בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מספר שאלות למי שרואה את עצמו כחלק מהקהילה הזו

סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 31 ביולי 2004

מספר שאלות למי שרואה את עצמו כחלק מהקהילה הזו

מי לדעתכם שייך לקהילה הזו?
בשביל מה יש את התפקיד "לא בעסק"?
האם יש מקום לאנשים שהם לא בעסק באתר הזה?
האם זה מפריע לכם שיש אנשים כאלה פה?
ומה עם אנשים שלא רואים את עצמם כחלק מהקהילה הזו ומהעולם הזה?
זה מפריע לכם שיש אותם פה?
האם זה רלוונטי מה אדם חושב על העולם הזה למקום שלו כאן מבחינתכם?

על תהיו פוליטיקלי קורקט, בבקשה icon_smile.gif
אמורפי​(מתחלף)

תשובות (פוליטיקלי קורקט?! אני יורק על פוליטיקלי קורקט!)

אמורפי​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
-מי שייך לקהילה הזאת?
כל מי שרואה עצמו שייך לקהילה.
מכיוון שההגדרות לבדסם משתנות ואינן כה ברורות כמו: אני נמשך לבני\בנות מיני אני הומו\לסבית.
יהיו רבים שלא יסכימו איתי ויהיו רבים שלא יסכימו איתם ולא איתי, אבל זה רק מראה כמה הנושא נתון לפרשנות.
מעבר לכך, אני לא חושב שהסוגייה: האם אני שייך לקהילה או לא חשובה כל כך, משום שממילא כמו בכל מקום לא נסתדר ונסכים עם כלל האנשים או אפילו נכיר את כולם ובסוף היום כמו בכל מקום כל אחד יימצא את קומץ ידידיו ויחייה איתם בשלווה.
או שלא
אבל מי שחשוב לו להכניס עצמו לקופסה מוגדרת ופחות לחשוב ולהכיר ההניואנסים הקסומים בעצמו, שיהייה לו לבריאות.
נו שויין

-בשביל מה יש את התפקיד לא בעסק?
החלטה של כלובי או אחרים ממנהלי האתר(לאמכיר כל כך את דירקטוריון הכלוב, עימכם הסליחה).
אני מניח שישנם אתרים בהם יש את ההגדרה הזאת וישנם כאלה שאין בהם.
ולהגדרה עצמה, אני מניח שהיא נועדה בשביל סקרנים וניליים או כאלה שמרגישים משיכה חתחום אך עדיין חוששים ולא רוצים שיטרידו אותם עם הצעות קונרקטיות- רוצים בינתיים רק לדבר, לא לעשות.
ותמיד יש את אלו שקצת רוצים לסנן ואומרים לעצמם שהראוי\ראוייה להם בכל זאת יבואו וזאת לאחר שיחות ארוכות בהם תיערך היכרות מספקת ויתבסס אמון מסויים.
מהבחינה הלוגית הטהורה עלייך להפנות את התשובה למי שיצר את הגדרת התפקיד הזו, ועלייך לפנות לאנשי האתר (סורי, יש בי דחף כפייתי לפעמים לדיוק לוגי מקסימלי).

-האם יש מקום לאנשים שהם לא בעסק באתר הזה?
שאלה זאת צריך להפנות לכלובי.
כמו שתמצאי בכל תאורייה כלכלית המכבדת את עצמה, הכוח נמצא בידי בעלי ההון והמשאבים.
כלובי הוא היחיד שיחליט האם יש להם מקום או לא, מעצם העובדה שהאתר שלו.
לאור התרשמותי ממנו, משיחה שניהלתי עימו(שלאו דווקא נגעה בנושא הזה), התבטאויותיו בפורומים השונים וההסבר הקצרצר בדף הכניסה (כןכן תודו שאתם מתעלמים מכל מה שכתוב שם וישר לוחצים על כניסה), המטרה היא לא רק ליצור אתר לחובבי BDSM אלא גם להגביר את המודעות לעניין גם בקרב אנשים וניליים או כאלה שאולי ישתייכו לקהילה הזאת בהמשך ועדיין לא סגורים על עצמם או נחשפו לעניין.
ואני חייב לציין שהוא מגלה סבלנות וסובלנות עצומה וחושב פעמיים (איזה פעמיים, 70 פעם), לפני שהוא חוסם\מעיף\מטיס אנשים החושבים אחרת\מרגיזים אנשים אחרים או אפילו מטיפים לאנשים כנגד GOLD - BDSM למשל.
ועל כך כלובי, כל הכבוד (מה שמגיע מגיע).

-האם זה מפריע לכם שיש אנשים כאלה פה?
לי אישית, לא.

-ומה עם אנשים שלא רואים את עצמם כחלק מהקהילה הזו ומהעולם הזה?
זה מפריע לכם שיש אותם פה?
זו לו אותה שאלה?
(ושוב אותה תשובה: לא)

-האם זה רלוונטי מה אדם חושב על העולם הזה למקום שלו כאן מבחינתכם?
לדעתי השאלה לא כל כך רלוונטית.
הוא פה?! זה מה שחשוב.
לדעתי לכל אחד מותרת השהייה פה (לא שדעתי קובעת משהו), למעט מקרים קיצוניים בהם ברור מעבר לכל ספק שבעל הניק פוגע באנשים אחרים (פסיכופתים [פסיכופתים או פסיכופטים ומעניין אם האיות הנכון מטריד אותם בכלל] למיניהם) או סתם נצלנים מכל מיני סוגים.
על כל השאר חלה שיטת השלט רחוק- לא אוהבים\מרגיז אתכם תעבירו ערוץ\ תעברו הלאה\ אל תפתחו את הפוסט\שימו איגנור בצ'אט.

זהו
מקווה שזה היה ממצה מבחינתך וענה על כל השאלות.
אם נולדו בך שאלות חדשות אל תהססי לפרסמן.
בשביל זה אני פה. icon_twisted.gif

אמורפי-מורה נבוכים
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

אמורפי

תודה על ההתייחסות לשאלות שלי, אכן יצאתי מסופקת מהתשובות icon_smile.gif
אמורפי​(מתחלף)

את רואה שגם גבר יכול לספק אותך?!

אמורפי​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
icon_wink.gif
צוחק צוחק
בכיף ילדודה kiss.gif
לוסי
לפני 19 שנים • 1 באוג׳ 2004
לוסי • 1 באוג׳ 2004
דווקא האנשים שלא שייכים לקטע, יותר משמעותיים כאן. הם מכניסים קצת בינה ופרופורציות לטירוף שבמירדף הלא נגמר אחר הפנטזיה הזאת שכולם קוראים לה 'קהילה'.

כדי לבנות או להשתייך לקהילה, צריך קודם כל להגדיר את המושג קהילה.

קהילה זה קבוצה של אנשים שהתאגדו על מנת לתמוך אחד בשני, שיש להם מטרה משותפת או תחומי עניין משותפים והם התקבצו על מנת לחזק ולטפח את העניין הזה מול החברה.

ומה יש לנו כאן, בפועל? קבוצה של אנשים שמטרתם הבלעדית היא לאכול חיים אחד את השני, לשמוח לאיד, לסכסך, להשתלט, לזרוע רוע.

כמובן, שכמו בכל כלל, יש יוצאים מהכלל, ואני לא מדברת עליהם.

ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2004
אני מרגישה כחלק מהקהילה מעצם היותי כאן, ומהביקורים במועדון.
כיום אני מגדירה את עצמי "לא בעסק" כי הורדתי פרופיל, אבל עדיין אני מרגישה כחלק מהקהילה כי כאן רוב החברים שלי והאנשים שאני אוהבת, ואני נהנית לבלות בחברתכם ואפילו מדי פעם להיות חלק מסשן.
גם בימים שהייתי מגיעה למועדון ולפני שבעצמי לקחתי חלק בסשנים אני מניחה שהייתי מגדירה את עצמי "לא בעסק", אבל גם מי שלא בעסק יכול להינות כצופה מן הצד או כפעיל במינונים המתאימים לו.
אני מאמינה שכל מי שנכנס לכלוב, גם אם הוא לא מרגיש כחלק פעיל מהקהילה, עדין נמשך ומסתקרן וסביר להניח שחלק אפילו בסופו של דבר יעזו להתנסות וכן "יהיו בעסק" לפחות למשך תקופה.
בקיצור - מבחינתי, כל מי שבא - ברוך הבא!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 באוג׳ 2004
מי שייך לקהילה?
מכיוון שזו קהילת בדסמ, דומני שמי ששייך הוא מי שיש לו משיכה ל B, D, S או M.

בשביל מה יש "לא בעסק"?
לדעתי, רוב ה"לא בעסק"-ים הם כאלה שדווקא כן בעסק, אבל חוששים להודות בכך בפני עצמם או בפני אחרים, לא רוצים "להתערבב" או סתם לא רוצים שיפנו אליהם. לדעתי האישית התואר מיותר, כיוון שאפשר להשאר ללא כל הגדרה, אבל נו שוין.

האם יש מקום ל"לא בעסק" או לאנשים שלא רואים עצמם כחלק מהקהילה הזו והעולם הזה והאם זה מפריע?
בעקרון יש מקום וזה לא מפריע. זה מתחיל להפריע כשמדובר באנשים נודניקים שמתחילים לדבר ולהטיף בנושאים שאין להם שום הבנה בהם. עם כל הכבוד למי שמסתכל על הבדסמ מבחוץ, הוא לא מסוגל באמת להבין את המשיכה הזו, ולא כי הוא טיפש או כי אנחנו כל כך מיוחדים אלא כי פשוט אין בו את זה ונורא קשה להסביר את זה למי שלא חש את זה בפנים. ממש כפי שאני, למשל, לא אוכל לעולם לכתוב משהו עמוק מדי בפורום זואופיליה ולא יתאפשר לי לעולם להבין את המשיכה שלהם או לשפוט אותה, מי שלא נמשך לבדסמ יכול לדעתי בעיקר להעלות שאלות (מתוך רצון לדעת ולהבין ולא מתוך זלזול או מתקפה).
זה גם עונה על השאלה האחרונה, לגבי רלוונטיות. ממש לא משנה לי שיהיו כאן מי שלא נמשכים לבדסמ ולו בהורמון אחד, אבל זה כן רלוונטי להתייחסות שלי לתגובותיהם מכיוון שזווית הראיה שלהם שונה משל הבדסמיסטים.
הוא​(שולט)

מסקרן

הוא​(שולט) • 1 באוג׳ 2004
למה את שואלת
האם העירו לך על זה או שאינך שלמה.?