בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של גיל

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 17 ביולי 2004

שאלה של גיל

לרוב מישהו יותר מבוגר מאיתנו נתפס בעינינו גם כיותר סמכותי, בעל ניסיון שאפשר להישען עליו וכו'. משיכה לדומים ולדומיות מבוגרים - האם זו תופעה?
tch​(נשלט)

האם זו תופעה?

tch​(נשלט) • 17 ביולי 2004
no.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 ביולי 2004
משיכה נשית לגברים מבוגרים היא לא נחלת הבדסמ בלבד. כמעט בכל תרבות שנערך בה מחקר שכזה, נמצא שנשים נוטות להעדיף גברים מבוגרים מהן. לדעתי בבדסמ העניין בולט עוד יותר, משום שאכן גיל נחשב סממן לסמכותיות, לידע ולנסיון, ולעומת זאת דום שצעיר מהסאבית אוטומטית מאבד הרבה מסמכותיותו.
לעומת זאת, אין שום ספק שגברים באופן כללי נוטים להעדיף נשים צעירות, ונדמה לי שבבדסמ אין המצב שונה. עבדים ברובם (כמו גברים ברובם) מעוניינים יותר בתכונותיה הפיזיות של המלכה מאשר ב"סמכותיותה", וצעירה לגלגנית אטרקטיבית יותר מאשה מנוסה וחזקה.
כרגיל אוסיף שמובן שיש יוצאים מן הכלל, אך זו בהחלט המגמה הנראית.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 17 ביולי 2004
אין כמעט מה להוסיף על דבריו של זאלופון,
רק שני דברים:
בעולם הואנילי לא אחת, הצעירה מעדיפה את המבוגר יותר
מטעמי ביטחון כלכלי ולאוו דווקא מן הרגש.

לא רק בחברה הסטרייטית קיימת התופעה,
גם בקהילת הגייז ישנם צעירים שמעדיפים מבוגרים ולהיפך.

blue_slave​(נשלט){מאסטר יקיר}
לפני 19 שנים • 21 ביולי 2004

מבוגרים?

הרי רובם של הזוגיים מחפשים את המבוגרים
אבל רק לאלה שמצאו היה ה"אומץ" להחצין את זה.
המבוגרים הם כיין הישן והמרכז בתוכו את כל מה שטוב.

(לא, אין זו פרסומת לכרמל-מזרחי)
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 21 ביולי 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 21 ביולי 2004
כתוספת לדברו של זאלופון אני חייבת לומר שיש יוצאים מן הכלל ולא מעטים (או מעטות).
רוב קשריי בשנים האחרונות היו עם כל מיני יפים וטפשים למיניהם, צעירים ושוב, הסממן הפיסי שלט. מה גם שאני באה מבית שאין לי מה לחשוש ממצב כלכלי זה או אחר.

אבל, יצא והאדון שפגשתי ואהבתי היה בוגר ממני בהרבה. אם זה משהו שמושך אותי? לא בטוח. יש לקשר בוגר את הקשיים שלו, אבל אם משהו טוב אז הוא טוב. נכון שזה מערים קשיים וכו'.

אז לא, לא מחפשת ביטחון כלכלי ולא דוניה. מחפשת את הדבר האמיתי, והיום טוב לי.

ולא, בניגוד לדעה הרווחת זאלופון, אני לא מאמינה שרוב הנשים שנמשכות לגבר מבוגרים ולהיפך יחליטו לקפוץ למים, ולנסות להתמודד עם כל הריקושטים מהסביבה. לפעמים יותר קל לחזור לחיק הקונפורמיות החמימה. כשם שאני מאמינה שלמרות האחוזים הגבוהים של משיכה לבדס"מ רק מעטים אכן מעזים להיכנס לעולם המופלא הזה ולהתמודד עם המשמעויות לעיתים לא קלות שלו.

בייבי