סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיגים מבית היוצר של דמי – הגדרות ואני

Demi
לפני 19 שנים • 29 ביולי 2004

הגיגים מבית היוצר של דמי – הגדרות ואני

Demi • 29 ביולי 2004
כידוע לכם, לפני כמה ימים שיניתי את מעמדי ממתחלף לשולט. מה שמעניין כאן זה התהליך שהביא אותי לעשות זאת, בנוסף לתובנה מסוימת, שאולי תתברר ככזאת שאיננה נכונה, אבל.. רק הזמן יגיד.
השאלה העיקרית כאן היא האם בדסמ מתרחש רק בחדר המיטות, ואם כן, אז מה הופך אותו לבדסמ ומה מבדיל אותו מסקס קינקי.
לדעתי, בדסמ מתרחש לא רק בחדר המיטות אלא גם במקומות אחרים, ואיננו קשור רק לסקס למרות שלדעתי מסתובב ברובו מסביב לסקס ולאיזו כימיה הדדית שלה פאן סקסואלי, חברותי, קומוניקטיבי וכדומה (בין שני אנשים או יותר).
כאן צריכים לשים איזה חוצץ, כלומר להפריד בין בדסמ לבין דברים אחרים שעשויים להיות קשורים בבדסמ אך עשויים באותה מידה להיקרא – סקס קינקי.
ההבחנה הזאת קצת מורכבת, אבל, אם מישהו אוהב לקבל ספאנקים תוך כדי קיום יחסי מין, האם זה הופך אותו לסאב? ואם הוא אוהב לשכב על המיטה ולתת לאישה לעשות את "העבודה הקשה", האם זה הופך זיון שכזה לזיון בדסמי?
התשובה שלי היא שלא, מרכיבים מסוימים שעשויים להתפרש כמרכיבים בדסמים לא חייבים להתפרש ככאלו, ולמרות זאת הם עשויים להתפרש, ועכשיו השאלה היא מתי.
מתי? לדעתי מתי זה כשהעניין הוא יותר מהנאה של הרגע, שהוא נוגע במקומות עמוקים יותר שאותם ניתן לקשר לבדסמ, כמובן שכל עשייה מינית בן בני זוג מתקשרת למקומות עמוקים יותר אבל, לא כל עשייה כזאת בין בני זוג אפשר לקשר לתחום בדסמי.
השאלה שעולה מתוך כל מה שכתבתי היא – למה אני מתחבר ומתי. ולשאלה זאת נתתי את התשובה בהגדרתי את עצמי.
האם זה אומר שלעולם יותר לא יהיה אפשר למשל להצליף בי כי באדון לא מצליפים? – ממש לא, כי אני עשוי במצבים ובתנאים מסוימים ליהנות סתם מהכאב, וכן, זה מתקשר לתחום ה-DS של הבדסמ, אבל זה לא הופך אותי לסאב, רק לאחד שלעיתים נדירות נהנה מפאן מזוכיסטי מסוים.

אמרו לי – למה אתה מגדיר, לא חבל שתמנע מעצמך משהו מהנה רק בגלל ההגדרה? התשובה לשאלה זאת היא שאני לא מונע מעצמי כלום, רק שבשלב זה אני מרגיש שאני לא נהנה מהרבה מאוד דברים שעושים איזו הבחנה אבסטרקטית ויוצרים את ההגדרה – נשלט, מאידך אני נהנה מאותם דברים שעושים את ההבחנה האבסטרקטית שיוצרת את המונח – שולט, והגדרה זאת, שהיא אבסטרקטית גם היא, לא מונעת ולא תמנע ממני מלנהות מפטישים שיש בהם בכדי להשתמע כפטישים של נשלט בהתאם לנסיבות.
האם מדובר בתקופה? או אולי בשלב מסוים בחיים שעשוי להוביל אותי למקום אחר? – לא יודע וזה גם לא משנה, מה שמשנה זה מה שאני מרגיש כבר תקופה ארוכה ומרגיש עדיין.

אני יודע שאולי סיבכתי דברים אבל הדברים מסובכים גם ככה, אני רק מנסה למצוא הגיון מסוים בתוך הסבך. אני חושב שהנטייה שלנו לפשט דברים ולהגדיר אותם באופנים חד משמעיים הורסים את הזרימה הנכונה שלנו עם עצמנו ומכאן שהורסים את הזרימה שלנו עם אחרים, ולמרות זאת הגדרתי, כי בסופו של דבר אין מוצא אלא להגיד באופן זה או אחר, ולו לצורך איזו הבחנה שתצביע על כיוון, כי אחרת העולם הכאוטי יהיה הרבה יותר כאוטי ממה שהוא כבר.
אליאס​(אחרת)

מעניין.

אליאס​(אחרת) • 29 ביולי 2004
לפני הכל, דע שאני מאמינה שאתה דום נפלא ואני שמחה שבכל זאת ניסית להגדיר. מאד מתמיהים אותי האנשים הלא מגדירים, כל אותם אלה שבזים להגדרות ומאמינים שללא הגדרות הכל פשוט יותר. ובכן, לא כך הם פני הדברים, אילולא העולם היה מושתת על הגדרות, לעולם אדם לא היה מצליח למקם את עצמו בין השורות.

אם יש משהו שאני לא מבינה זה את חשיבות ההצהרה. הפן היותר דומיננטי בך ברגעים אלה הוא שולט? לך על זה. אין צורך לצאת עם הכרזה. אם זה מה שאתה - אל תדפוק חשבון לאף אחד, פשוט תהיה. אם בעוד פרק זמן תכיר שולטת ויהיה לך נוח לחזור למשבצת הנשלט, עשה זאת, בלי הצהרות, או כמו שאומרים בלעז: Just be it.

בהצלחה ותהנה עם חזירונת, זה העיקר. icon_smile.gif
Demi
Demi • 29 ביולי 2004
אליאס, לא הצהרתי, כולה העלתי הגיגים על מהות ההגדרה.
אבל חוץ מזה, לפעמים נכון להצהיר כי זה מה שגורם לאחרים להסתכל עלינו באופן מסויים, והרי אנחנו עושים את זה בחיי היום יום כל הזמן - לבוש, התנהגות, דיבור, שפת גוף וכדומה.
זיקית

אליאס יפתי

זיקית • 29 ביולי 2004
השאלה היא גם אנחנו מגדירים את עצמנו ביחס לעצמנו, וגם איך אחרים רוצים שנגדיר את עצמנו עבורם, ואיך אנחנו בוחרים (או שלא) להגדיר את עצמנו עבורם. ועוד מגוון התפתלויות סביב ההגדרה שלנו כמשהו מסוים. אם, רעיה ומורה בישראל למשל.
ויותר מזה, האם אנחנו מייחסים להצהרה "ראו, הנני ____________ (שולט, נשלט, סוויץ', עציץ, ריבת משמש)" חשיבות, או פשוט being.

i choose to just be.

icon_twisted.gif
abcd
לפני 19 שנים • 30 ביולי 2004
abcd • 30 ביולי 2004
מזל טוב דמי, על הפוזיציה החדשה.

אתגעגע מאד למשיכות השיער הפתאומיות שתקפו אותי לידך...

אוי הנוסטלגיה...

לא חשוב דום או סאב, העיקר שטוב איפה שנמצאים.

icon_cool.gif
Seth
Seth • 30 ביולי 2004
המממ הגדרות ...
בית הסוהר של הדימיון .
אם נציב בקצה אחד את הסאב \ שפחה האקסטרימים ביותר ( כל אחד יגדיר אקסטרימי לתפיסתו ) ובקצה השני את הדום \ דומית האקסטרימים ביותר ( ראו סוגריים מעלה ) נקבל בינהם ספקטרום שעליו נוכל למקם כל אחד מאיתנו .
זה לא ממש משנה לדעתי היכן אתה ממוקם על הספקטרום הזה כל עוד שאתה נהנה ומרגיש נכון באותו מקום .

פותח השירשור הודיע כי אין מדובר בדיון בנושא של הצהרות אלא הגדרות לכן אמנע מלצאת בהצהרה כלשהיא לגביי עצמי הפעם .

פלאג
( *********** ) נערך ע"י המערכת .

( מערכת aiwa שלוש חלקים + דאבל קסט + הכנה לקומפקט דיסק + מתאם למצית )
פייה{O}
פייה{O} • 30 ביולי 2004
אני גם אומרת -
לא משנה כלום, העיקר שתעשה מה שעושה לך טוב, ושתהיה שמח.
cheerleader.gif
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 30 ביולי 2004
פייה כתב/ה:
אני גם אומרת -
לא משנה כלום, העיקר שתעשה מה שעושה לך טוב, ושתהיה שמח.
cheerleader.gif

גם אני אומר את זה.
העיקר שתהנה, וזהו.
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 30 ביולי 2004
דמי , יש לי שאלה אליך .
קראתי מה שכתבת , הגדרת את עצמך כשולט , זה מה שנכון לך לעכשיו ועם זה אתה מרגיש בסדר . הבנתי את המסר ....

השאלה היא :
באה אליך מלכה גבוהה , יפייפיה , קשוחה ואומרת לך :
"דמי , מהיום אני רוצה שתהיה כלבלב שלי ,תתמסר לי ותיכנע לכל דרישותיי !!!!!!!!"

לא תסכים ??????.
או שתגיד לה " מלכה יפייפיה שכמוך , אני כרגע בתקופה של שולט נטו . למה לא באת קודם לפני ששיניתי והגדרתי את עצמי כשולט ?icon_rolleyes.gif