אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה - היחליף סאב עורו ועבד חברבורותיו ?

זיקית
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2004

תהיה - היחליף סאב עורו ועבד חברבורותיו ?

זיקית • 18 ביוני 2004
אז אתם בסשן. הצלפת, חבטת, שרטת, נשכת, טיפטפת שעווה..זיינת אותו (עם דילדו כמובן), נישקת אותו, לעגת לו, סטרת לו.. הוא קיבל אישור לגמור. הוא גמר..
והופ, הוא חוזר להיות מאצ'ו קריר ויהיר..הופך את עורו, ואת, המלכה שעבדה כל כך קשה..נותרת חסרת תודה..תוהה לאן נעלם הכלבלב הכנוע הזנותי שהתחנן שתזייני אותו רק לפני חמש דקות.

קרה לכן ? קורה לכם, עבדים ? icon_rolleyes.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 18 ביוני 2004
ונשאלת השאלה
מה אתן מעדיפות?
שהוא ימשיך להיות כלבלב כנוע גם אחרי הסשן ובכלל
או שהוא יהיה כלבלב כנוע רק בסשן

ברור שיהיר וקריר זה לא מציאה גדולה
abcd
abcd • 18 ביוני 2004
כן זיקית, זה קרה ובגדול ונותרתי המומה. ואף פגועה מעט...

לא יקרה שוב,

רצל, אני אישית מעדיפה שישאר בראש הכנוע ושלא יתהפך לי.

רוצה להיות מאצ'ו תהיה כשאני לא בסביבה ..(אני מתכוונת באופן כללי, לא אליך רצל מתוק icon_smile.gif)

וזיקית עוד דבר,

גמני התבאסתי מזה ששלוש שעות עבדתי קשה וכשהוא הגיע לאן שרצה, התהפך לי בחמש דקות, אני כל כך מבינה על מה את מדברת...

נו טוב לפחות נהנינו לפני זה..
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לשמחתי הרבה, עדיין לא נתקלתי בדבר והיפוכו.
מעבר לכך, יש התייחסות לאדם לפני הסשן -
במהלך הסשן כשהוא עבד או כלב וכשהוא אחרי
הסשן - אדם.
לדעתי צריך להפריד בין הדברים - בין המצבים.
אני גם משתנה במצב שלפני בתוך ואחרי.
זה לא מצב טבעי במצב הטבעי....
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 ביוני 2004
רגע, את אומרת פה בעצם שיש סאבים שעושים את מה שעושים מתוך יצר מיני ולא מתוך תודעה מנטלית עמוקה של כניעה וסגידה?
הממממ... לא כל כך מפתיע בעצם. אפילו די לגיטימי, ביחוד כשהיחסים מבוססי בדסמ ולא קירבה בין-אישית. המוח העליון והמוח התחתון עושים תורות, זו עובדה ידועה ולא רק בבדסמ.
לא שאני מצדיק התנהגות של "מאצ'ו קריר ויהיר", אבל כתבת "חוזר להיות", כלומר הוא היה כזה גם לפני הסשן, ונשאלת השאלה: למה לקחת לך דווקא מאצ'ו יהיר וקריר? חסרים בחורים נחמדים וחמים מבית טוב? icon_rolleyes.gif
זיקית

זאלו

זיקית • 18 ביוני 2004
לציניות אין כאן מקום, מבחינתי.
ברור שהעניין הוא בבסיסו מיני (לפחות לדידי) אבל אני לא מדברת על סגידה והכרת תודה אינסופית על הזכות שנפלה בחיקו (על אף שישנו הלך רוח כזה אצל הרבה מלכות ו"מלכות") כי אם על אמירת תודה אמיתית פשוטה - "תודה". לא נורא מסובך נכון ? ולא, זה לחלוטין לא לגיטימי בעיני. אני לא מצפה מהסאב שמולי להיות כלבלב כנוע וחסר עמוד שידרה, להיפך. אני כן רוצה גבר..אבל שידע את מקומו, ויהיה מנומס כאדם, לא רק במוד של סאב.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 ביוני 2004
לא היתה לי שום כוונה לזלזל או לפגוע ואני מתנצל אם כך הובנו הדברים.
כפי שניסחת עכשיו, אני מסכים איתך. התופעה אינה מיוחדת לבדסמ, כפי שיודעות כל הבחורות שהפעם האחרונה שראו את הבחור היתה מיד לאחר ששכבו איתו, אבל בבדסמ היא מודגשת יותר. לא הגיוני בעיניי לפלוט החוצה את הנימוס והכבוד יחד עם הזרע, וחבל שזה קורה.
אליאס​(אחרת)

אני לא יודעת, זיקיתה.

אליאס​(אחרת) • 18 ביוני 2004
זה קצת יותר מורכב ממה שאת מתארת. כן, אני מכירה סיטואציות שליטה שנתחמות אך ורק לסשן עצמו ללא שום שליטה מעבר לאקט המיני (ולכל המלעיזים - הוא דפנטלי מיני), כך שהוקרת תודה ברגע שהסשן תם הוא מעין מוסכמה שבע"פ. לדעתי נפלת על מישהו שבא לקבל את מה שממילא נתכוון לקבל (מהסוג שמסר רשימה של "עשי ואל תעשי" כתנאי מקדים לסשן) וברגע שקבל את מה שבקש, הפנה עורף ללא סנטימנטים למבצעת.

לצערי, אם אני מבינה נכון את הנסיבות, זו היתה הפעם הראשונה בין שניכם (תקני אותי אם אני טועה) ואחד הדברים שמאד חשוב להבהיר בפני סאב חדש בתנאי שהוא עתיד למלא את הפונקציה באופן רב-פעמי, שגם לך יש דרישות מינימום ואחת מהן כוללת את המלה "תודה" בתום הסשן, בצורה הזאת אף אחד לא יטרח בערב שבת ולא יאכל בשבת.

במלים אחרות, יקרה שלי, תחפפי אותו. מי שבאוצר המלים שלו לא מצויה המלה תודה וגינוני נימוס מינימליים לא הוקנו לו, אינו שווה אותך.
זיקית

צ'מעי..

זיקית • 18 ביוני 2004
אני לא חושבת שאני נאיבית במיוחד..אבל איכשהוא אמירת תודה, לא נראה לי משהו שצריך לסכם מראש..innit ?
זה מן דרישת מינימום מובנית, לא ?
icon_rolleyes.gif
והתהיה היתה תהיה כללית שכזו.
tch​(נשלט)

זאלופון כתב...

tch​(נשלט) • 18 ביוני 2004
"חסרים בחורים נחמדים וחמים מבית טוב? icon_wink.gif
ואוסיף"שגם יודעים לומר תודה ולהיות מנומנסים כאדם"?
ואני דווקא כן מדבר על סגידה והכרת תודה אינסופית על הזכות שנפלה בחיקו.
תנפנפי אותו,הוא באמת אינו שווה אותך.
נא לחייך.... icon_profilekiss.gif