לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה "כואבת"

גן סגור​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2004

שאלה "כואבת"

גן סגור​(נשלטת) • 20 ביולי 2004
אני מתארת לעצמי שהשאלה נשאלה כבר בעבר , אבל לא מצאתי תשובה לכך בפורומים

איזה תפקיד יש לדעתכם לכאב במערכת יחסים בדסמית? מה הוא אמור להשיג?
בהרבה פרופילים של דומים מוצאת את המשפט "כאב לא לשם כאב" או "הכאב הוא רק כלי ולא המטרה"
השאלה היא כלי למה? לחינוך ? לשליטה?
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 20 ביולי 2004
(דעתי האישית בלבד)
הכאב הוא מניפסטציה (הגשמה? יישום?) של השליטה. אני לכשעצמי צריכה כאב לשם כניעה - המחשבה על כך שאני נותנת לו לעשות בגוף שלי מה שהוא רוצה מביאה אותי לכניעה, במיוחד כשמדובר בכאב קשה שחורג מעבר לנקודת ההנאה שלי (או, ליתר דיוק, מעבר לנקודת ההנאה המובנת מאליה שלי).

בנוסף, כמובן, שנינו מתגרים מכאב - הוא מלתת ואני מלקבל (בין אם זה בגלל מה שכתבתי למעלה בנוגע לתפקיד הסימלי של הכאב ביישום השליטה, ובין אם בגלל משהו פיזי הרבה יותר בסיסי, אני בעצמי לא יודעת).
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 20 ביולי 2004
אני חושב שהמשמעות הראשונית והנפוצה ביותר של כאב במערכת יחסים בדסמית היא להצדיק את ה SM ב BDSM, דהיינו - השולט נהנה להכאיב, הנשלט נהנה שמכאיבים לו, הכאב מענג עבור שניהם.
כאב יכול לשמש גם כעונש, כאשר הוא ניתן באופן שאינו מהנה עבור הנשלט.
לגבי אלה שאומרים "כאב לא לשם כאב" או "כאב הוא רק אמצעי" - גם אני תוהה למה הכוונה. ייתכן אולי שהם מתכוונים לכך שהכאב נועד על מנת ליצור סאב ספייס, אבל זה מובן מאליו (ברור שהכאב אינו לשם התחושה הפיזית של כאב אלא לשם ההנאה המופקת ממנו), כך שאין לכך משמעות. לא רוצה להכליל, אבל סביר שרובם אומרים זאת פשוט משום שזה נשמע טוב והם סבורים שהדבר יסייע להם למשוך סאביות.
הוא​(שולט)

קשה להתיחס לזה כתפקיד

הוא​(שולט) • 20 ביולי 2004
ישנו מצב של יצירת סטרס לצורך שליטה ועינוג בין היתר זה נעשה על ידי סוגי הכאבה
וכמובן כסנקציה עונש על אי עמידה בהוראות.
שנראה לי זו המשמעות של כאב לא לשם כאב אלא כעונש על אי ציות.
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 20 ביולי 2004
אני אסביר איך אני רואה את זה.

העניין של העונשים בכלל לא מדבר אלי , ואם כבר באמת עונש , משהו פיזי קטן עלי.
ואין שום סיבה שבמערכת יחסים שפויה (עבורי) אני אהיה מחויבת לסבול מבחינה פיזית
כאשר זה לשם סבל בלבד. בכל מקרה , זו רק דעתי בלבד.

לגבי עניין הכאב לא לשם כאב.
כאב זה סוג של פטיש , יש כאלה שמקבלים מכאב ישירות גירוי מיני. סאדיסט נהנה ומתחרמן מלהכאיב , מזוכיסט מגורה מזה שמכאיבים לו. שניהם צריכים את זה בשביל אורגזמה , בשביל האקט , הוא יכול אף לאונן ולהכאיב לעצמו , לא חייבים מערכת יחסים בדסמית בשביל זה. זה יכול להיות פטיש בפני עצמו.
. כאב לשם כאב בלבד.

אני לעומת זאת , כאב כשלעצמו לא עושה לי כלום , הוא לא מחרמן אותי , אני לא צריכה כאב כדי להנות , בטח שלא כדי לגמור , הוא אף מציק לי. אבל הכאב הזה הוא לא לשם כאב , אלא לשם להראות לאדון שלי שאני מוכנה לכאוב עבורו. האקט הזה של להמשיך ולא להישבר , ולא , לא כעונש , אלא כחלק מהאתגר. כמובן שאני לא אתחבר עם מישהו שאצלו כאב זה שם המשחק. כאב לשם כאב.

שלא כמו קשירה לדומגא , שוב אצלי , שקשירה כן יכולה להיות לשם קשירה בלבד , כי אני אהנה ממנה ואהיה מגורה תמיד ואני צריכה את זה בשביל הספייס ולא בשביל לעשות משהו למישהו.

ככה אני רואה את זה.
sabrina
sabrina • 20 ביולי 2004
[color=olive]או במילים אחרות, קחי את העולם המופלא הזה, ותבחרי לך את הנישה שלך בו.

כאב מפחיד אותך? אל תתביישי להכאיב חזרה.

בחיים אל תתני שיעשו לך משהו שאת לא באמת רוצה שיעשו לך.

זה המפתח, לדעתי. ואל תתני לטונים "מפחידים" להזיז לך.

אם זה בא מבפנים, מרצון כנה, עמוק ואמיתי לשאת כאב למען הדום שלך, כמו שאומרת מאיה הדבורה, אני מאמינה שזה באמת יעשה את כל ההבדל.[/color

]
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2004

משמעות הכאב -עבורי

קליבר​(שולט) • 21 ביולי 2004
זהו אמצעי להחיל את השליטה באופן שלם .
אם היא אצלי , שבויה בידי , אני עושה בה כרצוני - גם מכאיב וגם מלטף וגם מעלה אותה לגבהיי תשוקה מינית או מונע אותה מלהגיע לשם .

לפעמים הכאב הוא לשם גירוי .
bianca​(מתחלפת)
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2004
bianca​(מתחלפת) • 21 ביולי 2004
כאב הוא בהחלט חלק מה BDSM אבל כל אחד משתמש בו בצורה שמתאימה לו. יש הרבה נשלטים ונשלטות שלא אוהבות את הרגשת הכאב, אלא את ההשפלה והענישה שבזה ויש כאלה שאוהבים ונהנים מכאב, וכך גם שולטים ושולטות שמשתמשים בכאב לשליטה וענישה ויש כאלה שנהנים מעשיית הכאב.
אני אישית נכנסתי לכל הקטע הזה בגלל האהבה שלי לכאב,אני נהנית ממנו ולא בקטע של ענישה אלא לעונג ואני נהנית להכאיב לשם הנאה (וגם לשם הענישה :))
אז שמו שהתחלתי את ההודעה לדעתי לכאב יש חלק מאוד חשוב אבל כמו כל דבר בחיים כל אדם לוקח את זה לאן שמתאים לו אם בכלל....