סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רעב

חללפנימי
לפני 19 שנים • 1 ביולי 2004

רעב

חללפנימי • 1 ביולי 2004
מישהו אחר היה ודאי פונה משם ומסתלק.

לא היה שם מישהו אחר, הייתי אני. ואני חיכיתי זמן רב מדי כדי לבדוק אם זה אכן אני או מישהו אחר,
אם היה מישהו אחר, הוא התחבא כעת ונותרתי רק אני. אני, ברגליים רועדות וגרון חנוק ודלת בחדר מדרגות חשוך, שאחרי שאדפוק עליה כבר אין חזרה. דפקתי.
פחד ובושה..
בפנים, היא כבר תדע, יהיה בסדר, יהיה טוב, אני אומר לי, דרוך לקול העקבים המתקרב...
אני מסנוור לרגע כשהדלת נפתחת, נבוך בטירוף מול צלליתה הקטנטונת והחיוך המרומז שמתעלם לחלוטין מסימני השאלה שלי.
יש לה סימני קריאה משלה מולי, והיא תלך כאן עד הסוף, כמו שסיכמנו בשיחה ההיא..
"הגעתי."
אני אומר וקורס לתוך פסיביות נרגשת, היא לעומת זאת לא חושבת לחכות לי עוד בפתח ובמשיכה עזה מורידה אותי אל הרצפה. הדלת נסגרת מאחרי. אני שלה עכשיו, תמהה אם יש בה את הכח?
שיחות לא יהיו פה,
רק הבנות ומעשים והליכה מונחית ובטוחה לכל אורך החלום שלי,
שהיא יודעת, ומוכנה לו ומול כף רגלה המחוטבת אני קולט שזהו,
אני שם,
גם היא
וזה הולך לקרות,
פוחד/רוצה/נבוך או לא , היא פה והיא יודעת...

ראשית היא קושרת את עיניי, אני חופשי לבד בחושך שלי, היא מפשיטה אותי לגמרי בפרוזדור ועירום אני הולך אחריה ברחבי הבית,
כל כך מתבייש להראות כך לפניה, קטן ורעב ושקוף לגמרי בחושך...

אני באמבט עכשיו . נעים חמים עגול....

בלי שום פינוק היא מסבנת את כולי , פתאום היא בתוכי עם אצבע עמוקה שלא חושבת לחכות בפתח עוד..

אני נדרך, נפתח, מרגיע...

צינור עבה מחליף את אצבעה ועוד שלב של מבוכה נעלם כשאני מתחבא בעיוורון שלי. היא משחקת בזרמים ומצחצחת אותי מבפנים.

אני נקי עד הגרון אבל מתחיל לחשוש ממנה , מהזרה הזו שאין לי מושג מי היא ולמה היא פה, אך היא ידעה לגרום לי לדבר והיא יודעת והיא הולכת על זה בכל הכוח.

"תגיד,"
היא אומרת,
" תגיד את האמת פחדן, תגיד אני רוצה."
"אני רוצה."
אני אומר,
"רוצה, רוצה!"

לא זו לא אלימות, זו הבנה תקיפה שמניעה אותה , יודעת שחיכיתי, יודעת שאני צריך אותה שתקלף את כל הפוזות מעלי לא בדיונים רק בציווי. והיא תחביא אותי רק לכאורה בחושך בעוד שהיא תחשוף הכל תחשוף אותי.

אני הולך על זה.

עוד לא עברה רבע שעה מהדלת, אני כבר עירום ופעור מול אישה נחושה ובלתי מתפשרת.

זה אידיוטי, אני מתחרט, פשוט טפשי ומיותר, מביך מעבר לדימיון אבל עוד כלום מול העתיד לבוא..

היא איננה מתעכבת גם כאן, היא מלבישה אותי כמוה עקבים, גרבונים, ביריות, חזיה, הכל כל כך קטן וחלק ומגוחך.
היא לא מתכוונת לוותר לי על כלום. היא מסירה את הכיסוי מעיני וחושפת אותי למראה..

אני רוצה להגיד שדי, שזה עבר את הגבול, שאני רוצה לחזור.. אני אומר בבקשה תחליטי בשבילי...

היא צובטת בחוזקה בפטמותי ושואלת:
"רוצה או לא?"
אני פוחד בכל מקרה אבל רוצה, רוצה..רוצה מאד אומר...

"אז תתחנן!"
היא סוטרת לי בכוח,
"כי לי יש חשק לראות אותך ככה, עיוור, מגוחך חרמן ורעב , תתחנן שאסיר עוד קליפה, שאפתח אותך בעוד רמה, בכל רמה, כל מקום.. שאתן לך,

תפתח לרעב שלך... לאמת הזונה שלך, תתחנן שאראה אותך ככה תתחנן שאתן לך עוד..."

עיני קשורות שוב, ואני מתחנן שתגשים לי, שתיקח אותי מכאן לשם דרך כל המגבלות, שתתעלם מאישיותי שתתיחס רק לרעב שלי, לתשוקות...

יש דילדו ענקי בפה שלי עכשיו, איני רואה, אך ריח ערוותה נדחף לתוך גרוני עם זין מדומה זה, מונע היטב על אגנה המתפתל חונק אותי,

מרחיק את הסירוב שלי, הלאה, אני מוצץ עם כל הלב, רוצה להכיל את כולו , להכיל אותה, את העוצמה שלה , התקיפות החרמנית הזו.

היא מתיישבת על פני, לסרוגין בועלת אותן בכוס הריחני והרטוב הזה או בזין הענק שלבשה לכבודי, אני נחנק, משתנק,

מוליך שתי אצבעות לתוכה , לשם, היא נענית ומשתוללת מתמסרת ולבסוף שולחת זרמתה המבורכת בסילון לפי, לעיני, אני אסיר תודה, פשוט אוהב כשזה קורה...

לא, לא יהיו פה דיבורים , רק אמירות פשוטות להבנה, תשכב על הבטן, תרים את התחת, תפתח, תבקש, תבקש בקול רם, תצעק רעב" ´זייני אותי יפה, למדי אותי.´

קרם קר, אני מרגיש איך התחת שלי נמרח כולו קרם קר, שכבה עבה , על הלחיים והחור שלי שעכשיו כבר רועד, רוצה לזוז אליה כשאצבע ועוד אצבע מפלסות בי דרך, מעניקות לי עומק, מפלחות אותי לשניים. למיליון. לכף יד קטנה ועיקשת שלא נעצרת , לא בפתח הצר שנפער ובולע ,לא בכאב ולא כשהדלת נפתחת וצעדים נשמעים בחדר ..

עוד אנשים פה כשאני עירום על ארבע, לפניה, סביב ידה החזקה, לבוש כמו זונה, פעור כמו תהום , בלי בושה כשהיא מציגה אותי בפניהם, אומרת שיבוא זמנם, שכל אחד ישלוף רק את הזין מהבגד בינתיים, שהיא מזיינת אותי באמת עכשיו, רק שיביטו איזה גודל בתוכי , באיזו הענות אני מניע את התחת לעברה ...

אני רועד, כל הבפנים שלי רק חור שחור, מעבר לכאב , רק חלל שרוצה להתמלא בזיין, בכוח, בהנאה.
וככה כשאני משופד על הטיל הזה, היא חושפת את עיני, גבר לבוש בבגדי אישה קטנים שאישה קטנה ויפה עם דילדו עצום נעוצים עמוק בישבנו והוא משתולל וצועק:
"עוד עוד!" ו"כן... כן "
מול שלושה גברים זרים, שניים מהם שחורים, עצומי ממדים, אבריהם ארוכים ונפוחים ביופי נשגב, שלושה זיינים עבים מעולם החלומות שלי , עבים וארוכים מכדי להיות ובכל זאת כאן , אל מול פני..
כולם כאן לסיפוקי ואני לסיפוק כולם, ואין כבר דרך אחרת , רק התשוקה מול הגופים האלו , ההמתנה המיוסרת כשהיא בועלת אותי שוב ושוב לפניהם , עד שתתיר להם את פני, כשאחד אחד הם נדחפים לפי, סוטרים על פני באיבריהם העצומים, מוליכים אותם לגרוני שאמצוץ אותם למליאות בשרנית, לקשיות הנעימה הזו שמאיימת לבקע את פני, לחנוק אותי למוות, לזיין את פרצופי. וכבר אין לאן לחזור, רק להגיד זיינו אותי עכשיו , כולכם , לרעוד בעוויתות כשהיא תולשת מתוכי את הדילדו המופרע הזה, מותירה אותי פתוח לרווחה מול תאוותם של השלושה האלו.

אני בוחר את הגדול מבין שלושתם, זה לא יכול להיות אני חושב, שזיין יהיה כזה גדול, זה לא יכול להיות שלמישהו יהיה כלי כל כך ארוך וכבד ומלא, זה לא יתכן שפי לא יוכל להכיל את ראשו היפה, שלא אקיף אותו באצבעותי, שכל העוצמה הזו מבקשת להתבטא בתוך הגוף שלי...
לא יכול להיות אבל עובדה חמה בתוך הפה שלי... אני מבקש שישכב...
זיקפתו העצומה משעבדת אותי ביופיה, זיין שחור ענקי עם קצת נטייה לצד. אני מעז ומתיישב עליו.
ראשו מחליק לתוכי במהירות רבה מידי, נתקע כשהוא מגיע לשיא רחבו, קורע אותי בכאב מפלח, גורם לי לצעוק ובעווית מטורפת אחת להתיישב בכל כוחי , להפתח בלי גבולות, לפול במורד העמוד הזה לבלוע אותו להשתגע...
אני קופץ מעלה מטה בכל כוחי, אונס את עצמי בכח, השניים האחרים אינם מתאפקים עוד, הם נועצים את זכרותם המפלצתית בפני , בועלים אותי בכח, במגמתיות...
אני אוהב את זה. אוהב מדי, אוהב במידה מסוכנת, אני מתחיל לחשוב...
היא מבחינה בכך, סוטרת בעוצמה רבה על ישבני ומציבה את הכושי השני מאחרי גבי..

הם השתגעו, זה אי אפשר, פשוט לא ובכל זאת הוא מנסה לדחוף לי עוד אחד כזה, בעקשנות לא מתפשרת גם ראשו חודר .
אני מעבר , מעבר, עוד אבר עוד אבר, שניים בתחת אחד בפה, כולם דוהרים בי עכשיו רצים בטירוף לשיא המבתק הזה, אני מלא , מעבר לגדותיי , אני חור ועוד חור, אני אסיר תודה לה שידעה , יודע חופש ומעוף ככוס לאלה היודעים אותי עכשיו, אונסים אותי גם בלי שאתנגד, אני מוצץ בכל הכח והרצון לרצות את הזיין שננעץ לי בגרון, הוא מתפוצץ בתוך הפה כמו מזרקה או זיקוקים , מטביע אותי בזרע, מתכווץ בעוויתות חודרניות לעומק לעומק, אני מאושר , הוא גמר בי, הוא גמר.. שפתיי הנפוחות,
היא מרגיעה את פני , מלטפת, כף רגלה בפי, שניהם עושים שמות בישבני, הם מתחככים בעוצמה, בדפנותי והאחד בשני,,בידיהם הם משפדים את ישבני על עובי הבשר הבלתי נתפס הזה, עד הסוף!
עד הסוף!
הם מציפים אותי בפנים בתוך תוכי התחת שלי, זרמים, גאות, טירוף....
אני מרפה סופית לאורגזמה מוחלטת, מרפה ולא יודע אם אחזור משם אי פעם, אם עוד אסגור את הרגליים אחרי זה,
אם עוד אביט אל המראה מבלי לראות שוב ושוב,
גבר אחד קצת עצוב ופתטי,
מתמסר כמו זונה לאחת שיודעת, עם דילדו ענק פותחת אותו לרווחה לפני שהיא מוסרת אותו לבלתי אפשרי, לכאב, לתאווה,
לשני כושים ענקים בתחת ואחד בפה וסיפוק אדיר מלהתמלא בעונג שלהם בתוכו, אדם שהוא כוס.

למעלה
זיקית
לפני 19 שנים • 2 ביולי 2004

נדיר

זיקית • 2 ביולי 2004
שונה, נפלא, מוגזם.

מאוד נהניתי.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 2 ביולי 2004
כתוב היטב, מרתק, מחרמן ומטורף לחלוטיןicon_smile.gif
אבל פה זה בדיוק המקום לכתוב את זהicon_smile.gif

יש כח על האומץ ותודה על ששיתפת אותנו בחוויה.
אישהאישה
לפני 19 שנים • 9 בספט׳ 2004

אהבתי

אישהאישה • 9 בספט׳ 2004
icon_smile.gif

אכן חללפנימי.
שלגי
לפני 19 שנים • 12 בספט׳ 2004

אהבתי

שלגי • 12 בספט׳ 2004
מאוד
חללפנימי

מחמיא

חללפנימי • 12 בספט׳ 2004
תודה. 10x.gif
aftercake​(נשלט)
aftercake​(נשלט) • 12 בספט׳ 2004
סיפור מעולה, גם בדרך הכתיבה, וגם בתוכן (למרות ששלושה כושים שקורעים לי את הצורה זה קצת מוגזם בשבילי...)
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 12 בספט׳ 2004
לא בדיוק סגורה על איך 2 נידחפים לתוך ישבן אחד מבחינת לוגיסטיקה זה לא מסתדר,
אבל הכתיבה הייתה מדהימה,
אם זה אמיתי
אז אני ירוקה מקנאה!
zboy{זאתי}

מעולה

zboy{זאתי} • 12 בספט׳ 2004
יש לך כתיבה סוחפת שמושכת לקרוא עוד ועוד,