צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה רצינית בלי צל של ציניות

עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 19 ביולי 2004

שאלה רצינית בלי צל של ציניות

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 19 ביולי 2004
המון מתחלפים פונים אליי כדי להכיר ואני לא ממש מבינה איך זה עובד. יש הרבה דברים שאני לא מבינה כמו למה מישהו/י בוחר להיות דום וכיו"ב אבל זה לא התפקיד שלי להבין, התפקיד שלי הוא לקבל את זה שכל אחד שונה ולא לשפוט.
מה שאני מנסה להבין זה למה מישהו חושב שזה יכול להתאים לי, כי עד כמה שהבנתי, להיות סוויץ' בסופו של דבר זה כמו להיות דו-מיני, זאת אומרת שהצורך בשני הצדדים תמיד קיים. כלומר, אם אני מעוניינת בקשר זוגי ורציני עם דום בלבד ואני נמצאת עם מתחלף, אני למעשה תמיד מונעת ממנו צורך בסיסי שלו ובסופו של דבר הוא יחפש בונוסים מהצד לא?
התחושה שלי היא שהרבה חושבים שעם הזמן אולי אני אפתח גם לדברים אחרים אבל מסיבות שלי אין לי שום כוונה/יכולת שכזו. יכול להיות שאני טועה או באמת לא מבינה איך הדברים עובדים, אני אשמח לשמוע הסברים מהצד שלכם.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 ביולי 2004
ציטוט: עד כמה שהבנתי, להיות סוויץ' בסופו של דבר זה כמו להיות דו-מיני, זאת אומרת שהצורך בשני הצדדים תמיד קיים

אני חושב שכשם שדו מיני בסופו של דבר לא לוקח לו דווקא טרנסג'נדר אלא פרטנר מאחד משני המינים המסורתיים, כך זה יכול לעבוד גם אצל סוויצ'ים. הם יכולים להנות משני העולמות, אבל לאו דווקא חייבים להנות משניהם. ברגע שאתה ממלא תפקיד מוגדר וטוב לך במערכת היחסים הזו, משמעותה של המשיכה לצד השני נחלשת.
עוגיעוגי​(לא בעסק)

דווקא בגלל הנושא של דו מיניות...

מהכרותי עד היום עם די הרבה דו-מיניים, נשים וגברים כאחד, תמיד היה להם מישהו מהמין השני מהצד, זה לא "הלך לשום מקום" אף פעם
יורה ועוצר​(מתחלף)

מונגמיות

יורה ועוצר​(מתחלף) • 19 ביולי 2004
השאלה שצריכה להשאל היא אחרת בעיני
האם את מחפשת מונגמיות או לא , כי אם לא , אז מה אכפת לך אם לאותו סוויץ שפנה אלייך יש גם מערכת נוספת עם שולטת .
ואם כן (ופה נראה לי מקור השאלה )
אז מי מבטיח לך שדום לא יחליט מחר שהוא רוצה עוד סאבית הרי הוא השולט , הוא זה שקובע מה יהיה במערכת יחסים שלכם .
לדעתי ברגע שזוג (שולט/סוויץ-נשלט/סוויץ )נכנסו למערכת יחסים בינהם , כל עוד הם יקבלו בתוך המערכת את הצרכים שלהם , אף אחד לא יצטרך לחפש בחוץ .
עוגיעוגי​(לא בעסק)

לא זו השאלה

מאחר ואני הסברתי מראש שמדובר במונוגמיה.
והטענה הזו שדום "קובע" אם היחסים יהיו מונוגמיים או לא - מאיפה הבאת את השטות הזו?
חוץ מזה, מאחר וכמעט ואף אחד לא הגיב פה באמת לשאלה שלי חוץ מזאלופון, שהוא לא מתחלף, כנראה שאני צודקת בהבנות שלי.
חבל שאלה התגובות, חשבתי שהפורום הספציפי נועד לענות על שאלות ולהסביר לאנשים שבאמת רוצים ללמוד ולהבין.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 19 ביולי 2004
בתור דו מינית יכול להיות שאני לא ממש קהל היעד שלך.
הרהרתי בשאלתך ביומיים האחרונים, וניסיתי לתהות אם בקשרים שלי היה לי חוסר בבן המן השני.
התשובה היא לא. ברגע שאחד מהם (מן המינים, הכוונה) סיפק לי את אשר הייתי צריכה, את אשר רציתי, לא נזקקתי לשומדבר אחר.

אבל, ובגלל זה אני חושבת שההקבלה שלך לבדס"מ (או שס"ק - איך שתקראו לזה) קצת שגויה. מכיוון וזה תלוי בסוג הנטיות. במיקום הנקודה על הקו הישר, כמו שפאשן ניסח את זה. אם הסוויצ'יות נוטה קצת יותר לכיוון השולט, אזי ייתכן ובמערכת עם שולט, הוא יתגעגע לשלוט, או להכאיב. ובמקרה ההפוך, יתגעגע להישלט, או לכאב (שתי דוגמאות בנאליות).

מה שאני מנסה להגיד, נראה לי, זה שזה תלוי באיפה הוא ממוקם ברמת הסוויצ'יות. אם הוא ממוקם בדיוק באמצע, ייתכן ויוכל למצוא את מיקומו בשלווה ובנחת בכל אחד מן השניים, ללא געגועים או דחפים בלתי נשלטים לצד כלשהו.

לגבי המוני המתחלפים שפונים אלייך. ייתכן ורבים מהם מחפשים ריגוש זמני יותר מאשר קשר מונוגמי מתמשך. אחרים אולי באמת חושבים שיוכלו לשנות אותך ואת דרכייך ומנהגייך (כמו נשלטים שפונים לנשלטות, למשל, גם זה נפוץ). אולם ייתכן ומעטים מהם, נוטים יותר לצד הדומיננטי, ועל כן יוכלו לשמש אותך כבני זוג נאמניםicon_smile.gif

לילה בז ותנשמת לכולם
fishy.gif
QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 21 ביולי 2004

Re: שאלה רצינית בלי צל של ציניות

QriS​(מתחלף) • 21 ביולי 2004
עוגיפלצת כתב/ה:

מה שאני מנסה להבין זה למה מישהו חושב שזה יכול להתאים לי, כי עד כמה שהבנתי, להיות סוויץ' בסופו של דבר זה כמו להיות דו-מיני, זאת אומרת שהצורך בשני הצדדים תמיד קיים. כלומר, אם אני מעוניינת בקשר זוגי ורציני עם דום בלבד ואני נמצאת עם מתחלף, אני למעשה תמיד מונעת ממנו צורך בסיסי שלו ובסופו של דבר הוא יחפש בונוסים מהצד לא?

התחושה שלי היא שהרבה חושבים שעם הזמן אולי אני אפתח גם לדברים אחרים אבל מסיבות שלי אין לי שום כוונה/יכולת שכזו. יכול להיות שאני טועה או באמת לא מבינה איך הדברים עובדים, אני אשמח לשמוע הסברים מהצד שלכם.

גיפלצת את מאוד מובהקת בהעדפות שלך ובאמת מישהו שאוהב גם לקבל ולא רק לתת (מכות, בתחת וכו..) לא כל כך יכול להתאים לך. אבל שימי לב שהתשובה לשאלה שלך טמונה בגוף השאלה שלך. בעצמך אמרת "מסיבות שלי אין לי שום כוונה/יכולת שכזו. "

אבל זה משתנה וזה נזיל ויש שפחות ששמחות להצליף או לשלוט מלמלטה ויש דומים שמכורים לכאב לא פחות מהשפחות או העבדים שלהם והכל בעצם הכל תלוי בחיבור הספציפי. במקרה שלך, לפחות כפי שאת מציגה את עמדתך וגישתך, אין כל כך התאמה.

בתור סוויץ' אני יכול לספר לך שאני עבד נרצע בסביבה שולטת ודומיננטי אחולמניוקי בסביבה נשלטת ואין טבעי יותר מזה בשבילי אבל גם לא מרגיש שחסר לי משהו בכל אחד מהמצבים icon_cool.gif

לי אין את היכולת לקבל כל הזמן ורק לקבל ולא לתת (מכות, בתחת וכו...) או ההיפך. כמו שאמרת "מסיבות שלי אין לי שום כוונה/יכולת שכזו. "
icon_razz.gif