בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תפיסות מוטעות

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 13 ביולי 2004

תפיסות מוטעות

אלו תפיסות מוטעות לגבי בדס"מ היו לכם לפני שהתחלתם? מה הייתם רוצים להעביר/להסביר לגבי בדס"מ בכלל, ומלכות ועבדים בפרט?

השאלות הללו נכתבות גם בעקבות השרשור של אליאס, לגבי פונים שנראה שמפספסים משהו...
DanaDomme​(שולטת)

כן, יש לי אחת

DanaDomme​(שולטת) • 13 ביולי 2004
בהתחלה כשהייתי מלכה ירוקה וצעירה חשבתי שמלכה יכולה לדבר אל עבד איך שבא לה, רצוי כמובן בצורה מזלזלת ומעליבה מהשניה הראשונה בה התוודעו זו לזה, אבל אז הבנתי שזה לא ככה וגם שזו לא אני, אז התחלתי להיות אני רק שאז אמרו לי שאני לא אמיתית, סליחה, לא מלכה אמיתית icon_razz.gif

אבל זה לא משנה כי אני עדיין חושבת שזו תפיסה טפשית שלוקות בה בעיקר מלכות שרק אתמול נכנסו לעולם הזה וזה בעצם המסר שלי למלכות החדשות שעושות את הטעות הזו: זה לא כמה חזק את צועקת, זו העצמה שאת משדרת ואם זה לא על כל אחד אז זה לא כל כך נורא.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
בתחילה חשבתי שסשן עושים לפי תוכנית
מוגדרת מראש, מנסיון למדתי שסשן עושים
לפי תחושה, לפי אינטואיציה, לפי הרצון
והכל משתלב יחד איתי ועם העבד...

אין תוכניות מוגדרות מראש, יש רצון והוא
היחיד שמוגדר...
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2004
מסכימה עם דנהדום ועם הוט קווין, ועוד כמה דברים:

לפעמים אנשים הנמשכים לאספקטים מסויימים של בדס"מ דואגים שהם מיד יעברו מדברים קלים להארדקור מסוכן. לפעמים גם מקבלים את המסרים האלה מבחוץ: תתחילו בקטן ותאבדו שליטה או תתחילו בקטן ותרצו עוד ועוד.

אבל בדס"מ הוא מונח שמתייחס למגוון עצום של דרכים. אף אחד לא נהנה מכל דבר ברשימה, לכל אחד יש ההעדפות שלו ואת רמת הסיבולת שלו. חלק אוהבים כבילה, אך סולדים מכאב, חלק אוהבים גומי אך לא אוהבים עור, או הצלפות וכך הלאה.

אני חושבת שהרבה אנשים חושבים גם שסף הכאב או הסיבולת שלהם יעלה או צריך לעלות עם הזמן, בזמן שבעצם עבור הרבה אנשים הוא נשאר דווקא קבוע והם ממשיכים להנות מאותם דברים.

מכל הסיבות האלה משא ומתן הוא תמיד חלק חשוב מבדס"מ. אי אפשר להניח שיודעים מה הטעם של מישהו עד ששואלים.

יש אנשים שהפנטזיות שלהם לגבי בדס"מ יותר קיצוניות ממה שהיו נהנים לממש בחיים האמיתיים. פנטזיות אינן מציאות. יש למשל נשים החוות פנטזיות אונס מזמן לזמן אך אין פירושו של דבר שנשים אלו היו רוצות באמת להיאנס.

הפנטזיה, תהא קיצוניות כאשר תהא, היא עדיין בתוך הראש שלנו. אנחנו מעצבים את התפאורה, קובעים את הקצב ונמצאים למעשה בשליטה מלאה, מצב הפוך לחלוטין מממצב של אונס אמיתי, שפירושו חוסר אונים, טראומה חמורה ומחיר נפשי כבד מנשוא.

דוגמא נוספת: הסיפור "זונה" של נריסה, שהתפרסם באתר לאחרונה. הסיפור מתאר פנטזיה קיצונית של איבוד שליטה/העברת כוח, אך ספק רב אם הכותבת הייתה מוכנה לאפשר את מימוש הפנטזיה הזאת בחיים האמיתיים. בדס"מ יכול להיות משחק בין הפנטזיה למציאות, אך פנטזיות הן עדיין דמיון טהור, ולא יהפכו למציאות אם לא נבחר לממש אותן.

צריך להימנע מכל מה שפוגע בתחושת הביטחון או מתחושת הערך העצמי והכבוד. אם לא בטוחים לגבי ההשפעה של משהו - להיכנס לתוכו לאט. צריך לסמוך על האינסטינקטים. יש גם הרבה מאוד מידע בסצינה לגבי שמירת הביטחון (עם זרים, בעת פעילויות בסשן וכ') וכדאי להכיר אותו.

יש אנשים שנכנסים לבדס"מ עם רשימת דברים שהם רוצים לעשות, ומהר ככל האפשר שורפים את הרשימה הזאת, ואז נשארים מרוקנים. "מה הלאה?" אבל בדס"מ הוא לא רשימת מכולת, אלא דרך לתקשר ולגעת באחרים ובעצמנו. אפילו סשן חזק, הכולל שליטה חסרת רחמים וכאב רציני, הוא אקט של אהבה וחייב להיות הרבה אמון וקשר חזק בין אלה שיוצרים את הסשן הזה...
זארטוס
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2004
זארטוס • 16 ביולי 2004
אנשים מגיעים לבדס"מ, גם אני, בלי שיש להם מושג ברור מה זה, פרט לדבר ערטילאי שהם מחזיקים בראש, עכשיו הם מלקטים מידע ומגבשים לעצמם מושג כלשהו, השאלה אם המושג הזה שהם מפתחים לעצמם לגבי מה זה ומה החלק בו הם רוצים ליטול הוא אותנטי להם או שזה משהו מאולץ שהם מרגישים שהם צריכים לעשות כדי להיות חלק מקהילת הבדס"מ, צריך לגבש משהו פרטי, לא לקרוא איזה מאמר או פנטזיה של אחר ולהגיד 'גם אני' כי אז תתממש פנטזיה אבל לא שלך אלא של מישהו אחר.
חשוב ראש פתוח ולרדת לשורש הדברים, גם הסאב וגם השולט חובה עליהם לכונן את המעמד שלהם מתוך הכרה ברורה,
להחזיק בשוט לא בגלל שככה רואים בתמונות או כתוב בסיפורים אלא כי השוט הזה הוא חלק ממך ולציית כי זה מי שאתה, צייתן.

תפיסות 'מוטעות' תמיד תהיינה מוטעות לאחר שזה יתברר למי שמחזיק בהן, וזה יתברר רק תוך כדי החוויה הפרטית, ואולי המלכה הירוקה לא מבינה למה אומרים לה שהיא לא אמיתית, אולי גורם חיצוני רואה דברים בצורה שונה, ככה דרך האחר המלכה הירוקה מבינה ומשתנה בהתאם.

סופ"ש חמים ונעים. icon_exclaim.gif
your moon​(נשלט)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2004
your moon​(נשלט) • 26 ביולי 2004
המלכה לירז היקרה!

גם לדעתי הבדס"ם אינו אלה קצה הקרחון של יחסים בין שני בני זוג. שאמורים להיות מורכבים

מאהבה, הערכה, פרגון, תשוקה, פעילויות יומיומיות משותפות, עבודה קשה על הזוגיות ותמיכה

הדדית.

היתרון הענק של זוגיות בדס"ם, היא בכך, ששני הצדדים מכירם את נושא התשוקה והפנטזיה של

בני זוגם. וכך: אין אכזבות, שבן הזוג לא מבין, אין בושה "מהסטיה" ואין את הצורך לפנטז על מישהי

או משהו אחר כשנמצאים ביחד.

והבדס"ם הופך לדובדבן של יחסי הזוגיות.