סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שמוציאים מהדעת.

מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 31 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2004
ציטוט: בעת ששליטה נשית היא יותר טבעית ויותר נכונה ואין לי מושג על מה אתה מתבסס בקביעה הזו

לא אני קבעתי כך - חוק התקינות הפוליטית קבע כך. אין זה נאה שגבר ישלוט (ועזבי שזה ככה בכל מקרה), אבל אשה שרודה בגבר - זה אחלה! וזה מעצבן אותי.

ציטוט: אבל הגברים בכל העולם הם הרוב המכריע שחולש על תחומי הניהול והשליטה

בדיוק. ואני אומר, שיש לכך סיבות טבעיות, והסברתי אותן איפשהו.. כאן, או במקום אחר.

ציטוט: בל כשאתה אומר תקינות פוליטית וצביעות אתה בעצם אומר לג'ולי, למה את לא צבועה? איך זה שאת לא פוליטקלי קורט? אם זה מה שהיא חושבת בהסתמך על נסיון העבר שלה אז מוטב לה שתשתוק בגלל שזה לא עונה על הקביעות החברתיות המקובלות? חופש הביטוי מאבד מכוחו ולא ידעתי?

בדיוק ההפך. אני אומר, שנמאס לי משינויי ותפיסות תקינות-פוליטית, שיענו מנסות לשנות סדרי עולם. נמאס לי שאשה יכולה ללכלך ככה על גברים (וזה לא שאכפת לי מזה, אלא מ->) וגבר לא יכול להגיד שום דבר על נשים, כי מיד הוא שובניסט וכו'.

ציטוט: כמות הגברים השולטים גדולה פי שלושה ואף יותר מכמות הנשים השולטות

כמות הגברים בכלל באתר גדולה בהרבה מכמות הנשים.

|
ציטוט: לקינוח: עוד טרוניה, אחת קטנה. "אם את לא מחפשת, מה את עושה פה?"
כשתשלם לי משכורת, תספק לי תנאים, משכורת שלוש עשרה, קרן השתלמות, 2 ימי חופש בחודש, קרן 'מבטחים' ותוודא שלעולם לא תהא הלנת שכר מצדי תרשה לעצמך לשאול וגם אז, אני לא מבטיחה שאתן לך תשובה.
אה!

מי שאל אותך כזה דבר? ישנן סיבות רבות למה להיות פה, כשחיפוש אחר בן או בת זוג אינה הסיבה הרווחת. בקשר לכל השאר - לכי לעבוד בחברת החשמל. icon_razz.gif
july
july • 31 באוג׳ 2004
מקבי כתב/ה:

נמאס לי שאשה יכולה ללכלך ככה על גברים (וזה לא שאכפת לי מזה, אלא מ->) וגבר לא יכול להגיד שום דבר על נשים, כי מיד הוא שובניסט וכו'.

קודם כל- אני גבר! אז אי אפשר להאשים אותי בצביעות.

ולעניין: כל הקטע המפגר של כיתה א', של מי יותר מה בנים או בנות- הוא באמת לא לרמה של אף אחד מהכותבים בפורום הזה. יש בנים, יש בנות (יש באמצע...) וטוב שכך!
למה גברים הם עם פאטתי? כי מה לעשות, כל בחור באתר הזה שמישהי היתה מציעה לו סקס סתם ככה היה קופץ על ההזדמנות. אתה יודע מה? עזוב סקס - תן לבחור ללקק את הכוס של הבחורה - וגם מזה הוא יהיה מבסוט. אתה יודע מה? היא אפילו לא חייבת להיות בחורה! העיקר שתלבש מיני ועקבים. הלהיטות של גברים לקצת תשומת לב היא פאטתית.

נ.ב.
כמובן שיקומו הצדקנים שיאמרו: "לא כל הגברים הם כאלו..." ו "אני דווקא לא כזה..." אבל כמו בכל כלל - תמיד יש יוצא מן הכלל, ובכלל הטענה שלי מתארת הרגשה סובייקטיבית בלבד.
מקבי​(מתחלף)
"קודם כל- אני גבר! אז אי אפשר להאשים אותי בצביעות."

עוד יותר גרוע. icon_razz.gif

ציטוט: ולעניין: כל הקטע המפגר של כיתה א', של מי יותר מה בנים או בנות- הוא באמת לא לרמה של אף אחד מהכותבים בפורום הזה. יש בנים, יש בנות (יש באמצע...) וטוב שכך!

מסכים. חוץ מהקטע של ה'אמצע'. זה קצת..... לא משנה.

ציטוט: למה גברים הם עם פאטתי? כי מה לעשות, כל בחור באתר הזה שמישהי היתה מציעה לו סקס סתם ככה היה קופץ על ההזדמנות. אתה יודע מה? עזוב סקס - תן לבחור ללקק את הכוס של הבחורה - וגם מזה הוא יהיה מבסוט. אתה יודע מה? היא אפילו לא חייבת להיות בחורה! העיקר שתלבש מיני ועקבים. הלהיטות של גברים לקצת תשומת לב היא פאטתית.

אני לא חושב שפתטי היא המילה המתאימה. זול, אולי.... ואולי דווקא טבעי? הרי, למה להגיד לא, מבחינה הגיונית? עזוב כרגע את כל עניין הסכנות (מחלות וכו')... איזו סיבה יש לגבר להגיד לא להצעה חסיבה כזאת? לצורך העניין, אני גם לא חושב שאשה שנתקלת בהצעה כזאת (כמובן, משהו סימפטי ואדיב) צריכה הבהכרח להגיד לא. עוד פעם - כשנוקטים את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

ציטוט: כמובן שיקומו הצדקנים שיאמרו: "לא כל הגברים הם כאלו..." ו "אני דווקא לא כזה..." אבל כמו בכל כלל - תמיד יש יוצא מן הכלל, ובכלל הטענה שלי מתארת הרגשה סובייקטיבית בלבד.

לדעתי, אותם 'פתטים' כביכול, הם-הם היוצאים מן הכלל. אבל שוב... כל אחד וראייה שלו. אני לא רואה בזה נזק, כך או כך.
july

מקבי היקר

july • 31 באוג׳ 2004
נגעת כאן באחד ההבדלים החברתיים הבסיסים ביותר בין גברים לנשים, ובשאלה שמעסיקה לא מעט גברים: מה הפאקינג דיל שבחורות עושות מסקס? שהרי זה דבר כל כך טבעי, או כמו שאומר השיר: You and me baby ain't nothin but mammals so let's do it like they do in the Discovery Cannel...

יש שטוענים שמדובר בעניין החדירה עצמה: בסקס הגבר (בד"כ) חודר לתוך הבחורה, ואז כיביכול החוויה היא הרבה יותר חזקה ומשמעותית עבור האישה. לדעתי הטענה הזו לא ממש חזקה, במיוחד בעניין משחקי שליטה בהם לא בדיוק ברור מי חודר למי ואיך.

מה שהרבה יותר משחק תפקיד לדעתי זו החברה שבה אנחנו חיים. זה בעצם מעין מודל של הביצה והתרנגולת: בגלל שידוע לכולם שאישה יכולה להשיג סקס כל כך בקלות בזמן שגבר צריך להתאמץ ולהוכיח את עצמו בשביל זה, רוב האנשים יתפסו יותר מבחור ששכב עם הרבה בחורות מאשר מבחורה ששכבה עם הרבה בחורים. למעשה, אפילו בחברה ה'ליברלית' וה'נאורה' שלנו כיום, בחור שזיין הרבה נתפס לרוב כ 'גבר גבר' ובחורה שזיינה הרבה נתפסת כ'מופקרת', 'זנזונת' או 'נימפומנית'. בגלל זה, זו לא חוכמה שאתה ,כגבר, שואל 'מה הביג דיל בסקס?' - אתה תביא את המספר שלך ותוכל לספור עוד בחורה ברשימה של הבחורות שזיינת. תוכל לספר על זה בגאווה לכולם וכולם יתפסו ממך. זאת בזמן שעבור הבחורה הסקס איתך בהמון מובנים ירשם כעוד נקודה רעה.

אז מה? אתה אומר מה הביג דיל עם העניין החברתי? אם הבחורה רוצה סקס שתעשה סקס ושלא יהיה לה איכפת מאף אחד. יופי. זה ממש אמיץ מצדך בתור הצד שלא צריך להתמודד עם העניין החברתי לבוא בגישה כזו. דמיין לעצמך שאתה במסיבה ויש איזושהי מישהי ממש ממש ממש מכוערת שרוצה לשכב איתך. נניח גם שאתה ממש חרמן, ולא היית מתנגד להביא עליה איזה סיבוב. רק מה- החברים שלך כל הערב הסתלבטו על כמה שהיא מגעילה ומכוערת. האם היית מזדיין איתה? לא נראה לי.
מקבי​(מתחלף)
אני דווקא חשבתי להתייחס יותר לעובדה שנשים יותר פגיעות - פיזית ורגשית. אשה יכולה להיכנס להיריון, בעוד שגבר לא ממש. כמו כן, אשה הרבה יותר רגישה לתנודות אמוציונליות... וכך, דברים שלגבר ייראו אלמנטריים, יכולים לשגע אשה, להרגיז אותה נורא, או לגרום לה שמחה אין קץ (ע"ע 'מושב אסלה מורם' ו'פרחים'). אותו הדבר תקף גל לגבי סקס... משהו הכי קטן, שגבר כלל לא ישים אליו לב, יכול לעשות לאשה הרבה נזק (ולאו דווקא פיזי), או לגרום לה עונג מרובה (מה עשיתי שאת גונחת ככה, וכו') . זה הבדל שתמיד יהיה... ולא נראה לי שאי-פעם נלמד לחיות איתו, ובזה גם טמון הקסם.

בקשר לקטע החברתי... כן, זה נכון, ויש עם זה בעיה. אבל - מי אמר שכולם צריכים לדעת? הרי בינינו... לא כל הגברים רצים לספר לחבר'ה, וגם אם כן, רק מעט גברים (או לפחות כך הייתי רוצה להאמין) לא מספיק חארות בכדי לספק גם שמות. זה משהו שנשמר בדרך-כלל אינטימי. ובלי שום קשר - כל אחד צריך לשאת באחריות למעשים שלו, עם מי שהוא שכב, ולמי הוא מספר, או לא. אשה ששוכבת עם גברים רבים, וצריכה להיות מוכנה להשלכות החברתיות של זה, לא-צודקות ככל שיהיו. וגבר שהולך ו'מלשין', צריך להיות מוכן לכך שנשים יפחדו או לא ירצו להיות איתו כי הוא עכברוש קשקשן וראוותן.

ציטוט: דמיין לעצמך שאתה במסיבה ויש איזושהי מישהי ממש ממש ממש מכוערת שרוצה לשכב איתך. נניח גם שאתה ממש חרמן, ולא היית מתנגד להביא עליה איזה סיבוב. רק מה- החברים שלך כל הערב הסתלבטו על כמה שהיא מגעילה ומכוערת. האם היית מזדיין איתה? לא נראה לי.

אם אני ממש ממש (ואני מתכוון *ממש*) שיכור, רוב הסיכויים שלא אכפת לי משום דבר. לא מזה שהיא מכוערת (אני יכול אפילו להתייחס לזה בתור מעשה צדקה, רמינא לצלן), ובטח שלא מהחברים שלי (ואין לי חברים שמלכלכים על מישהי רק בגלל שהיא מכוערת, פשוט כי זה היה מתדרדר לריב מהר מאוד).
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 1 בספט׳ 2004
Tainted​(לא בעסק) • 1 בספט׳ 2004
ובחזרה לענייננו.................................

כמו שאמרו לפני, תמיד היו ותמיד יהיו אידיוטים.
רק אתמול במועדון נעמדו משני צידי שני.... הממ... נקרא להם זכרים בשביל לא להעליב,
ושאלו אותי כל אחד בתורו ב"קסם" שלו אם אני פנויה.
הראשון שאל אותי כמה עבדים יש לי, אמרתי לו שיש לי בחור אחד והוא כל מה שאני צריכה. לא רוצה עוד. הוא הסתלק באלגנטיות משהו והייתי מרוצה שלא עוד נודניק בא למועדון אלא מישהו שמבין משמעות המילה "לא".
השני אמר שאני ניראת עדינה. עניתי לו בחיוך וחביבות כי מראה יכול להטעות והמשכתי לצפות בסשן.
הוא המשיך לשאול שאלות ולשחות בתוך הריר שלו בעודו שואל אותי זיליון שאלות (מה זה חקירה ... חשבתי הוא סמוי מהשב"כ) ואני מחשש לטביעה בריר נחפזתי למצוא איזה עיסוק בקיר שבחדר השני....

משום מה אני גם ניתקלת בהרבה נשלטים שחושבים שהם אלו שיקבעו מה יקרה מתי... אני בעד להתייחס לכולם כבני אדם קודם, אבל ראבאק... מה קורה אנשים?
זה כמו ששולטים למיניהם ולא אנקוב בשמות חושבים שאני צריכה "לכרוע ברך שאני פונה אליהם" (איך כורעים ברך דרך האינטרנט icon_question.gif ) וכל זאת כמובן כי אני מתחלפת...
לכן הוספתי גם בפרופיל שלי שאני כנועה רק לאחד. לפרודו שלי. ולכל השאר אני מלכה.. חשבתי שזה ברור אבל כניראה שטעיתי...
גם פנים מול פנים ישנם שולטים שחושבים שאם הם יכאיבו לי זה בסדר...
אז אני מודיעה פה, לעייני אליאס הקדושה וכל העדים והעיזים בואדי ערה...
אני לא מתחלפת שלך כולם
אני מתחלפת של פרודו!

אני לא יודעת כמה עניתי אליאס.. אבל אם לא..
אז .. אממ
SORRY icon_lol.gif
אליאס​(אחרת)

אני מסכימה!

אליאס​(אחרת) • 1 בספט׳ 2004
domme כתב/ה:
אליאס הקדושהSORRY icon_lol.gif

אני קדושה, אני מעונה (ומתענה מהפניות האלו) ובקרוב אהפוך לישו.
זאת אומרת, בפעם הבאה שמישהו ממש יעצבן אותי, אהפוך אותו לכזה, יש צלבים שאני מאד אוהבת וכמה שהתמקצעתי במחטים אף פעם לא מאוחר מדי לעבור גם למסמרים. icon_biggrin.gif
abcd
abcd • 1 בספט׳ 2004
מקבי כתב/ה:
אני דווקא חשבתי להתייחס יותר לעובדה שנשים יותר פגיעות - פיזית ורגשית. אשה יכולה להיכנס להיריון, בעוד שגבר לא ממש. כמו כן, אשה הרבה יותר רגישה לתנודות אמוציונליות... וכך, דברים שלגבר ייראו אלמנטריים, יכולים לשגע אשה, להרגיז אותה נורא, או לגרום לה שמחה אין קץ (ע"ע 'מושב אסלה מורם' ו'פרחים'). אותו הדבר תקף גל לגבי סקס... משהו הכי קטן, שגבר כלל לא ישים אליו לב, יכול לעשות לאשה הרבה נזק (ולאו דווקא פיזי), או לגרום לה עונג מרובה (מה עשיתי שאת גונחת ככה, וכו') . זה הבדל שתמיד יהיה... ולא נראה לי שאי-פעם נלמד לחיות איתו, ובזה גם טמון הקסם.

.

אם אני ממש ממש (ואני מתכוון *ממש*) שיכור, רוב הסיכויים שלא אכפת לי משום דבר. לא מזה שהיא מכוערת (אני יכול אפילו להתייחס לזה בתור מעשה צדקה, רמינא לצלן), ובטח שלא מהחברים שלי (ואין לי חברים שמלכלכים על מישהי רק בגלל שהיא מכוערת, פשוט כי זה היה מתדרדר לריב מהר מאוד).[/quote]

הלו מקבי,

מה נהיה?

תיכף תצא בקריאות עולות ויורדות שאנחנו מדברות מהרחם?! אנחנו נשים סובלות מהיסטריה תיכף תגיד...

נשים אמוציונליות?? שאני לא אתן לך משפטים מהחיים שאני וחברותיי הנקבות , כן, הנשים, שומעות מכל גבר, אי אפשר להגיד להם משפט אחד כי הם נעלבים מכל פליצ, אוי הקורבן הקטן, תמיד היא אשמה בכל הצרות שלו, כואב לו בצד בגללה, "את כל הזמן צועקת עליי" "את מעליבה אותי לפני החברים" זה מה שאני שומעת מהחברות שלי בלי סוף...רק מתבכיינים...

ואז רצים מיד לינוק מאמא כי החברה העליבה אותו...

אל תתחיל בכלל עם זה שאנחנו יותר רגשניות זה מיתוס עלוב שיצר העולם הכוחני הגברי.

אגב, לא בא לי להכליל, יש גם גברים עם ראש טוב ומחוספסים, זה נכון, אבל באותה מידה יש בכיינים רגשניים שצריך 700 פעם לחשוב לפני כל מילה שמוציאים מהפה. רררררררררר icon_twisted.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 1 בספט׳ 2004
ציטוט: בקרוב אהפוך לישו

נא לקרוא לי כשטרנספורמציה מרגשת זו תקרה. תודה.

ציטוט: הלו מקבי,

מה נהיה?

הכל טוב, מרגמות לפטמות.

ציטוט: תיכף תצא בקריאות עולות ויורדות שאנחנו מדברות מהרחם?!

זה יהיה הדבר המגניב ביותר מאז החבובות ("יוווו, אני שומע קולוווווות...")

ציטוט: נשים אמוציונליות??

בהחלט. או, כמו שאני נוהג להגדיר את זה - נוטות יותר, ומרגישות יותר בנוח עם החצנה של רגשות. גם לגברים יש רגשות... דבר שנשים רבות נוטות לשכוח. יענו, לא בוכה, לא כואב.

ציטוט: י אפשר להגיד להם משפט אחד כי הם נעלבים מכל פליצ, אוי הקורבן הקטן,

אני מקווה שלא צחקת על איבר מסויים בגופם. יש לזה תוצאות הרסניות. או שאמרת משהו על הקשר שלהם לאמא שלהם - גם זה מתחת לחגורה. כמעט כל דבר אחר - שיספוג כמו גבר!

ציטוט: ..רק מתבכיינים...

יש גם כאלה. ועם העלייה לאחרונה של הלגיטימיות להפגנת רגשות מוגברת אצל גברים - צפי לעוד מזה. הנמושות יוצאים מהארון!

ציטוט: אל תתחיל בכלל עם זה שאנחנו יותר רגשניות זה מיתוס עלוב שיצר העולם הכוחני הגברי.

את סותרת את עצמך. לפני רגע טענת שגברים בעצם אמוציונליים ובכיניים - ועכשיו כוחניים? ושום מיתוס לא נולד, מתפיסה כללית וזהו. יש לזה אחיזה איתנה מאוד במציאות, בין אם את מוכנה להכיר בזה, ובין אם לאו. אני למשל, מוכן להכיר בעובדה (וכן, זו עובדה, ידידיי הגברים שהתחברו לצד הנשי שלהם עם דבק מגע) שגברים יותר אגרסיביים, יותר כוחניים, ופחות אמפתיים מנשים. לא מפריע לי - אלה אנחנו, הטוב והרע. Take it, or leave it.

ציטוט: אגב, לא בא לי להכליל, יש גם גברים עם ראש טוב ומחוספסים,

שוב... עולות בי קונוטציות מגונות, וכלל איני בטוח לאיזה ראש התכוונת.

ציטוט:
זה נכון, אבל באותה מידה יש בכיינים רגשניים שצריך 700 פעם לחשוב לפני כל מילה שמוציאים מהפה. רררררררררר

אין ללכת על קליפות ביצים, ליד שום אדם. אולם, יש לגלות דרך-ארץ, ולא להיות חסרי טקאט, לאלומר דברים פוגעים (ואשר אינם משתמעים לשתי פנים) , ובאופן כללי להשתדל להיות רגישים, נחמדים ואדיבים - כי זה לא עולה כסף, אבל שווה זהב.
abcd
abcd • 1 בספט׳ 2004
ציטוט:
זה נכון, אבל באותה מידה יש בכיינים רגשניים שצריך 700 פעם לחשוב לפני כל מילה שמוציאים מהפה. רררררררררר

אין ללכת על קליפות ביצים, ליד שום אדם. אולם, יש לגלות דרך-ארץ, ולא להיות חסרי טקאט, לאלומר דברים פוגעים (ואשר אינם משתמעים לשתי פנים) , ובאופן כללי להשתדל להיות רגישים, נחמדים ואדיבים - כי זה לא עולה כסף, אבל שווה זהב.[/quote]

לא ממש ירדת לסוף דעתי.

לא נורא, זה בגלל שאתה אמוציונלי, יש לך 5 דקות ללכת לפרוץ בבכי בצד, תחזור מחודש ורגוע.