סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מגוחך יכול להיות מגוחך ??

intellectual
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004

שאלה מעניינת

intellectual • 18 ביולי 2004
אני חושב, שכשאתה מצטרף לבדס"מ, אתה יוצר לעצמך תדמית מסוימת. אז כשאנשים כותבים בפרופיל, שהם מושלמים ( אני מאמין, שזה יהיה לרוב אדונים ומלכות), זה יהיה חלק מטיפוח התדמית שלהם. כלומר, זה לא מי שהם באמת. אבל אין ספק, שהם רוצים או שואפים להיות ולהרגיש מושלמים. וזאת לבטח, אחת הסיבות, שבעקבותיה הם הצטרפו לבדס"מ.
אין ספק שכשאתה שולט במישהו, אתה מרגיש מן תחושה כזו של עליונות וכח, שבוודאי מחזקת אצלך את הרגשת השלמות.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
ניר, תרגיע את עצמך. מלכה מלקה כתבה בפירוש:

קראתי מספיק פרופילים של נשים פה שהם על אותו הרעיון בדיוק.
הכוונה המקורית שלי היתה כלפי בעלי פרופילים כאלו ולא כלפי הגברים שבכלוב.

למקרה שלא שמת לב, זהו פורום פם-דום, ואם אתה לא מסוגל לגלות כבוד מינימלי לפורום, אולי אין לך מה לחפש פה. אני אישית מסכימה עם כמה מהדברים שכתבת, אבל ההכללות והנימה המזלזלת לא במקום.
abcd
abcd • 18 ביולי 2004
ואני תוהה ,

ילדים, לאן נעלם דומיקולו?

פרס למוצא הישר..
החייל ניר

ללירז

החייל ניר • 18 ביולי 2004
אם מדובר בפורום של שליטה נשית האם פירושו של דבר שסור להביע דעות נגד תפיסות נשיות, נגד חלק מהנשים, נגד פמיניזם אוטומטי.

ואני לתומי סברתי שלא הכל 24/7 ושיש מקום גם לאנשים כמוני, סוויטצ'רים שאוהבים משחקי שליטה רק בסשנים ולא בחיים מחוץ לפנטזיה.

נרגעתי.
מלכה מלקה​(אחרת)

טוב מכיוון וגם את ההסברים אתה לא מבין

מלכה מלקה​(אחרת) • 18 ביולי 2004
אז כמו שלירז הסבירה ואני כתבתי במפורש אדגיש שוב
הנושא שלי הוא פרופיל של אנשים וההדגשה לשלמות האישית שלהם .
לא דיברתי על גברים או על נשים .
אולי כדאי שתבדוק למה אתה מתנפח כל כך מהר על הנושא הזה ולמה אתה מגיב על דברים שכלל לא נאמרו ??
חוצמזה לא הבנתי איך הגעת לקטע של מלכות שנתפסות לבעיות תחביר ????
נסה לדבוק בנושא הפורום בבקשה .

נראה לי שהכוונה של לירז אם כי אני לא הדוברת שלה ככה שאולי היא בכלל התכוונה למשהו אחר היתה בתן כבוד למי שאתה מדבר איתו או איתה ...

נ.ב.
אולי זו לא בעיה של פמניסטיות אוטומטיות ? אולי לך יש בעיה עם נשים ??
בדוק את הנושא בכובד ראש ותחזור אלי
החייל ניר
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

מלכות עם בעיות תחביר

החייל ניר • 19 ביולי 2004
איך אני הגעתי, מלכה מלקה חמודה שלי?

תעלי למעלה בשרשור ותראי שמלכה אחת לעגה לתחביר של דמיקולו והשוותה אותו לזה של ילד מוגבל מכיתה ג' - אז איך אתן אומרות, היא התחילה.

כל הפלפולים לא יעזרו, תודי גם את שכוונותייך היו לגברים בפורום למרות שזה לא נאמר בפירוש - אנא , קצת כנות.

ואני לא מתנפח כי כטיבם של הנרקסיסטים אני אובססיבי למראה שלי ונזהר לא להשמין, אוכל כמו כוסית.

דרך אגב, מה עשית בצבא?
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

אני לא אמשיך את זה עוד הרבה

מלכה מלקה​(אחרת) • 19 ביולי 2004
כי זה יהיה משעמם ואני לא אוהבת לחזור על עצמי .
אם הייתי מתכוונת לגברים הייתי אומרת את זה . אין טעם בלפתוח שרשור ואז לומר שבכלל לא רציתי להגיד את זה .
יש כאן נשים וגברים כאחד שעושים את זה .
ואם היו רק גברים הייתי אומרת שהתכוונתי לגברים או בעיקר לגברים
אבל
לפי מה שאני קוראת זה לא ככה .
לא מבינה למה אתה כל כך מסתבך עם זה או למה כל כך חשוב ומשמעותי לך לשמוע שלזה התכוונתי .
באשר לשגיאות הכתב של דומיקולו - אני אישית לא אוהבת לצחוק על שגיאות כתיב כי אין לדעת אם הן באו מעייפות , דיסלקציה, עולה חדש/ישן או סתם שגיאת הקלדה . כך או אחרת אין טעם בזה ועדיף לתקן .
נראה לי שמי שכתבה בהקשר לשגיאות הכתב עשתה את זה כי
א - מושלמים לא אמורים לטעות
ב- כשאתה בוחר לזלזל במי שמולך ובנקודה ספציפית זו במלכה שבחרה לשלוט ולא להישלט צפה לתגובה עוקצנית או תגובה כלשהי חזרה .

היא התחילה ?? נראה לי שלא ממש מעניין אותי להיות בגיל הזה ( אולי בגלל זה חושבים שאתה חייל צעיר ?? )

ובאשר למה שעשיתי בצבא - ממש לא רלוונטי ובטוח שלא לאינטרנט
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 ביולי 2004
דוכיפת​(נשלט) • 24 ביולי 2004
HotQueen כתב/ה:
כפי שאמרתי מלקושית חביבה,
אם אנשים חושבים שהם מושלמים
צריך לבדוק את יכולת החשיבה שלהם,
לדעתי משהו שם לוקה בחסר.

ונשאלת השאלה, האם באמת מעניין לבדוק
מה לוקה שם בחסר??

icon_rolleyes.gif

אמן,אמן.
ולא מבין מה האגויים המדושנים של אדונים,יעני,
,עושים כאן מנבלים פה ופונים בחוסר כבוד אל הגבירות??
idoido
לפני 19 שנים • 6 באוג׳ 2004

בהחלט לא רק בנים

idoido • 6 באוג׳ 2004
קודם כל אני חייב לציין שהתגובות של דמיקולו בתחילת השרשור היו מהדברים המעטים שקראתי לאחרונה פה באתר ובאמת הצליחו להצחיק אותי..
אנשים מה העניינים איתכם? אי אפשר להתחיל להעלב מכל דבר שכל אחד כותב ובעיקר אם זה נכתב (ותקנו אותי אם אני טועה) בנימה מבודחת וסרקסטית של הומור עצמי.
ולעצם העניין. לא מכיר מספיק כרטיסים של בנים. אבל מכיר לא מעט כרטיסים של בנות. לצערי הרב של חלק ניכר מהן (ואני מראש מצהיר בפה מלא: זו הכללה. הכללה גסה. גורפת. לא כולן ככה כמובן, לא להתנפל עלי בבקשה) מצייר דמות של מלכות מלאות בעצמן, נרקסיסטיות, שלא מתעניינות בשום דבר שהוא לא הן והאגו המנופח שלהן.
למה? אלוהים, אם קיים יודע. אני דוקא חולק על הפסיכולוגיה בגרוש ולא חושב שזה בטחון עצמי נמוך. אני בפסיכולגיה, כמו בעוד הרבה דברים, לא מבין כלום, אבל בחלק מהמקרים זה נראה כמו סוגיית הביצה והתרנגולת: האם עצם העניין הבדסמי שמלכות מחוזרות רוב הזמן בגלל היצע נמוך וביקוש גבוה גרם לאגו מטורף, או בחורות שמאז שהיו קטנות היו מין סוג של פרינססות הביאו אותן כבר עם אגו מטופף לעולם הזה.
שוב. נתקלתי גם במלכות מקסימות ומדהימות פה. זה הכללה. ואני מניח שזה נכון גם לגבי אדונים, אני פשוט לא מכיר אז לא רוצה לכתוב. סליחה עם פגעתי במישהי...
AIR​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 באוג׳ 2004
AIR​(נשלט) • 8 באוג׳ 2004
מי אני שאשפוט מי הוא מושלם ומי הוא לא......
אני מאמין שלכל אחד יש את האמת הפנימית שלו.
לכולנו יש מסכה מסויימת ולכולנו יש יתרונות וחסרונות.
אין אני חייב להאמין למה שכתוב בפרופילים משום שלא זה מה שקובע על אופיו של בן אדם אבל אם זה יגרום אושר לבן אדם להרגיש מושלם אז אתן לו הרגשה זו, לא מתפקידי לנפץ חלומות.
שלכם שמיימי.