סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה פרופילים צריכה מלכה אחת???

מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004

כמה פרופילים צריכה מלכה אחת???

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 14 ביולי 2004
בעוונותיי גם אני אוהב לקרוא פרופילים, וגם אני שמתי לב לתופעה מעניינת. בימים האחרונים נפתחו שלושה פרופילים כמעט זהים (בתוכן ובתמונה), בשמות שונים. למישהו יש הסבר מה האינטרס מאחורי דבר כזה?
גבירת הנילוס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 14 ביולי 2004

לא רק היא

ברור לי על מי אתם מדברים . היא לא היחידה . יצא לי לגלות כאן גם עבדים וגם אדונים שפנו אלי מספר פעמים וכל פעם תחת ניק אחר עם פרטים כמעט זהים וגם עם אותה התמונה . לפעמים יש מועמד שלא הלך לו עם ניק מסויים או שלא קיבל ממני יחס אז הוא מנסה פעמים נוספות כשהוא מנסה להתאים עצמו או את הפרופיל החדש שלו לדרישות שלי . תופעה מוכרת למדי !
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2004

Re: כמה פרופילים צריכה מלכה אחת???

נשרף בלהבה כתב/ה:
בעוונותיי גם אני אוהב לקרוא פרופילים, וגם אני שמתי לב לתופעה מעניינת. בימים האחרונים נפתחו שלושה פרופילים כמעט זהים (בתוכן ובתמונה), בשמות שונים. למישהו יש הסבר מה האינטרס מאחורי דבר כזה?

מבלי לדעת או לבדוק במי מדובר, אם יש שלושה כמעט זהים, אז לדעתי מדובר בטעות כי הטכנולוגיה של האתר הזה מאוד מבלבלת לפעמים אפילו שועלי אינטרנט ותיקים. כשמישהו רוצה ליצור כמה זהויות, הם תהינה שונות אחת מהשנייה...

אבל, נשרף בלהבה יקר, אם אתה קורא פרופילים אז אולי תעלה כאן פעם בשבוע סקירת פרופיל מרתק במיוחד, אתה יכול להתחיל משלי למשלicon_smile.gif)

בהצלחה!
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 17 ביולי 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 17 ביולי 2004
LM כתב/ה:
אותי מעניין למה מלכה מארצות הברית ואם לדייק ניו יורק (בכוונה כתבתי בעברית כדי שהיא לא תוכל לקרוא ולהבין ) מחפשת עבדים בפורום ישראלי ....ולא ,היא לא מוכנה שיכתבו לה בעברית , אבל היא משוטטת כאן ימים .......בחיפוש אחר ???? עבד ישראלי דובר אנגלית ??? , האם יש מחסור בעבדים דוברי אנגלית בארה"ב ....כנראה שכן ..........אחרת הסיבות הן ממש לא ברורות . icon_question.gif

אולי היא לא יודעת עברית?
נכון שהעברית הינה שפה שגורה ברוב ארצות העולם, אולם ישנן כמה מדינות מפגרות, כמו ארה"ב, בהם רוב האוכלוסיה לא דוברת עברית.

יש מצב שישנם עבדים עבריים דוברי אנגלית?

יכול להיות שהיא יהודיה המחפשת עבד עברי מסוקס? ואם זה כך, האם לא עלה במוחך האפשרות של גרין קארד בדס"מי?

נו, פתאום העולם נראה יפה יותר....עם הרבה אפשרויות.....
LM​(נשלט)
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004
LM​(נשלט) • 19 ביולי 2004
red cell כתב :

יכול להיות שהיא יהודיה המחפשת עבד עברי מסוקס? ואם זה כך, האם לא עלה במוחך האפשרות של גרין קארד בדס"מי?

נו, פתאום העולם נראה יפה יותר....עם הרבה אפשרויות.....

על זה לא חשבתי...........ובעצם אולי עלינו כאן על ענף יצוא חדש ?

אחרי ההיי טק ! היצוא הטכנלוגי והבטחוני נפתח ענף חדש של יצוא !!!

עבדים ישראליים דוברי אנגלית........איך לא חשבו על זה קודם ! רד אתה גאון !

קחי אותי .......mistress sharon

i will never let you down
Black Roses
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

Re: כמה פרופילים צריכה מלכה אחת???

Black Roses • 19 ביולי 2004
נשרף בלהבה כתב/ה:

זאת הפצצה המלכותית הזאת היא או אולי זה הוא מתחזים.....
Mistress Gatta
לפני 19 שנים • 18 באוג׳ 2004
Mistress Gatta • 18 באוג׳ 2004
OK, i JUST READ SOMEONES REMARKS ON HOW MANY PROFILES SHOULD ONE GODDESS HAVE. MY ANSWER AS MANY AS SHE CHOOSES. BESIDES, WHAT'S THE HARM - READ AND ENJOY. AND OTHER THING, OF COURSE, I COME FROM THIRD WORLD COUNTRY UNITED STATES, WE DON'T SPEAK HEBREW THERE, BUT LET ME ASSURE YOU THAT I AM A WOMAN, NOT A MAN, AND IF TIME IS RIGHT I WILL BE ABLE TO PROVE IT
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 18 באוג׳ 2004
"OK, i JUST READ SOMEONES REMARKS ON HOW MANY PROFILES SHOULD ONE GODDESS HAVE. MY ANSWER AS MANY AS SHE CHOOSES. BESIDES, WHAT'S THE HARM - READ AND ENJOY. AND OTHER THING, OF COURSE, I COME FROM THIRD WORLD COUNTRY UNITED STATES, WE DON'T SPEAK HEBREW THERE, BUT LET ME ASSURE YOU THAT I AM A WOMAN, NOT A MAN, AND IF TIME IS RIGHT I WILL BE ABLE TO PROVE IT"

There's a caps-lock key on your key-board for a reason. Also, posting twice does not make one's point any more worth-while.

As for the matter itself - creating several profiles for one person, is a cowardly and lame thing to do, in my most humble opinion. It's mis-using the internet, and exploiting the anonymity factor of it. A person who wishes to taste things differenlyt, must do so under the same nickname, and not decieve others. The fact that you're supposedly a Domme, does not mean that you don't have to follow basic rules of human interaction..

EDIT: Also, if you can't understand Hebrew - how did you know what this thread is about? How can you tell one slave from another, by looking at their Hebrew-written profiles?

Peculiar...
Mistress Gatta
Mistress Gatta • 18 באוג׳ 2004
to everyone concerned - I only have ONE PROFILE, so I have no idea why someone will accuse me of having several and missusing internet, Perhaps, I missunderstood when I replied, meaning that I have profiles on other sites. So no harm done. AS far as not able to read Hebrew- there is new invention, or may be you never heard of it - software translator, so I manage. Thanks for your time. Mistress Gatta- the one and only