לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תוספת אבירית לממלכה הכתומה

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 23 ביולי 2004

תוספת אבירית לממלכה הכתומה

Dom_Quixote • 23 ביולי 2004
רוב כבוד לכל מוקרי זכרי,

כאדם צלול מחשבה (?) וחד אבחנה, לא יכולתי שלא לשים את לבי לכך, שלכל חברי הקהילה דבר מה משותף, בנוסף לתחביבם המרכזי - רכילות זולה ושמועות לא מבוססות. דבר מה זה הוא, שכל נושם אוויר שרק מעז להגיע בטעות לאתרנו כשחיפש למעשה את אתר הכנסיה היוונית, זוכה מיד לתפקיד בפיי-רול של התא הביתי הידוע בקהילתנו כ"ממלכה הכתומה". למעשה, למיטב הבנתי המועטה, בנוסף לבטי המלכה, אפרוח האפרוח, ו-ים העזר כנגדם, כוללת הממלכה גם דוכס, קיסר, כרוב, שר מאה, נהג, ספונסר, פותח דלתות בימים זוגיים, בייביסיטר, סטייליסט, מנהל במה, מש"קית ת"ש, ברבא-אבא, שר לפיתוח אזורי, משגיח כשרות, קמרון דיאז, חוט מאריך, מנהל מחלקת קריאייטיב, טועם יינות, עורך לשוני, גורס נייר, קייטרינג, משפריץ דיאורדורנט, פטיש ההופך גם למברג, איש מכירות, מנהל פרוייקטים, חמוצים, סרדינים, פקמן, צביקה פיק, פשטידה, מורה ללטינית, גיאולוג, פדופיל, מפכ"ל, אסתי המכוערת, בלרינה, דיסק מזוייף של אבנר גדסי, שוער כדור-יד, מסלסל סרטים לאריזות מתנה, קופאית, חברת אבטחה, האיש בחניון שהולך אחרי הרכב ובודק שתחנו בדיוק בין הקווים, חסה ערבית, סוכן מוסד, תקציבאי, טרנטינו, פיל, פילפל, פילדמרשל, ועידת פוטסדאם, הוידאו של יעל בר זוהר, שפכטל, מלקק בולים, שליח, גנן, גננת, עוזרת לגננת, פינת החתלה, אביס, קונטסה, נערת אירוח, ישראל קטורזה, לואיסנה, פליפה, מגנה כרטה, היסטוריון, כוורן, גחלילית, מתמחה משפטי, צורב די וי די, סוס, נגר, מעצב חוץ, טבח, מתורגמן, פומפיה, יוסף פריצקי וארטישוק! למעשה, כל חברי הקהילה חברים בצורה זו או אחרת בממלכה, חוץ מקיחוטה הנשמה האצילה!!!!!!!

על כן, הוסכם בין בא-כוחי מר ס.פנשה לבין נציגה של גב' בום-קטלני, שמהיום והלאה לממלכה הכתומה (להלן: הממלכה הכתומה) יהיה גם אביר (להלן: פראייר) במשרה מלאה, תפקיד אותו יאייש בהצלחה יתרה לא אחר מאשר אנוכי, דום קיחוטה דה לה מאנשה! (להלן: החתיך ההורס והממוצע ביותר בגובהו אפילו יחסית למקופלת).

סמכויותיי המדוייקות לא דוסקסו עוד, אבל אני מאמין שכישוריי ייבחנו בצורה אובייקטיבית, בחינה שלאחריה ינתן לי תפקיד הולם, רצוי בעל נגיעה ענפה עד ענפה מאוד לניהול כספי הממלכה.

לרגל המינוי, נערוך משתה חגיגי בבית של המלכה סתיו. כולכם מוזמנים!

הלאה העריצות! תחי העריצות שאני חבר בה!

כבוד,
קיחוטה

נ.ב - אבקש מכל מי שעוד לא עשה זאת, לסור מיד ולהגיב תגובה מחכימה לפוסט האבירי "משקפיים" שבפורום זה. אם לא נגיע לפחות לשני עמודי תגובות אני אישית אקריב את רכוש נטוש לעולה. תודה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 23 ביולי 2004

קיחוטה
אביר "הצדק" והאי שפיות.

אל תקריב את רכוש נטוש לעולה.
שלא תהפוך לקדושה מעונה.
זיקית

כמעט נעלבתי..

זיקית • 23 ביולי 2004
אבל בסוף מצאתי את עצמי אי שם לקראת הסוף... icon_biggrin.gif

מזל טוב וברכת שלום למחזותינו הכתומים. אין כמו ממלכות, תככים, שקרים ווידאו טייפ. וגם סלט חצילים זה טוב..ונקניק פסטרמה טרי. ודיאט קולה קרה ביום חם. גם ביום קר. ולעשות כביסה. אבל לא לתלות אותה.
טוב, אני אפסיק. הרשימה שלך חייבת להיות יותר ארוכה, ואני לא במוזה. וחוצמזה, יש לי שרשור משקפיים להגיב בו.

שכחתי אצלך אתמול את כרטיס מועדון המעריכים..אנא השאירו בתיבת התלונות בטירת הממלכה.

icon_twisted.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
לפחות עכשיו אני יודעת מה גודלה של הממלכה הכתומה.
לדעתי זה מאוד חשוב לדעת דברים שכאלו.

קיחוטה יקר, אם תצטרך עזרה בניהול הכספים
בבקשה לפנות אלי.
אני יודעת יפה מאוד לבזבז אותם...
icon_lol.gif
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

איש מטורף עמוקות אתה. וטוב שכך.

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 23 ביולי 2004
קוויקסטק יקר,

כמוקיר זכרך, אני מבקש להודות לך על הצחוק המתגלגל הראשון השבוע. המלכה הכתומה תעשה זאת ברגע שהיא תצליח לנשום ולנגב מפניה את דמעות הצחוק. אכן, אתה איש מטורף. היה ברוך בצל קורתנו, אי שם ברחוב שלוותא פינת אברבנל, גוש קטיף.

יחד עם זאת, אי לכך ובהתאם לעיל, אני מבקש להודיעך שישנו מרמור רב מאוד מצידם של פו וקיט - קט, צמד החתולים המהווה את המעמד הקפיטליסטי בממלכה. בנוסף, אנחנו אכן מחפשים פותח דלתות בימים לא זוגיים, כפי שכל עין חדה יכלה להסיק בקלות מרשימת המכולת הקצרה, התמציתית והסבירה שלך. מתנדבים מתבקשים לפנות לטלוויזיה החינוכית, רח' קלאוזנר 16, רמת אביב, ואולי יזכו בחולצה ותקליט.

רק דבר אחד - אתה אמנם אביר הבית, אבל אתה מתבקש להשאיר את רוסיננטה בחוץ, לאלתר. כבר יש לנו סוס. כתוב, לא?
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 23 ביולי 2004

בס"ד, ב"ה, אם תרצה השם, ועוד חזון למועד.

אומנם קטונתי מלהשתייך לממלכה הכתומה, אך עם זאת, האין מדובר ברחוב קלאוזנר 14 ברמת אביב?

כמדומני קלאוזנר 16 הינו חניון. ואינו ראוי שתתגורר בו הממלכה הכתומה.

במחילה

בת הרב.
Tamashi Nawa​(שולט)

כן ולא.. המיונים

Tamashi Nawa​(שולט) • 23 ביולי 2004
אכן הכתובת שאמרת נכונה היא, אולם בשל הצפי לכמות המתנדבים הרבים לתפקידים יש לקיים את אמיונים והמבדקים במקום פתוח ונרחב. במידת הצורך יקבע מקום מפגש אלטרנטיבי במגרשי החניה של גני יהושוע אם אפשרות הרחבה לפארק הירקון כולו.

ככה זה במבדקים לממלכה הכתומה.
שיהיה לכם יום כתום.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 23 ביולי 2004
אפרוח שאני אבין
יש לך משהו נגד סוסות?
Dom_Quixote

תגובתיות

Dom_Quixote • 23 ביולי 2004
1. כל הזמן חיפשתי איפה לתקוע את הפותח דלתות בימים לא זוגיים שיהיה בתזמון הקומי האופטימלי, עד ששכחתי ממנו. חוסר כבוד.

2. לא עולה על דעתי להשתייך לפורום, אקסקלוסיבי שכל שיהא, שבייבי אינה חברה בו. אני ממנה אותה בזאת לנושאת כליי ולפסיכולוגית ראשית לרוסיננטה, שללא ספק תסבול מחרדת נטישה קשה כשתראה שהחתולים בפנים והיא לא. למען לא תיווצר מראית עין של חוסר נאמנות מצד התינוקת, אני ממנה את ניובוי למפקח פדגוגי, אם כי חסר סמכות שיפוטית בעליל.

3. באשר לאביס, בקרוב יפרסמו נציגיי קלטת לוהטת, בה נשמע בבירור אביס מנסה לתפור תיק לזיקית ולהפלילה בקשירת קשר לייבא פיאות נוכריות בלתי כשרות. מיותר לציין את הקשר הבא-בימים בין אביס לנציגי ועד עובדי הנמלים.

4. ותאיר, לא משנה מה תיקרא, תדיף אותו ניחוח מתוק (סחתיין לי על המבואה השייקספירית).

יחי אנחנו המקובלים!

כבוד,
קיחוט
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 ביולי 2004
קיחוטה אני מכירה את האנשים כמוך , תופסים מלכות חצי שיכרות ,מקבלים ממנה חצי הסכמה, ניכנסים בדלת האחורית ומתחילים להביא אנשים שלהם . מה זה פה מרכז הליכוד ?
הוא מגיע וכבר ממנה אנשים ?
סליחה תורנות מטבח כבר עשית ?
מיסי ועד שילמת ?
ובכלל כמה תחתונים כתומות יש לך בארון ?

אבייס , תזכור שאני היזהרתי עכשיו ,רוסיננטה בכלל סוסה טרוינית .

אז כאן ועכשיו אני מודיעה :
דמי חבר על סך סגירת המינוס שלי .
שוקולד בלגי מריר מינחה למלכה פעם ב27 יום .
3 זוגות תחתונים כתומות בארון (לפחות )
ואמירת שלום למלכה מלוות בקריאת התפעלות יו איך רזית .

המועמדים יעברו סינון קפדני והמועמדות יעברו סינון אצל אבייס icon_twisted.gif
קביעת תורניות מטבח וכביסה אצל ים .
להצבעה על המועמדים הסופיים יש לישלוח sms,
ואבייס למה גני יהושוע ? ישר חוף ניצנים icon_twisted.gif