סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלוב הציפור-חגורת צניעות

עבד על 4​(נשלט)
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

כלוב הציפור-חגורת צניעות

עבד על 4​(נשלט) • 19 ביולי 2004
שלום
רציתי לעלות נושא שמאוד מעניין ומרתק אותי אישית חגורת צניעות לעבד.
אך לצערי נתקלתי רק בדיונים בודדים בנושא בפורמים בארץ.
לדעתי חגורת צניעות היא באמת סוג של שליטה מושלמת בגלל הרבה סיבות והרי ברור שאנו העבדים חזקים ונאמנים ככל שניהיה לא נוכל לבצע צווי לא לאונן לעורך זמן ובטח צווי של לא להגיע לזיקפה בכלל שהרי אנו לא שולטים בזה (וכידוע רובנו מאוננים יום ביומו וחלקנו אפילו כמה פעמים ביום)אבל חגורת צניעות או בשמה היותר לירי "כלוב הציפור" מאפשרת למלכה את השליטה בדבר הכי חשוב לנו את היכולת לאונן ואת יכולת הזיקפה שזה לא פחות חשוב.(הרי כולנו מסתכלים על בחורות ולפעמים מה לעשות זה גורם לנו לזיקפה נאמנים ככל שניהיה)וחגורת צניעות מאפשרת למלכה לשלוט גם בדבר הזה.והרי גם ידוע שאחרי שהעבד גומר רצונו לשרת יורד לזמן קצר ותחשבו מה היה מוכן לעשות עבד אחרי שלא אונן ואפילו לא הגיע לזיקפה כשבועיים או כחודש
אז בוא ננסה לפתח דיון זה יותר עמוק מאמרים, כתבות, תמונות, פנטזיות, חויות אמיתיות אם משהו התנסה יתקבלו בברכה וגם עוד דברים שיש לכם לומר בנושא
תודה מראש ויום נעים לכולנו!
Olive

בכל הצניעות...

Olive • 19 ביולי 2004
הנושא מעניין גם אותי למרות שהוא מוגדר תחת הקטגוריה לפנטז, אולי לחוות לזמן קצר, אך לא לשחות בעמוקים. יש פה מוטיב של שליטה אבסולוטית שמולידה חוסר אונים של הלובש ברמה גבוהה ביותר, וזה טוב.

אני מצרף אתר נפלא עם סיפורים, חוויות אמיתיות, תמונות ועוד בנושא.

http://www.tpe.com/~altarboy/fiction.htm

תהנו
עבד על 4​(נשלט)

מכיר את האתר. אתר נהדר

עבד על 4​(נשלט) • 19 ביולי 2004
תאמת אני לא סתם מכיר אפשר להגיד שחרשתי עליו
וכמו שאמרתי קודם אני ראיתי את זה באתרים בחו"ל אבל בארץ ובמיוחד בעברית כמעט ולא נתקלתי בזה וזה מה שאני מחפש
(קצת קשה לי עם האנגלית לוקח לי הרבה זמן לקרוא ואני גם לא מבין הכל,נו מה אני אעשה 4 יחדית אנגלית וגם זה בקושי)
דרך הגב אם יש מישהו שמוכן לעשות טובה ענקית ולתרגם לפחות משהו קטן יתקבל בברכה
Black Roses
Black Roses • 19 ביולי 2004
חגורת צניעות לעבד זה דבר מצויין!!
במיוחד החגורות שאני עושה שהם ....:פירסינג בכיפה ופירסינג בשק ביצים ובינהם שרשרת שאותה אני מקצרת או מאריכה במצב שאני רוצה.....
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 20 ביולי 2004
עוד אתר מושקע העוסק בנושא: http://www.kinkyconsumer.com/Reviews/Chastity/understanding-chastity.htm

חגורת צניעות זו הומצאה בסביבות 1890 ונועדה למנוע מבנים להתעוור icon_smile.gif

במקור, חגורות הצניעות הופיעו באיטליה כמה מאות שנים קודם, ונועדו לשמור על תומתן של נערות לא נשואות, ועל נאמנותן של נשים נשואות.

בהקשר הזה, מצאתי את הסיפור הבא:

חגורת הצניעות של המלך ארתור

הקוסם הגדול מרילין הראה למלך ארתור את המצאתו האחרונה - חגורת צניעות. אלא שבמקום האסטרטגי, היה בחגורה חור, שעשה אותה די חסרת טעם.
"מה זה, מרילין?" שאל המלך ארתור, " זה לא טוב. איך תוכל החגורה הזאת לשמור על הגבירה שלי, המלכה, בזמן שאני עושה דרכי במרחקים..."
"רק הבט, סאייר" ענה מרילין. הוא בחר את המקל הישן ביותר והעביר אותו דרך החור שבחגורה. גיליוטינה קטנה וחדה שהותקנה בפנים כרתה את קצה המקל.
שמח וטוב לב יצא ארתור לנדודיו.
בחזרתו, שנה לאחר מכן, ערך המלך ארתור בדיקה לכל האבירים בחצר המלכות. כל אחד ואחד מהם היה כרות או לפחות פצוע באזור הרגיש. כולם - חוץ מסיר גאלאהד.
"סיר גאלאהד!" אמר המלך ארתור בהתרגשות, "אתה האביר האמיתי היחיד. בזכות נאמנותך למלכך, אמור לי במה אתה חושק - כוח, אדמה, תפקיד - ואני אתן לך זאת!"
אך סיר גאלאהד היה אילם.
icon_razz.gif

בכל אופן כיום, יותר גברים מנשים משתמשים בחגורת צניעות.
חגורת צניעות משלבת את הפיזי עם הרגשי והמנטלי. היא סמל לשליטה במיניות, וסמל חזק לבעלות וזה כנראה סוד הקסם...
icon_smile.gif

המלכה לירז​(שולטת){כ}
עברתי על הסיפורים באתר שהבאתם ונראה שבדימיון הקולקטיבי, חגורת הצניעות כיום מהווה הרבה פעמים איזשהו עונש על התנהגות לא הולמת - יהירות, התפרפרות, ואפילו בסיפור מסויים, גניבת תחתוני נשים (הסיפור נקרא "האחות הזועמת"icon_smile.gif). אם יהיה לי זמן ואנרגיה אני אתרגם משהו משם (צריך למצוא משהו קצר ונחמד)

בינתיים הנה עוד אחד ש"נענש"
עבד על 4​(נשלט)

המלכה לירז תודה

עבד על 4​(נשלט) • 20 ביולי 2004
המלכה לירז ממש אין לי מילים תודה תודה תודה על תגובתך הנפלא!!!
ושאלה קטנה העם את שמת חגורת צניעות לאחד העבדים שלך?
עבד על 4​(נשלט)
לפני 19 שנים • 21 ביולי 2004
עבד על 4​(נשלט) • 21 ביולי 2004
קרוליין כתב/ה:
חבל שהוא כה יקר.
ועוד יותר חבל שאי אפשר ליצור חיקוי בבית
icon_smile.gif

שלום המלכה קרוליין המדהימה יש לציין בקשר למה שכתבת זה לא כ"כ יקר יש את הדגמים הממש יקרים ממתכת ב 500$,450$ אבל יש גם סוגים יותר זולים של חגורות צניעות
יש למשל את הדגם שנקרא BC2000 הוא בניו משתי טבעות וכלוב פלסטין עם מנועל קטן. זה הדגם שהוא הכי פרקטי והכי אוהב עלי. הוא לא מאפשר זיקפה או אוננות ויחד עם זאת מאפשר לעבד חיים תקינים בשרותים ובמקלחת (וגם ביום יום למשל להיכנס לקניונים או מקומות עם בדיקה ביטחונית בכניסה כיוון שהוא בניו מפלסטיק) והוא עולה 85$ שזה 380 ש"ח בערך וזה לא כ"כ יקר לדעתי לצועצוע כזה טוב ושמושי שמאפשר למלכה שליטה טוטאלית בעבד שלה!!! וחוץ מזה לדעתי העבד צריך לשאת בהוצאות ולא המלכה כי זה לחינוך שלו