לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכולוג

שבירה​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 1 ביולי 2004

פסיכולוג

שבירה​(נשלטת) • 1 ביולי 2004
קראתי כאן לאחרונה שיעצו למישהו לפנות לטיפול פסיכולוגי כדי להתמודד עם דילמה הקשורה בעזיבת אשתו. מעניין אותי לדעת האם מי מבאי הפורום ניסה פעם לדבר עם פסיכולוג על בדסמ? האם קיימים פסיכולוגים שמבינים את העניין ופתוחים לדסקס אותו מבלי להיבהל ולשפוט?

אני שואלת כיוון שההיסטוריה הטיפולית שלי כוללת פגישה אחת עם פסיכולוגית (בגלל משהו אחר לגמרי, ובלי קשר לבדסמ); במהלך השיחה סיפרתי לה גם על זה, והיא - לא רק שבבירור לא הבינה - אלא גם הציעה לרפא אותי. קל לדמיין איך הגבתי.

הייתי שמחה להיפגש עם פסיכולוג סתם כדי לקשקש ולהתפרק קצת, אבל אני חוששת שהתגובה של המטפל הבא שאליו אפנה תהיה דומה לזו של הפסיכולוגית שפגשתי. ואני בהחלט לא מעוניינת לשבת עם מישהו שחושב שאני חולה וצריכה להירפא.

רעיונות?
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

אולי

כדאי להיפגש אם הפסיכולוג לפגישה אחת לא מחייבת ולבדוק מה הוא חושב בנידון?
אני באופן אישי לא אוהבת פסיכולוגים, הם עושים מוניפלוציות במוח לאנשים... לא אוהבת את הסוג הזה של טיפול... גם לא בשביל להתפרק.
אבל איש איש ומה שטוב לו.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
שבירה יקירתי

בואי לא נעשה הכללה, נכון שיש מלא פסיכולוגים מנופחים, מתנשאים, צרי מוחין ושתקועים במחשבה שסקס זה משגל בתנוחה מסיונרית עם כמה אנחות לגיוון ושאם מישהו אומר להם משהו שנשמע כמו סטייה הם מיד יציעו לו איזו תרופה פסיכיאטריתicon_smile.gif

אבל יש גם כאלו שמבינים שבני אדם זה לא רובוטים ואם מציגים להם את הנושא בהדרגה בלי הרבה מושגים מקצועיים מבהילים (שפחה, עבד, מלכה, אדון, BDSM) אלא סתם מושגים שכאילו לקוחים מהיום יום כמו נשים חזקות, גברים עדינים וכדומה... זה עשוי להצליחicon_smile.gif))

לפני כמה חודשים יצא לי לדבר עם איזה פסיכולוג במסגרת הליך רוטיני של איזה שידרוג בעבודה אז בסוף השיחה הוא שאל אותי "יש עוד משהו שאני צריך לדעת עליך?"
אז אמרתי לו: "כן, אנ אוהבת גברים עדינים ורגישים שנמשכים לנשים חזקות"
"מה את עושה איתם?" הוא שאל
"אנחנו משחקים במלכה ועבד?" אמרתי לו
"אז יש לך חיים מענינים" הוא אמר.

- סוף -
Leica​(נשלטת)
Leica​(נשלטת) • 1 ביולי 2004
סיפור קצת שונה...

אחרי טיפול של שנה, שיתפתי את הפסיכולוגית שלי בנטייה ההולכת וגוברת אצלי לבדס"מ.
היא טענה שזו סטיה, ואני עזבתי את הטיפול אחרי שבועיים.
לא משנה שהיא לא השתמשה בהגדרה הזו בצורה שיפוטית, אבל התרגזתי נורא.

אני בטוחה שיש פסיכולוגים שייעצו בצורה הגיונית יותר על הנושא, בעיקר מאחר ובדס"מ לא מוגדר כסטיה, אלא יותר כנטיה (עד כמה שזכור לי), אבל לי זה הספיק.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 1 ביולי 2004
הפסיכולוג שלי יודע בערך הכל על הנטיה (או הסטיה) הזו שלי. הוא ממש בעד. הוא חושב שזה טוב לי. אנחנו מדברים על זה המון, פיתחנו יחד כל מיני תיאוריות בקשר ללמה אני צריכה את זה וכולי.
הוא אפילו חושב ללכת פעם אחת למועדון כדי להבין טוב יותר על מה בדיוק אני מדברת.
זה עושה לי טוב הקבלה וההבנה הזו שלו. זה גורם לי להרגיש הרבה יותר שלמה עם עצמי.
יש גם פסיכולוגים כאלה.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 1 ביולי 2004
מייפל כתב/ה:
הפסיכולוג שלי יודע בערך הכל על הנטיה (או הסטיה) הזו שלי. הוא ממש בעד. הוא חושב שזה טוב לי. אנחנו מדברים על זה המון, פיתחנו יחד כל מיני תיאוריות בקשר ללמה אני צריכה את זה וכולי.
הוא אפילו חושב ללכת פעם אחת למועדון כדי להבין טוב יותר על מה בדיוק אני מדברת.
זה עושה לי טוב הקבלה וההבנה הזו שלו. זה גורם לי להרגיש הרבה יותר שלמה עם עצמי.
יש גם פסיכולוגים כאלה.

אולי כדאי לך לפטר אותו

ולתת לו איזו בעיטה הגונה בישבן בתור צ'ופר

ואם זה ימצא חן בעיניו הוא כבר יידע לאן להגיע כדי לקבל עוד
moonstone​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 2 ביולי 2004

Re: פסיכולוג

moonstone​(נשלטת) • 2 ביולי 2004
שבירה כתב/ה:
קראתי כאן לאחרונה שיעצו למישהו לפנות לטיפול פסיכולוגי כדי להתמודד עם דילמה הקשורה בעזיבת אשתו. מעניין אותי לדעת האם מי מבאי הפורום ניסה פעם לדבר עם פסיכולוג על בדסמ? האם קיימים פסיכולוגים שמבינים את העניין ופתוחים לדסקס אותו מבלי להיבהל ולשפוט?

הנה קטע ממשהו שכתבתי...זה יענה לך אני מקוה, חלקית לפחות.

ההתמסרות שלי
דיבורים מספת הפסיכולוג

"היום אני רוצה לספר לך משהו עליי. עד היום לא סיפרתי לך כי רציתי שתכירי אותי ואת הנפשות הפועלות בחיי. אני חושבת שעבר כבר מספיק זמן ואת מוכנה ויכולה לשמוע מה שאספר לך מבלי שתשפטי אותי על כך".
ככה פתחתי את הפגישה עם הפסיכולוגית שלי. הכרתי אותה לפני זמן לא רב והיא ישר נכנסה לתוך הדראמה של חיי. הייתי עסוקה בהישרדות של היום יום ולא התפניתי לדבר אתה ולספר לה על העולם שבו אני חיה.
היא הזדקפה בכיסאה ופקחה אליי זוג עיניים גדולות, שואלות.
"אני שייכת לקהילת ה- BDSM", המשכתי בסיפורי.

השיחה הזאת פתחה ביננו ערוצים חדשים של תקשורת. ככל שנפתחים יותר בטיפול אפשר להיעזר בו. וזו דעתי האישית בלבד
שבת שלום
מונסטון
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 3 ביולי 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 3 ביולי 2004
גם אני, כמישהי שתטפל באנשים תוך שנה, וגם הפסיכולוג שלי, שנינו מדברים על בדסמ, צוחקים על זה, הנושא פתוח וגלוי.

דיברנו על זה לפני לא הרבה זמן, שכל אחד הוא או שולט או נשלט, ועכשיו עזבו את ההסברים התיאורטיים, אני יודעת, הוא יודע, זה לא מה שמשנה. מה שמשנה הוא שטוב ונעים.

אולי תבוא אליי איזו בחורה מקסימה שתספר לי על זה יום אחד בעבודה. אני מקווה שאני אשכיל לומר את הדברים הנכונים, מתוך הידע שלי ומתוך ההבנה האישית שלי, ולא ליפול לאותם בורות שאחרים נופלים אליהם.

(או שאני אגיד לה, בטח, אני בייבי, הסאבית, מה את לא מכירה? )

חחחח

בייבי, הסאבית, מה את לא מכירה?
zytry​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 ביולי 2004
zytry​(שולט) • 4 ביולי 2004
פסיכולוג אמיתי ואמין יקשיב לך גם אם תספרי לו ששכבת עם גמל. ולא יגיד לך אם זה טוב או רע.
הוא ישמח בחלקו שנפתחת בפניו.