סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חליבת גבר

עבד על 4​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 ביולי 2004

חליבת גבר

עבד על 4​(נשלט) • 24 ביולי 2004
בהמשך לנושא הקודם שהעלתי חגורת צניעות אני מעלה את הנושא הבאה המעניין אותי חליבת גבר!
ואם יש נושא שמדברים עליו ב BDSM הישראלי עוד פחות מחגורת צנעות זה חליבת גבר
אז חברים יקרים עם מישהו שיודע מוכן להסביר לי איך זה בדיוק נעשה והאם יש בזה סיפוק כל שהוא לגבר? אם משהו ניסה פעם שיספר חוויות!
והם יתכן מערכת יחסים שבה העבד נעול בחגורת צניעות והמלכה חולבת אותו ז"א שהעבד לא מגיע לסיפוק מיני כלל ורק המלכה מגיע או אם כבר המלכה נותנת לו לגמור אז לעיטים ממש רחוקות ברור שמצב כזה אפשרי במערכת יחסים ארוכה או אפילו במערכת יחסים 24/7 ולא במפגש חד פעמים
אבל היא תאפשר למלכה שליטה מלאה ממש על העבד על גופו ועל נפשו והוא יעריץ אותה בלי גבולות
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 25 ביולי 2004
עבד על 4 יקר,
אני לא יודעת איפה אתה מסתובב אבל זה לא נכון שאם יש נושא שמדברים עליו ב BDSM הישראלי עוד פחות מחגורת צניעות זה חליבת גבר icon_smile.gif))

הנה משהו שכתבתי בכמה פורומים בין אם ביוזמתי ובין אם כתגובה ואגב אם כבר אז קוראים לזה "חליבת פרוסטטה" ולא "חליבת גבר")

הפרוסטטה שניקראת בעיברית בלוטת הערמונית מכילה בתוכה ובבלוטות סמוך לה כמות גדולה של זרע.

הרעיון מאחורי חליבה של פרוסטטה טמון ביכולת להכניס לשם (לחלק התחתון של חור התחת) כמה אצבעות או אפילו את כל היד ולחפש אותה.

אחרי שמוצאים אותה ניתן לרוקן את המקום על ידי עיסוי של הבלוטות הללו דרך פי הטבעת ניתן לעשות את זה גם עם דילדו אימתני המוחדר לתחת או כאמור פשוט להחדיר את האצבע המורה יחד עם האמה (משומנות היטב) לגרום לחיכוך איטי ויציב.

החיכוך ידחוף קדימה זרע וירוקן את הערמונית דרך כמובן צינור השופכה שנמצא בזין. אם במקביל יהיה גירוי על הזין עצמו אז גם תתרחש אורגזמה ואם לא אז רק חליבה!

אגב, אם עושים את זה כראוי יוצאת כמות הסטרית של זרע אשר למלא אותה לוקח כמה ימים טובים של התנזרותicon_smile.gif

בהצלחה!
Tame
לפני 19 שנים • 26 ביולי 2004
Tame • 26 ביולי 2004
נשמע כמו פיתרון טוב למלכות המעדיפות שהעבד לא יגמור אך לא רוצות להענישו בכאב מתמיד..
לא ידעתי שהדבר אף קיים, החכמתי icon_smile.gif
guy
guy
לפני 19 שנים • 26 ביולי 2004

מצטער שאני קשה הבנה, אבל...

guy • 26 ביולי 2004
מה בעצם יוצא מכל העניין, חוץ מצנצנות ריבת חלב למכביר? icon_rolleyes.gif
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 19 שנים • 27 ביולי 2004
את האמת זה נשמע מגרע בטירוף. בדרך כלל הרבה מפנטזיות הפטיש עובדות על "חיפצון" - כלומר הפיכת העבד לאובייקט דומם - מאפרה, וויברטור או סתם כיסא לשבת עליו. לגבי, בעלי חיים חוץ מכלבלב ,סוס או חמור וגם כן בדרך כלל לצרכי רכיבה בלבד, כל שאר בעלי החיים - דיי נדיר.
והינה - "חליבת גבר"! עצם העובדה שפשוט יכולים לחלוב אותך כמו שעושים לאלה ברפת.. (זאת מטאפורה יפה)
מה לגבי משהו שיהפוך גבר לציפור או לחלופין - לטיל בליסטי!!?... icon_idea.gif icon_exclaim.gif
כמו שעושים לגמדים בקרקסים - מלכה תקשור אותך ערום, ותשים אותך על מן קטפולקה כזאת
ו....!!!I'm A Rocket man . ושוב בל נישכח - זה המבט, העין שמזיינת יותר מהגוף. מלכות יתחרו בינהן מי מצליחה להעיף עבד יותר רחוק - תחרות העפת עבד למרחק.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 29 ביולי 2004
דוכיפת​(נשלט) • 29 ביולי 2004
החליבה בהחלט קשורה ל"חגורת צניעות"
ממה שאני יודע על ה"חליבה" אין היא בהכרח קשורה לנקודת הג'י הגברית הנמצאת אי שם בסופ הרקטום בפרוסטטה.
החליבה היא דרך משפילה בה העבד מגיע לפורקן שנמנע ממנו(וזה הקשר לחגורה),פשוטו כמשמעו ע"י חליבת הזין ע"י הגבירה.כמובן שניתן לשפר את הענין ע"י עיסוי סימולטני של הפרוסטטה.
למשל,דוגמא מהחיים,לאחר שנמנע ממני פורקן ותחנונים לקבלו,צוויתי להביאקערה הועמדתי על ארבע,הפיילה מתחת לזיין,והגבירה התחילה לחלוב את הזיין כאשר אני לכל אורך הטיפול רשאי לדבר בלשונן של הפרות בלבד,כלומר מוווווו על כל גווניו,ולהוסיף להשפלה-איסור מפורש לגמור לפני פקודה ומניפולציות שונות משך החליבה.
זה מה שידוע לי על הענין.
feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 14 באוג׳ 2004
feet​(נשלט) • 14 באוג׳ 2004
זה לא כואב מאוד מאוד? וזה לא מסוכן?
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 19 שנים • 24 באוג׳ 2004
שוב פעם לילה, ושוב פעם אני קורא את ההודעה של המכשפה המפרטת איך "לחלוב גבר".
אני שוב מודה - למרות הצחוק שבעניין, זה מגרה בטירוף והופיע בכמה פנטזיות ליליות שלי....אפילו הייתי מוכן לנסות את זה עם מלכה כלשהי...האם יש כאן מלכה שניסתה את זה, ויודעת איך עושים את זה?
בהכנעה
הקטור...
abcd
לפני 19 שנים • 25 באוג׳ 2004
abcd • 25 באוג׳ 2004
הקטור כתב/ה:
את האמת זה נשמע מגרע בטירוף. בדרך כלל הרבה מפנטזיות הפטיש עובדות על "חיפצון" - כלומר הפיכת העבד לאובייקט דומם - מאפרה, וויברטור או סתם כיסא לשבת עליו. לגבי, בעלי חיים חוץ מכלבלב ,סוס או חמור וגם כן בדרך כלל לצרכי רכיבה בלבד, כל שאר בעלי החיים - דיי נדיר.
והינה - "חליבת גבר"! עצם העובדה שפשוט יכולים לחלוב אותך כמו שעושים לאלה ברפת.. (זאת מטאפורה יפה)
מה לגבי משהו שיהפוך גבר לציפור או לחלופין - לטיל בליסטי!!?... icon_idea.gif icon_exclaim.gif
כמו שעושים לגמדים בקרקסים - מלכה תקשור אותך ערום, ותשים אותך על מן קטפולקה כזאת
ו....!!!I'm A Rocket man . ושוב בל נישכח - זה המבט, העין שמזיינת יותר מהגוף. מלכות יתחרו בינהן מי מצליחה להעיף עבד יותר רחוק - תחרות העפת עבד למרחק.

rffl.gif

אתה ללא ספק איש יצירתי הקטור...הבאת אותה...