סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייתיות לשמה בדאנג'ן

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 31 ביולי 2004

חייתיות לשמה בדאנג'ן

Dom_Quixote • 31 ביולי 2004
כולנו יודעים שבמועדון קורים הרבה דברים שהיו מזעזעים אנשים רבים באוכלוסייה. אבל בליל שישי אירע שם משהו שצריך לזעזע גם את הקיצוניים שבבדסמים, ובעצם כל מי שטיפת אנושיות מקננת בו.

חשקה נפשם של בעלי הדאנג'ן המכובדים להפציע בגימיק. ישבו חשבו, והחליטו להביא נחש. נחש נחש, חי והכל. שמו אותו בתוך מדרגה שחלקה העליון שקוף, ושיהיה לכולנו בכיף. כליאת יצור חי לשם שעשוע של צופים זה כבר דבר שראוי לגנות, אבל לא נראה היה לי שהנחש סובל אקטיבית, ולכן לא יצאה חמתי על כך.

אך אליה וקוץ בה. גם נחש, יו נואו, צריך לאכול, ועל כן סרו האישים הכבודים והמכובדים, וזרקו לתוך המדרגה השקופה עכבר קטן ומסכן, יצור חי שככולנו, שואף להמשיך לחיות, וצפו בהנאה מרובה כיצד הנחש ראשית תופס אותו, שנית בולע, ושלישית מעכל לתיאבון.

מיותר לציין, שהעכבר, בשניות המועטות שנשארו לו, כמעט קיבל התקף לב מרוב פחד, וחבל שלא קיבל, כיוון שכך נאלץ למות מוות בייסורים קשים כשנחנק לאיטו בתוך לועו של הנחש. (ולכל הרוחות, אני לא רוצה לשמוע בדיחות על סשן חניקה, עד עכשיו אני מתחרט שלא ניקרתי את עיניו של מי שאמר זאת במועדון).

אני יודע שעכבר זה בטח לא ביג דיל בשבילכם, אפילו לא חיית מחמד או משהו. אבל זה יצור חי, לכל הרוחות, שלא עשה שום דבר רע לאף אחד! למה מגיע לו למות בייסורים כאלה? אם זה היה למען התקדמות מדעית למען האנושות הייתי מבין, אבל למען הנאה של צופים???

ואל תקשקשו לי ש"ככה זה בטבע"! בטבע לעכבר יש צ'אנס כלשהו! הוא יכול לנסות לברוח! הוא יכול לנסות פאקן לא להגיע לחלל סגור בגודל מטר מרובע עם נחש! אין פה שום קשר לטבע!

ניגשתי כלאחר כבוד אל מר עמוס לוי, יו"ר דירקטוריון הדאנג'ן בע"מ. הסברתי לו בנימוס ובשקט שאני חושב שמדובר פה בחטא מוסרי. על כן, השיב לי מר לוי בטון שחצני ומתנשא בצורה בלתי נסבלת, שראשית "מומחים מטעמו" קבעו שהנחש לא סובל, ושנית, בתגובה לשאלתי מדוע אי אפשר להמית את העכבר מוות מהיר וחף מייסורים ואז לתת אותו לנחש, השיב לי ש"נחשים לא אוכלים עכברים מתים".

נראה לי קצת תמוה שנחש רעב יסרב לעכבר שהומת לפני דקה וחצי, ויש בכוונתי לברר זאת, אבל אודה שאינני מבין גדול בהרגלי התזונה של נחשים. עם זאת, התשובה היא מאוד מאוד ברורה: אם הנחש יאכל רק עכברים חיים שימותו בייסורים נוראים: אנחנו - פאקן - לא - צריכים - נחש!!!!!!!!!!!!!!

אף סאב ואף דום לא יבואו לדאנג'ן וישלמו על כניסה בגלל שיש נחש. יותר מזה, אף ונילי לא יבוא לדאנג'ן בגלל נחש. לדאנג'ן זכות קיום הרבה מעבר לגימיקים שמערבים התעללות נוראה בבעלי חיים. הדאנג'ן לא זקוק לשכאלה!

לא לכבודנו, כקהילה שחרטה על דגלה סובלנות, להיות שותפים, אפילו פאסיביים, לזוועה שכזאת.

לכל מי שעמד שם וצחק: אני מאחל לכם לחלום הלילה, רק לכמה שניות, שאתם העכבר הזה בשניותיו האחרונות. מאחל לכם מכל הלב.

ולכל השאר: אני קורא לכל מי שלב אנושי מקנן בו להגיב להודעה הזו, ולשלוח לינק לתגובה, או מכתב למר עמוס לוי. תבהירו לאנשי המועדון חד וחלק: אנחנו לא רוצים חלק בשטות האכזרית הזו, אנחנו *לא* נבוא לדאנג'ן כל עוד זה נמשך.

הכתובת למשלוח מכתבים לדאנג'ן היא: dungeon@no1.co.il , ואלה מכם שחברים גם בפורומים שם בטח יודעים יותר טוב ממני לאן עוד אפשר לפנות. שם החבר שלו בכלוב זה: amos_l

אני מבקש להבהיר - השרשור הזה הוא התגובה הכי פחות נחרצת שלי למה שראיתי הערב. אני מקווה מכל לבי - כחבר בקהילה וכמי שנרשם לא מזמן לקבלת כרטיס חבר בדאנג'ן ועדיין לא קיבל אותו משום מה - אני מקווה מכל לבי, שלא אצטרך להגיב באופנים נוספים.

מבקש לא להישאר אדישים,

חוסר כבוד איום ונורא,
קיחוטה
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

אני מזועזעת.

קודם כל, אני גם לא רוצה לשמוע על כמה שהנחש לא סובל. זוהי גישה אנטרופוצנטרית נוראית.
למה שהוא יהנה מלהיות בכלוב זכוכית הרחק מהסביבה הטבעית שלו?
לכלוא ככה חיה, כל חיה, זו אכזריות לשמה. וממש לא חייבים להתאכזר לבעלי חיים כדי לקבל סיפוק.
ואם מישהו, ממש חשוב לו לראות נחש, שיראה נשיונל ג'יאוגרפיק.
בקשר לעכבר. זה בסדר גמור שהנחש אכל את העכבר, ככה זה בטבע.
העניין הוא, שבטבע, זה קורה בטבע ולא בכלוב.
נעשה פה אבל חמור לשני יצורים. לעכבר לא היה סיכוי להינצל, כמו שזה קורה בטבע, ולנחש לא היה את החיים שיש לו בטבע.
למען השם, אי אפשר פשוט לא להתעלל בבעלי חיים?
זה כל כך חשוב? ממש חייבים את זה?
אי אפשר בלי זה?
לא עומד לכם בלי זה?
זה ממש זיעזע אותי.
ואם עד עכשיו עוד שקלתי לבוא לדנג'אן מדי פעם, עכשיו אני כבר לא צריכה לשקול שוב.
אם ארצה ללכת למקום שמתעלל בבעלי חיים אבחר אחד קרוב יותר לבית.

יום טוב.
סכיזופרניה
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 31 ביולי 2004
מסכים איתכם שזה זוועה
ואנו לא חייבים להיות שותפים לכך

אבל בל נשכח אלה הם חוקי הטבע....
LADY​(שולטת)

הנחש שתקוע במדרגה

LADY​(שולטת) • 31 ביולי 2004
כאוהבת בעלי חיים מושבעת באותו היום שראיתי לראשונה את הנחש במדרגה - הזדעזעתי וממש פזלתי בכל שניה רואה איך עוברים שוב ושוב ושוב על המדרגה.
לשאלתך... נחש אינו אוכל אוכל שאינו חיי הוא חייב לחוש את חום הגוף של הטרף ומה לגבי החום והרעידות שעוברות מעליו שוב ושוב ? צער בעלי חיים !!

---------> זו לא אטרקציה - זה לא מעניין אף אחד !!!
---------> רוצים נחש? מיקום הכלוב בגובה הריצפה זה עינוי לזוחל .
---------> רוצים להאכיל אותו ? תעשו זאת בשעה שאין פעילות במועדון !!!

ממש מבאס !!!

icon_evil.gif
diamond​(נשלטת){Protocultu}
diamond​(נשלטת){Protocultu} • 31 ביולי 2004
בתור שונאת נחשים מושבעת (אבל אוהבת את שאר החיות בחירוף נפש)
אציין שכל פעם שאני במועדון אני עושה את הסיבוב לבר כי
כל פעם אני מזדעזעת לעבור על המדרגה המקוללת .....
תמיד אני גם בסרטים שהנחש יברח או משהו יקרה כשאני על המדרגה.....

בכל אופן יצא לי להביט לרגע מהצד על ההאכלה.
התחלחלתי.......
גם ככה קשה לעכל את המחשבה שמכניסים עכבר חמוד וחסר ישע לכלוב
שיחכה שם למוות שלו....

אבל עוד לראות את זה ? מזעזע .

מניחה גם שלנחש לא ממש כייף להיות כלוא...ועוד במדרגה קטנה כ"כ....למרות
שלא ממש אכפת לי ממנו ......

בכל אופן ,

הנחש לא ממש אטרקציה ,
ויהיה נחמד אם המועדון יהיה SNAKELESS

ליידי , קיחוטה , ומי שהגיב .....
טוב לדעת שיש עוד אנשים טובים באמצע הדרך icon_lol.gif

דאימונד.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 31 ביולי 2004
מחזק את שנכתב פה.

נקודה שלא הוזכרה פה: הבלבול בין בדסמ לבין אכזריות לשמה.
והאכזריות לשמה נעשית כלפי הנחש האומלל, שהגיע הזמן לשחרר אותו , גם כלפי ה"מזון" האומלל ,וגם כלפי הקהל- הן אלה החסים על החיות המעורבות בדבר הזה, והן אלה שנופלים קרבן לאמונה שזה לגיטימי ואפילו מגרה מינית.

ממליץ לכם לקרוא סיפור קצר בשם "הנחש" של ג'והן סטיינבאק בכדי להבין את הנקודות הנוספות המקושרות לאספקט הצפייה בנחש הבולע את טרפו ,והקונוטציות המיניות המתעוררות עם הצפייה- איש לא יוכל לתאר את הגועל יותר טוב מסטיינבק.

אז מה אני אומר בעצם? חוויה אנושית או אפילו אסטתית זה לא.
SSC זה לא.
גירוי יצרים נמוך?- עדיף וצריך אכן לתעל לSSC , מה שבהחלט לא יכול להתחיל ממקום בו יש נקודת מוצא של התעללות בבעלי חיים כבידור, אלמנט אוירתי/תפאורה או סטייטמנט של אכזריות "כפי שהיא מופיעה בטבע" (אנא מכם, בלי לוּפים פילוסופיים).
ולפיכך, פנייה אישית בחרוזים לעמוס :

תן לחיות לחיות
הרחק מתנאי כלא ועבדות
זה לא בדסמ
זו התאכזרות.
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
מצטרף!
תנו לחיות לחיות!!
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 31 ביולי 2004
מסכימה עם כל מה שנאמר, וטוב שהעלית את זה קיחוטה.

שמחה שלא יצא לי לראות את מה שתארתם כאן, אבל זה בהחלט מוציא את החשק להגיע לשם.
esty
esty • 31 ביולי 2004
מעולם לפני כן
לא הייתי במועדון
ושבוע אחרי שבוע
אני מבינה יותר ויותר
למה מעולם
לא הרגשתי שחסר לי משו
מה לא יעשו אנשים
למען יוכלו להתפאר
במשהו