ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרוייקט מיוחד: סיפור מציאותי ונילי. (באישור אינפי!)

_טרוריסט חמוש באננס
לפני 19 שנים • 5 ביולי 2004

פרוייקט מיוחד: סיפור מציאותי ונילי. (באישור אינפי!)

_טרוריסט חמוש באננס • 5 ביולי 2004
ראשית אני רוצה להודות לשני אנשים מיוחדים.

לאינפי שברוב נדיבותה וליבה הרחום הרשתה לי לאחר מחשבה כבדה בעניין לשים את הסיפור דווקא בפורום הזה שכל כך חביב ואהוב עלי.כולי תקווה ששאר הבנות פה יקבלו בהבנה וסלחנות את המוזה התראפית שנחתה עלי.
ל"אסף" מגיבורי העלילה שללא הסכמתו ואישורו לא הייתי מרשה לעצמי לפרסם את הסיפור בציבור ומעבר לכך יבורך אף על תגובתו לטיוטה ששלחתי אילו.

אזהרה –הסיפור הבא הינו ונילי ומבוסס לחלוטין על אירועים שהתרחשו במציאות.
השמות ,הפטמות וצבעי השיער טושטשו על מנת להגן על חשאיות המעורבים בו.
הסיפור קשה ,עצוב ולא מומלץ לנשים חולות לב וילדים בהריון.

"בני סכנין מול ריאל מדריד ביום חם במיוחד של זינאדין זידאן"

אוחחחחחחח אוווחחחח הבושה הבושה.איך מכל האנשים שבעולם דווקא לי קרה דבר זה ??
איך איך איך יצא שככה הכבוד שלי שוכב לו אי שם על הכביש הישן ת"א חיפה וכל ילד עם קורקינט יכול לעבור עליו חופשי חופשי...

הכל התחיל לפני חודשיים , זוגתי העלתה/חידשה רעיון וותיק של הליכה לערב חילופי זוגות.אתם יודעים האירועים האלו שבהם אתה בא מפקיד את זוגתך בעמדת הקבלה ולוקח בהשאלה איזו מישהי אחרת (או שתיים...) לאיזה סיבוב של שעה שעתיים בפול גז.
האמת בהתחלה לא חשבתי שזה באמת יצא לפועל, אני מכיר את הצעצוע שלי, חרמנית חרמנית אבל ערב חילופי זוגות ת'כלס, עם כל הבולבולים והציצים קומפלט- זה סיפור אחר הרהרתי לעצמי.
ספקותיי התחילו לחלחל כאשר הבחנתי בה שוקדת על מחקר אינטרנטי מקיף בנושא. יום אחד חזרתי מהעבודה ורשימה ארוכה מרשימה של מועדונים וטלפונים רלוונטיים ציפתה לי.

"זה המועדף עלי" אמרה תוך כדי שהיא מחייכת בערמומיות ממזרית ומצביעה על שם ומספר טלפון.
"?" (הבעת פני באותה הרגע).
אה זה לא מועדון חילופי זוגות במובן הרגיל והנפוץ, זה מועדון חוויות מיניות.
"??" (המשך הבעת פני).
"תקרא תקרא" היא חוטפת התקף קוצר רוח ופותחת לי את הקישור לאתר המועדון.
אז הסתבר שזה מועדון שמקיים איזו שהוא ערב מודרך לעניין המיניות, כעיקרון מתחילים לעבוד בסדנא עם בן הזוג המקורי אבל במהלך הערב... יכול הכל לקרות.
עברו חודשיים כמעט של צרות ,בלאגאנים בעבודה וכיוצא באילו שבשגרה אבל לפני שבוע נפל לפתע הפור.
"השבוע-למועדון !" נשמעה קריאת הקרב מפי זוגתי. "סדין אדום סדין אדום !" אני קורא בהתלהבות, "סע בן צור סע !" אני מחרה ומוסיף.
_טרוריסט חמוש באננס

חלק 2

יצרתי קשר עם המארגן, איש חביב ולמוד רוחניות , נישמע סבבה לחלוטין.
"תגיד" ,אני אומר לו "הבנתי מהתחקיר שעשינו שיש סוגי אירועים שונים של מועדונים שמתמחים ברמות שונות של אנשים".
האאא??? מחזיר לי הבחור בתמיהה. "נו אתה יודע" אני מגמגם בשקט " לרמות שונות של אההמממ.. הופעה חיצונית".
פה המקום להבהיר עניין קטן, זוגתי ואני איך נאמר "מאותגרים מחוטבותית".
לפתע אני שומע את האסימון נופל בצד השני. "איך אמרת שאתם נראים ?".
"שמנמנים כאילו" אני יורה בחזרה, "אבל לחברה שלי יש חזה גדול ופנים נורא יפות" אני מרכך מעט. אני אף פעם לא מסתיר את האמת במצבים שכאילו, לא הכרתי שמנמן אחד שטען בטלפון לפחות מהמשקל המקורי ב+-5 ק"ג ונישאר חי בפגישה האמיתית.
"טוב תיראה חביבי" הוא עונה ברוחניות שאנטית ,"כולנו בני אדם, אין כזה דבר "בן אדם לא יפה, אצלנו בערבים היופי הפנימי חשוב יותר,באים אלינו זוגות מאוד מגוונים, אין לך מה לדאוג".
"אמרת אמרת" אני מחזיר " אבל שלא תגיד אחר כך "לא אמרתם" ". אנחנו מסיימים את השיחה בלבביות תוך כדי שאני תוהה אם האיש אי פעם יצא מהמקדש הרוחני שלו לרחובות ת"א, היה דווקא רואה המון אנשים שבמבט ראשון (וגם שביעי) לא ממש היית חושב עליהם כשותפים רצויים לחוויה מינית –רוחנית.

היום הגיע, קו הביקיני טופל השערות מהגב ירדו (מכונה של שערות רגליים אם אתן מתעקשות ולא זה לא כואב. נו טוב, קצת כואב בעיקר מעל החריץ של התחת,לא משהו שאי אפשר לעמוד בו.) הכול מוכן לפעילות מבצעית.
הטרמפ שלנו הגיע בזמן והסקרנות כמעט הרגה את החתול.( למה אתם קטנוניים ?? בסיידר, זאת לא הייתה בדיוק הסקרנות, למען האמת זה היה דוברמן מגודל אבל העיקר שלחתול שלום).
נרגענו כשראינו את הזוג המבוגר החביב שאסף אותנו. גברים מבוגרים עם לבן בשיער תמיד עינינו את זוגתי שתחייה ולי יש פטיש מודחק לנשים בשלות (מי אמר אלקטרה ?? מי צעקה אדיפוס ???!! שיקומו !! טוב טוב אני מבקש מיציע 12 לשבת, הסיפור ממשיך).

עולים לאיילון, השתיקה נשברת. "הייתם פעם בכזה דבר?" "האמת לא", אני עונה "פעם ראשונה שלנו".
"בחירה טובה, האירועים של אסף מצוינים למי שמתחיל". אני מהנהן בהבנה. "רוצים לשמוע קצת על מה שיקרה ?". זוגתו מביעה קריאת התנגדות שלא הייתה מביישת את עו"ד שפטל ברגע תיאטרלי במיוחד של הגנה על נאשמים שאף אחד אחר לא מעוניין לקשור את שמו בשמם.
"חבל ,עדיף שיבוא להם בהפתעה", זוגתי מהנהנת נמרצות להסכמה. אני שותק בהכנעה, מה לעשות. אני טיפוס אנאלי שחייב לדעת הכל על הצעד הבא, פעוט ושולי ל שלא יהיה, למשל לפני שאני הולך לשירותים אין פעם אחת שאני לא מוודא תקינות מערכת ביוב עם המוקד העירוני, משנן צילומי אוויר ושולח מישהו ממטכ"ל לחדור למתחם השירותים ולוודא שהניאגרה פועלת כמו שצריך.
_טרוריסט חמוש באננס

חלק 3

מאיילון ממהרים לכיוון כביש חיפה ת"א הישן, הפרפרים בבטן משתוללים.הגענו למקום,מצוין לא איחרנו.יורדים מהאוטו בהתרגשות וכבר מחוץ למועדון פוגשים זוג נוסף (להלן זוג 2).
בראיה לאחור אפשר לומר שהסטירה המנטלית שאני חוטף באותו הרגע הייתה סוג של אות המבשר רעות.סימן מבשר רעות , על ספסל מחוץ לאולם אני רואה צעירה ובן זוגה יושבים על קפה וסיגריה
היא רזה ,גבוהה וחטובה אם כי פנים קצת קשוחות ( זוגית מתחלפת בלילה אך מלכה ביום יום ? אני תוהה), הוא נאה למדי (למי מכן שזקן צרפתי עושה את זה) .

נכנסים פנימה. הדבר הראשון שאני רואה מכניס לי ישר לפרצוף את המהלומה המנטלית הראשונה להערב. על אחד המזרונים יושבת לה פצצה בלונדינית מהסוג שגורם לך להפסיק לחשוב על עבודה לחמש דקות אפילו כשהבוס צועק. יפיפייה,חזה קטן ועומד,גוף ששמור לאתרי פורנו שמתמחים ב " BABES' ".הדבר השני שמכניס לי מרפק רוחני לארובת העין הוא בן הזוג שלה, באימא שלי תפתחו את הספר "כל מה שרציתם לדעת על בחורים שיצאו הרגע מציור יווני עתיק ולא רציתם בכלל לדעת" ותבינו.יד שמאל שלי נמחצת בפראות, אה כן, גם זוגתי הבחינה באליל היווני,נו טוב אני רק מקווה שהאורטופדים יצליחו לשחזר לי את עצמות הקמיצה ופרק הזרת. {הם כאמור זוג מספר 3).

"שלוווווםם" נשמעת קריאה לבבית.

אתם מכירים את הקטע שיש אנשים שעוד לפני שראית אותם כבר ידעת הכל עליהם רק לפי איך שהם מדברים ? אז זהו זה הגורו, פשוט ככה לפי המילה הראשונה שהוא אמר.
אני מסתובב ומביט באסף. נו אמרתי לכם גורו. היות ופניו מוצגים באתר האינטרנט שלו ארשה לעצמי להיכנס קצת לתיאור גרפי: דמות מלאה ,קרחת יול ברינר מושלמת פנים עגלגלים טובים ונעימים
(פססטט פססטט דמיינו בודהה סקסי טוב לב וחייכן) כאמור – גורו.

"טוב שבאתם" בלה בלה.."נעים מאוד" בלה בלה .."תכירו – שותפתי " ופה אני חוטף את המהלומה המהממת השנייה שלי לאותו הערב.
מהלומה אמרתי ??
ואן דאם בכבודו ובשרירו מזנק מימין ומכניס לי אגרוף לחזה. יחד איתו , בצעקה אופיינית מדלג מלך הקונג פו ברוס לי ושולח אלי בעיטת יעף סיבובית לצלעות במיטב המסורת של סגנון "העגור המיוחם" הנדיר, משלים את הרצף צ'אק נוריס בקאטת "הנמר הקוטל" המסובכת לביצוע אל עבר אשכיי.
בלי מסכי פלזמה ובלי חלון זכוכית משוריינת אלא בשר ודם עומדת מולי לא פחות ולא אחרת מאשר ונוס.( מצטער,אני שוב מתחיל לבכות אז ברשותכם נעבור הלאה, איך ונוס נראית תבינו בהמשך).
אני מחפש כיסא לשבת, נהיה לי קצת לא טוב,מוזר דווקא לא אכלתי היום בשיפודיה ממול העבודה,אולי שכחתי את הויטמינים בבוקר.

אני מאתר כיסא בדיוק בזמן כשסטיבן סיגל שועט למועדון ומבצע עלי תנועת אייקידו יושינקאי שמטילה אותי לרצפה , ראש מוביל תנועה ...
ברונטית מרשימה,חמודה וסקסית להחריד נכנסת לאולם הקטן מלווה בבן זוגה, ניראה במבט ראשון הוא ניראה כמו איש עסקים מצליח ושמור לעילה ולעילה ואני מוסיף לעצמי בהרהור נוגה שהוא בטח גם מילואימניק עטור צלש"ים ששירת כטייס בשייטת מטכ"ל.( הם זוג מספר 4 או לחילופין "זוג מצליחנים א").
_טרוריסט חמוש באננס

חלק 4

אני מדדה ברגליים כושלות לשירותים,שוטף את הפנים ויוצא בחזרה לאולם הקטן שמשום מה מקבל אצלי את הכינוי "היכל האבדון".
"טוב עוד מעט יגיעו עוד שני זוגות ואפשר יהיה להתחיל", אני שומע את קולו הרדיופוני של הגורו.
"בינתיים תתפסו לכם מזרונים". מבט שמאלה לזוג 3 (הבלונדה והאליל היווני) מגלה כי הם בהחלט קיבלו את ההצעה ותפסו גם משהו מעבר למזרון.
אני קורס תחתי ושומע את הדלת נפתחת. אני מתכווץ, תיקראו לזה תחושה מקדימה,אינטואיציה מפותחת או סתם פסימיות מולידת נבואות זעם אבל כמו פולני טוב אני יכול להגיד לכם בסיפוק- "ידעתי !".

תוך כדי סלטה משולשת לאחור לא אחר מג'קי צ'אן ממהר להטיל לעברי שולחן עץ כבד וסט כלי גינון מאסיביים.מייקל דווידקוף (כוכב סידרת סרטי הפולחן "נינג'ה אמריקאי" 1עד 7) לא נישאר פראייר ומשלח לעברי כתריסר כוכבי פלדה מושחזי להבים, מעבר לנינג'ה לבושת השחורים אני מבחין בגוש ירוק מסתער, אה כן , כמו שתיארתי לעצמי ג'ון וויין ופלוגה שלמה של כומתות ירוקות מבצעת עלי תרגולת כיבוש פתאי וויטנאמי תוך כדי שהם יורים מכל הכלים וזורקים לעברי רימונים.
4 גיבורי סידרת הטלוויזיה "היפים, המטופחים והחטובים- נקסט ג'נריישן" מצטרפים אלינו. הם מתוייגים אצלי אוטומאטית כזוג מספר 5 (להלן "מצליחנים מטופחים היטב ב' ") וזוג 6 (להלן "מצליחנים מטופחים במיוחד ג'"), הקבוצה כרגע הושלמה.

הערב מתחיל , לשם ההוגנות כלפי אסף אמנע מלתאר במפורש את מהלך האירועים. האיש עמל ושקד על אומנות המעשה ומי אני שאגזול ממנו את זכויות היוצרים, מעבר לכך אם מי מכם הקוראים והקוראות יזדמנו מתי שהו לאירוע שכזה עצם המחשבה לגזול ממכם את חדוות ההפתעה גורמת לי לתחילתה של מגרנה קלה.
כל שאוכל לספר הוא שמדובר בערב מודרך של דינאמיקה אישית וקבוצתית.
לא, זה לא יזכיר לכם את הדינאמיקה הקבוצתית שעברתם במהלך הגשת מועמדות למשרת איכות בחברת הייטק משגשגת.

הערב כאמור התחיל, מפלס הסקרנות עולה משנייה לשנייה.תרגיל רודף תרגיל,ראשונה בתור הבלונדה המשגרת לעברי גלי קור שגורמים לי להתחרט שלא הבאתי סוודר,המלכה הסמויה מתגלה כנבוכה מאוד אם כי מנומסת ,הברונטית (מצליחנית א') דווקא חמודה אש ולמראה העיניים המחייכות שלה אני מבין סוף סוף מה יורדי ים מרגישים כשהם מבחינים במגדלור במהלכה של סופת איתנים.מצליחנית ב' ו ג' כצפוי לא סופרות אותי באנרגיות שלהן בכלל אם כי שומרות על איפוק מנומס ראוי לשמו, המבוגרת מהזוג שאספה אותנו היא הכי סבבית. וואלאק חברים ,טאבו שמאבו אל תקשקשו לי במוסר,אדיפוס ידע טוב מאוד מה הוא עושה.
חוזרים לדינאמיקה עם בת הזוג המקורית. נו איך ? אני שואל בחשש מהול בסקרנות אטומית."מזל שבאתי עם חצאית בלי תחתונים היא עונה בעיניים נוצצות, אני נשבעת לך שזה כבר הגיע לברכיים". "נמקי פרטי ובעיקר הדגימי" אני פוקד בעדינות. היא מרימה מבט מתמוגג ,"החבר של הבלונדה ..." ואז היא מניפה שתי אצבעות צמודות."לא נכוווווווון !!" אני פולט ויורד אוקטבה שלמה, "כן כן" היא מחייכת חיוך של יווני שהרגע גמר לראות את גמר היורו," גם ההוא עם הברונטית... "(מצליחן א').
"אושרך הוא צידוק קיומי" אני מפטיר בחיוך קל.
_טרוריסט חמוש באננס

חלק 5

הפסקה קלה, אני ממהר לנצל את ההזדמנות ולשלוף את נשק יום הדין שהכנתי מבעוד מועד ברוב ערמומיותי, אני לוקח קצת עשן, מתיישב על הספסל. זוגתי עוטה על פניה הבעה השמורה בדרך על פי רוב רק לבן עשירים שהוכנס למחלקת הצעצועים בהרודס עם כרטיס האשראי של אבא.אני ממשיך לשאוף עשן ,המממ מוזר זה דווקא חומר לבנוני טוב אמור היה כבר לעבוד.מסיימים את מקלות העשן ,מנהלים סמאל טוק פושר עם המבוגר שאסף אותנו ועם ונוס וחוזרים פנימה.

הערב מקבל שינוי כיוון,המתח לפתע עולה, אני בכל אופן מתחיל להרגיש כמו נוסע במושב האחורי של מטוס קרב משוכלל באמצע תרגיל ראווה אירובטי.

ונוס והגורו ראשונים להתפשט.בשנייה שאני סוף סוף רואה אותה ערומה רואד ראנר ו ווילד קויוטי מטילים עלי הישר מקצה הצוק לבנה גדולה במיוחד, הם פוגעים בול בראש אם תהיתם, אני נישבע לכם שיכולתי לשמוע אותם מצחקקים.
ניראה שעוד אנשים חושבים כמוני על ונוס כי פתאום כולם מוצאים את עצמם בדרגה זאת או אחרת של עירום (למעשה פרט למשתתפת אחת כולם כבר למעשה ברמה "אחרת").אני אולי כבר ערום אבל בהכחשה טוטאלית.

בלאק אאוט מוחלט, שחור בעיניים. זה לוקח בערך נצח.

אני מתעורר מנעיצת המבט העמום בקיר שלימיני ומפנה ראש שמאלה.זוג 3 עסוק במין אוראלי הדדי סוער, אני מביט למרכז האולם כדי לראות את הגורו וונוס שלו ביחד.דמיינו לכם גורו סקס מהאגדות (לפחות מהאגדות שאני רואה בערוצים הגרמניים בסופי שבוע לפנות בוקר) ויצירת מופת של גמישות חיטוב ותאווה משחררים ביחד גל של אנרגיות מין מוטרפות.
תקראו בקול "פורנוגרפיה מציצנית לשמה" תזעקו "פריצות וטומאה" תניפו שלטים של "החוטאים לגיהנום" אבל כולכם על הזובי שלי.
זה המראה הכי יפה בעולם, נקודה. אם דה ווינצ'י היה עכשיו במקומי אז בעוד חמש מאות שנה מהיום תהיה תלויה בלובר התמונה המפורסמת ביותר בעולם שתוצג במוזיאון לצד שאר תמונותיו של ליאונרדו הנ"ל.דרך אגב אחת התמונות הפחות מוכרות שיוצגו בתצוגה הזאת תהיה פורטרט של אישה עלומת זהות מחייכת.
זוגתי לא מסוגלת להתיק את מבטה מהמחזה שבמרכז האולם. אני לעומת זאת מחפש את "מצליחנים א'" , "מצליחנים מטופחים היטב ב' " ו "מטופחים במיוחד ג' .לאסוני אני גם מוצא.

יד איתנים מסוקסת שנידמה כי עשויה מפלדה מחושלת שולחת מכת אושינקו קטלנית המנקבת את כלייתי (וכן ניחשתם נכון זהו "פטריק קים איש הקארטה !!!!").
עזבו אתכם מטייס מעוטר, תשכחו מהמטכ"ליסט המצול"ש ,גם שאיש הקומנדו השקט וקר הרוח לא ידאיגו אתכם...

למרבה האימה אני מגלה שמדובר פה בפורום בכיר של יוצאי חיל התותחנים !!!!

אני מסרב להאמין לסטטיסטיקה האכזרית שמסביבי. חשבו את הסיכוי כח במהלך סופה טרופית ממוצעת ברק יפגע בדיוק בסירת מנוע השטה במהירות 15 מייל ימי לשעה בכיוון מגנטי 025. כעת חלקו את התוצאה ב 10000 ותקבלו הסתברות גדולה פי אלף מההסתברות שמתוך 7 גברים 6 יהיו חמושים בתותחים (ארוכי טווח) ואחד יהיה אקדח ברטה 0.22 האהוב כל כך על מתנקשים רבים בשל היותו קטן ,שקט ולמעשה בלתי מורגש גם ברגע הירי.

הערב מתחמם , גם בת הזוג שלי.
אני לעומת זאת בהלם קטטוני מתקדם.לפתע נישמעים פלאסקים בחלל האוויר. זוגתי ואני מנתרים מהמזרן, הייתכן ? ספנקינג ?? בערב ונילי ?
זוג מספר שלוש מצחקק משהו על צורך בחבלים, למרבה הצער מאסטר אף אינו בסביבה והם נאלצים לעבור לתוכנית חלופית. ונוס והגורו מחליפים תנוחות כמו שאני מחליף מטפלים בהרטבות לילה.
"אלוהים הבחורה הזאת גמישה" אני ממלמל בהשתאות. זוג 4 מפליא בביצועיו לקול גניחות הקהל (בעיקר מיציע הברונטיות).זוג שלוש מגיב בקריאות עידוד משלו. אני מתחיל לפנטז על גמר האירו ביום ראשון, מוזר מתי אדם מגלה שהוא כל כך אוהב כדורגל. בחזרה למגרש, זוגות חמש ושש מוסתרים לי על ידי הזוג המבוגר החביב. אני משפר עמדת תצפית, הו כן חמש ושש גם בקומבינה.
מוצלח שש קם לפתע וניגש לזוג 3 , משפת הסימנים אני מבין כי מוצעות הצעות שונות. ברוב קולות מתקבלת החלטה 6969 . באופן מפתיע בת זוגו סובלת מהחלטת וטו של הברונטית. זה לא מפריע לאף אחד. היא חוזרת למזרן שלה ונשכבת על הבטן, רגליים מנופפות בשובבות באוויר.

זוג 3 כבר לא זוכר איך קוראים לו, הם כמטר מאיתנו. אולי לא מודל לדה ווינצ'י אבל בהחלט איזה פיקאסו או דאלי.

.בחשש רב אני מעיף מבט אל עבר מפשעתי ומתכווץ לנוכח המראה העגום. "שלוף !" אני יורה פקודה חדה. "צ'טער המפקד אבל אני נאלץ לסרב" הוא קורא לעברי בחדות.
אני מתחיל להזדהות עם תיאורי תגובות דיין בשעות הראשונות של יום כיפור עת הסתובב סהרורי במסדרונות המטכ"ל תוך כדי שהוא ממלמל על חורבן בית שלישי.
"מה אתה מבלבל לי את המוח עכשיו עם סירובי פקודה יא מטומטם ??" אני צורח עליו בפראות, "הזירה מלאה במטרות איכות, שלוף דרוך ושחרר ניצרה ברור ?? אני פורץ לכל הרשתות: "לפי קריאה שלי בצע – פעולה מיידית ,פעולה מיידית, פעולה מיידית !".לרגע משתררת דממה.
אני שומע את הביצים שלי נוקשות זאת בזאת.אחרי מחשבה קצרה הוא משיב" לא בא בחשבון !!! זאת פקודה בלתי חוקית בעליל !" הוא מטיח בי." אם אני יוצא לשם עכשיו הם מחסלים אותי תוך שנייה, מצטער חביבי עם כל הידידות ארוכת השנים שיש לנו ביחד הפעם אתה לבד בעסק". אומר ומזנק לו לבונקר הממוגן.
אני נישאר לבד,אני מסתכל שוב סביבי. מצליחנית א' עושה חיים משוגעים, אני ממש מצטער שלא הבאתי את אטמי האוזניים.
שוב חוזרים להפעלה מודרכת, "תעשו ככה... תעשו ככה". אני עושה, ברגע זה אם ונוס תגיד לי לקחת קיפוד ולהשתמש בו כ "BUTT PLUG"אני אפילו מביא לה דורבן.

כאילו על פי פקודה נעלמה מדרג בכיר אש עזה אך מדויקת נפתחת בכל הגזרות. ונוס והגורו מתקרבים אלי ואל זוגתי המיואשת, "הכל בסדר?" הם שואלים בחיוך מודאג. אני ממהר להרים יד כמו כדורסלן שזה עתה עבירה נשרקה כנגדו , "אני בלבד אחראי על המצב" אני לוקח בדרמטיות אחריות מיניסטריאלית. "מה זאת אומרת ?" שואל הגורו.
"בוא רק נגיד שאני מרגיש כמו בני סכנין נגד ריאל מדריד ביום חם במיוחד של זינאדין זידאן" אני אומר לגורו ההמום.
אחרי בערך איזה עשר דקות הוא מפסיק לצחוק.
_טרוריסט חמוש באננס

חלק 6 אחרון ודי- תודה שסבלתם בשקט עד עכשיו.

זוגתי ואני מתלבשים ויוצאים קצת לקחת אוויר. אני לוקח גם קצת עשן, משהו מרוקאי נדיר ששמרתי לתרחישי סוף העולם.לא עובד. אני לוקח עוד עשן, הרבה עשן, גורנישט. סחי בלטה, רק תביאו לי מבחן צלילות ואני מוציא סוף סוף מאה במשהו.
אני מנחם את זוגתי הלומת האכזבה, היא ממאנת להתנחם. מישהו מכם יכול להאשים אותה ????

אנחנו מחליטים לחזור פנימה.אני ממהר לשירותים, דווקא להשתין אני מצליח.
אני חוזר לאולם רק כדי לראות את המהלך הטקטי המכריע במתקפת הארטילריה כבדת הקנים. סוללת התותחים ללא ספק מפרקת את המטרות לגורמים.הברונטית מפעילה במומחיות מרשימה אמצעי לוחמה אלקטרוניים, לפי הרעידות שלה זה בטח משהו של רפא"ל. במקביל מוצלח 5 מסייע לבן זוגה במשימה. מוצלחת 5 משום מה עדיין נשארה לבדה על המזרן, אני תוהה אם לגשת.

אני תופס עצבים ,רץ לתיק שלי ושולף את אקדח המאגנום הוותיק והנאמן, אני דוהר לשירותים מדליק את האור ומכוון את הקנה לעבר הבולבול שלי "תצא בזיקפה מורמת" אני קורא לעברו בטון סמכותי.
"לא בא בחשבון !" הוא צווח לעברי. "אתה תצא כמו גדול- תצא או שאני מבצע עליך תיקול של מגן פורטוגזי בזמן פציעות"."כדורגל ???" הוא שואל בתמיהה ,"עזוב יש עכשיו שידור הישיר של הטור דה פראנס".אני משנה טקטיקה.
אני משגר לו צו שמונה ," יהודי ! קום והילחם ! אתה שומע ?? שנית מצדה לא תיפול !!".
"קבל מבזק חדשות חביבי – מצדה נפלה ,או שמא אומר נפולה... " המנייק הקטן קורא לעברי.
"אל תדחוף אותי לקצה!" אני צווח כשקצף לבן על שפתי.
אני מעביר את הקנה לביצה שמאל, "תגידי לו שיצא ומהר או שגם את חוטפת". היא מתייפחת בהיסטריה "הוא התחרפן לגמרי אי אפשר לדבר איתו בכלל בהגיון ... אל תירה אני מתחננת אל תירה..."
"תירה תירה חופשי" הוא צועק בתגובה , "אין לי מה להפסיד !" אני בוחר לא לירות בשום דבר רק כדי להתחרט על זה מאוד ביממה הקרובה. לפחות את כאב הביצים הייתי מנטרל...

איכשהו אני זוחל אל סופו של הערב.זוגתי ואני תופסים בדממה את המושב האחורי בטרמפ,אני לא מעיז להביט לזוגתי בפנים.
עולים שוב על הכביש הישן ת"א חיפה, השתיקה נשברת. "נו למה אתם שותקים ? איך התרשמתם ?"
לפתע זוגתי פורצת בצחוק מתגלגל.
"אתה חייב להבין משהו חמוד" היא מצליחה להגניב משפטים רצוצים בין פרץ צחוק אחד לשני, "היו לי הרבה תסריטי תקלות מראש: שאני אבהל מייד על ההתחלה,שאני אבהל אחרי זמן מה,שאני אכנס לפאניקה כשגברים אחרים יתפשטו על ידי ,שאני אתרגש אבל לא אצליח להרטיב,שאני אתקל באנשים דוחים ,היו לי אולי אלף תסריטי תקלה אבל שהתקלה היחידה תהיה זה שאתה בנוכחות שש נשים יפיפיות ערומות לא תצליח לתפקד... זה..אוי זה... זה זה זה "
שנינו בוכים, היא מצחוק.

אני מביט לאחור דרך השמשה ופתאום אני מבחין בכבוד שלי ששוכב לו אי שם על הכביש הישן ת"א חיפה וכל ילד עם קורקינט יכול לעבור עליו בקלות.

אפילוג

"אתה מההההה ???" צועק מאסטר אף לתוך הפלאפון שלו לאחר שהוא שומע את תקציר אירועי הלילה. "שתוק שתוק" אני מתחנן בשפלות רוח.אני שומע את אף צוחק כמו משוגע, השיחה ניתקת. לאחר שלוש שעות אני מקבל ממנו שוב שיחה, צפצופים מדאיגים נשמעים ברקע. "איפה אתה בדיוק אף ?". "אההה שטויות, אני באיכילוב. בהתחלה חשבו שזה התקף לב אבל אחרי זה גילו שסתם נתפסו לי שרירי הסרעפת מרוב צחוק, עוד עשר דקות משחררים אותי".אני שומע אותו מטריד מינית את אחת האחיות ואז הוא ממשיך,"אתה יודע מה עושים לטייס קרב מייד אחרי שנאלץ לנטוש מטוס?" הוא שואל."יורים לו בראש ותולים אותו בכניסה לבגדאד ?" אני שואל בקודרניות. הוא שוב מתגלגל מצחוק,
"לא ! מעלים אותו מייד על מטוס אחר ומכריחים אותו לטוס".

אז כבר יומיים שאני מתעורר קצת לפני הזריחה ויוצא לריצת 10 ק"מ לאורך שפת הים, לאחר מכן אני קופץ למכון הכושר לשעה שעתיים של ספינינג אינטנסיבי ומשם ממשיך בזחילת 4 על 4 למטווח האולימפי בהרצלייה לרענון נשק.בערבים בין צפייה בגמר היורו לבין סיכום היום בטור דה פראנס אני מרביץ סטים של כפיפות בטן ושכיבות סמיכה.
טוב זה לא ממש לפני הזריחה , למען האמת עד היום אין לי מושג מה קורה בטבע לפני 11 אבל לא זאת הנקודה,.בכל אופן מאסטר אף משמש עכשיו כמאמן הכושר המיני הצמוד שלי וממש משתדל, זוגתו אמילי מעודדת אותי ברקיקי מעמול מחיטה מלאה שהיא אופה לי מדי בוקר ובכלל כולם מסביבי נורא נחמדים אלי בימים האחרונים.
ברגעים שהם אינם לידי מנענעים חלק מחברי הטובים בראשם וכמה מהם כך נודע לי אף שמו סכום כסף לא מבוטל אצל סוכן ההימורים השכונתי ,לא בעדי אם יש צורך להגיד... אבל אני ,כמו תמיד לאחר שאני נופל על הפנים, מתכוון לנער את האבק,ליישר את הקמטים ולהמשיך בשגרת האימונים המפרכת עד המשימה הבאה – מבצע "ושבו גברים לכבודם".

סיכום,

מי שהבין מהסיפור שהערב במועדון של אסף לא היה מוצלח או שמא ישנה איזו שהיא ביקורת שלי כלפיו מוטב כי ישוב נא לכיתה ב למעט שיעורי הבנת הנקרא .
מי שבאמת מתכוון לרדת לסוף דעתי מוטב לו להירשם ל"קורס מבוא בפענוח כתבי יד של מאושפזים" המתקיים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה בשילוב עם המחלקה ללימודי חוץ של שלוותה.

כל שאני יכול לומר הוא שאני ממליץ בחום ואף מפציר בלבביות לכל מי מכם שחובב הנאות ,ריגושים והרפתקאות לנסות מפגש מהסוג הזה.

מה שיקרה שם כמו שאתם מבינים תלוי כמעט אך ורק בכם...

מוקדש באהבה לתות שלי שמשתגעת,צוחקת,בוכה ומודאגת מחשבון ההוצאות וההכנסות החודשיות ביחד איתי, בלעדיה סביר למדי שלא הייתי לומד בכל יום משהו חדש על עצמי ועל החיים.
ואם יש למישהו מכם ומכן בכלל ספק, אז מאז אותו חמישי בערב אנחנו לא מפסיקים להתחבק ולצחקק.
זרה מוכרת
לפני 19 שנים • 6 ביולי 2004
זרה מוכרת • 6 ביולי 2004
טרוריסט....
אתה נפלא

והתות שלך..מתוך כתביך משתמעת כמשגעת אמיתית.

תהנו בלי סוף

חייכת אותי על הבוקר

תודה

זרונת