שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוקו, שוטרת ועמוס

Dom_Quixote
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2004

רוקו, שוטרת ועמוס

Dom_Quixote • 31 ביולי 2004
רוקו,

יבוא יום ואהיה בעמדה לתקן את כל חוליי הארץ הזו, מעוני עד שחיתות.

עד אז, אני מקדיש את כוחי לעניינים שבהם יש לי אפשרות להשפיע. להגיד שזה שאיכפת לנו מהחיות בדאנג'ן אומר שלא איכפת לנו מכל שאר הבעיות במדינה זה פשוט הבל. פשוט יש בעיות שאנחנו יכולים לטפל בהן ע"י שרשור בכלוב, ויש כאלה שלא. ולהגיד שיש עוד המון דברים רעים, לא פוטר אותנו מלטפל ברוע הזה.

ושוטרת - אני מאוד מאוד מאוד אוהב אנשים שמשתמשים במושג יפי נפש כקללה. אין לי ספק שאת אדם אינטלגנטי במיוחד. לא מפתיע שהתקבלת למשטרה.

שלחתי לעמוס הודעה פרטית המפנה אותו לשרשור הזה. עד עכשיו לא קיבלתי תגובה. לידיעתכם.
יורה ועוצר​(מתחלף)

די לקטנוניות

יורה ועוצר​(מתחלף) • 31 ביולי 2004
יום שבת היום , חשבתם אולי עמוס לא מול המחשב
עמוס הוא אדם פרטי שמנהל עסק פרטי , הוא לא חייב להגיב (למרות שלדעתי זו תיהיה טעות לא להגיב )
תנו לו צאנס להגיב ביום ראשון , ורק אחרי שתוודאו שהוא קרא את הפוסט הנ"ל והחליט לא להגיב , רק אז יוכל מי שירצה "לשאול למה "

תהיו הוגנים
שוטרת*

אז ככה :

שוטרת* • 31 ביולי 2004
ושוטרת - אני מאוד מאוד מאוד אוהב אנשים שמשתמשים במושג יפי נפש כקללה. אין לי ספק שאת אדם אינטלגנטי במיוחד. לא מפתיע שהתקבלת למשטרה.

שלחתי לעמוס הודעה פרטית המפנה אותו לשרשור הזה. עד עכשיו לא קיבלתי תגובה. לידיעתכם.[/quote]
א. את רגשי הנחיתות שלך תשאיר לפעם אחרת - אני לא קיללתי, כשכתבתי "יפי נפש" התכוונתי לכל אותם משועממים שמחפשים על מה לריב. אין לכם במה להתעסק? אני אישית ,כאדם שמאוד אוהב חיות ,לא הייתי מסוגלת לראות את זה, אם זה עד כדי כך היה מפריע לי , לא הייתי רצה לכתוב בפורום מותק. הייתי עושה משהו! הייתי שואלת מי האחראי ומדברת איתו ישירות. נראה לך שאין לו מה לעשות רק להגיב על כאלו שטויות? האכלת נחש? חסר רק שתגיש תביעה נגד הצלמים של נשיונל ג'יאוגרפיק שמצלמים אריות טורפים זברות ולא עוצרים את זה...
ב. הציניות שלך לא במקומה כי לי אישית (עדיין) אין שום דבר נגדך,
ג. (שים לב שזה מחולק לנושאים כדי להקל עליך את הקליטה - מי אמר שאני רעה? icon_cool.gif )יש מה שנקרא "פנטזיה"...יש גם מה שנקרא הכללות...והמבין יבין
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2004

קישוט

T O M​(שולט) • 1 באוג׳ 2004
קישוט

הנח לשוטרת שלי - פן תאכל אותך כפי שהנחש אכל את העכבר.

ולעניין המקרה:
הצגת את עמדתך , ביקשת לשלוח מייל מחאה. קיבלת תגובות של אנשים לכאן או לכאן.
ראוי היה שתפריד בין מקרה האכלת הנחש לעצם קיומו במועדון , כי יש אנשים שהאחד לא מפריע להם , בעוד השני כן.
אמנם אני לא מזועזע כמוך (שנינו יודעים שיש 3846328752 דברים הרבה יותר מזעזעים מהאכלת נחש במועדון בדסמ) אך מסכים איתך לגבי זה שעדיף שהנחש לא יהיה במועדון.

אל תגרור את הדיון לפסים אישיים.
הנושא מיצה את עצמו. חכה לתגובת עמוס בעניין.
Dom_Quixote
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2004

אבקש לציין

Dom_Quixote • 1 באוג׳ 2004
ראשית, ההודעה הזו היתה אמורה להיות תגובה, ולא נושא חדש. אין לי מושג איך זה קרה.

שנית, שוטרת - כפי שציינתי, ניגשתי אל עמוס מיד כשהבחנתי בעניין. הוא הביע כלפיי זלזול, אמר לי שאני "מבלבל את המוח", ורק אז חזרתי הביתה ופתחתי את השרשור.

מקווה לטוב,
קיחוט