סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשכנזי בלבד

סאב למרותך​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 2 באוג׳ 2004

אשכנזי בלבד

מה דעתכם על דרישה בפרופיל של מלכה שהסאב המבוקש יהיה אשכנזי בלבד? דרישה לגיטימית? גזענות?
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 2 באוג׳ 2004
האינסטינקט הראשון הוא לזעוק "גזענות!" בקולי קולות, אבל אם נעצור ונחשוב על זה לרגע, כיצד זה פחות לגיטימי מאשר העדפה ברורה לרזים? למלאים? לכהי שיער?
כפי ששוקולית אמרה, הבחורה ככל הנראה מעדיפה אותם בהירים. אז מה? ייתכן שזה היה צורם לנו פוחת לו בפרופיל היה כתוב "בהירים", ולא "אשכנזים", מפני שאז הדרישה הייתה מצטיירת כהעדפה אסטטית גרידא, אבל זו בסך הכול סמנטיקה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
"לפיכך"? ככה זה, לדיעות שלי אין מעמד בפני עצמן? הפכתי להיות צל חיוור של שוקולית? לא יפה. icon_lol.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
הי, הלו..
לא לקחת את המילים שלי למקום שאין להם שם מקום.

אני מסכימה עם שתיכן, ולא להתחיל לעשות לי עכשיו
נקיפות מצפון.
המצפון שלי בחופש ולא ידוע מתי הוא יחזור... icon_twisted.gif

חוץ מזה, ובלי שום קשר, את באמת קצת חיוורת... icon_chickkiss.gif
מביט Nהצד​(לא בעסק)
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2004
מצטער לחלוק עליכן, אבל אני דווקא חושב אחרת. אם היא היתה רוצה בהירים, היא היתה כותבת בהירים, ואז זה היה בדיוק כמו לכתוב גבוה/ רזה או כל דבר אחר. אבל, מכיוון שיש מספיק מזרחיים ומעורבים שהם בהירים, לא נראה לי שזאת היתה הכוונה.
מצד שני, אני לא מכיר את הפרופיל ולא את הכותבת, ואם אתם פירשתם את זה רק כבהיר ולא יותר מזה, אולי אני טועה (למרות שלא ממש נראה לי)
Aiko​(נשלטת){Jake}
HotQueen כתב/ה:
הי, הלו..
לא לקחת את המילים שלי למקום שאין להם שם מקום.

אני מסכימה עם שתיכן, ולא להתחיל לעשות לי עכשיו
נקיפות מצפון.
המצפון שלי בחופש ולא ידוע מתי הוא יחזור... icon_twisted.gif

חוץ מזה, ובלי שום קשר, את באמת קצת חיוורת... icon_chickkiss.gif

רק קצת... יותר מדי שנים של חיים בחושך. icon_cool.gif

חוץ מזה, ועם ממש קצת קשר, את לא צריכה מצפון, אנחנו אוהבים אותך גם בלעדיו. icon_chickkiss.gif

לנשרף בלהבה... גם אני לא מכירה את המלכה המדוברת ולא קראתי מעולם את הפרופיל שלה, אבל הייתי רוצה להאמין שלזה בדיוק היא התכוונה. למה? סתם. כי היום זה אחד הימים הנדירים האלה שבהם מתחשק לי להניח את הטוב ביותר על אנשים, ולא את הרע ביותר. חוץ מזה, אני בהחלט יכולה לראות איך מישהי תכתוב "אשכנזים" כשהכוונה היא לבהירים, פשוט מכיוון שהיא לא הקדישה יותר מדי תשומת לב לגוני הלוואי של הדרישה הזאת. קורה.
סאב למרותך​(לא בעסק)
טוב, לא רציתי להביא ציטוט מדוייק מהפרופיל, מפאת צנעת הפרט, אבל לא נשארה לי ברירה. אז הנה זה:

"הגבולות הגופניים - נטולי ביזאר, סימנים בלתי הפיכים, חיות, דם. הגבולות התקשורתיים - יוותרו סמויים מעין כל. הגבולות המנטליים - רוצה אותך אינטיליגנט, שנון, מבריק, רחב אופקים, מוכשר ואשכנזי בלבד. ובגבולות המעשיים - עדיף מאיזור חיפה והסביבה"

אשכזי,במסגרת גבולות מנטליים, ממש ליד אינטילגנט, שנון, מבריק, רחב אופקים ומוכשר...