סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נפש של עבדים

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 27 ביולי 2004

נפש של עבדים

מהו בדס"מ בשבילכם?
תבלין לחיי המין, שמתחיל ומסתיים במיטה, או משהו מורכב יותר, שקשור לזהות העצמית שלכם, לרצון להיות בקשר רומנטי עם מלכה וכו'?
ואם כבר, אז עוד שאלה: להתרשמותי, עבדים מבוגרים מביעים הרבה יותר שאיפה להתמסרות טוטאלית מאשר עבדים צעירים. האם זה כך, והאם זה נובע מתהליך של השלמה עצמית?
toy-boy

.

toy-boy • 27 ביולי 2004
המלכה לירז
אני יכול לומר לך איך זה אצלי
אצלי זה מגיע מהכיוון של להיות כנוע ומסור למלכה
ורק אם זה יעבוד בין שנינו זה יתפתח לרומנטיקה
אני יותר מעוניין להתמסר למלכה שיודעת מה אני אהיה שווה בשבילה
מה אני יכול לעשות בשבילה ומה היא יכולה להוציא ממני ולגרום לי לעשות
דברים מיוחדים שבדרך כלל שאני לא עושה
אני חושב שקשר בין מלכה ועבד הוא קשר לכל דבר הוא מחייב את שני הצדדים
לתת כמה שיותר בכדי שזה יצליח
חוץ מזה הכניעה שלי היא לא תמיד מוחלטת
לפעמים זה מגיע מבפנים כי אני רוצה להיות כזה
ולפעמים זה מגיע ממקור חיצוני כמו מלכה שמחנכת אותי ומרגילה אותי להיות
בצורה כל שהיא
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 27 ביולי 2004
פעם הגדרתי את עניין הבדס"מ מבחינתי כמו רמקול ענק,
אני שומע את אותה המוזיקה רק בווליום הרבה יותר גדול.
בניגוד לחלק גדול מהאנשים כאן, מעולם לא הטרדתי את עצמי בהגדרות,
לא שאלתי את עצמי למה אני אוהב את מה שאני אוהב? מה זה אומר עלי?
אין לי ספק שחלק מההגדרה העצמית שלי קשורה לזה, בסופו של דבר ההגדרה העצמית שלנו קשורה בכל דבר שאנחנו עושים, קטן ככל שיהיה.
אני יודע שהקשר שלי ושל מלכתי קיבל תפנית מטורפת ועמוקה ביום שהתחלנו לגלות את העולם הזה. נכון להיום אני מרגיש שהאהבה והקשר שלנו עלה לגבהים חדשים וירד לעומקים מדהימים. אז אם זה מתחיל ונגמר במיטה? ברור שלא. קשה לי להגדיר בדיוק איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר, אבל זה שוב אחד מהדברים שאני פשוט לא מנסה להגדיר...

cow.gif
LM​(נשלט)
LM​(נשלט) • 27 ביולי 2004
התשובה מורכבת ולא פשוטה, ומן הסתם היא אינדיבידואלית לכל אדם.

לדעתי עם הזמן הרצון הוא להפוך את הקשר מקשר של מלכה ועבד שנפגשים לצורך סשנים בלבד .למערכת יחסים שלמה כוללת המכילה בתוכה את כל הדברים הרגילים שבונה קשר בין גבר ואשה .

ואז מה שקורה שהמרכיב הבידיאסאמי בקשר תופס מקום חשוב מאוד אבל לא בהכרח עיקרי במערכת היחסים הכוללת.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
"ואם כבר, אז עוד שאלה: להתרשמותי, עבדים מבוגרים מביעים הרבה יותר שאיפה להתמסרות טוטאלית מאשר עבדים צעירים. האם זה כך, והאם זה נובע מתהליך של השלמה עצמית?"
לא יודע, יכול להיות. אבל תראי "השלמה עצמית" זו לא תכונה טובה לאדם צעיר בן אם עבד או לא.
אתה רוצה להוכיח את עצמך - לפרוש כנפיים הכי רחוק שרק אפשר. משמע, אתה בטח לא מקבל ושלם עם עצמך כמו שאתה ובמקום שאתה. כשאתה צעיר אתה ניראה מתוק, אבל יש הרבה טעם מריר בפה. עם השאיפה באה גם חוסר ההשלמה, המרירות והמרידה ("רק לקבל כבר את המילגה הזאת ולעוף מהמקום\מדינה המסריחה הזאת" - ציטוט ישיר ממאויי נפשי). אז אולי זה לא כלכך נכון לצפות מעבד צעיר מה שמצפים מעבד מבוגר? וסהכ' לא ניראה לי שיהיה תענוג גדול לשלוט בעבד צעיר "ששלם עם עצמו" וסערת העלומים שכחה בו.
בהכנעה
הקטור...
המלכה לירז​(שולטת){כ}
תודה על התשובות. אני יודעת שזה נושא אישי.
נראה לי שלקחתי את ההשראה לשאלה מהתחושה שלפעמים נכנס מישהו שמגדיר את עצמו כסאב או כסוויץ' ומשדר בפורום הרבה אגרסיות icon_smile.gif, מה שמעלה את השאלה אם זה קשור לקבלה העצמית שלו...
טוי בוי, מסכימה עם מה שכתבת לגבי התפתחות הקשר וההשקעה, כמו בכל קשר... אל תוותר על האמון במה שמגיע לך ובמה שאתה שווה icon_smile.gif
מוש יקירנו, ( cow.gif icon_smile.gif הנה הפרה לכבודך ) , אהבתי את מטפורת הרמקול. מדי פעם שומעים על הבעייתיות שנוצרת כשאחד מבני הזוג מוצא את עצמו נמשך לבדס"מ והשני לא יודע או לא שם... בעיני זה מדהים שזוג חולק את זה ומסוגל לגלות את זה ביחד.
LM לייט - כתבת: "ואז מה שקורה שהמרכיב הבידיאסאמי בקשר תופס מקום חשוב מאוד אבל לא בהכרח עיקרי במערכת היחסים הכוללת." רק מהתשובה הזאת אני יכולה לעשות כמה שאלות... icon_smile.gif
הקטור - כשאתה מתאר את זה ככה, השלמה עצמית נשמעת כמו דבר מאוד לא טובicon_smile.gif אבל מכיוון הסתכלות אחר, לפעמים כשחסרה תחושה של קבלה עצמית, הכל נעשה הרבה יותר קשה. אני לא מדברת על נרקיסיזם מטורף ועל לקפוא על השמרים, אבל על תחושה של הבנה עצמית, השלמה עם צדדים שבנו, שיכולה דווקא לשמש בסיס או מנוף להרבה דברים טובים אחרים...

לילה טוב sleep.gif
LM​(נשלט)
לפני 19 שנים • 28 ביולי 2004
LM​(נשלט) • 28 ביולי 2004
שלום למלכה לירז ...ובכן לחדד את כוונתי , כשאמרתי : לא בהכרך עיקרי - התכוונתי שישנם עוד נושאים בין בני זוג חוץ מיחסי שליטה , כי את מרבית זמננו אנחנו מעבירים באופן שוטף ודי קונבציונלי.

בקיצור לא מאמין ב 24/7 , סוריי ! , יש עוד חיים חוץ מזה ,
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 29 ביולי 2004
דוכיפת​(נשלט) • 29 ביולי 2004
המלכה לירז
מעיד הנחתום על עיסתו,ללא ספק במשך השנים גיליתי רובדים עמוקים יותר מלבד ההנאה המינית.כיום,מבוגר,חש הרבה יותר טוטאליות הרבה יותר מוכנות להתמסרות טוטאלית למסעות למחוזות הנמצאים מעבר לאגו.
בגלל הגיל?בגלל הנסיון?בגלל ההתפתחו ת האישית?סביר שכולם ביחד....
הנושאים שאת מעלה,תמיד מענינים. icon_redface.gif