טבעות במידות שונות, כי הגודל של הטבעת מאוד משמעותי.
2. האורך לא חייב להיות מדויק כמו הטבעת, אבל אם אתה מפחד שיהיה גדול או קטן במידה קיצונית מדי, אתה תמיד יכול לראות לפני הקניה מה האורך, לקחת סרגל, לשים ליד ולקבל תחושה של סדר גודל.
3. שתי האפשרויות שהצעת הן פלסטיק, אני מניח שאתה מעדיף על פני מתכת בשלב הזה?
4. מנעול פנימי מובנה בכלוב (כמו בשתי האפשרויות שלך) הוא בעיני יותר נוח ממנעול חיצוני קלאסי.
5. אוורור חשוב גם להיגיינה אבל גם לגישה נוחה של השולטת, אם התמזל מזלך. מצד שני אם יש חורים גדולים מדי, לפעמים חלקים שלמים בולטים החוצה ויש יותר שפשופים.
6. אם צריך ליותר מכמה ימים, לפעמים משתלם להחליף בין שני דגמים כל יומיים שלושה, כי כל אחד לוחץ ומאוורר נקודות אחרות.
7. סה"כ קשה לדעת מראש מה יתאים (לא רק בגודל אלא בנוחות באופן כללי), אז להביא בחשבון שיש מצב שלא יתאים ויהיה צריך להזמין משהו אחר. זה קטע די מתסכל.

ספציפית על האפשרות השניה שלך שמעתי ביקורת חיובית, וסה"כ נראה לי שהמחקר שלך התכנס לאפשרויות טובות icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
wido
לפני שבוע • 10 באוק׳ 2024
wido • 10 באוק׳ 2024
A Ravenclaw כתב/ה:
1. לפחות בפעמים הראשונות, לקנות אחד שמגיע עם כמה טבעות במידות שונות, כי הגודל של הטבעת מאוד משמעותי.
2. האורך לא חייב להיות מדויק כמו הטבעת, אבל אם אתה מפחד שיהיה גדול או קטן במידה קיצונית מדי, אתה תמיד יכול לראות לפני הקניה מה האורך, לקחת סרגל, לשים ליד ולקבל תחושה של סדר גודל.
3. שתי האפשרויות שהצעת הן פלסטיק, אני מניח שאתה מעדיף על פני מתכת בשלב הזה?
4. מנעול פנימי מובנה בכלוב (כמו בשתי האפשרויות שלך) הוא בעיני יותר נוח ממנעול חיצוני קלאסי.
5. אוורור חשוב גם להיגיינה אבל גם לגישה נוחה של השולטת, אם התמזל מזלך. מצד שני אם יש חורים גדולים מדי, לפעמים חלקים שלמים בולטים החוצה ויש יותר שפשופים.
6. אם צריך ליותר מכמה ימים, לפעמים משתלם להחליף בין שני דגמים כל יומיים שלושה, כי כל אחד לוחץ ומאוורר נקודות אחרות.
7. סה"כ קשה לדעת מראש מה יתאים (לא רק בגודל אלא בנוחות באופן כללי), אז להביא בחשבון שיש מצב שלא יתאים ויהיה צריך להזמין משהו אחר. זה קטע די מתסכל.

ספציפית על האפשרות השניה שלך שמעתי ביקורת חיובית, וסה"כ נראה לי שהמחקר שלך התכנס לאפשרויות טובות icon_smile.gif

תודה על התשובה
וכן קראתי באינטרנט שיותר מומלץ למתחילים פלסטיק ונראה לי גם קצת יותר סקסי חחח
וקניתי מנעול חיצוני בקודם והתאכזבתי אז שמח לשמוע שעדיף פנימי.
כן כבר קניתי 1 וזרקתי, אז לוקח בחשבון שאני אולי אצטרך לקנות כמה
יש לך חברה מועדפת/או אחד שאתה משתמש ואת יכול להמליץ?