לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רגשי אשם שיצרו שאלה מהלב...

The sound of silence​(אחר)
לפני 19 שנים • 24 ביולי 2004

רגשי אשם שיצרו שאלה מהלב...

The sound of silence​(אחר) • 24 ביולי 2004
אני מסתובב כאן כמעט שנה – אני זוכר את הימים הראשונים שלי באתר, בפעם הראשונה הרגשתי יותר בבית מאי פעם.
גיליתי את עולם הbdsm שהייתי ממש צעיר רוב האנשים נחשפים לעולם הזה בגיל מאוחר יותר כשהם יותר מעוצבים אפילו יותר בוגרים.
מאז גיל 17 אני זוכר שניסיתי לשכנע עוד ועוד אנשים להכיר את העולם הזה, בין אם על ידי קריאת ספרים של דה-סאד, פון מאזוך או פולין ריאז', בין אם על ידי הסברים ארוכים וחלק אפילו בהכרה אינטימית יותר.
שנים שהייתי "מיסיונר" הטפתי, ממש כמו דה סאד או הפילוסופים היוונים, למצות את עצמנו כל עוד אנחנו כאן – ועכשיו.
אולי אחרים שהגיעו לכאן בגיל מבוגר יותר לא הושפעו מזה כמוני אולי הם פשוט לא רואים איך אדם משתנה בזכות או בגלל העולם הזה אבל אני שדומיננטיות (כאדם) מעולם לא הייתה צד חלש אצלי, הצלחתי יותר ויותר לשכנע אחרים בצדקת דרכי או לפחות ביתרונותיה.
בפרק הפתיחה של ז'וסטין או ייסוריה של המידה הטובה מדבר דה סאד על שכנוע באמצעות טיעון שגוי (אם אינני טועה המונח הוא סופיזם) – מעולם לא התייחסתי לזה בעבר אולם עכשיו אני מרגיש שאולי הייתה זו הנקודה הנכונה ביותר בספר – כלומר דה סאד חיפש את אותו climax ספרותי כבר בהתחלה אולי כאזהרה למה שיבוא אחר כך.

בזמן האחרון אני נתקל כאן בעוד ועוד אנשים שמגיעים לכאן לא מכיוון שהם "יודעים" לאן הם נכנסים אלא מתוך סקרנות או אולי מתוך תקווה שזה המקום אותו הם חיפשו.
אני גם נתקל לא פעם באותה תחושת מיסיונריות שליוותה אותי נושבת בין "סורגי הכלוב".

נכון, אני יודע שכל מי שכאן בחר להיות כאן וכולם יודעים מה ה"כלוב" מסמל.

האם זה עדיין באמת ככה?
או שאולי מרוב שחלקנו רואים את האור אנחנו מסנוורים את הסביבה?
לוסי
לפני 19 שנים • 25 ביולי 2004
לוסי • 25 ביולי 2004
[b]אני לא יודעת אם זה ממש לראות את האור. הכלוב הוא באמת מעין בית, אבל צריך לשים כל דבר בפרופורציה ולהתייחס אל הבידיסמ כתבלין עיקרי לחיים, אבל לא כאילו זה החיים עצמם.

ואז מתעוררות פחות שאלות ופחות ספקות.[/b

]
oshrat​(נשלטת)
oshrat​(נשלטת) • 25 ביולי 2004
עדין לא ברור לי למה ניסת לשכנע אנשים "להכנס" לעולם הזה, גם אם לא היתה להם
שום משיכה שהיא לפה? icon_eek.gif
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 25 ביולי 2004
זה ניסיון להביא את העולם אליך כדי לא להרגיש חריג

"אני נורמלי זה ככה כולם הפ פשוט לא יודעים את זה עדיין" זה לבטח מה שעבר לך בראש

אבל לא BDSM מה לעשות זה נטיה מינית

כמו שאתה לא יכול להפוך סטרייט להומו אתה לא תוכל להפוך ונילי לאחד מאיתנו
oshrat​(נשלטת)
oshrat​(נשלטת) • 25 ביולי 2004
מסכימה עם מה שטי וי כתב.
זה באמת - או שיש לך את זה או שאין לך ..
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 25 ביולי 2004
אני אתחיל בכך שאני לא חושבת שיש צורך להטיף או להיות מעין "מיסיונר" בשם ה-BDSM.
לך ה-BDSM הביא שינוי לטובה, עושה לך טוב. זה לא מחייב שכך זה יקרה לכולם- אולי אפילו להפך.
מעולם לא הרגשתי צורך להביא אנשים לתוך העולם הזה, יש לי מספר חברים מאוד קרובים שיודעים בפרטי פרטים על העולם הזה כפי שהם שומעים זאת ממני, לפי ראות עיניי - הם לא נמשכים לכך כמוני, אך הם מכבדים את הבחירה שלי.
אני לא הייתי רוצה שהם ינסו לשכנע אותי לעזוב את העולם הזה ואני גם לא מנסה לשכנע אותם שהעולם הזה "יביא להם את האור".
אתה השתנית בזכות/בגלל העולם הזה בגלל שאתה רצית בכך! אתה נתת לו להשפיע עליך. אין הדבר מחייב שזה יקרה כך לכל אדם שמגיע לכאן.
אם תשים לב, הרבה אנשים שנכנסים לכא, אפילו "בטעות" לא תמיד נשארים. יש כאן הרבה ניקים מיותמים. לפעמים יחסי השליטה נתפסים כדבר אופנתי, טרנד חולף ואנשים שהם באמת נהנים מכך ובאמת רואים את עצמם חלק מהעולם הזה לרוב נשארים.

כשלאדם טוב, מן הסתם הוא מספר כמה טוב לו ומפגין את זה.
אני לא חושבת שאני מסנוורת את הסביבה הקרובה לי עם התיאורים שלי וההסברים שלי.
תחשוב שזה תחום אחר בחיים, אדם יבוא ויספר לך כמה טוב לו במקצוע שמשעמם אותך- הוא יצליח "לסנוור" אותך? אני בספק. ייתכן שלפעמים כן.

"שכנוע באמצעות טיעון שגוי" - מצטערת לא הבנתי את המשפט הזה, אם תוכל להסביר ..
icon_smile.gif
לפני 19 שנים • 26 ביולי 2004
The sound of silence​(אחר) • 26 ביולי 2004
לפי התגובות כאן אני מוכרח לציין שלא כולם ירדו לסוף דעתי, אני לא חושב שצריכה להיות מיסיונריות שכזו אני רק מספר שפעם הייתי כזה - ולכן גם אמרתי שרוב בני האדם מגיעים לעולם הזה הרבה יותר בוגרים מאיך שאני הגעתי אליו.

בלי קשר ולשאלתה של לורי טיעון סופיסטי הינו טיעון משכנע באמצעות עובדות שגוייות ולדוגמא
לאורך אלפי שנים בני האדם האמינו כי השמש סובבת סביב כדוה'א וזה מכיוון והם קמו בבוקר וראו אותה במזרח עבדו כל היום באותו מקום והיא זזה ולא הם ומכאן השמש סובבת סביבנו.
זה טיעון סופיסטי הוא משכנע אבל מהסיבות הלא נכונות (והוא גם טעות גמורה).

בכל מקרה מטרתי הייתה לברר האם אני היחיד כאן שמרגיש את המיסיונריות הזו בשיטת הצרף עוד שפחה למשפחה? (הפנייה לעגנית - הכוונה ברורה )
ואני מקווה שהפעם הצלחתי להסביר את עצמי (חבל שזה לא פורום שיחות בע'פ)
הוא​(שולט)

למילה שבחרת

הוא​(שולט) • 26 ביולי 2004
יש קונוטציה שלילית, לא הייתי קורא לזה מיסיונריות
רצון לשתף במשהו צד מיוחד בך משהו כזה- קרא לזה שושנה

אם הם החיים הם טיול שנתי אז אתה משתף אחרים בפרח הנדיר שגילית.
זה טיבעי
The sound of silence​(אחר) • 26 ביולי 2004
יש הבדל לדעתי בין להכיר לאדם מקום יפה או פרח יפה בטיול שנתי לבין לנצל יתרון ברור בשכנוע כדי לגרום לאנשים לעשות בחירות שהן לאו דווקא נכונות.
ואגב מיסיונריות זו מילה שלילית רק ביהדות בדתות אחרות זה נחשב למקצוע נעלה
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 26 ביולי 2004
לבין לנצל יתרון ברור בשכנוע כדי לגרום לאנשים לעשות בחירות שהן לאו דווקא נכונות.

מה ניסית לומר במשפטים הללו?.? ולא אכנס לויכוח לגבי מיסינריות