סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שמוציאים מהדעת.

מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2004
"אבל בדיוק בשביל זה אתה פה.
לאזן את מאזני הרישעות. "

ולהעלות את מפלס הטירוף, כי זה אני - מטורף טוב-לב. ^_^
abcd
abcd • 29 באוג׳ 2004
מקבי כתב/ה:
"אוח, שאני עצבנית עכשיו. שק חבטות? מישהו? מתנדבים אולי?"|

בסדר. אבל אני מחזיר.

בכל אופן *נותן לך קצת סוכריות 'תרגיעי'*, כי באמת סיבה להתעצבן ככה. אידיוטים יש בכל מקום, לא רק כאן. אין סיבה להתעצבן - רק לתמוך בהפלות! כן כן.

אני בעד הפלות. אפילו אם מבצעים אותן איפשהוא באיזור השלושים שנה לחייו של העובר. מצטערים חבר, אבל אתה פשוט אידיוט. אז ברכותינו - הועדת להפלה! icon_twisted.gif

"לשני היה מאד חשוב שאני אדע שיש לו גדול"

חשוב לדעת שבדרך-כלל אין קשר בין גודל של זין ווירטואלי, לבין גודלו של זין אמיתי. דיווחים, החל מגודל מסויים (בין 18 ל-20) יש להכניס למערכת שקלולים מיוחדת - בהתחלה, מורידים בין 2 ל-3 סנטימטרים.. לאחר מכן, מתחילים לעשות חילוק, ובסוף שורש ריבועי. icon_twisted.gif

icon_lol.gif

גם אני בעד העלמות ולא רק של מס...

רק הבעיה שבשני המקרים יש סורגים אחר כך..

לא נותר לנו אלא להתעלם ו/או להתרחק מיצורים גועליים.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2004
"רק הבעיה שבשני המקרים יש סורגים אחר כך.."

פחחח... רואים שאת לא מקצוענית.

... לא אמרתי כלום. <_<
abcd
לפני 19 שנים • 30 באוג׳ 2004
abcd • 30 באוג׳ 2004
מקבי כתב/ה:
"רק הבעיה שבשני המקרים יש סורגים אחר כך.."

פחחח... רואים שאת לא מקצוענית.

... לא אמרתי כלום. <_<

מקבי,אם אתה פרו

אני אשמח לכמה שעורים ,

למד אותי את רזי החמקנות והעלמת הראיות.

icon_twisted.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2004
ציטוט: מקבי,אם אתה פרו

אני אשמח לכמה שעורים ,

למד אותי את רזי החמקנות והעלמת הראיות.
קוד:

שששש
שבי בשקט ובלמי פיך!

You're gonna get us all caught!  :evil:
RONY^​(אחרת)
RONY^​(אחרת) • 30 באוג׳ 2004
אליאס כתב/ה:
הדום לרגלייך כתב/ה:
יפה.צרות של מלכות.הפרופורציה מטרידה אותי,20 ניג'סים ורק כמה שכיף לדבר אתם?מה זה אומר על האתר?

זה לא אומר כלום על האתר אבל זה בהחלט מעיד הרבה על אותם עבדים ולכך התכוונתי בפוסט הזה. מוזר לגלות שאני השולטת היחידה שנתקלה בתופעה וזה הטריד אותה, בכל אופן, אני את שלי אמרתי ומי שצריך להפיק לקחים להבא,
כולי תקווה שיעשה זאת.

creamy, וואלה את צודקת, אפשר להראות נהדר גם בטרנינג. }{

אני אתערב טיפה
את לא היחידה שנתקלת בתופעה כזו - מרבית הבחורות מקבלות כאלו הצעות.
יש כאלו שמצליחים באמת למצוא את מבוקשם -ויש כאלו -רק לקבל סקס סייברי
שאם תכתבי להם מה תעשי להם בסשן - אם תפגשו - או מה תלבשי - ווא הם יגמרו ולא צריך מפגש.
אני מזהה כאלו.. חבל"ז.
גם אותי שאלו את השאלות הראשונות שאת נשאלת - כמו שאני תמיד אומרת - מלכה לא צריכה "אינסטרומנטים" כדי להיות מלכה - היא יכולה להיות סופר-מלכה גם בטייץ וטי-שרט.

בכל מקרה את הראשונה שהעזת להוציא את זה החוצה.
july

Re: דברים שמוציאים מהדעת.

july • 30 באוג׳ 2004
אליאס כתב/ה:
מי לעזאזל קבע שאני צריכה לקבל את פניו של עבדי המסור והנאמן בבגדי מלכות ואיך קרה שדווקא הפריטים הללו נבחרו? מהיכן מגיעה הפנטזיה שלטקס יפה יותר מעירום או שמלה או טרנינג והולם יותר שולטת?

לשאול מי קבע שלבנים סקסיים זה יותר הולם מעירום זה כמו לשאול מי קבע שבחורה רזה עם ציצים גדולים היא יותר סקסית. מדובר במשהו חברתי שנבנה במשך שנים בעיקר בגלל התקשורת, והשתרש אצל חלקנו. מובן שלא אצל כולם הבגדים הסקסיים משחקים תפקיד, אבל אני מרשה לעצמי להניח שאצל רוב העבדים באתר יש לבגדים חשיבות לא מעטה.
מה שבטוח, שלדרוש (או אפילו לבקש) מהמלכה שתתלבש בצורה כזו או אחרת זו חוצפה שגובלת באבסודרד.

אם זה מעודד אותך אליס, נסי להזכיר לעצמך שגברים הם עם פאטתי...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 30 באוג׳ 2004
ציטוט: אם זה מעודד אותך אליס, נסי להזכיר לעצמך שגברים הם עם פאטתי..

ואת יודעת מה מרגיז אותי? ששום גבר לא היה אומר דבר כזה, על נשים. היו שוטפים אותו. גם שליטה נשית זה הרבה יותר 'טבעי' ו'נכון'. לא נמאס קצת מהתקינות הפוליטית ומהצביעות? שמעתי שזה גורם להרעלות...
האיש​(נשלט)
לפני 19 שנים • 31 באוג׳ 2004
האיש​(נשלט) • 31 באוג׳ 2004
אליאס
ואני החלום שלי זה שהמלכה תלבש חליפה עסקית מחוייטת ואלגנטית
ראיתי את ראש עיריית אתונה בטקס סיום האולימפיאדה לבושה בחליפה מהממת נעלי עקב שחורות קלאסיות
היא פשוט נראתה מלכותית
אבל אני מודע לזה שמלכה צריכה ללבוש מה שנוח לה
אליאס​(אחרת)
לפני 19 שנים • 31 באוג׳ 2004

נו.

אליאס​(אחרת) • 31 באוג׳ 2004
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אם זה מעודד אותך אליס, נסי להזכיר לעצמך שגברים הם עם פאטתי..

ואת יודעת מה מרגיז אותי? ששום גבר לא היה אומר דבר כזה, על נשים. היו שוטפים אותו. גם שליטה נשית זה הרבה יותר 'טבעי' ו'נכון'. לא נמאס קצת מהתקינות הפוליטית ומהצביעות? שמעתי שזה גורם להרעלות...

הכללה מעצם היותה כזו היא תמיד, אבל תמיד מרגיזה. מצד שני, קבעת ששליטה נשית היא יותר טבעית ויותר נכונה ואין לי מושג על מה אתה מתבסס בקביעה הזו. בסקירה קצרה על הרשומים באתר תגלה נתון מפתיע. כמות הגברים השולטים גדולה פי שלושה ואף יותר מכמות הנשים השולטות. איך הפך הפאמדום ל'טבעי' או 'נכון'? בגלל שמוכרים לך ולאחרים שנשים שולטות זה יותר אטרקטיבי מגברים שולטים (להלן הופעות בדנג'ן) אבל הגברים בכל העולם הם הרוב המכריע שחולש על תחומי הניהול והשליטה. כמעט כל אדם שתשאל ברחוב (גבר או אשה) מי הם יעדיפו כבוס שלהם - אשה או גבר, אתה תגלה נתון מפתיע. כן, גבר. כי סמכותיות וכוח הם מנת חלקם של הגברים בעיני הציבור וזו הדוגמא הכי טובה לצמד המינוחים 'טבעי' ו'נכון' בראיה הגלובאלית.

לגבי תגובתך לג'ולי. ובכן, הכרתי המוני אנשים פאתטיים בחיי ואני לא הולכת להכנס לדינמיקה של יחסים בין אשה-גבר, גבר-גבר, אשה-אשה אבל כשאתה אומר תקינות פוליטית וצביעות אתה בעצם אומר לג'ולי, למה את לא צבועה? איך זה שאת לא פוליטקלי קורט? אם זה מה שהיא חושבת בהסתמך על נסיון העבר שלה אז מוטב לה שתשתוק בגלל שזה לא עונה על הקביעות החברתיות המקובלות? חופש הביטוי מאבד מכוחו ולא ידעתי? ואם אתה רוצה לפתוח דיון על סוגית גבר, אשה ומה שבניהם יש פורום כללי ואני מכירה שלוש נשים שהמלה 'גברים' (כמכלול) עושה להן צמרמורת והמלה 'גבר' (שלהן או קרוב ללבן שמגיע בבודד) עושה להן טוב.

ולקינוח: עוד טרוניה, אחת קטנה. "אם את לא מחפשת, מה את עושה פה?"
כשתשלם לי משכורת, תספק לי תנאים, משכורת שלוש עשרה, קרן השתלמות, 2 ימי חופש בחודש, קרן 'מבטחים' ותוודא שלעולם לא תהא הלנת שכר מצדי תרשה לעצמך לשאול וגם אז, אני לא מבטיחה שאתן לך תשובה.
אה!