שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שמוציאים מהדעת.

אליאס​(אחרת)
לפני 19 שנים • 10 ביולי 2004

דברים שמוציאים מהדעת.

אליאס​(אחרת) • 10 ביולי 2004
יש דברים שמוציאים אותי מהדעת. למשל, חוצפה. למשל, מציצנות. למשל, כל אותם דברים שבתחילה נראים כתמימות של מתחילים ואחר כך מתגלים כעזות מצח נטו, להגיד דברים רק בשביל לאמר אותם או לפגוע.

להלן דוגמא:
הוא: אני נאה, כנוע, צייתן, סמרטוט בשבילך.
אני: לא מחפשת, תודה.
הוא: כדאי לך, אני ילקק לך ת'רגליים, תשבי לי על הפנים, תתני לי מכות כמה שאת רוצה, אני יעשה ספונג'ה בשבילך בלה בלה בלה (שגיאות הכתיב בהסתמך על הכותב).
אני: מה לא הבנת במשפט "לא מחפשת"?
הוא: אני מוכן לשלם לך.
אני: לא מחפשת!
הוא: תגידי כמה את רוצה, אני מוכן עד 500 ₪ לפגישה.
אני: (שתיקה רועמת).
הוא: מה את תופסת תחת? לכל אשה יש מחיר. מה המחיר שלך?
אני: (מכניסה לאיגנור ליסט).

היו לי למעלה מעשרים שיחות מהסוג הזה בחודשים האחרונים. אין לי שמץ מאיפה זה התחיל, אבל יש לי דבר אחד לומר לכל אותם אלה שהחליטו בשבילי שכדאי לי לקבל תשלום עבור "השרותים שאני מספקת" – זו חוצפה ממדרגה ראשונה להשליך על כל השולטות שמסרבות לכם (ושוב, רק לאותם אלה שמעזים, לא מדובר בכלל הנשלטים) שאם תשלמו כסף – ארצה בכם. זו חוצפה לחשוב שאשה שולטת עושה זאת רק מטעמים אגואיסטים של תועלת, רק מתוך תחושה ש'הנה חשבון הבנק שלי מסודר'. הערה: אין לי, חלילה, מאום נגד שולטות בתשלום. אדרבא, הצהירו שהן כאלו, זכותן המלאה לעשות ככל העולה על רוחן ולקבל את מלוא התגמול על עבודתן הנאמנה.

להלן דוגמא 2:
הוא: יש לך בגדי לטקס?
אני: לא.
הוא: ובגדי עור?
הוא: לבנים סקסיים?
אני: (כבר לא מתאפקת) אם תקנה לי יהיה לי, מאד פשוט.
הוא: אין בעיה. ותלבשי אותם בשבילי?
הוא: אז מה תעשי איתם?
אני: אשמור בארון כדי שתוכל לרוץ ולספר לחבר'ה שיש לך מלכה עם בגדי עור, לטקס ולבנים סקסיים.
(ושוב מטריחה את עצמי לאיגנור ליסט).

אני חייבת להבין אחת ולתמיד את הנושא הזה, באמת. מה הקטע של אותם סממנים חיצוניים ומה בינם ולבין שליטה? אני מצטערת אבל שיחות מהסוג הנ"ל הורסות לי את המערכת העיצבית עד שאני חשה בטיקים בזוית העין. מי לעזאזל קבע שאני צריכה לקבל את פניו של עבדי המסור והנאמן בבגדי מלכות ואיך קרה שדווקא הפריטים הללו נבחרו? מהיכן מגיעה הפנטזיה שלטקס יפה יותר מעירום או שמלה או טרנינג והולם יותר שולטת? ויותר מכל, מה פתאום שנשלט יגיד לי מה ללבוש ואיך קרה שהתהפכו היוצרות? הערה: העבד שלי רואה אותי בכל מצבי הצבירה - עייפה, שחוקה, כעוסה, סקסית, מחייכת, אוהבת, מאוכזבת וכו', לא יכול להיות שהוא יבוא אלי ואני אצטרך כל פעם לפני שהוא מגיע לעלות על עקבים, להתאפר, להתחתך, להתלבש במיוחד ועוד אלף ואחד מטלות.

אני חוזרת ומדגישה, אין פה הכללה אלא טרוניה כלפי אותם אנשים עזי מצח שחושבים שחייבים להם, שמותר להם לחטט ולהציק, שמסוגלים להוציא מהדעת. מאידך, נתקלתי בכמה וכמה אנשים מרתקים, מעניינים, כנים, ברי שיחה ובעלי ברית שאותם אני מוקירה.

בכל אופן, שמחתי לפרוק (זה הצטבר במשך חודשים והשיחה של אתמול היה הטריגר לפוסט הזה). שבת שלום.
creamy
לפני 19 שנים • 10 ביולי 2004
creamy • 10 ביולי 2004
אליאס יקרה,
פשוט נהניתי לקרוא.
מאחלת לך שקט מרעשים כאלה. icon_eek.gif

נ.ב.
אני בטוחה שאת נראית נפלא
כשאת כעוסה ולבושה בטריינינג... icon_biggrin.gif

}{
אליאס​(אחרת)
לפני 19 שנים • 12 ביולי 2004
אליאס​(אחרת) • 12 ביולי 2004
הדום לרגלייך כתב/ה:
יפה.צרות של מלכות.הפרופורציה מטרידה אותי,20 ניג'סים ורק כמה שכיף לדבר אתם?מה זה אומר על האתר?

זה לא אומר כלום על האתר אבל זה בהחלט מעיד הרבה על אותם עבדים ולכך התכוונתי בפוסט הזה. מוזר לגלות שאני השולטת היחידה שנתקלה בתופעה וזה הטריד אותה, בכל אופן, אני את שלי אמרתי ומי שצריך להפיק לקחים להבא,
כולי תקווה שיעשה זאת.

creamy, וואלה את צודקת, אפשר להראות נהדר גם בטרנינג. }{
שרלילה אמנותית שולטת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 12 ביולי 2004

מה דעתך?

על הודעה נוסח
"סאמק לא מהכבוד שלך לענות?"
מה תעני להודעה כזו?
הרי נכון אתם נחמדים ומאדיבים
ומאוד אבל מאוד מנומסים,
אבל סאמק מי אמר שאנחנו חייבות לענות לכול הודעה???
אז תפנימו למי שצריך כשצריך אנחנו עונות
וסליחה חברותי שאני עונה גם בשמכן.
וסליחה על הבוטות!
LM​(נשלט)
לפני 19 שנים • 13 ביולי 2004

לכאורה......

LM​(נשלט) • 13 ביולי 2004
לכאורה זה אמור להיות המקום האולטמטיבי שבו עבד ימצא את מלכתו והמלכה תמצא לה את העבד שבו היא חפצה.....המלכות סובלות מעודף הודעות וכבר דיי עייפות מלענות ...עבדים מצד שני מתוסכלים וחלק סתם משועממים מטרידים באופן אובססיבי מלכות ....אשר לבסוף לא טורחות כלל לענות בכלל.....מהצד השני זה נראה כזלזול והתנשאות .....ונוצר מעגל קסמים שאינו נשבר. וחבל.
פייה{O}

Re: מה דעתך?

פייה{O} • 13 ביולי 2004
שרלילה אמנותית כתב/ה:
על הודעה נוסח
מה תעני להודעה כזו?

הממממ, גם אני קיבלתי הודעה כזאת בדיוק.
ואני אפילו לא מלכה.
אריאנה​(שולטת)

עצוב אבל..

אריאנה​(שולטת) • 13 ביולי 2004
הרבה יותר מכך - משעשע.

אליאס יקירה,
תחשבי על מקרים כאלה כ"ארוחת בוקר", או "קינוח"
תחייכי icon_cool.gif או תעקלי את קצות השפתיים icon_confused.gif
כמותם ישנם ועוד יהיו, בכל קרן-רחוב/אתר..
אז מ'כפת? העיקר שהחיים יפים flower3.gif
lori{ע_מ}
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004

Re: מה דעתך?

lori{ע_מ} • 14 ביולי 2004
שרלילה אמנותית כתב/ה:
על הודעה נוסח

וואלה גמני קיבלתי הודעה כזאת icon_smile.gif
mistress of the night
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004

ענקית..