ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות עבד בלב ונפש ולהנות מסקס ונילי...

כולי שלך_​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 23 ביוני 2004

להיות עבד בלב ונפש ולהנות מסקס ונילי...

כולי שלך_​(נשלטת) • 23 ביוני 2004
אני חייב להודות שסקס ונילי עשיתי רק עם כאלה שבאמת אהבתי עובדה שעזרה לי לתת את כל כולי.
בסקס ונילי יש צורך להכנס "לתפקיד" הטבעי שלנו ולחפש את המקומות הכי רגישים אצלה, וכשמוצאים אותם לגעת בה בידיוק בדרך שלה זה עושה את זה...
זה לוקח בדרך כלל כמה מפגשים (סשנים) עד שלומדים להכיר את בת הזוג, אך כשמצליחים אז אתה מרגיש "מלך" (עבד-מלך).
שום דבר ממה שכתבתי לא דומה להרגשה הנפלאה בלהרגיש נשלט, אך זו בהחלט עוד דרך להנות...
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 23 ביוני 2004
אהההה?.... icon_confused.gif

בשני המקרים (וניל/בדס"מ) צריך להכיר את בן/בת הזוג כדי לשפר את החוויה.
לדעתי בשני ה"עולמות" זה אותו הדבר. אין כמו מפגש מיני כלשהו כאשר שני בני הזוג מכיר טוב את המשיכות והרצונות של בן הזוג השני.

אתה רוצה להגיד לי שעל המפגש הראשון שלך לסקס ונילי איכותי אתה מוצא את כל הנקודות?
בנות, תקנו אותי אם אני טועה... אבל לא מצאתי 2 בחורות שנהנות מאותם חיכוכים/נגיעות. כמובן שיש חפיפות אבל... (אם הייתי "משייף" את הדגדגן בסיבוב לאחת זה לא אומר שהשנייה לא תהנה יותר מ"שיוף" בדוך - וסליחה על ההתבטאות icon_redface.gif ).

וכנ"ל גם בבדס"מ...
אז מנסים קצת מכל דבר (שעווה, הצלפות, קשירות...) כדי לראות איך מגיב הסאב. אחרי מספר סשנים ניתן להנות פי אלף. icon_wink.gif
כולי שלך_​(נשלטת)
כולי שלך_​(נשלטת) • 23 ביוני 2004
"אתה רוצה להגיד לי שעל המפגש הראשון שלך לסקס ונילי איכותי אתה מוצא את כל הנקודות? "...

לא בפרוש לא כתבתי שלוקח מספר מפגשים עד שמכירים אחת את השני.
מעבר לזה מסכים אם כל מלה שלך.
השאלה היא האם כל עבד/סאב יכול להנות גם ממין ונילי ? ותשובה לזה לא ידוע לי.[/quote]
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 23 ביוני 2004
לדעתי זה ענין מאד אינבידואלי לגבי עבד/סאב מסויים.
אני לדוגמא (עד לפני זמן קצר הייתי סאב נשלט בכל רמח איבריי) גיליתי שככל שאני נחשף יותר לבדס"מ אני נמשך יותר ויותר למיניות אגרסיבית בכל צורה שהיא. עם הזמן קשה לי יותר ויותר ליהיות מעורב באקט מיני רגיל, עדין ואיטי.
לעתים אני נתקף בחשק להיות רומנטי ועדין אך לא באותה תדירות כמו בעבר.
לעומת זאת,
אם בת הזוג שלי תרצה או תהנה ממין ונילי רגיל לחלוטין... אז אני אקבל הזנה מההנאה שלה במהלך האקט.

ש'מע...
אני אומר לך, סאב יכול להנות ממין ונילי. זה הכל תלוי בבן-אדם, באיזה אופן הוא מחובר לבת זוג שלו ובאיזו צורה מתנהל הקשר שלכם. זה הכל ענין של לתת ולקבל.
כשתראה את בת הזוג שלך ניהנת במצב או סוג של אקט מיני אתה תהנה גם כי תקבל בחזרה.

זו הגישה שלי... לא עובד לגבי כולם. icon_wink.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
אני בכלל משייפת ציפורניים.....
icon_rolleyes.gif

ואת הנקודות קשה להכיר בפעם הראשונה ...והשנייה....
אצלנו, כל פעם צצה נקודה אחרת!!

לתשומת לבכם.
icon_wink.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 26 ביוני 2004
(אם הייתי "משייף" את הדגדגן בסיבוב לאחת זה לא אומר שהשנייה לא תהנה יותר מ"שיוף" בדוך - וסליחה על ההתבטאות ). פרודו חחחחחהההההההה הרסת אותי משפט ענקicon_smile.gif)) ביותר!!!

* סיבוב זה טוב אבל בכיוון השעוןicon_smile.gif

כולי שלך יקר,

נושא מעניין העלת ונשאלת השאלה האם לא עדיף לעשות סקס עם מישהו שמכירים, מעריכים, אוהבים, נמשכים או מחבבים והאם בכל מגע גופני כלשהו צריך ללמוד את הגוף של האדם עימו נמצאים?

לדעתי התשובה היא כן וכןicon_smile.gif

נ.ב
מה זה סקס ונילי ?icon_smile.gif
כולי שלך_​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 27 ביוני 2004
כולי שלך_​(נשלטת) • 27 ביוני 2004
רחפנית יקרה,
אצלנו, כל פעם צצה נקודה אחרת!!

לתשומת לבכם.
icon_wink.gif [/b][/quote]

גדול, אהבתי, אני מתנדב למצוא את כ ו ל םםםםם....

מכשפה יקרה,

תודה על תשובתך בנושא,
אם מצב השריר בלשון רפוי גם נגד כיוון השעון זה עובד...
דני בוי
לפני 19 שנים • 29 ביוני 2004
דני בוי • 29 ביוני 2004
כמו שנאמר האישיו הזה אינדיבידואלי, אבל מבחינת הראייה האישית שלי אז אדם כמוני למשל המגדיר את עצמו עבד או סאב בגוף ובנפש (תלוי כלפי מי כמובן) יהנה מהרבה אלמנטים אחרים נוספים מעולם הבדס"מ מעבר לכל מה שקשור לסקס ונילי רגיל אחרת אולי לא הייתי כאן בכלל והריגוש הוא גבוה הרבה יותר מאשר סתם סקס.
אני לא חושב כולי שלך יקר שעבד לא יכול להנות גם מסקס או יסבול מזה.
סקס זה לא דבר רע וזה כיף, מענג ותחושה טובה ונעימה אך לא מספקת לחלוטין מבחינתי בכל אופן.

בכלל לא כל מלכה רואה את עצמה בעד קיום סקס עם עבד מסיבות שונות ומצד שני יש מלכות שאינן מבינות איך אי אפשר לקיים סקס לצורותיו השונות (חדירה מלאה או מגע אוראלי/אנאלי וכד') עם העבד במיוחד אם קיימת משיכה אליו ובעצם משיכה הדדית.
גם בסקס הכולל חדירת עבד למלכה ניתן ליצור עדיין תחושה כי המלכה היא השולטת בעניינים כאן אם זה ע"י שליטה מנטלית, דיבור מסויים תוך כדי האקט, השפלות מילוליות, תנוחות מסויימות שיש בהן להעצים את תחושת הדומיננטיות, הכוחניות והעליונות של המלכה בזמן הסקס.

גם מלכה המאלפת עבד לתפקיד של עבד מין אשר יידע עם הזמן איך לענגה ולהביא לסיפוקה בצורה המכסימלית האפשרית מבחינתה, תקטוף את הפירות בסופו של דבר והעבד ייתכן יזכה לפרס או לתמורה כלשהי לבחירתה על ההגעה אל המטרה והבאת מלכתו לסיפוקה המירבי אליו שאפה להגיע מהבחינה המינית.
עבד אשר אינו זוכה לפידבק, מילה טובה, לטיפה ופרס כלשהו על העמידה היפה בכל תהליך האילוף שעבר וההגעה אל היעד הנכסף אזי כאן כבר מתחיל להתפשט ריח של אכזריות אבל זה כבר קשור לנושא אחר שהועלה לא מזמן.
סה"כ המטרה כאן לטעמי היא הנאה הדדית תוך מתן עדיפות ברורה לצד השולט מתוך בחירתו של הצד הנשלט ורצונו לדחות את סיפוקיו האישיים לטובת סיפוקיו של השולט כי זה מה שעושה לו את זה בעצם.
יש דברים שלא כל אדם יבין אותם, סביר להניח שסאבים/עבדים בנפשם יבינו אחד את השני ויתחברו לתחושות כי הן משותפות, ונילי למשל יש סיכוי רב שלא יבין את הדברים הללו.
כולי שלך_​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 29 ביוני 2004
כולי שלך_​(נשלטת) • 29 ביוני 2004
"יש דברים שלא כל אדם יבין אותם, סביר להניח שסאבים/עבדים בנפשם יבינו אחד את השני ויתחברו לתחושות כי הן משותפות, ונילי למשל יש סיכוי רב שלא יבין את הדברים הללו".

דניאל יקר,

מאוד אהבתי את תגובתך לנושא ובמיוחד את המשפט האחרון - המצוטט, תודה.