לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חייתיות לשמה בדאנג'ן

T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 באוג׳ 2004

Re: תום הכל בסדר שם?

T O M​(שולט) • 17 באוג׳ 2004
Dom_Quixote כתב/ה:
ממש ברגעים אלה הוא בדרכו לחוות זוחלים, שם יוכל להשתזף ולנוע כאוות נפשו. איפה אתה חושב יותר כיף לו?

ממש קאנטרי קלאב לזוחלים.
כנראה שצריך להיות נחש במדינה הזאת כדי לזכות בתנאים טובים.

icon_cool.gif
Tem​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 באפר׳ 2005

זהו, אין יותר יוחנן

Tem​(שולט) • 4 באפר׳ 2005
שמעתי, קצת באיחור, על לכתו-בטרם-עת של חביבנו יוחנן, והתכנסתי כאן לשאת מילה-מילותיים לזכרו:

יוחנן, הידוע בקרב מרעיו בכינוי "יוחנן הנחש הפולני השני" עקב תחמנותו במשחקי דוק (הוא היה הראשון שהמציא את טכניקת ה'תראה, אריה הרים נדיר!' המפורסמת), ידוע גם בכינויו Karol Jozef Wojtyla בקרב עדת מאמינים קטנה ולא משמעותית, נולד ב-Wadowice, גן חיות קטן בפאתי קראקוב בפברואר 1920.
בילדותו יוחנן, כמו כל הזוחלים מסדר Boidae, משפחת Boinae (בעברית 'בואה'), היה חובב של משחקי משיכות חבל, כשהצליח להימנע מלהיות החבל.
מ-1941, שאז מת אביו, מש'ק סוודרים בצבא הפולני והשריד האחרון ממשפחתו של יוחנן לאחר מות אימו, אחיו ואחותו, השקיע יוחנן את כל כולו בלימוד בחוג הדרמה באוניברסיטה של קראקוב.
זכורה לטוב הופעתו בתור הכומר הרוצח מנאפולי שנשלח לחסל את הסנדק בסרט 'הסנדק'.
עם שוך לימודיו, הצטרף לצבא הקבע של הוד מלכותו (ירום הודו) ונלחם במלחמת העולם השניה.
מלחמת העולם השניה ניצחה, ויוחנן חזר מוכה וחבול למחילתו של הכומר החביב עליו.
הכומר, Cardinal Adam Stefan Sapieha, לימים הארכיבישוף של קראקוב והארטישוק של ורשה, שהתמחה בכימיה של עשבים מסוג Cannabis Sativa ותהליכי ייצור של Delta-9-tetrahydrocannabinol, הכיר ליוחנן את העולם התיאטראלי המופלא של הפינק פלויד, ביג לבובסקי ובורגרים כפולים בארבע לפנות בוקר.
יוחנן נמשך לעולם החדש והאמריקאי באופיו, אך יכול היה להפסיק מתי שרצה.
בין 1948 ל-1978 התקדם יוחנן במדרג הכנסייתי, בעזרת ניצחונות תחמניים וקטנוניים על יריביו, שעדין לא למדו את נושא פזורת אריות ההרים בפולין.
כשהוא מדורג הבישופ ה-12 בדירוג העולמי ניגש יוחנן להתחרות בווימבלדון, ואז, כך מוסרים לי מקורביו, גילה את אלוהים.
ווימבלדון, אורולוג מומחה בעל נסיון של קילומטרים, לא התרשם מטריק האריה ואפילו הגיב בטכניקת תקיפה אגרסיבית ('כן, אני רואה אותו, נדמה לי שהוא תוקף אותך').
במחצית הוביל ווימבלדון בשלושה דוקים כחולים ואחד ירוק, והכל נראה אבוד, עד שהמאמן של יוחנן, קרדינל מזדקן שיודע רק לשחד ועדות אוסקר המליץ על מהלך חדש ('תרביץ לו בעצם הזנב').
הקרב נמשך ונמשך, ויוחנן נשרך מאחור באורח מחפיר, עד שלבסוף הפסיד קלות.
העונש שקבע המנצח, שבימים כתיקונם היה 'נשק את רותי עם לשון', התדרדר ל-'שלוט על דת ראשית'.
יוחנן, למרות נסיון תיחמוני נבון שיכול היה לסייע לו במהלך הקרב לו רק היה חושב עליו אז ('תראו, לביאת הרים נדירה!'), לא הצליח לשטות בהמון האדיש ונאלץ לתפוס את מקומו של המפסיד הקודם בתפקיד האפיפיור.
לאחר חודש של אימונים אינטנסיביים ('יד פתוחה, חמש אצבעות ו-שלום להמון! יופי. שלום להמון!') התיישב יוחנן על כס האפיפיור ומיד החל ברפורמות חסרות משמעות, לרבות ביטול מנת הצימעס בסוף ארוחות הצהריים בימי רביעי בוותיקן.
עם הזדקנות אוכלוסיית הוותיקן והכהיית חושיו הנחשושיים, פתח יוחנן במסעות בעולם בחיפוש אחד מועדון הסאדו הטוב ביותר, וכך, דרך אגב, הגיע לדאנג'ן.
האלכוהול המצטבר בכבד, עשן הסיגריות, חומרי-האל-הטוב שבסיגריות והמוזיקה של skazi הכריעו אותו והוא נפל למשכב, ממנו לא קם (רק לפיפי וכאלו).
בתחילת אפריל 2005 הזדכה יוחנן חביבנו על נפשו אצל הבורא, ועכשיו הצחוקים יתחילו באמת.
יהי זכרו ברוך.
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 6 באפר׳ 2005

נחש מי הקפיץ את השרשור

Dom_Quixote • 6 באפר׳ 2005
אוי icon_lol.gif

כבוד, ועוד איזה כבוד,

התגובה הראשונה שלי כשראיתי שאיזה בן עוולה הקפיץ את השרשור הזה היתה מעין תערובת מבורכת של עליית מיצי הקיבה במעלה הושט תוך לחץ בלתי משתמע לשתי פנים באזור הגרוגרת. כשקראתי את השורות הראשונות עוד הייתי בקטע של "בשביל זה העלית מן האוב את אם כל תופת???" אבל אני חייב להודות ששיחקת אותה. לא רק פוסט מבריק, אלא גם יצירתיות, חוש קומי ובעיקר אומץ קריאייטיבי ראוי לציון בכך שהוספת אותו בסוף השרשור הזה.

על כן TEM, קבל ח"ח עצבני מטעם מועצת האבירים. אני אשקול למנות אותך ליורשי בפרישתי הקרובה. נראה לי שאתה תמלא את נעליי (עור נחש, אגב, אבל יהודון) כראוי. יותר טוב מאביס, זה בטוח.

אבל בבקשה, הניחו למתים לשכב בשקט. לכיבוד זכרו של יוחנן, הבה נניח לשרשור הזה לשקוע מחדש, לפני שמישהו שלא הספיק לומר את דעתו אז יחליט שכעת זה הזמן המתאים.

כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

איפה-ישנם-עוד-אנשים-כמו-האיש-ההוא-או-יופי-הנה-אחד