ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלף או עבד?

סטאר​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 6 ביולי 2004

גבירותיי אתן טועות

סטאר​(מתחלף) • 6 ביולי 2004
סוויץ' זה לא בהכרח אומר שאני רוצה מישהי שעליה אשלוט עכשיו ומחר היא תשלוט בי. למען האמת אני לא בטוח בכלל אם אני מסוגל לתת לסאבית שלי לשלוט בי, או לחילופין, לשלוט על מי ששלטה בי (למרות שזה קצת ויתר נתפס לי). בעיני קשר שמבוסס על שליטה לא יכול להתחלף כל שתי דקות זה חסר עקביות ומונע מדברים מתמשכים להתפתח (אלא אם כן כמובן הקשר לא מבוסס על שליטה אלא על משהו אחר כמו יזיזות או חלילה, אהבה).

יכול מאד להיות שאני כותב בפרופיל שלי תחת 'חדשות' שאני מחפש עכשיו בתור נשלט כי חשבתי על משהו שאני רוצה לנסות, או שאני בתקופה שזה מה שמתחשק לי. אז מה, אז כל השאר נעלם? אני עדיין יכול לרצות לשלוט ובאותה תדירות. ומישהי שתעשה לי חשק, לכאן או לכאן, תכבוש אותי.

חוץ מזה שזה נראה לי מגוחך לכתוב שורה אחת שאני מחפשת שולטת ואחת שאני מחפשת נשלטת. ברור בעיני שמתחלף נמשך לשני הצדדים בלי קשר להיותו צייד זיונים רדוד ובלי קשר לגחמה כזו או אחרת שרשומה לו בפרופיל.
דסדמונה{שטן}
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004
דסדמונה{שטן} • 14 ביולי 2004
יש סיפור על גורו באשרם...בא אליו נזיר ואומר לו..."תשמע באבא ג'י, הסתכלתי היום על הגנן שמגדל את החסה בגן..וראיתי אותו הורג תולעים .. אנחנו הנזירים, שמבקשים אחר הארה לא אמורים לפגוע ביצורים חיים" חשב לו הגורו ואחרי מחשבה עמוקה אמר לו "אתה צודק..." בא הגנן לאותו הגורו ואומר לו "באבא ג'י, אני הגנן...אם לא אהרוג את התולעים...לא יהיו לנו ירקות בגן ואז נגווע ברעב"...חשב הגורו שוב שעה ארוכה...ואמר לו "אתה צודק"...בא נזיר שלישי אל הגורו ואמר לו "באבא ג'י איך אתה יכול להגיד גם לזה שהוא צודק וגם לזה שהוא צודק...הרי הטענות שלהן הפוכות זו מזו"...חשב הגורו עוד שעה ארוכה ואמר לנזיר השלישי "גם אתה צודק..."

בכל מקרה מה שרציתי להגיד בנושא...הוא שכולכם צודקים. אבל אני מאמינה שכל אדם יכול להחליף תפקידים, בסיטואציות שונות...בגלל זה בחרתי לא להגדיר את עצמי. אני לא סאבית, לא דומית, לא ונילית וגם הכל ביחד...תלוי בסיטואציה, בזמן ובאדם...גם הומו יכול פתאום להתאהב באישה ולגלות שאיתה הוא דווקא סטרייט...וזה קרה לחבר מאוד טוב שלי...חבל להכניס את עצמינו לתוך מקום כל-כך צר כשהעולם כל-כך גדול ומלא אפשרויות...נכון שזה קצת מצחיק לפנות לסאבית ולבקש ממנה להיות מלכה...אבל מי יודע ...דברים מוזרים מזה קרו...
Demi
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004

Re: מתחלף או עבד?

Demi • 18 ביולי 2004
במבי כתב/ה:
יש משהו שאני לא מבינה, אולי מישהו יוכל לעזור לי... icon_redface.gif
בין הפניות שאני מקבלת יש מספר פניות שמוזרות לי: אנשים שפונים אליי בהודעה כשולט וכשאני נכנסת לפרופיל שלהם אני רואה שהם מחפשים מלכה.
אז נכון שליד השם כתוב להם מתחלף, אבל הם רוצים מלכה לפי הפרופיל...
אז מה אני אמורה להבין? שהם רוצים מלכה אבל מוכנים להתפשר ולקבל סאבית? אני לא מבינה...

מה שאת אמורה להבין זה שאנשים שונים מחפשים דברים שונים בזמנים שונים.
פרופיל - עם כל הכבוד יכול להראות קצת, משהו, לא הכל.
בדסמ זה תחום דינאמי, עזבי פרופיל, מתאים לך אדון? דברי איתו, תראי מה בראש שלו, אולי אחרי שהוא ילמד להכיר אותך הפרופיל שלו ישתנה למשהו כמו - שולט, נא לא לפנות אני תפוס ובקשר מונוגמי מדהים.

תנסי, תרגישי, עזבי דוגמות וסטיגמות ופרופילים והגדות, כי אם הוא עושה לך את זה אז גמרנו כל השאר באמת, אבל באמת, ממש לא חשוב.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

Re: מתחלף או עבד?

אנשים שונים אכן מחפשים דברים שונים בזמנים שונים, ובדיוק בשל כך הפרופיל דינמי ופתוח לשינויים. החלטת פתאום שאתה סוויץ' - לחיצה קלה על "פרטי הזהות" והופ - שונה.
עוד לחיצה על "הפרופיל שלי", ואתה רשאי לשטוח את האג'נדה החדשה שלך קבל עם ועדה.
עזבי פרופיל אתה אומר, ואם נעזוב את הפרופיל במה נתחיל?
כשכותבים פרופיל נותנים את הרקע הראשוני שרוצים לספק או כל אינפורמציה שנמאס לכתוב אותה אינספור פעמים בהודעות.
גם אם מתאים לך אדון, זה לא אומר שכל מי שהחליט לתייג את עצמו כך ראוי לשאת את התיוג הזה בפועל. (הכוונה היא למישהו שבא על מנת להשיג זיון ותו לאו, ואין בו יצר שליטה אלא רצון לתפוס כל דבר שהוא, תהא זו דומית או סאבית).
בתור אישה פונים אלייך המון אנשים, ובאמת שאין חשק / זמן / סבלנות לחקור את הסיפור של כל פונה, אז שיעשו לעצמם טובה ויעדכנו את הפרופיל בהתאם "לדברים השונים" שהם מחפשים או שיחסכו את הזמן המבוזבז לשני הצדדים.
ניקי666 niki
לפני 19 שנים • 3 באוג׳ 2004
ניקי666 niki • 3 באוג׳ 2004
דסדמונה כתב/ה:
יש סיפור על גורו באשרם...בא אליו נזיר ואומר לו..."תשמע באבא ג'י, הסתכלתי היום על הגנן שמגדל את החסה בגן..וראיתי אותו הורג תולעים .. אנחנו הנזירים, שמבקשים אחר הארה לא אמורים לפגוע ביצורים חיים" חשב לו הגורו ואחרי מחשבה עמוקה אמר לו "אתה צודק..." בא הגנן לאותו הגורו ואומר לו "באבא ג'י, אני הגנן...אם לא אהרוג את התולעים...לא יהיו לנו ירקות בגן ואז נגווע ברעב"...חשב הגורו שוב שעה ארוכה...ואמר לו "אתה צודק"...בא נזיר שלישי אל הגורו ואמר לו "באבא ג'י איך אתה יכול להגיד גם לזה שהוא צודק וגם לזה שהוא צודק...הרי הטענות שלהן הפוכות זו מזו"...חשב הגורו עוד שעה ארוכה ואמר לנזיר השלישי "גם אתה צודק..."

בכל מקרה מה שרציתי להגיד בנושא...הוא שכולכם צודקים. אבל אני מאמינה שכל אדם יכול להחליף תפקידים, בסיטואציות שונות...בגלל זה בחרתי לא להגדיר את עצמי. אני לא סאבית, לא דומית, לא ונילית וגם הכל ביחד...תלוי בסיטואציה, בזמן ובאדם...גם הומו יכול פתאום להתאהב באישה ולגלות שאיתה הוא דווקא סטרייט...וזה קרה לחבר מאוד טוב שלי...חבל להכניס את עצמינו לתוך מקום כל-כך צר כשהעולם כל-כך גדול ומלא אפשרויות...נכון שזה קצת מצחיק לפנות לסאבית ולבקש ממנה להיות מלכה...אבל מי יודע ...דברים מוזרים מזה קרו...

אחלה משל אהבתי
מעבר לכך אני חושב שאת צודקת...